Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?


Повідомлень в темі: 1355

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

 1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

  Процент голосів: 15.88%

 2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

  Процент голосів: 13.13%

 3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

  Процент голосів: 60.94%

 4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

  Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#481 L.R.

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 339 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 08.08.2007 – 20:57

Цитата

що значить - "медицина до них однозначна"?
щодо їхнього впливу на здоровя при вживанні. це по-моєму було очевидно.

Цитата

особисто я завжди досить скептично ставилася до експертів та науковців, які ставлять експерименти типу " ті, хто точить олівці лівою рукою живуть довше".

ключові слова:

Цитата

особисто я


дякую. хоч одна людина пише "ІМХО"(тим чи іншим чином). приємно спілкуватись...

Цитата

я не казала що ти стверджував корисність куріння...
а я не казав, що ти казала, що я стверджую, що куріння корисне))))))) я просто зауважив
 • 0

#482 lamourattack

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 681 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:дому

Відправлено 08.08.2007 – 21:17

і я не курю. Вот коли дівчата курять то капєц не файно B) ;)
 • 0

#483 Xobb

  Doctor What'son

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1481 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2007 – 21:43

всьоравно лакі без фільтра. до речі, в Україні воно є, бо мені тра буде по приїзді?

і ше... чогось в штатах не пишуть на сигаретах нікотин і смолу... но і добре, бо б напевне довго не протягнув, якщо б прочитав... почухав себе б суперльогкимено.
 • 0

#484 Chily

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 448 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2007 – 00:01

Xobb_Xopxe aka hobit
можливо, десь і є, але я не бачила ніде таких... без фільтру тільки приму бачила ))
 • 0

#485 Xobb

  Doctor What'son

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1481 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 09.08.2007 – 03:47

прима до одного місця. сигарети з фільтром -- для pussies.
 • 0

#486 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2007 – 08:53

Перегляд дописуL.R. (8.08.2007 16:38) писав:

кароче - звертання до всіх "некурящих проповідників":
Не судіть те, чого самі ніколи відчували. Мовчіть собі тихенько і будьте толерантні. Критикувати права не маєте. НЕ МАЄТЕ, І КРАПКА.

Бути толерантним? Через курців-козлів я щотижня пасивно викурю пачку цигарок - і я ще маю бути толерантним???? Рідкісне нахабство, аби не сказати більш нецензурно....

Перегляд дописуL.R. (8.08.2007 19:45) писав:

але зрозумійте мою думку, будь-ласка: як ви можете казати, що щось-там зле, якщо ви цього не пробували?

Ги...А я от ніколи не перебігав восьмисмуговий автобан, не стрибав з десятого поверху, не коловся героїном і не куштував щурячої отрути - справді, звідки ж я можу знати, що це все шкідливо для життя.

Перегляд дописуL.R. (8.08.2007 20:30) писав:

"Упомянутые благотворные воздействия не могут оправдать табакокурение, поскольку потенциальный вред значительно превышает пользу", - пишет доктор Барон.

Я НЕ СТВЕРДЖУЮ, ЩО КУРІННЯ КОРИСНЕ. Я ГОВОРЮ ЩО НЕВІДОМО, НАСКІЛЬКИ ВОНО КОРИСНЕ І НАСКІЛЬКИ ВОНО ШКІДЛИВЕ.

Цікава яка людина. Їй прямо сам автор відкриття каже, що шкідливість перевищує користь, а вона далі розповідає, що нікому нічого невідомо. Як горохом об стіну.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 09.08.2007 – 09:03

 • 0

#487 Romun

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 573 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Полтава

Відправлено 09.08.2007 – 22:18

Про шкоду паління, взято звідси http://aids.edu.vn.u...e/smokedie.html

Зараз про шкоду паління ми знаємо досить багато. З'явився навіть термін: «хвороби, зв'язані з палінням». Паління помітне скорочує життя людини (від 3 до 8 років). Паління викликає склероз судин і стає одним з найважливіших факторів, що підвищують ризик інфаркту міокарда, інсульту,


інсульту, захворювань артерій серцевого м'яза і мозку.

Не дивно, що в курящих різко підвищена частота захворювань дихальних шляхів — хронічного бронхіту й емфіземи — хворобливого розширення тканини легень. Ці хвороби щорічно убивають десятки тисяч і калічать ще більше число людей. Число випадків смерті від хронічного бронхіту й емфіземи серед курящих у 5 разів більше, ніж серед некурящих.

Рак

Тютюновий дьоготь — збіговисько канцерогенних речовин. Якщо регулярно змазувати їм шкіру тварин, то в 95% з них незабаром утворяться ракові пухлини. Оскільки тютюновий дьоготь попадає в дихальні шляхи людини, природно, що в значної частини курящих він також він також може викликати злоякісний ріст тканин. І дійсно, як показує статистика, 100 викурених сигарет дорівнюють року роботи з токсичними речовинами, здатними викликати рак, а протягом року в легені запеклого курця попадає біля кілограма (!) тютюнового дьогтю. Першопричиною раку легень у курящих може бути наявність у тютюновому дьогті одного з найбільш активних радіоелементів - полонію.

Існує яскравий паралелізм між споживанням тютюну і раком легень. Рак легень, що був на початку століття по частоті на останнім місці серед пухлинних захворювань, зайняв у чоловіків друге місце, уступаючи тільки ракові шлунка. Курці, що вживають більше однієї пачки сигарет у день, занедужують раком легень у 20 разів частіше, ніж некурящі.

Отже, самою грізною розплатою за паління виявляється рак легень. 90% усіх установлених випадків раку легень приходиться на частку курящих. Але небезпека паління не обмежується тільки злоякісною поразкою органів подиху. У хронічних курців уразливими для раку стають, крім легень, і інші органи і тканини: порожнина рота, ковтки і гортані, стравохід, підшлункова залоза, сечовий міхур, бруньки, шлунок.

[/u]Серцево-судинні захворювання
Серцево-судинні хвороби відіграють ведучу роль у захворюваності і смертності населення, особливо в розвитих країнах. Причини їхнього росту різні, але одним з найважливіших факторів є паління, що у зв'язку з цим називають фактором ризику. Це значить, що ризик занедужати і умерти від хвороби серця і судин (гіпертонія, стенокардія, інфаркт міокарда, інсульт) вище, якщо людина курить.

Нікотин у першій фазі своєї дії збуджує сосудоруховий і дихальний центри, у другій фазі, навпаки, гнітить них. Якщо прощупати пульс курящої людини, то можна помітити, що при першому затягуванні відбувається його уповільнення, а потім серце починає битися в прискореному ритмі. Одночасно з цим відбувається підвищення артеріального тиску, що обумовлено звуженням периферичних судин. До цього варто додати, що оксид вуглецю (II), що надходить із сигарет, підвищує зміст холестерину в крові і викликає розвиток атеросклерозу. У цілому паління впливає на серце: для курящу імовірність інфаркту удвічі вище, ніж для некурящого.

При коронарній хворобі страждає кровопостачання серця, а отже, доставка до нього кисню знижується. Оксид вуглецю (II) збільшує ситуацію, тому що перешкоджає переносові кисню з крові в тканині. Таким чином, вплив оксиду вуглецю (II) (а можливо, і вдихання нікотину) підвищує імовірність інфаркту міокарда в осіб з коронарною недостатністю. Систематичне надходження в організм оксиду вуглецю (II) сприяє розвиткові атеросклерозу, а також інших поразок судин, зокрема артерій ніг.

Гангрена ніг

Облітературний ендартерит - поразка кровоносних судин нижніх кінцівок. Вирішальну роль у його виникненні належить нікотинові. У вустах народу така патологія відзначена вираженням «ноги курця». Суть захворювання полягає в звуженні і зарощені просвіту артерії (облітерація), порушенні харчування тканин і їхньому омертвінні (гангрена).

У початковій стадії хвороба виявляється такими невизначеними симптомами, як мерзлякуватість ніг, збліднення шкіри, почуття оніміння в пальцях. Потім настає так називана перемежована кульгавість, що виникає через недостатнє кровопостачання ніг. Саме тоді вже чітко визначається відсутність биття пульсу на артерії, що проходить по тильній поверхні стопи від передньої частини гомілковостопного суглоба до великого пальця. При підніманні ноги через погане кровопостачання шкіра на стопі різко блідне, а при опусканні стає синюшної, що свідчить про недостатність венозного відтоку.

Більшість хірургів затверджують, що головною причиною цього захворювання є нікотин. Без припинення паління лікування не дає ніякого ефекту, а якщо кинути курити на ранній стадії захворювання, то можна сподіватися на його успішний результат.
Виразка
Для людини, що пристрастились до тютюну, викурити сигарету — усе рівно, що угамувати спрагу або пообідати. Запеклому курцеві обід покажеться неповним, якщо після їжі він не закурить. Хронічне отруєння нікотином викликає розлад діяльності вегетативної нервової системи, наслідком чого є порушення нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.

Щораз після викуреної сигарети виникають симптоми гастриту: зменшується, а при визначеній дозі, навпаки, різко зростає рухова активність шлунка, гальмується продукція шлункового соку, унаслідок чого падає апетит. Міняється і кислотність шлункового соку. Саме тому курящі вважають, що тютюн утамовує почуття голоду.

Усі ці гастричні явища спричиняють спазматичне скорочення м'язових шарів стінки шлунка, через що їжа в ньому затримується, виникають болю в животі, нудота, а іноді і блювота. Паління, як правило, веде до звуження кровоносних судин, порушуючи кровопостачання внутрішніх органів, створюючи тим самим сприятливі умови виразки слизуватих оболонок шлунка і дванадцятипалої кишки. У більшості випадків виразки цих органів виникають у зв'язку з палінням. Надалі, з розвитком виразкового процесу, паління приводить до затримки рубцювання виразки. У куряща виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки зустрічається в 2-3 рази частіше, ніж у некурящих. Смертність від цих захворювань у курящих у 4 рази вище, ніж у некурящих.

Порушення роботи внутрішніх органів порозуміваються тим, що нікотин, дим, часточки тютюну під час паління разом зі слиною попадають у шлунок і роблять постійну дратівну дію на його нейросекреторну і моторну активність. Наш шлунково-кишковий тракт звик до періодичного надходження їжі, визначеної ритмічності роботи. Надходження тютюнової отрути порушує ритм діяльності шлунково-кишкового тракту. Оскільки разом з нікотином у шлунок надходять і канцерогенні речовини, нерідка поява злоякісних пухлин.

Давно відомий зв'язок захворювань печінки з палінням. Експериментальні докази цього зв'язку отримані на кроликах. У тварин, яких регулярно обкурювали димом, виникали зміни кліток печінки, що нагадують картину цирозу (зморщування) печінки в людини. У курящих нерідко (30-40% випадків) реєструється розлад рухових функцій жовчних шляхів, що приводить до застою жовчі. Особливо сильно це виявляється при одночасному зловживанні тютюном і алкоголем.

Статеві органи

Доведено вплив нікотину на статеві залози. Якщо самцеві кролика вводити в організм нікотин, то в нього зменшується розмір яєчок, відбуваються порушення в сперматозоїдах. Подібні ж явища можуть спостерігатися в довгостроково курящих чоловіків, що відчувають передчасне вгасання полової функції.

За спостереженнями фахівців, не менш чим 10% випадків причиною полового безсилля виявляється паління. Припинення нікотинової інтоксикації веде до відновлення полової функції.

Курящі жінки, як правило, рано старіють, у них передчасно настає полове зів'янення. Тютюн впливає і на плин вагітності.

Вплив нікотину на плід легко помітити, якщо простежити за його серцебиттям після паління матері. У майбутньої дитини відразу ж настає частішання пульсу. Природно, що подібна ж реакція може бути й у випадку, якщо курять у присутності вагітної жінки.

Шкідливий вплив нікотину на плід обумовлене тим, що він зменшує плацентарний кровоток і знижує надходження кисню до тканин зростаючого організму. У курящих жінок викидні і мертво народження дітей зустрічаються в 2-3 рази частіше, ніж у некурящих.

Здатність нікотину проникати через плаценту і переходити з крові матері в кров плоду надає право затверджувати, що куряща мати ще до народження своєї дитини отруює його нікотином. Звідси мимовільні аборти, народження мертвих дітей, різні аномалії розвитку.

Обстеження показали, що діти батьків, що викурюють пачку сигарет у день, у середньому важать на 125 г менше, ніж діти некурящих батьків. У курящих матерів немовлята важать на 230 г менше, ніж у здорових породілей.

Дівчини, що рано почали курити, гірше розвиваються фізично, частіше хворіють на бронхіт, чим їхні некурящі перевесниці. Дія нікотину на полову сферу найчастіше виявляється в порушенні менструацій.

Прикріплені файли

 • Прикріплений файл  1__1_.jpg   10.79К   11 Кількість завантажень:

 • 0

#488 Xobb

  Doctor What'son

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1481 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 10.08.2007 – 01:17

Ґвинтик
можеш минати людей які курять. всьо шо потрібно. чи ви такі горді шо не можете собі цього пробачити?
 • 0

#489 L.R.

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 339 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2007 – 09:34

а нє... не по-людськи це все. набридло.

уточнюю свою першу думку.

викликана була критикою, що стосувалася задоволення від куріння. тобто фрази на зразок "фе", "бридко", "як ви можете дихати цим димом???"
відповідаю - можем. не пробували - не критикуйте. і це справді задоволення.
тут мені вже ніхто не заперечить?
хоча... хто мудрий - заперечувати не буде. це факт.

а щодо шкоди здоров'ю... був неправий.
вважайте, що перемогли мене загальноприйнятою медичною думкою. здоровий глузд перемагає впертість. чого й вам раджу у суперечках.

не всі ж такі психи, як я, що здоров'ям заради задоволення ризикують.

удачі вам.

пс.

Цитата

Бути толерантним? Через курців-козлів я щотижня пасивно викурю пачку цигарок - і я ще маю бути толерантним???? Рідкісне нахабство, аби не сказати більш нецензурно....
раджу навчитись буди стриманішим і відноситись до людей справді більш толерантно і з розумінням. тоді може й вдасться щось змінити.
а то Ви собі негативними емоціями та нервами значно більше життя вкорочуєте.

ще раз удачі...
 • 0

#490 Ґвинтик

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 774 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 10.08.2007 – 09:43

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (10.08.2007 02:17) писав:

Ґвинтик
можеш минати людей які курять. всьо шо потрібно. чи ви такі горді шо не можете собі цього пробачити?
Собі пробачити можна, їм - ні. Нехай носять спеціальні такі шоломи (як у космонавтів) і всередині їх курять.
 • 0

#491 Pavlja

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 65 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:м.Зуїв

Відправлено 10.08.2007 – 10:15

а я курю і мені подобається :cool1:
 • 0

#492 Вік

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1280 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 10.08.2007 – 10:30

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (10.08.2007 02:17) писав:

Ґвинтик
можеш минати людей які курять. всьо шо потрібно. чи ви такі горді шо не можете собі цього пробачити?
коли людина коле собі якусь отруту, можна й оминути, бо це ніяк не впливає на здоров'я оточуючих. але коли псує повітря навколо, то вже инша справа -- не переставати ж решті дихати.

тут логіка проста: хочеться попсувати собі здоров'я, псуйте лише собі, иншого не дано.

Повідомлення відредагував Freelancer: 10.08.2007 – 10:34

 • 0

#493 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 10.08.2007 – 11:08

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (10.08.2007 02:17) писав:

Ґвинтик
можеш минати людей які курять. всьо шо потрібно. чи ви такі горді шо не можете собі цього пробачити?

У мене ліфт в будинку один - мені драбину з балкона кинути?

І взагалі я не розумію - якого дідька через чиюсь забаганку я маю собі створювати незручності? А якщо мені в голову прийде ідея вимазатися гівном з ніг до голови і так ходити вулицями чи їздити в громадському транспорті - я теж матиму право казати "не подобається то відійди"?
 • 0

#494 Xobb

  Doctor What'son

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1481 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 11.08.2007 – 02:24

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2007 04:08) писав:

У мене ліфт в будинку один - мені драбину з балкона кинути?

І взагалі я не розумію - якого дідька через чиюсь забаганку я маю собі створювати незручності? А якщо мені в голову прийде ідея вимазатися гівном з ніг до голови і так ходити вулицями чи їздити в громадському транспорті - я теж матиму право казати "не подобається то відійди"?
наскільки я знаю в ліфтах курити заборонено. не потрібно вішати лєйбу "ідіот" на кожного курця. тим паче на форумі.
 • 0

#495 ivansstef

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 666 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 11.08.2007 – 03:01

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2007 12:08) писав:

У мене ліфт в будинку один - мені драбину з балкона кинути?

І взагалі я не розумію - якого дідька через чиюсь забаганку я маю собі створювати незручності? А якщо мені в голову прийде ідея вимазатися гівном з ніг до голови і так ходити вулицями чи їздити в громадському транспорті - я теж матиму право казати "не подобається то відійди"?

Ліфт - майно КОЛЕКТИВНОЇ власності.. Ви маєте на нього такі самі права як і Ваш курящий сусід..

щодо гімна то Вас притягнуть за нанесення образи суспільству.. ( типу як за пяняий стан в громадському місці ,статтю не памятаю)..

щодо куріння таких статей немає, отже наразі Ви ( тобто некурящі) пролітаєте... :cool1:

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (11.08.2007 03:24) писав:

наскільки я знаю в ліфтах курити заборонено. не потрібно вішати лєйбу "ідіот" на кожного курця. тим паче на форумі.
ні.. не заборонено.... НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ.. а це велика різниця.

Перегляд дописуҐвинтик (10.08.2007 00:04) писав:

Нехай собі сидять у кабінках і шкодять здоров’я тільки собі. Ось тоді це й справді буде тільки їхня справа.
з якою то радості.. у нас ВІЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО :D :D :) от у Вас наприклад каштанове волосся, а у мене алергія на нього, то що мені всіх кащтанововолосих засадити щоб вони не виходили ? :P

дотепно :cry:
 • 0

#496 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 11.08.2007 – 03:20

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (11.08.2007 03:24) писав:

наскільки я знаю в ліфтах курити заборонено. не потрібно вішати лєйбу "ідіот" на кожного курця. тим паче на форумі.
Ніхто ж не каже, що курець - це круглий ідиот. Він ідиот тільки у певній окремо взятій галузі - ставлення до свого здоров'я і виборі розваг. Всмоктування через рота смердючої паличкиЗображення. Що тут ще треба пояснюватиЗображення.

Перегляд дописуivansstef (11.08.2007 04:01) писав:

Ліфт - майно КОЛЕКТИВНОЇ власності.. Ви маєте на нього такі самі права як і Ваш курящий сусід..

щодо гімна то Вас притягнуть за нанесення образи суспільству.. ( типу як за пяняий стан в громадському місці ,статтю не памятаю)..

щодо куріння таких статей немає, отже наразі Ви ( тобто некурящі) пролітаєте... :cool1:
Помиляєтеся, шановний. У нас на Майдані перед входом у підземку висять великі щитки, навіть вказано статтю адмін правопорушенняЗображення. І там говориться не про розкидання гівна, а про куріння. Що в принципі у погляді з висоти Вічного Космосу є еквівалентним.
 • 0

#497 ivansstef

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 666 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 11.08.2007 – 03:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.08.2007 04:20) писав:

Помиляєтеся, шановний.
1.У нас на Майдані перед входом у підземку висять великі щитки, навіть вказано статтю адмін правопорушення.
Зображення.

2. І там говориться не про розкидання гівна, а про куріння.

3.Що в принципі у погляді з висоти Вічного Космосу є еквівалентним.

стоп стоп стоп... наліпили купу прикладів але не зліпили до логічного завершення.. :cool1:

1.ЯКі щити ? Що написано/намальовано? стаття адмінправопорушення стосовно чого ? гімна/куріння?
2. Що саме там говориться ? текст в студію.....
3. В принципі це дві великі різниці...

щодо ліфта є зауваження ? :D :D
 • 0

#498 Xobb

  Doctor What'son

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1481 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 11.08.2007 – 03:53

шановні, ви абсолютно гоните. мій вибір курити і шкодити свому здоров.ю. я не ходжу і не дихаю на вас поки самі не попросите. вам не подобається мій вибір? так швиденько зібрались в штати і навчились поважати чужий вибір. інший шлях -- до стіни, яка на відстані ста метрів, за 9 секунд.
 • 0

#499 ivansstef

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 666 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 11.08.2007 – 04:04

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.08.2007 04:20) писав:

Ніхто ж не каже, що курець - це круглий ідиот. Він ідиот тільки у певній окремо взятій галузі - ставлення до свого здоров'я і виборі розваг. Всмоктування через рота смердючої палички

А от наприклад для мене ідіот той хто ходить загазованими вулицями , диихає лайновим хімічним неекологічним повітрям, і каже що я його ОТРУЮЮ.. :cool1:

ставлення до свого здоровя ? це що за гілка медицини ??? всі некурящі здорові ?? згадапйте грузинів та гуцулів. старожили смалять тікотак..... :D

Всмоктування??? ВИ не плутаєте?? куріння це трохи інший процес.. всмоктування палички - це мінєт називається....

блін .. йдіть підівчіть терміни трохи... :D
 • 0

#500 Svarog

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 68 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 11.08.2007 – 17:21

ФЕ! гадость! не робіть того!
:angry12:
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних