Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?

Повідомлень в темі: 1357

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

Процент голосів: 15.88%

2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

Процент голосів: 13.13%

3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

Процент голосів: 60.94%

4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 24.10.2005 – 04:37

До речі, нещодавно вчені довели, що паління допомагає зняти стресс на роботі - курці відволікаються від усього на 5 хвилин "перекуру", а ті, що не палять - змушені постійно знаходитися в нервовому середовищі. Втім, все що занадто - ненормально, тому якщо й палити - то помірно.
P.S. А чому в нас не виникає огиди, коли ми бачимо занадто товстих людей? Це ж також огидно і є свідчення нездорового засобу життя...
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.10.2005 – 23:24

але погодьтесь, шо краще відволіктись не на "перекур", а просто там навіть прогулятися вулицею, подихати не димом. а смогом міста :yes:
  • 0

#43 jack220

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Житомира :)

Відправлено 27.10.2005 – 08:58

Сам я ніколи не палив і не буду,бо це впливає на здоровя!Але ж і атмосфера наша не дуже чиста!!!!!!

P.S.:Я проти паління!!!!!!!! :) :yes:
  • 0

#44 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 27.10.2005 – 11:01

iskra (15.09.2005 03:13) писав:

Стосовно поцілунків - все залежить від коханого, якщо той теж палить - дві попільнички нівелюються.

Перегляд допису

Повністю з тобою погоджуюся. сам курю давно, тому і не помітив як жінка почала палити... :yes: ...але після прочухани кинула, тепер пиляє мене щоб і я кинув
  • 0

#45 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 27.10.2005 – 14:27

A.Chip (27.10.2005 11:57) писав:

Повністю з тобою погоджуюся. сам курю давно, тому і не помітив як жінка почала палити...  :yes: ...але після прочухани кинула, тепер пиляє мене щоб і я кинув

Перегляд допису

Дякую за підтримку :) От в мене так вийшло, що коли ми зустрілися з коханим - палили обоє, проте, напевно, обидва кинемо, коли на те прийде час :cool1:
Взагалі-то, як на мене, куріння не найстрашніша проблема нашого суспільства і тих заходів, що їх вже зробила держава, достатньо, аби трохи зменшити кількість курців.
  • 0

#46 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.10.2005 – 19:44

Я курю виключно траву. Сигарети тільки тоді, коли вже трави зов7 нема. А так, то кожні 2-3 тижні в суботу збираємося і робимо собі "водяного" джина.

Сигарети -- це збочення. До нас тютюн прийшов від індіанців, які ніколи не крутили сигарет, а курили з трубок.

А курінню є велика альтернатива --- ой...........як воно......забув....мля......о! пиво! ВО!
  • 0

#47 Germis

йож-флудератор

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 202 повідомлень
  • Місто:Біла Церква

Відправлено 28.10.2005 – 21:12

Коли підіймаються подібні теми, одразу згадується приказка: "Кто не курит и не пьет, то здоровеньким умрет".

Якщо розібратися, навіщо людина палить, то начастішими є відповіді: "Бути як друзі (бути крутим)" і "Розвіятися, спробувати щось нове (зігнати стрес)". Саме в створенні приємної димної атмосфери в компанії з друзями, або отриманея додаткової паузи для роздумів в діалозі з людиною можна вбачати позитивні сторони куріння.

Дівчата, що палять. В принципі, коли закохуєшся, то пофіг, що твоя дівчина палить, але саме разом з дівчиною і простіше всього кинути палити. Спочатку досить домовитись не палити в присутності один одного, а потім не розлучатися досить тривалий час і вуаля - через тиждень заради своєї коханої (яка змушена цілувати попільничку :yes:) вже абсолютно забуваєш про цигарки.

Кальян. Прємна річ, але досить швидко набридає. Й справді, пиво краще :). Короче, ваше здоров*я в ваших руках :cool1:
  • 0

#48 Jackal

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 09.11.2005 – 23:28

На паління хлопців реагую більш-менш нормально. Проте коли палять
дівчата... :) готовий ледь не загризти... :yes:
  • 0

#49 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 10.11.2005 – 08:51

Цитата

але погодьтесь, шо краще відволіктись не на "перекур", а просто там навіть прогулятися вулицею, подихати не димом. а смогом міста
це не те... :yes: під час куріння ти віддихаєш.... :) "а смогом міста" ??? - краще дим сигарет. :cool1:
  • 0

#50 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 10.11.2005 – 10:43

Germis (28.10.2005 22:12) писав:

Якщо розібратися, навіщо людина палить, то начастішими є відповіді: "Бути як друзі (бути крутим)" і "Розвіятися, спробувати щось нове (зігнати стрес)". Саме в створенні приємної димної атмосфери в компанії з друзями, або отриманея додаткової паузи для роздумів в діалозі з людиною можна вбачати позитивні сторони куріння.

Перегляд допису

не згідний. для когось куріння і є створення приємної атмосфери і подібне... для мене куріння (а краще сказати перекур) це є можливіть вилізти з-за комп"ютера, вийти на вулицю, (під час сесіїї щей заспокоїти нерви), тобто під час куріння я відпочиваю.
  • 0

#51 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2005 – 19:42

Я можу цілком нормально відноситися до людини яка палить, хоча сама не палю і навіть не хочу спробувати бо боюсь що мені сподобаеться. Тільки я не люблю коли палять саме біля мене, бо від самого запаху вже погано становиться! Людина сама вирішуе палити чи ні, хоча організму це ДУЖЕ шкідливо!
  • 0

#52 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 03.01.2006 – 18:23

бе..фу бридота..якщо люди знають що це шкодить..то чого починали..як бачу що пацан курить..ну та ладно кури..та не коло мене.. :D :cry:
  • 0

#53 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 03.01.2006 – 18:28

не палю... раз спробував і мені не сподобалося брбрбрбрббрбрбри-д-оо-о-о-ота . :D
  • 0

#54 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 05.01.2006 – 17:46

Alien (5.01.2006 15:52) писав:

А я палю і мені вже набридло...Все одно куріння не допомагає заспокоїтися.
Я не бачу сенсу палити...А ви?

Перегляд допису

а кинути не виходить.. егеж?
  • 0

#55 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 06.01.2006 – 00:57

SpiritumExLumen (27.07.2005 00:29) писав:

інколи хочеться послати все на ... і зробити шось неправильне...

Перегляд допису

Я так і почала! :D
Правда вже непалю.

• 0

#56 Іван Хелсінг

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 07.01.2006 – 01:10

Я палю, полив та буду палити! Томущо що може трапитися? Я помру? Яка ризниця, помертм зараз чи через 50 років???
  • 0

#57 Сєрж

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 07.01.2006 – 20:02

Не палю, бо є приклад, що може статися з моїм здоров’ям після цього. Мій дід дуже давно хотів кинути палити і все ніяк не вистачало у нього сили волі, щоб це зробити, а от коли дізнався, що в нього астма зразу кинув.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ПОПЕРЕДЖАЄ: КУРІННЯ ШКОДИТЬ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю!
  • 0

#58 --]MuЖlan[--

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Лохвиця

Відправлено 08.01.2006 – 01:14

Мене бісить коли біля мене палять. Я ж так скорше рак підхоплю, ніж ці зарази.
  • 0

#59 Einstein

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 12.01.2006 – 22:35

Не Палю... Але багато моїх однокласників це роблять - одного разу чуть не почав, а все через те що всі такою какою займаються. думаВ - "а чим я гірший - треба попробувати, потім ВСЕОДНО кину" АЛЕ НА ТАКЕ НЕ ПІДУ, ЯК-БИ МЕНІ НЕ ХОРТІЛО "ЗА КОМПАНІЮ" АЛЕ ЦЬОГО РОБИТИ НЕ БУДУ.... Бо знаю - що це того не варте... :D :happy1: :P
  • 0

#60 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 18.01.2006 – 15:45

гм...ну тут всі такі противники того дєла...
палю....2 роки...чого палю? - не знаю....якось так без причини....кілька разів думала(!) кидати, раз попробувала - нічо не вийшло...Та, це шкідливо, і я це вже чітко відчуваю, але палити чи ні -особиста справа...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних