Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?

Повідомлень в темі: 1357

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

Процент голосів: 15.88%

2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

Процент голосів: 13.13%

3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

Процент голосів: 60.94%

4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#381 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ПНД

Відправлено 03.05.2007 – 15:05

Курю, шо дикий вепр, але іншем не раджу навіть пробувати. :rolleyes: Це зло... від нього помирають рано! Або стають :wub:
  • 0

#382 yar25

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.05.2007 – 15:42

В свій час в школі пробував, деякий час палив, але в цьому було більше баловства, ніж свідомого вчинку, і ця дурість швидко пройшла. І я дуже втішений, що не палю.
Звичайно, палити чи не палити - це вибір кожного, але мені б дуже хотілося, щоб курці хоча б були культурними - не палили у громадських місцях, тих же підземних переходах. Постійно виникає ситуація: в "годину пік" у підземному переході, коли велика тиснява до метро, завжди знайдеться не одна свиня, яка йде попереду, курить, і отруює димом тих, що йдуть позаду. Так само на зупинках громадського траспорту, взагалі всюди. Це мені не подобається.
Я вважаю, що дівчина з сигаретою - це найбільша дурість. Мене таке явище дуже дратує.
  • 0

#383 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 03.05.2007 – 15:44

Не палю, і не пробував.
Коли йдемо у кав'ярню, то навіть якщо зі мною ті хто палить, то обов'язково сідаю в залі для некурців.
Це їх проблеми, хай вигадують як палити, бігають в туалет чи на вулицю, я не змушений вдихати сморід і труїтися. Я приходжу розслабитися і відпочити.
  • 0

#384 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 03.05.2007 – 16:20

нє...люди це повна фігня...
ніякого задоволення :rolleyes: фє
  • 0

#385 Newborn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 19:00

Палю тільки з тими хто також палить... Я не розумію чому, бо мені це не приносить задоволення, просто стара звичка...
  • 0

#386 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 19:49

випаліть мені очі якщо курить почну. не подобаються дівчата з цигаркою. якось гидко
  • 0

#387 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 03.05.2007 – 19:57

Перегляд дописуадуфанчік (6.04.2007 07:33) писав:

Не люблю коли дівчина курить....ех....діти зелені народяться)

Ці слова нагадали мені одну історію. коли мій брат такіж слова сказав дівчинці, яка курила, а вона йому відповіла, що поставить свою дитинку на сонечко, то вона й достигне :wub:

А сама я також не палю, це ж шкідливо, а я, напевно, занадто вже себе люблю, щоб самій же себе травити. І також не переношу, коли хтось біля мене палить. :rolleyes:
  • 0

#388 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 06.05.2007 – 15:35

Вчора таку дозу нікотину вжила що аж досі вроті такий гидкий присмак.. 3 місяці навіть не курила жодной а потім тут півпачки за 2 години... Сьогдні вранці таке неприємне відчутття вроті було ФЕ.. 2 рази чистила зуби...
Бека..
  • 0

#389 merlin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.05.2007 – 19:02

Люди ану признавайтеся чесно!!!! Може хтось знає шо куріння не шкодить? Я знаю одну річ: американсьькі вчені довели шо цигарка з кавою добре впливає на ДНК людини тим самим захищаючи його від різних там штук отаке...
  • 0

#390 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.05.2007 – 19:24

незнаю як куріння може допомагати будь чому!
воно лише всім псує здоров'я!
отакоє :wub:
  • 0

#391 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 20:15

Куріння то велика БЯКА. Я курив у 2 класі, та потім пуВумнів і перестав. І всім рекомендуюю :D
  • 0

#392 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 20:48

Найгірше у тютюно-палінні це те, що люди які палять не звертають уваги на оточуючих - хоча вони страждають від цього не менше ніж курці.
Нажаль це у нас це вже "нормально" коли хлопець палить, та і молоді люди думають :"О! Це круто! А ну і я спробую! Клас я тепер як дорослий!". Я це називаю "ефект стада". Народ - це понти, думайте завжди своєю головою, і не будьте як всі!
Я за заборону паління у громадських місцях. :D
  • 0

#393 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 30.05.2007 – 20:56

ну НАХ, нЄвігадна, попадалово в леве виносе таке нівроку, краще вже тупо смолу хавати :) (подив. скіко її в одній цигарці), ну а за здоровля і повідати нічого!

харить така розповсюдженість реклами цигарок-де не глянь.
особливо спонгор спортновин - ГОРІВКА!(тупо!! :D )
  • 0

#394 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 21:05

Перегляд дописуharakternuk (30.05.2007 21:56) писав:

особливо спонгор спортновин - ГОРІВКА!(тупо!! :D )

ніколи цього не розумів, тіко у нашій кріїні спонсором спорт новин може бути горілка
  • 0

#395 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 30.05.2007 – 21:07

цікавий факт, найзапекліші вороги куріння - це ті, що кинули.......переконаний на власному досвіді......хоча і курю, але намагаюсь без шкоди оточуючим......
  • 0

#396 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 23:30

Виходжу з тренування, на вулиці йде дощ. Під куцим навісом зупинки скупчилось півтора десятка людей, і в цьому натовпі дві кобили дістають цигарки і закурюють, задимлюючи усіх, на зауваження кажуть "А что нам делать, дождь же идет - атвернитесь себе просто"
Приїжджає маршрутке, забігаю - в салоні не продихнути, водій, видно, палив прямо в автобусі під час відстою на кінцевій.
Виходжу з маршрутки, підбігаю до будинку - назустріч з ліфта вивалює бидло з цигаркою, в ліфті - "сірєнєвий тума-а-ан" аж очі сльозяться, не те що дихнути не можна.

Якщо хтось подасть на розгляд закон про розстріл курців на місці - я підтримаю обома руками.
  • 0

#397 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 23:34

Перегляд допису-=VJ=- (31.05.2007 00:30) писав:

Виходжу з тренування, на вулиці йде дощ. Під куцим навісом зупинки скупчилось півтора десятка людей, і в цьому натовпі дві кобили дістають цигарки і закурюють, задимлюючи усіх, на зауваження кажуть "А что нам делать, дождь же идет - атвернитесь себе просто"
Приїжджає маршрутке, забігаю - в салоні не продихнути, водій, видно, палив прямо в автобусі під час відстою на кінцевій.
Виходжу з маршрутки, підбігаю до будинку - назустріч з ліфта вивалює бидло з цигаркою, в ліфті - "сірєнєвий тума-а-ан" аж очі сльозяться, не те що дихнути не можна.

Якщо хтось подасть на розгляд закон про розстріл курців на місці - я підтримаю обома руками.
Ну про розтріл - то вже занабто, але от адмін. штрафи, то інше, причому нещадні штрафи! :D
  • 0

#398 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 23:47

Перегляд дописуgoli@th (30.05.2007 22:05) писав:

ніколи цього не розумів, тіко у нашій кріїні спонсором спорт новин може бути горілка
і шо не ясно?
це впершу чергу бізнес, гроші, а вже потім, навіть в самому кінці дивляться які програми
  • 0

#399 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 01.06.2007 – 08:05

Фууууу..... Не палю і вам не раджу. Вчора чув по радіо, як якісь дівчатка казали, що їм це дозволяє заспокоїтись, інші казали це круто, але вибачте це просто маячня :) Це просто звичка, яка точно згубить. Особливо не переношу як палять дівчата...... :D
  • 0

#400 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 01.06.2007 – 16:26

Не палю...Колись спробував викурити декілька цигарок і не сподобалось.
Особливо не терплю людей які палять - почуття піднесення себе над іншими мені ой як не подобається.
Про дівчат-курців без коментарів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних