Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?

Повідомлень в темі: 1357

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

Процент голосів: 15.88%

2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

Процент голосів: 13.13%

3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

Процент голосів: 60.94%

4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#541 Ельбіем

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.08.2007 – 12:11

Курити фуфлово, хоча я сам курив рік. Потім вирішив не псувати зуби, голос, очі, і кинув. Навіть не шкодую потрачених грошей на сигарети. B)
  • 0

#542 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.08.2007 – 12:17

інколи курю но тільки сигарети "Парламент" B)

Повідомлення відредагував Mr.Gucul: 27.08.2007 – 12:18

• 0

#543 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 27.08.2007 – 13:29

Не курю взагалі!Бо це погано впливає на здоров'я. Якщо чесно,то пробувала кілька разів B) Але ніякого кайфу не відчула...
  • 0

#544 Малина

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 27.08.2007 – 13:50

Не палю!
  • 0

#545 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 27.08.2007 – 13:56

Перегляд дописуМалина (27.08.2007 13:50) писав:

Не палю!
Невже навіть не пробувала? B)
  • 0

#546 Pavlja

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:м.Зуїв

Відправлено 27.08.2007 – 14:17

Мені дуже подобається курити))) Але не раджу нікому тої гадості пробувати B) , бо будете "говорити басом- як вовк часом"©

Повідомлення відредагував Pavlja: 27.08.2007 – 14:18

• 0

#547 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.08.2007 – 17:55

Не давно почула вд дівчинки. що від куріння вона отримує естетичне задоволення.. ну себто якби то... та ні сама не розумію як але така думка є... B)
  • 0

#548 Гість_Sasedka_*

• Гості

Відправлено 28.08.2007 – 09:02

ну от я вважаю, я кщо тут переважна більшість-не курить-це добре, але ж не потрібно писати різну гидоту про тих хто курить, що цілуватись гидко і т.п.
я наприклад курю(палю)......і моєму хлопцю вже вирішувати що і до чого.........це власна думка кожного..........і кожен сам вибирає свою дорогу..........ми можемо тільки допомогти а не осуджувати
  • 0

#549 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 28.08.2007 – 09:49

Взагалі, тютюн, це такі ліки, просто якщо буде передозування, то тоді починаються різні побочні ефекти, і взагалі деякі ліки дітям протипоказані, так як і деяким людям
  • 0

#550 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 28.08.2007 – 10:11

якщо знаєш таке відчуття,коли ти нервуєш,тебе майже трусить,тебе всі і все приводять до сказу,а ти береш сідаєш,спокійно запалюєш,клуби диму виходять і тають у повітрі,тобі вже майже все байдуже,ти повністю розслаблений... все стає на свої місця,ти просто насолоджуєшся процессом )))
просто іноді цього хочеться.) так,це погано,коли воно живе в тобі як звичка,але іноді це так приємно .)
  • 0

#551 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2007 – 10:47

Згідно даним Всесвітньої організації охорони здоров'я, в Україні палить 51% дорослого населення. Але коли палять дорослі – півбіди. Це вибір хоч особи, яка скільки-небудь сформувалася: людина чітко усвідомлює, що заподіює шкоду своєму здоров'ю. Але особливо погано стає, коли бачиш "малолітку", яка зі знанням справи затягується сигаретою.
Суботній ранок. Виходжу з філіжанкою кави на балкон провітритися. Напівсонним поглядом озираю дитячий майданчик у дворі і виявляю, що "провітритися" вийшла не тільки я.
Сидять на лавці біля майданчика три красуні років чотирнадцяти максимум, базікають, нігті фарбують. Поряд грають з м'ячиком хлопчиськи років 8–9. Раптом з під'їзду виходять ще двійко дівчат, одна з них мчиться до подружок, притискує до грудей якийсь "скарб" і озирається. Дівчатка радісно схоплюються їй назустріч. Виявилось, вона притягнула пачку цигарок, якщо судити по бурхливому захопленню – насилу здобуту чи то у родичів з-під носа, чи то куплену кимось із старших друзів.
Красуні спритно закурюють, затягуються цигарками – не забуваючи, втім, озиратися. Тут же і плечі розправляються, і голови гордо підкинулися. Схоже, з цією білою "паличкою" в зубах вони відчувають себе куди дорослішими і самостійнішими. Такі собі "дорослі незалежні жінки" – видовище смішне і сумне.
Далі – більше. До власниці пачки підскакує хлопчик, що дістає їй ледве до плеча, і починає канючити куриво. Судячи по реакції, така картина повторюється далеко не вперше – панночка злиться, відмахується, але у результаті цигарку дає, з напуттям: "Щоб я тебе більше не бачила, я їх і так ледве дістала!". Крім того, їй доводиться поділитися з двома товаришами хлопчика, після чого хлоп'ята віддаляються на протилежну сторону майданчика. Три "горобці на жердинці" затягуються трофейним нікотином цілком зі знанням справи, видно, стаж вже є. Докурили – пішли ще випрошувати, але тут їм обломилося: жіночий колектив ухвалив рішення залишити собі більше. Розчарована малеча повернулася до гри в м'яча.
Тим часом дівчата докурили по першій цигарці, і, ледве відправивши недопалки до дитячої пісочниці, задимили по новій. Мабуть, щоб накуритися про запас, поки одна з них не добуде наступну пачку...

У Києві палять близько 650 тисяч чоловіків і більше 150 тисяч жінок. Найбільший відсоток курців – у віці 20–39 років. У максимально дітородному віці палить кожна 4-а жінка, причому за останніх 20 років цей показник зріс в 3,5 разу. 10% хлопчиків починають палити з 12–13 років, а до 16–17 кількість курців серед них перевищує 40%. Серед дівчат старших класів палять близько 20%.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 28.08.2007 – 10:48

• 0

#552 Малина

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 28.08.2007 – 21:43

Перегляд дописуPowerGirl (27.08.2007 14:56) писав:

Невже навіть не пробувала? :cry:

Мені здається, що більшість людей хоч раз у житті пробували курити, і на жаль, я відношусь до цієї більшості. :( Але то було давно і неправда)
  • 0

#553 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 31.08.2007 – 10:30

Взагалі куріння особисте діло кожного і не треба наводити різні приклади, не треба переконувати когось, адже людина коли захоче кинути палити вона кине і ніхто їй в цьому не поможе, навіть під тиском вона всеодно зробить по своєму.
  • 0

#554 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 31.08.2007 – 11:34

Перегляд дописуMelissa (11.02.2007 02:31) писав:

а як кинути курити?
хочу... але вічно щось заважає...

Перегляд дописуProN (26.02.2007 00:29) писав:

Палю, але піпєц як хочу кинути!Не вистачає сили волі!

Перегляд дописуShoni (23.07.2007 01:15) писав:

Я тут бачу є аж 22, що кинуло палити, ДОПОМОЖІТЬ мені, ніяк неможу позбутися цієїї звични.

Рекомендую всім бажаючим кинути палити, ось цю книжечку:

Перегляд дописуҐвинтик (23.07.2007 09:47) писав:

Ну, почитай цю книжечку... часто допомагає, одна моя знайома після того як прочитала кинула курити.

Ще одне посилання тут

Ось враження про цю книгу одного затятого курця:

Цитата

Книга Аллена Карра "Легкий способ бросить курить" для тех, кто по различным причинам пропустил ее. До того как сам прочитал, считал ее чем-то вроде "гербалайфа для курильщиков". Пока не прочитал. Мда... Мне абсолютно до лампочки ее литературные достоинства, мне очень важно что эта книга действительно РАБОТАЕТ!
Я с 20-летним стажем "ни часа без сигареты" неожиданно даже для самого себя на середине книги скомкал пачку Кэмэла и выбросил ее в мусор. Бросил курить спокойно, уверенно и без всяких там скрученных в трубочку ушей. Сам до сих пор в изумлении от произошедшего со мной, но знаю, что назад к этой зависимости не вернусь. Как уже бывший курильщик знаю, что один из трудных шагов для курящего - просто начать читать эту книгу. Если решитесь - Удачи!!!

• 0

#555 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 31.08.2007 – 21:16

Спробував - не сподобалось!Не хочеться,але думки іноді виникають,бо часто хочеться бунтувати!
  • 0

#556 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 01.09.2007 – 22:30

не буду вказувати пальцем, але не розумію навіщо зводити курців до якогось конкретного типу людей.
якщо брати питання куріння, то курець це людина, що курить і не більше.
комусь подобається курити, він курить. комусь не подобається, він - ні. вважаю, це найкоректнішою мотивацією, не враховуючи соціальні і інші аспекти.
ще щодо того хто, де і як курить.. вважаю, це питання загальної культури людей оточуючих нас, а не курців загалом.
  • 0

#557 Майже щаслива

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 123 повідомлень
  • Місто:червоного будинку)))

Відправлено 01.09.2007 – 22:40

не палю....і поки не збираюсь...колись пробувала-кайфу не зловила,через то і захоплення особливого нема.... :angry1:
  • 0

#558 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.09.2007 – 23:09

Моє ставлення - негативне, тому не палю.
Кожна людина має свою слабкість, але коли ця "слабинка" шкодить не тільки тобі, а й оточуючим - це вже зброя.
Помічаю, що нині дуже багато дівчат, жінок хапаються за цигарку якось частіше, ніж хлопців.
Навіть серед моїх знайомих значно більше парубків, які не мають цієї шкідливої звички (ходять в зали, розуміють, що цигарка - ворог), ніж дівок...А нам ще, кажуть, народжувати дітей :angry1:

А що мене взагалі вбиває - в Києві був прийнятий НПА, який обмежує місця для куріння. Мало того, що людям , пробачте, до дупи, та ще й влада не може забезпечити виконання.

На мою думку, підняли б вартість цигарок втричі а то й більше, можливо кількість курків прямували на спад.

Не бажання боротися з курінням - ось основна проблема!
  • 0

#559 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.09.2007 – 23:16

Перегляд дописуkYula (2.09.2007 00:09) писав:

Не бажання боротися з курінням - ось основна проблема!
угу. а дехто заробляє на цьому огого зелених. не курю мабуть з принципу.
  • 0

#560 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 02.09.2007 – 19:45

Без базару треба взагалі куріння заборонити
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2