Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?

Повідомлень в темі: 1357

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

Процент голосів: 15.88%

2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

Процент голосів: 13.13%

3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

Процент голосів: 60.94%

4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 07.08.2007 – 10:44

Коли проблеми приходять,тоді й палю,сама рука тянеться.А так немає часу на таке. :)

Повідомлення відредагував No_way: 07.08.2007 – 10:44

• 0

#462 Karinkin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 07.08.2007 – 11:28

Палю вже сім років і ще жива.
  • 0

#463 Ronni

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Новоселиця

Відправлено 07.08.2007 – 22:21

Не курю...мені взагалі не подобається, коли дівчина курить...
  • 0

#464 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2007 – 02:26

Перегляд дописуKarinkin (7.08.2007 12:28) писав:

Палю вже сім років і ще жива.
ну, ще не вечір ;)

сьогодні забула прибрати зі стола пачку цигарок - батько побачив.... так соромно, я йому ще в квітні казала, що кидаю курити B)
  • 0

#465 Karinkin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 11:16

Перегляд дописуChily (8.08.2007 02:26) писав:

ну, ще не вечір ;)

сьогодні забула прибрати зі стола пачку цигарок - батько побачив.... так соромно, я йому ще в квітні казала, що кидаю курити B)

У мене батька немає, а от мамка до цього нормально
відноситься. Сама колись такою була. Та все рівно
сподівається, що я скоро покину.
  • 0

#466 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2007 – 13:33

Перегляд дописуRonni (7.08.2007 23:21) писав:

мені взагалі не подобається, коли дівчина курить...

не те слово. Я взагалі вважаю дівчат більш інтелектуальними, але коли бачу, як воно дрижачими руками пхає ту цигарку до рота, вилетівши на перекур - гидко стає. А вже коли воно дитину вигулює і смалить у неї над головою - то взагалі "Повбивав би...".

До речі, там щось про сміття в іншому розділі казали - я просто впевнений, що більша частина бруду на вулицях знаходиться в безпосередньому зв"язку з курцями. Я ніколи не викину сміття не лише тому, що таке виховання, а й тому, що його у мене зазвичай мало. А людина, у якої мінімум щогодини з"являється зайвий "бичок" і півлітра слини? Звісно - недовго думаючи кидає бичка на землю і обхаркує все навколо. А вже потім додається під ноги пачка з-під цигарок, відпрацьована запальничка, а там і до пляшки з-під пива та пакету від гамбургера недалеко. Причому майже одразу з палінням у людини відмирає рефлекс реакції на наявність урни для сміття в принципі - кидають під ноги навіть тоді, коли урна стоїть в одному метрі - тільки руку простягни.
  • 0

#467 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 13:54

Сам не палю, не пю і нікому не раджу!! Від цього ніхто ще довше не жив!
  • 0

#468 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 08.08.2007 – 14:19

Негативне!!!
І я не раджу ніком нать пробувати, бо понту в цьому ніякого, а кинути буде важко. Я не курив, не курю і курити не хочу!!!!
  • 0

#469 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.08.2007 – 15:38

Цитата

І я не раджу ніком нать пробувати, бо понту в цьому ніякого, а кинути буде важко. Я не курив, не курю і курити не хочу!!!!

№;*?(*% !!!! дістали, блін. не пробували і повчають. звідки знаєш що важко кинути? розказували?

кароче - звертання до всіх "некурящих проповідників":

Не судіть те, чого самі ніколи відчували. Мовчіть собі тихенько і будьте толерантні. Критикувати права не маєте. НЕ МАЄТЕ, І КРАПКА.

пс. наразі я кинув. доречі. щоб не почали в мене плюватись після цього повідомлення, що я "злісний курець і не маю сили духу кинути чи ще якесь бла-бла-бла"...
  • 0

#470 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 16:54

L.R.
я б зрозуміла, якщо ти накинувся на людину, що казала б " куріть, що тут такого, від чього ще ніхто не вмирав, і взагалі - це круто".
Але якщо людина застерігає від куріння - то їй шана.
Побільше б таких "некурящих проповідників" серед молоді.
ПС: а у більшості випадків, курити дійсно важко кинути, я "кидаю" уже майже рік, але пачка давідоф на столі говорить мені про те, що поки що марно ))
  • 0

#471 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 08.08.2007 – 17:32

L.R., курити дійсно не дуже добре) на критику мають право всі користувачі форуму, так що, будь ласка, не хами ;)

Повідомлення відредагував Духовна необмеженість: 08.08.2007 – 17:33

• 0

#472 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 18:13

Перегляд дописуChily (8.08.2007 10:54) писав:

L.R.
я б зрозуміла, якщо ти накинувся на людину, що казала б " куріть, що тут такого, від чього ще ніхто не вмирав, і взагалі - це круто".
Але якщо людина застерігає від куріння - то їй шана.
Побільше б таких "некурящих проповідників" серед молоді.
ПС: а у більшості випадків, курити дійсно важко кинути, я "кидаю" уже майже рік, але пачка давідоф на столі говорить мені про те, що поки що марно ))
буржуї.... пачка лакі без фільтра і всьо. вот ета жизнь ©
  • 0

#473 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 18:40

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (8.08.2007 19:13) писав:

буржуї.... пачка лакі без фільтра і всьо. вот ета жизнь ©
хто буржуї? - помаду вже третій місяць не можу собі купити, бо давідоф курю )))) Інше не можу курити - якийсь табак не такий. На крайняк Карелья чи мальборо. Інше - не смачно ))
  • 0

#474 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 18:45

добре, можливо занадто різко. перепрошую. хоча.. я б не сказав, але люди все по-різному сприймають.

але зрозумійте мою думку, будь-ласка: як ви можете казати, що щось-там зле, якщо ви цього не пробували?

з точки зору медицини? почитайте статті в неті - вона неоднозначна на цей рахунок! я не раз чув як про шкідливість куріння з одної сторони, так і про корисність його з іншої (це вплив на нервову систему). НЕОДНОЗНАЧНА, повторюю.

по-друге, сам знаю особисто людей, які викурюють пачку в день і спокійно дожили до 70 років.

тобто критикувати ви можете тільки з своєї власної точки зору. а вона в вас не буде анітрохи обєктивною, якщо ви тільки дим нюхали.

навожу приклад. (точніше моделюю). нехай людина, яка ніколи не займалась сексом буде кричати що секс - зло. ваша реакція?
інший приклад. нехай людина, що не сиділа за компом буде кричати що комп шкідливий. (а медицина в цьому випадку теж дещо говорить). ваша реакція? (відповідаю - ви скажете, що він приносить вам і користь, і задоволення, і потрібний для роботи і ще всяке бла-бла-бла)

так що... не надо ля-ля.

упд.

Цитата

хто буржуї? - помаду вже третій місяць не можу собі купити, бо давідоф курю )))) Інше не можу курити - якийсь табак не такий. На крайняк Карелья чи мальборо. Інше - не смачно ))

те саме з кемелом було))))))))) пачка-півтори в день))) плюс один.

Повідомлення відредагував L.R.: 08.08.2007 – 18:49

• 0

#475 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 19:17

L.R.
добре, я також "змоделюю" приклад за твоєю логікою:

Цитата

як ви можете казати, що щось-там зле, якщо ви цього не пробували?
якщо я не пробувала "важкі" наркотики, я не можу бути впевненою, що це зло?

Цитата

я не раз чув як про шкідливість куріння з одної сторони, так і про корисність його з іншої (це вплив на нервову систему). НЕОДНОЗНАЧНА, повторюю.
будьласка, дай мені лінки на статті такого характеру, дуже цікаво почитати про користь від куріння для нервової системи. (Доречі, я також могу написати купу статей про безпечність , наприклад, сексу без презервативів, і закинути їх у нет. Це до "почитайте статті в неті ")

Цитата

сам знаю особисто людей, які викурюють пачку в день і спокійно дожили до 70 років.
дуже розповсюджений міф типу "дядя Ваня пив, курив по 2 пачки в день, а дожив до 76 років і здоровий як віл". Цим керуються інші "його не вбило - мене також не вб"є". Дарма. Я зтакож знаю людей, які не дожили до 70 років. Через куріння в тому числі.

Цитата

те саме з кемелом було))))))))) пачка-півтори в день))) плюс один.
добре, що покинув. В мене батько стільки ж викурює, не менше. Дуже хвилююсь через це.
  • 0

#476 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 08.08.2007 – 19:18

Перегляд дописуChily (8.08.2007 18:40) писав:

парламент пробувала?я з нього дуже важко сходила..кєнт теж нічого на крайнє.
  • 0

#477 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 19:30

Цитата

якщо я не пробувала "важкі" наркотики, я не можу бути впевненою, що це зло?

а медицина щодо них однозначна. хіба не так?

Цитата

будьласка, дай мені лінки на статті такого характеру, дуже цікаво почитати про користь від куріння для нервової системи. (Доречі, я також могу написати купу статей про безпечність , наприклад, сексу без презервативів, і закинути їх у нет. Це до "почитайте статті в неті ")

не буду давати посилань. але введи в гуглі "полезность курения". забагато вийде статей, якщо вважати що всі вони провокативні. те саме якщо введеш "вред курения".

приведу текст з першого посилання:

Цитата

"Доктор Харви Чековэй из Вашингтонского университета с изумлением выяснил, что у курильщиков риск возникновения болезни Паркинсона на 70% меньше, чем у некурящих. Сходные данные получены и в отношении болезни Альцгеймера, темпы развития которой замедляет побочный продут распада никотина - норникотин. А вот ученые из Университета Нью-Йорка выяснили, что никотин компенсирует дефекты мозговой деятельности при шизофрении. Не случайно 88% американцев, страдающих этим заболеванием, курят, причем очень много: в прямом смысле этого слова одну сигарету за другой, сообщается на сайте Подробности.

Никотин весьма полезен и при всевозможных аллергических заболеваниях. Действуя как мягкий антидепрессант, он предохраняет курильщиков от аллергического альвеолита ("легкое фермера" и "легкое голубятника"), сенной лихорадки и крапивницы, облегчает течение язвенного стоматита и язвенного колита. Да и воспалительные заболевания кожи обходят курильщиков стороной.

В их среде намного реже встречается герпес. Действуя аналогично медиатору нервной системы ацетилхолину, никотин подавляет продукцию специфического белка и препятствует возникновению сепсиса, утверждают американские ученые.

Все это, впрочем, не означает, что можно спокойно продолжать курить. "Упомянутые благотворные воздействия не могут оправдать табакокурение, поскольку потенциальный вред значительно превышает пользу", - пишет доктор Барон.

Впрочем, непродуманная антитабачная кампания, призванная напугать людей опасностями курения, может привести к прямо противоположному результату."

Я НЕ СТВЕРДЖУЮ, ЩО КУРІННЯ КОРИСНЕ. Я ГОВОРЮ ЩО НЕВІДОМО, НАСКІЛЬКИ ВОНО КОРИСНЕ І НАСКІЛЬКИ ВОНО ШКІДЛИВЕ.

пс. статтю, ту що виклав - читав. я бачив, що пише в передостанньому абзаці. але все це - всього лиш підтвердження неоднозначності точки зору медицини.
  • 0

#478 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 19:43

Перегляд дописуkviten (8.08.2007 20:18) писав:

парламент пробувала?я з нього дуже важко сходила..кєнт теж нічого на крайнє.
ти знаєш, щось парламент пройшов мимо мене - занадто тоненькі, я їх що курила, шо радіо слухала))
Почала курити з Мальборо - 1 рік. Потім Карелья Слімз - 2 роки, Зараз Давідоф слімз - майже рік.
  • 0

#479 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 19:56

Chily
От скажи, якого понту з тих Давідоф Слімз? Що ти їх куриш, що ні....... Вони ж ніфіга не дають такого ефекту як звичайні цигарки і коштують до .уя..... Яка з них вигода? B) Тільки портиш своє здоров*я, але це ще пів біди, подумай про своїх дітей...... ;)
  • 0

#480 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 20:34

Перегляд дописуL.R. (8.08.2007 20:30) писав:

а медицина щодо них однозначна. хіба не так?
тобто? в медицині використовуються наркотичні речовини - це відомо. що значить - "медицина до них однозначна"?

Цитата

приведу текст з першого посилання:
особисто я завжди досить скептично ставилася до експертів та науковців, які ставлять експерименти типу " ті, хто точить олівці лівою рукою живуть довше".

Цитата

Я НЕ СТВЕРДЖУЮ, ЩО КУРІННЯ КОРИСНЕ. Я ГОВОРЮ ЩО НЕВІДОМО, НАСКІЛЬКИ ВОНО КОРИСНЕ І НАСКІЛЬКИ ВОНО ШКІДЛИВЕ.
я не казала що ти стверджував корисність куріння...

Перегляд дописуDickNose(Sic) (8.08.2007 20:56) писав:

Chily
От скажи, якого понту з тих Давідоф Слімз? Що ти їх куриш, що ні....... Вони ж ніфіга не дають такого ефекту як звичайні цигарки і коштують до .уя..... Яка з них вигода? B) Тільки портиш своє здоров*я, але це ще пів біди, подумай про своїх дітей...... ;)
цигарки, які я курю, не є "легкими", Такі ж як звичайні давідоф і за ціною також.
на пічці: "Вміст в димі однієї сигарети: смол: 7 мт, нікотину - 0,6 мг.
Про здоров"я і майбутнє покоління я думаю і міри будуть прийняті ))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних