Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?

Повідомлень в темі: 1357

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

Процент голосів: 15.88%

2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

Процент голосів: 13.13%

3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

Процент голосів: 60.94%

4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#781 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 07.08.2008 – 10:05

:happy1: Признаю, курила, було дівоче пагубне захоплення, але я переборола себе, кинула палити, і тепер знаю що вже не почну знову... :happy1:
  • 0

#782 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.08.2008 – 10:55

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 10:54) писав:

Можешь сміливо "розбиратися" з власником авто, який проїхав повз тебе.

Не збираюся - воно мені не заважає.

У ліфті курити то свинство.

Так само, як і на зупинках. Або в підземних пішоходних переходах. Або на сходах чи на поверхових майданчиках. Або навіть під час руху пішки. Але однак курят - усі поголовно. Особливо полюбляють зупинки. А кількох довелося вже "надоумлювати" навіть в метро, чого не було зроду.
Тому курцям - війна.

Анітрохи ви не контролюєте свої слова, шановний "лінчувач", опускаючись до образи користувачів.))

Я називаю речі своїми іменами. Якщо хтось ображається - значить тим самим підтверджує, що я правий.
  • 0

#783 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 07.08.2008 – 11:00

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 11:55) писав:

Не збираюся - воно мені не заважає.

Так само, як і на зупинках. Або в підземних пішоходних переходах. Або на сходах чи на поверхових майданчиках. Або навіть під час руху пішки. Але однак курят - усі поголовно. Особливо полюбляють зупинки. А кількох довелося вже "надоумлювати" навіть в метро, чого не було зроду.
Тому курцям - війна.

Я називаю речі своїми іменами. Якщо хтось ображається - значить тим самим підтверджує, що я правий.
Тобто паління заважае - а машинні вихлопи - ні?Дивно.

На зупинках в сторні біля урни палив, палю і буду палити)Війна?)Та максимум партизансьска.

Цікавий ланцюжок, але на мою думку повністю звільнений від логіки.Ти забуваешь писати ІМХО, хоча ти не істина в останній інстанції.
  • 0

#784 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 11:33

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 12:00) писав:

Тобто паління заважае - а машинні вихлопи - ні?Дивно.

Нічого дивного - машинний вихлоп несе вгору за кілька метрів від мене, курці димлять на відстані витягнутої руки, дим несе на мене, а потім ці смердючі наркомани лізуть зі мною в один автобус.

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 12:00) писав:

На зупинках в сторні біля урни палив, палю і буду палити)Війна?)Та максимум партизансьска.

Ніякої партизанської: перший крок - ввічливе прохання або загасити цигарку, або відійти кудись, звідки мені смердіти не буде. Далі перошого кроку поки що не доходило, але якщо дійде - то це буде вже не ввічливе прохання.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 07.08.2008 – 11:37

• 0

#785 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 11:36

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 12:33) писав:

Нічого дивного - машинний вихлоп несе вгору за кілька метрів від мене, курці димлять на відстані витягнутої руки, дим несе на мене, а потім ці смердючі наркомани лізуть зі мною в один автобус.

Ніякої партизанської: перший крок - ввічливе прохання або загасити цигарку, або відійти кудись, звідки мені смердіти не буде. Далі другого кроку поки що не доходило, але якщо дійде - то це буде вже не ввічливе прохання.
Купи собі авто і не парься з ними в одному автобусі.

Ну що тобі сказати.Окрім побажання міцного здорв'я, бо роботи в тебе море.)))
  • 0

#786 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.08.2008 – 13:49

Н-дя... Хоч і сама палю, але страшно дратують недопалки на сходовій клітці, "в польоті" з якогось поверху чи під під"їздом... Ну і, звичайно, паління на дитячих майданчиках.. Косьмар, одним словом... Для вирішення проблеми, як на мене, повинно бути віделені певні місця. Врешті, чомусь більшість людей все ж курять біля урни чи попільнички.. Значить, не все ще людське в нас втрачено. :happy1:
  • 0

#787 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 13:55

Перегляд дописуVakuolka (7.08.2008 14:49) писав:

Н-дя... Хоч і сама палю, але страшно дратують недопалки на сходовій клітці, "в польоті" з якогось поверху чи під під"їздом... Ну і, звичайно, паління на дитячих майданчиках.. Косьмар, одним словом... Для вирішення проблеми, як на мене, повинно бути віделені певні місця. Врешті, чомусь більшість людей все ж курять біля урни чи попільнички.. Значить, не все ще людське в нас втрачено. :happy1:
Є така річь як єтикет паління.))
  • 0

#788 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.08.2008 – 14:15

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 12:33) писав:

Ніякої партизанської: перший крок - ввічливе прохання або загасити цигарку, або відійти кудись, звідки мені смердіти не буде. Далі перошого кроку поки що не доходило, але якщо дійде - то це буде вже не ввічливе прохання.

А самому відійти? Ти вважаєш ввічливо просити когось іти кудись ітд ітп
  • 0

#789 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 14:25

Перегляд дописуVakuolka (7.08.2008 14:49) писав:

Врешті, чомусь більшість людей все ж курять біля урни чи попільнички.. Значить, не все ще людське в нас втрачено. :happy1:

після чого кидають недопалки собі під ноги, або "кудись в бік".

Перегляд дописуpinguiarium (7.08.2008 15:15) писав:

А самому відійти? Ти вважаєш ввічливо просити когось іти кудись ітд ітп

Якого дідька? Не я йому заважаю - він мені. Не я порушую закон щодо паління в місцях громадського користування - він. Не я смердючий наркоман - знову ж таки він. Тому йде він туди, куди послали. По-доброму.
  • 0

#790 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 14:50

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 14:55) писав:

Є така річь як єтикет паління.))
таки-так.... А ще є таке гарне поняття, як культура поведінки. особливо, коли це стосується громадських місць. Колись, ще в гімназії, вчителі привили нам (зоврема мені) це поняття.. І, певне, так воно й залишиться до кінця життя: ну не можу я йти по вулиці і лускати насіння, не можу викинути папірець чи ще щось там отак просто на вулиці.... от і маю що потм з кишень і з сумки витріпувати :happy1:... Про що не шкодую..

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 15:25) писав:

після чого кидають недопалки собі під ноги, або "кудись в бік".

Якого дідька? Не я йому заважаю - він мені. Не я порушую закон щодо паління в місцях громадського користування - він. Не я смердючий наркоман - знову ж таки він. Тому йде він туди, куди послали. По-доброму.
Не знаю, завжди вважала, що краще уникнути конфліктної ситуації, особливо, якщо це можливо... Що поможе, якщо кудись послати? Йому ж то до лампочки, а ти собі нерви попсуєш.. А ще як щось оте чудо відповість...
  • 0

#791 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 14:57

Перегляд дописуVakuolka (7.08.2008 15:50) писав:

Не знаю, завжди вважала, що краще уникнути конфліктної ситуації, особливо, якщо це можливо...

Треба зрозуміти, що ми зараз живемо в джунглях, за відповідними законами. Будеш "уникати" - від твоєї "території" не залишать навіть місця, аби поховати кісточки. Свою територію і права треба відстоювати усіма засобами - тільки тоді вони у тебе будуть.

Що поможе, якщо кудись послати?

Кожного разу відходили - заперечень поки що не було.

Йому ж то до лампочки, а ти собі нерви попсуєш.. А ще як щось оте чудо відповість...

Для цього треба спортом займатись. Тоді мало у якого наркомана знайдеться рішучості щось відповісти чоловікові, який веде здоровий спосіб життя.
  • 0

#792 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.08.2008 – 15:08

Цитата

Тоді мало у якого наркомана знайдеться рішучості щось відповісти чоловікові, який веде здоровий спосіб життя.
- а якщо не здоровий? якщо я його псую алкоголем, але не бажаю псувати нікотином?

Якщо є деякі закони, що забороняють вживати алкоголь у громадських місцях, і тоді пляшки ховають в пакети, то куди тоді ховати цигарки?
  • 0

#793 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 15:08

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 15:57) писав:

Треба зрозуміти, що ми зараз живемо в джунглях, за відповідними законами. Будеш "уникати" - від твоєї "території" не залишать навіть місця, аби поховати кісточки. Свою територію і права треба відстоювати усіма засобами - тільки тоді вони у тебе будуть.

Всіма засобами... Хм... Не впевнена, що "закон джунглів", це вихід.... В більшості випадків відстоювала "власну територію" дипломатично... І нічого, дієвий засіб... Бо з законом джунглів далеко можна зайти.... В горло один одному можна почати вгризатись часом...
Врешті, ми не тварини... У психології є поняття кількох зон.. Соціальної, особистої та інтимної... і вони в кожної людини різняться, залежно від місця проживання... а по закону джунглів можна й почати "мітити" територію... :happy1:

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 15:57) писав:

Для цього треба спортом займатись. Тоді мало у якого наркомана знайдеться рішучості щось відповісти чоловікові, який веде здоровий спосіб життя.
Кхм... Ну добре, здоровий молодий мужчина... А що має зробити жінка в такому випадку? Навіть якщо вона здорова і не цурається спорту...
  • 0

#794 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 15:14

Перегляд дописуVakuolka (7.08.2008 16:08) писав:

В більшості випадків відстоювала "власну територію" дипломатично... І нічого, дієвий засіб...

Це одночасно відповідь на питання "що має зробити жінка в такому випадку?" - так, жінкам можна відстоювати свою позицію дипломатично - навіть у останнього гопника не вистачить духу підняти на неї руку, наприклад, посеред натовпу на зупинці. Тоді як чоловікам так "не щастить" - їм доводиться від самого початку враховувати, що з ними ніхто "панькатись" не буде. Або ти, або тебе.
  • 0

#795 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 15:19

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 16:14) писав:

навіть у останнього гопника не вистачить духу підняти на неї руку, наприклад, посеред натовпу на зупинці
Не хочеться тебе розчаровувати.... Є й не гопники... І не піднімають руку... А як "рубануть ссилочку" куди йти... А натовп стоїть і мовчить... І дипломатичні жінки.. І сильні і здорові чоловіки... Не хотіла тебе розчаровувати...
  • 0

#796 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 15:26

2 VJ

ше три рази наголоси на слові смердючі. думаєш це додає вагомості твоїм тезам?
  • 0

#797 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 15:36

Перегляд дописуVakuolka (7.08.2008 16:19) писав:

Не хочеться тебе розчаровувати.... Є й не гопники... І не піднімають руку... А як "рубануть ссилочку" куди йти... А натовп стоїть і мовчить... І дипломатичні жінки.. І сильні і здорові чоловіки... Не хотіла тебе розчаровувати...

Не розчарували - я все це чудово знаю. Але це не виправдовує бездіяльності. Принаймні спробувати можна, на цьому у жінки справді закінчуються можливості - але скільки жінок ними не користуються і стоять, дихаючи тим димом, слухаючи матюки чи спостерігаючи за типами, які п"ють в транспорті пиво чи смітять? А потім дивуються, чому довкола такий смітник.

Перегляд дописуpinguiarium (7.08.2008 16:26) писав:

ше три рази наголоси на слові смердючі. думаєш це додає вагомості твоїм тезам?

Це позначає моє ставлення - не більше і не менше.
  • 0

#798 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 15:41

Цитата

Це позначає моє ставлення - не більше і не менше.

ОК, просто як журналіст ненавиджу повторень :happy1:
  • 0

#799 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 18:03

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 14:57) писав:

Тренувався я якось з одним "наркоманом"(курив, пив не меньше за інших ) який на ринзі ложив красиво практично усіх в своїй вазі..МС по боксу в 24 года був.Так що сила не гарант, тим паче коли у кожного третього ніж чи резинка з флобертом.

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 15:14) писав:

так, жінкам можна відстоювати свою позицію дипломатично - навіть у останнього гопника не вистачить духу підняти на неї руку, наприклад, посеред натовпу на зупинці.
І це я живу не в цьому світі?

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 15:36) писав:

Не розчарували - я все це чудово знаю. Але це не виправдовує бездіяльності. Принаймні спробувати можна, на цьому у жінки справді закінчуються можливості - але скільки жінок ними не користуються і стоять, дихаючи тим димом, слухаючи матюки чи спостерігаючи за типами, які п"ють в транспорті пиво чи смітять? А потім дивуються, чому довкола такий смітник.
Ось мені цікаво, що ти будешь робити коли поряд з тобою стане шість "биків" та разом запалять і дипломатичне прохання проігнорують?Будешь іх "рихтувати"?

Повідомлення відредагував Everlast: 07.08.2008 – 18:14

• 0

#800 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 07.08.2008 – 22:26

а я почав курити меньше =)

іщо чуть чуть і фзагалі нікурячим будю))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних