Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?

Повідомлень в темі: 1357

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

Процент голосів: 15.88%

2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

Процент голосів: 13.13%

3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

Процент голосів: 60.94%

4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 05.07.2006 – 15:06

а я про кафе не говорю... там завжди були два зали... або години для куріння...
літо як не як... на вулиці добре гуляти... на пляжі...
  • 0

#182 Гість_Bloodbath_*

• Гості

Відправлено 05.07.2006 – 15:11

Перегляд дописуІлля (5.07.2006 14:54) писав:

А чим ця ситуація відрізняється від такої ж але замість "палимо" буде "нюхаємо клей" чи "нюхаємо кокс" ?
Я разниці не бачу, ави ?
До чого тут нюхання клею? Кокс узагалі заборонений законом, а нюхання клею спричиняє тяжке отруєння. У той самий час, коли людина, яка зазвичай не палить, може дозволити собі розслабитися та скурити цигарку-другу з друзями в тому ж парку. Твої безглузді порівняння лише доводять, що ти зашкарублий егоїст і не хочеш розуміти нічого, крім своєї не завжди коректної логіки.

Перегляд дописуMarcos (5.07.2006 14:58) писав:

ну може у вас, курців, воно так і звучить :lol:
Цікаве узагальнення. З того, що я почитав у цій темі, можна зробити хіба що одне узагальнення: курці чомусь більш розумні та менш категоричні.
  • 0

#183 Ілля

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2006 – 15:15

Перегляд дописуAmalteya (5.07.2006 16:06) писав:

В Україні демографічна криза. І це один з пунктів в її розв"язанні.
Невше ви думаєте що держава буде про вас турбуватись і створювати вам зручності, щоб ви себе труїли і труїли своїх (майбутніх) дітей ?
Я б ще крім цього закону ввів заборону на паління вдома, якщо дома є діти до 12 років.
А також заборонити палити під час вагітності і годування груддю.
При чому в разі порушення карати від невиплати "допомоги при народженні" і аж до позбавлення батьківських прав
  • 0

#184 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.07.2006 – 15:16

Перегляд дописуAmalteya (5.07.2006 16:06) писав:

а де ти прочитала що закон тобі забороняє палити на пляжі або в парку ?

Перегляд дописуAmalteya (5.07.2006 16:00) писав:

а у яка різниця між курцями і некурцями? мені просто цікаво... в духовному сенсі, що ти таке кажеш...
та це був жарт :lol:
  • 0

#185 Ілля

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 15:18

Перегляд дописуBloodbath (5.07.2006 16:11) писав:

До чого тут нюхання клею? Кокс узагалі заборонений законом, а нюхання клею спричиняє тяжке отруєння. У той самий час, коли людина, яка зазвичай не палить, може дозволити собі розслабитися та скурити цигарку-другу з друзями в тому ж парку. Твої безглузді порівняння лише доводять, що ти зашкарублий егоїст і не хочеш розуміти нічого, крім своєї не завжди коректної логіки.
Цікаве узагальнення. З того, що я почитав у цій темі, можна зробити хіба що одне узагальнення: курці чомусь більш розумні та менш категоричні.
Разок з друзями "закинутись" заради розлабухи коксом теж страшного нічого не зробить. А заборона законом це тимчасове явище - сьогодні кокс заборонений, а завтра нікотин.
  • 0

#186 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.07.2006 – 15:23

і те і інше буде забороненим :lol:
  • 0

#187 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 20:00

хм... так нехай "зайвий" секс заборонять щоб СНІД не розповсюджувати, дозволять раз в рік, коли дітей будемо робити... :) а також алкоголь (пиво також є алкоголь - ви його також не вживаєте?) заборонять - сім"ї де є батьки-алкоголіки мабуть страждають трошки більше, ніж там де палять. І все починається з якоїсь пляшки світлого..

ПіЕс: я доречі не проти цього закону - Україна на крок наблизилась до цивілізованої Європи, АЛЕ нехай закон перед впровадженням зроблять більш менш нормальним. І щодо куріння дівчат, під час вагітності і т.п. це лише МОЄ діло, гадаю що розуму вистачить щоб прийняти вірне для МЕНЕ і моєї дитини рішення... ІМХО
  • 0

#188 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 20:04

Перегляд дописуAmalteya (5.07.2006 21:00) писав:

І щодо куріння дівчат, під час вагітності і т.п. це лише МОЄ діло
а рішення батька не враховуватимеш? :)
  • 0

#189 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 20:06

а це вже "другая історія"... здається в сім"ї вирішують двоє... а щодо "МОЄ" як я написала вище, я мала на увазі що менш за все я буду брати до уваги думки інших

Офф-топ здається...
  • 0

#190 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 21:59

, АЛЕ нехай закон перед впровадженням зроблять більш менш нормальним.
чим він не нормальний ?
  • 0

#191 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 22:13

а тим що
"Палити заборонено практично всюди - йдеться у новому законі. Громадськими місцями вважаються навіть під"їзди та стадіони, вже не кажучи про навчальні або лікувальні приміщення, автобусні зупинки тощо. Люди, які не палять, ставляться до прийняття нового закону з надією." /http://van.internews.ua/content/bulletin/13042.html /

немає прямих пояснень де можна... громадським місцем може вважатись все окрім свого житла :)
  • 0

#192 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 23:49

Перегляд дописуAmalteya (5.07.2006 23:13) писав:

а тим що
"Палити заборонено практично всюди - йдеться у новому законі. Громадськими місцями вважаються навіть під"їзди та стадіони, вже не кажучи про навчальні або лікувальні приміщення, автобусні зупинки тощо.
ну так правильно...а які питання. Чому типи повинна травити людей димом від цигарок. Доречі у пасивних курців дуже велика вірогідність захворіти на рак легенів, а деякі вчені стверджують що вона на 20 % більша ніж в активних курців.
ПАЛИШ ? ТРАВИ ЛИШЕ СЕБЕ, А НЕ ІНШИХ ЛЮДЕЙ
  • 0

#193 Ілля

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 08:30

хм... так нехай "зайвий" секс заборонять щоб СНІД не розповсюджувати, дозволять раз в рік, коли дітей будемо робити... :) а також алкоголь (пиво також є алкоголь - ви його також не вживаєте?) заборонять - сім"ї де є батьки-алкоголіки мабуть страждають трошки більше, ніж там де палять. І все починається з якоїсь пляшки світлого..

ПіЕс: я доречі не проти цього закону - Україна на крок наблизилась до цивілізованої Європи, АЛЕ нехай закон перед впровадженням зроблять більш менш нормальним. І щодо куріння дівчат, під час вагітності і т.п. це лише МОЄ діло, гадаю що розуму вистачить щоб прийняти вірне для МЕНЕ і моєї дитини рішення... ІМХО
Справа в тому, що суспільсво змушене вас курців лікувати і ваших дітей, які в середньому слабкіші за дітей "некурящих", також. Коли в нас буде повністю страхова медицина. Ви будете самі платити за своє лікування. А страхові внески будуть набагато більшими якщо ви палите. Тоді суспільству. яке відгородиться від вас димонепроникними перегородками, стане байдуже до вашого здоров"я - ви ж самі себе лікувати будете.

хм... так нехай "зайвий" секс заборонять щоб СНІД не розповсюджувати, дозволять раз в рік, коли дітей будемо робити... ;) а також алкоголь (пиво також є алкоголь - ви його також не вживаєте?) заборонять - сім"ї де є батьки-алкоголіки мабуть страждають трошки більше, ніж там де палять. І все починається з якоїсь пляшки світлого..

Додам паління дівчат під час вагітності, це ж знову таки "ваше діло" тільки тоді, коли виключно ви і ваша майбутня дитина, будуть лікувати себе від наслідків "розслабона з цигаркою". Якщо ж лікуванням займається держава(суспільство), то воно має повне право диктувати вам рівень вашої самостійності в бажанні розслабитись під час вагітності.
  • 0

#194 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 15:22

хм... смішно - в Україні медицина поки що бажає кращого, і лікування своїх "наслідків куріння" я буду вирішувать звісно що сама... Безпечніше мабуть буде
Так шо давайте будемо підтримувати заборону сексу, алкоголю - так? від цього проблем набагато більше!
  • 0

#195 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 15:39

Шановна, Amalteya, невже ви вважаєте, що громадськими місцями не повинні бути під'їзди, стадіони, навчальні та лікувальні заклади?
  • 0

#196 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 15:43

вважаю... і підтримую цей закон (особливо про заборону продажу тютюну неповнолітнім) але нехай держава зробить такі ж нормальні місця для куріння на відкритому повітрі...
  • 0

#197 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 16:03

тобто вважаєш, що не можна забороняти[color=#FF0000] курити у під'їздах, на стадіонах, у навчальних та лікувальних закладах,, де той дим (від однієї цигарки) зазвичай вдихає в десятки разів більше людей, ніж аби вони поділили одну цигарку між собою? де така поведінка курців "сприяє" морально-естетичному вихованню молодого покоління?
  • 0

#198 Ілля

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 07.07.2006 – 08:28

Перегляд дописуAmalteya (6.07.2006 16:22) писав:

хм... смішно - в Україні медицина поки що бажає кращого, і лікування своїх "наслідків куріння" я буду вирішувать звісно що сама... Безпечніше мабуть буде
Так шо давайте будемо підтримувати заборону сексу, алкоголю - так? від цього проблем набагато більше!
Про що я й кажу. Якщо ти платиш за своє лікування. за лікування своїх дітей, не отруюєш інших, то можеш цигарки хоть в синильній кислоті вимочити і палити - це твоє право :)
  • 0

#199 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 18:45

Перегляд дописуKleo (22.04.2006 13:19) писав:

Істинно глаголиш! :angry12:
брехня! :shy:

Перегляд дописуParsokon (22.04.2006 02:06) писав:

всі кажуть, шо то фігня, поки самі не спробують...
а потім всім подобається...
може комусь і подобається, але не всім!
потім вони розуміють, що не можуть вже кинути, тому й знаходять відмазку :)
  • 0

#200 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.10.2006 – 19:09

Перегляд дописуParsokon (22.04.2006 02:06) писав:

всі кажуть, шо то фігня, поки самі не спробують...
а потім всім подобається...

неправда..пробувала..взагалі не вразило...який з того понт....толку мало...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних