Перейти до вмісту

Ваше ставлення до куріння?

Повідомлень в темі: 1357

Опитування: Ваше відношення до куріння? (614 користувачів проголосувало)

Ваше відношення до куріння?

1. 1. Палю. (98 голосів [15.88%])

Процент голосів: 15.88%

2. 2. Інколи палю. (81 голосів [13.13%])

Процент голосів: 13.13%

3. 3. Не палю! (376 голосів [60.94%])

Процент голосів: 60.94%

4. 4. Кинув палити. (62 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1061 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.04.2009 – 20:16

Перегляд дописуOlenka_Zelenka (30.04.2009 20:45) писав:

мій знайомий розказував дещо жорстокіші варіанти кидання курити:
1) вимочити сигарети в молоці, висушити і закурити - смак буде огидний, курити перехочеться на все життя
2) в сигарети поміж тютн обрізаних нігтів наскладати - аналогічний результат буде як і в першому варіанті.

Може ще пластмаси туди наскладати? :rolleyes:

Сигарета само по собі є огидною, курець це знає і відчуває, але легені волають дай нікотину)

Саме нікотин - причина куріння, він ж наркотик, просто дуже швидко виводиться із організму. Чому не курять всяке листя, а тільки тютюн? Так тому що нікотин...
  • 0

#1062 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.04.2009 – 20:45

Перегляд дописуbamik (30.04.2009 18:31) писав:

На даний момент не палю більше місяця, проте чи надовго)))
Ги, до першої п'янки. Аналогічна ситуація. Важливо витримати без єдиної цигарки 3 місяці, тоді трохи легше стане. Прив'язанність до нікотину, за дослідженнями, можна порівняти з героїном.
  • 0

#1063 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 29.05.2009 – 11:16

до куріння цигарок відношусь однозначно негативно, але від сигар не відмовлюсь. сигари і люльки це інше.
  • 0

#1064 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 18:23

Лист до дівчини, яка курить

Сотні твоїх "димлячих" ровесниць я зустрічаю на вулицях. Сотні людей я прооперували з приводу раку легень. І сотням - я не обмовився - сотням змушений був відмовити, оскільки нічого вже не можна було зробити ... Немає для хірурга нічого більш важкого, ніж відмова хворому в допомозі через власне безсилля. А мені не раз доводилося визнавати своє безсилля, коли мова йшла про порятунок вражених легенів і життя багаторічних курців.

В останні роки на операційні столи поступає дуже багато жінок-курців. Я тебе не лякаю. Паління - справа "добровільна". Тільки раз вже ти почала читати мій лист, дозволь висловити свою думку, щоб потім твій відчай не розривав мені серце. Думка не тільки хірурга (на жаль, не здатного наочно показати тобі на цих сторінках ракову пухлину, що задушила легені), але і людину, яка знає ціну стражданням.

Через мої руки і моє серце пройшли сотні людей, які страждають саме від того, що не змогли вчасно розлучитися з пагубною звичкою. Скарги однакові і починаються з фрази: "Лікарю, у мене щось з легенями ...» Якось мій хороший знайомий звернувся до мене з такими ж словами. Домовилися про зустріч, але прийшов він тільки через кілька місяців. Коли на операційному столі йому розкрив грудну клітку, виявилось, що все вже проросло метастазами і нічим не можна йому допомогти. Важко дізнатися, що вмирає хворий. Ще важче, коли це твій близький товариш ...

У цих рядках, звернених до тебе, будуть факти і цифри, знайдені моїми однодумцями. Але я, хірург, уявляю з особливою ясністю, що стоїть за цими цифрами і відсотками.

Ні, я не буду лякати тебе стали уже банальними прикладами про те, що крапля нікотину вбиває коня - ти не кінь, ти людина, або що 20 щодня випалених сигарет скорочують життя на 8-12 років - ти молода, і життя здається тобі нескінченним. За даними англійських лікарів, кожна викурена сигарета вартує курцю 15 хвилин життя. Дрібниця, якщо тобі тільки двадцять. Що тобі від того, що злісні курці хворіють на рак легень у 30 разів частіше, ніж ті, що не палять, а причина цього страшного захворювання в 95-98 випадках з 100 - куріння. Американські кардіологи приводять такі цифри: середній вік померлих від серцевих нападів - 67 років, курців - 47. Тобі тільки двадцять років, а до сорока семи ще ... Звичайно, тебе це не налякає. І все-таки ...

З величезним смутком я бачу, як покурюють біля школи дівчата, затиснувши цигарку в кулак (як вони кажуть, "по-піонерськи"), щоб не бачили з вікон. З жалем дізнаюся, що вони навчилися палити, узявши за зразок виховательку. Біль охоплює мою душу від того, що в студентському гуртожитку дівчата збираються покурити і поговорити про майбутнє заміжжя. Я можу припустити, що у твоїх планах заміжжя ще не проглядається. І тому розповім тобі про інше.

Соціологи провели анонімну анкету, в якій запитали: чому ви палите? 60 відсотків дівчат відповіли: це красиво і модно. А 40 відсотків палять тому, що хочуть подобатися хлопцям. Припустімо. І навіть в чомусь їх «виправдаємо». Тому що бажання подобатись закладено в тебе природою. Але виправдаємо тимчасово: не зайве знати і думки хлопців.

Було опитано 256 юнаків. Їм запропонували три питання і відповідно три варіанти відповіді: позитивно, байдуже, негативно.

Питання перше: «У твоїй компанії дівчата палять. Як ти до цього ставишся? "- Позитивно 4%, 54% байдуже, 42% негативно.

Питання друге: "Дівчина, з якою ти дружиш, палить. Як ти до цього ставишся? "- Позитивно 1%, 15% байдуже, 84% негативно.

Питання третє: "Хотів би ти, щоб твоя дружина курила?" - Буря протестів! З 256 тільки двоє відповіли, що їм все одно. Решта категорично заперечити.

А тепер подумаємо разом. До операції на легенях тобі далеко. Заміж не збираєшся. Все прекрасно, і ти палиш. Звідки це прийшло? На мій погляд, палять в тих компаніях, де збираються для веселого проведення часу. Сигарета в твоїх руках - як би сигнал: ти сучасна. А значить і до любові, і до дружби відносишся з чималою часткою легкодумства. Юнаки з дівчатами-курцями ведуть себе більш вільно, а дівчата, по своїй наївності, вважають, що користуються успіхом, навряд чи думаючи, що являють собою тимчасову забаву.

Так, так, ти, дівчина-курець - тимчасова забава. Мені здається, що, закуривши, ти здешевлюєш себе, принижуєш свою гідність, стаєш не сучасною в правдивому значенні цього слова, а швидше легковажною і більш доступною. Хто ж запевнив тебе в "модності" цієї жахливої звички? Хто запрограмував тебе на заняття, в якому твоя молодість не дає побачити всю катастрофу, яка на тебе чекає?

НЕ сердись, але я спробую намалювати твоє майбутнє, яким воно видається мені. А якщо ти в цьому засумніваєшся, озирнись, поглянь на жінок-курців, які старше за тебе.

Від куріння стане хриплим твій голос, поступово почорніють, зіпсуються зуби. Шкіра обличчя набуде землистого відтінку. Різко постраждає твоя чарівність, і погіршаться смакові відчуття. Напевно, ти вже звернула увагу, як часто спльовують курці. Не знаю, чи встигла ти помітити, що з рота курця постійно йде запах ... Цей запах настільки неприємний, що не дивуйся, якщо хтось із твоїх знайомих хлопців буде тебе уникати. Ти будеш прокидатися з гіркотою в роті і з головним болем від того, що всю ніч кашляла. Дуже рано шкіра твого обличчя стане зморщеною і сухою. Жінки-курці в 25 років виглядають набагато старше своїх некурящих ровесниць. Ось яка справжня ціна твого куріння! Ти не притягнеш до себе, а, навпаки, відштовхнеш будь-якого серйозного хлопця.

Спробуй уявити себе поряд з ровесницею, що не курить. І якщо тебе це порівняння не налякає або ти не побачиш різниці між вами, дозволь відмітити тобі, що твій зовнішній вигляд - це ще не головний показник. Чим раніше ти почнеш палити, тим небезпечніша для тебе дія отрути тютюнового диму. А якщо ти пристрастилася до паління задовго до того, як в тобі почнуться вікові зміни, то повільніше йтиме розвиток організму. Під впливом нікотину відбувається стійке звуження кровоносних судин (вміст в крові кисню знижується за рахунок з'єднання гемоглобіну крові з чадним газом - одним з компонентів тютюнового диму). При курінні під впливом високої температури з тютюну виділяється 30 шкідливих речовин: нікотин, сірководень, аміак, азот, окис вуглецю і різні ефірні масла. Серед них особливо небезпечний бензопірен - стовідсотковий канцероген ( "канцер» - на латині - рак).

Якщо ти допитлива, можливо тебе зацікавлять дані американських дослідників. Вони виявили в тютюновому димі значну кількість полонію-210, який випромінює альфа-частинки. При викурюванні однієї пачки сигарет особисто ти отримаєш дозу опромінення в сім разів більше встановленої міжнародною угодою по захисту від радіації.

Нікотин - це наркотик. Тільки так його іменує найвищий орган світової медицини - Всесвітня організація охорони здоров'я. А це означає, що з кожним роком тобі буде все важче. Тютюн, звужуючи судини, не лише викликає посилену роботу серця, але й погіршує і руйнує діяльність багатьох систем організму.

Ти закурила ... Далі все йде по давно відомій схемі. Нікотин на короткий час викликає розширення кровоносних судин, підсилюючи кровопостачання клітин мозку. За цим наступає різкий спазм судин, в результаті чого з'являються різні мозкові розлади. Далі. Нікотин порушає функції нервової системи, легень, печінки, органів травлення, статевих залоз. Незаперечно доведено: ти будеш хворіти в три-чотири рази частіше за своїх некурящих подруг. Невідворотно прийде час, коли ти будеш погано себе почувати і постійне нездужання перетворить твоє життя на тягар.

Але давай поговоримо про інше. Може тобі буде цікаво дізнатися, що жінки важко страждають від куріння через більш ніжну структуру організму, який природою призначений для продовження роду? Давно відомі факти, які говорять про те, що злісних курці не можуть народити дітей, оскільки відбулися глибокі зміни в зародковому апараті. Найбільш частим ускладненням, викликаним курінням, є передчасне переривання вагітності - до 36 тижнів. У тих, хто палить, воно буває в два рази частіше. Тобі не завадить знати, що у курящих жінок набагато частіша недоношеність плоду і менша вага новонародженого (так, новонародженого, твоєї дитини, про яку ти, напевно, ще не думаєш, але твоє куріння позначиться на його життєздатності). У курців вищий відсоток мертвонароджених дітей і частіші патології при пологах. І безперечний факт - куріння вкрай негативно впливає на розвиток вже народженої дитини. Знаючи це, є сенс замислитись про заміжжя, про чоловіка, який чекатиме сина, а сина може і не бути ... І може прийти день, коли лікарі скажуть тобі: "На жаль, ви вже ніколи не зможете народити».

Зараз тобі це важко зрозуміти. Але мій досвід знає сотні таких випадків. У курця-жінки непомітно наближається критичний момент, після якого вона вже не може народити, хоча заради цього вона готова на все, на будь-які операції, на будь-які жертви. И повір, ти не будеш виключенням: природа створила тебе, щоб ти була матір'ю. І як би ти не хорохорилась сьогодні, вона примусить тебе жити інтересами дітей.

Повір мені, сигарета може скалічити твоє життя. Спочатку твоє. І коли тобі доведуть, що у всьому винне куріння, ти проклянеш і себе, і все своє життя. Подумай про те, що у тебе не буде дітей. І чоловік може тебе залишити. Він піде до менш гідної, ніж ти, тільки з-за права називатися батьком. Повір, він може так зробити, тому що батьківські відчуття не менш сильні, чим материнські.

А якщо ти куріш, будучи вагітною, то знай, що експериментом встановлено: варто вагітній закурити, як через декілька хвилин нікотин потрапляє (через плаценту) в серце і мозок ще ненародженої дитини. І цією отрутою ти мимоволі травиш його. Вчені простежили особливості розвитку дітей, що народилися від матерів, які курили під час вагітності. Ці діти, що спостерігалися до 5-6-річного віку, значною мірою відставали в своєму фізичному і розумовому розвитку. До речі, серед дітей, батьки яких є інтенсивними курцями, в два рази частіше спостерігаються пороки розвитку.

І весь час твоя дитина буде хворіти. Його чекають і пневмонія, і бронхіт. У відчаї ти будеш шукати причини, не знаючи, що вони в тобі. Якщо навіть ти курила в коридорі, на сходовому майданчику - навіть крихітної частки диму, яка потрапила в кімнату, буде досить для твоєї дитини, щоб у неї несподівано підвищилася температура.

У курящих матерів сто відсотків дітей палять. І твоя дитина, вважаючи тебе за самую розумну, ласкаву, добру, побачивши тебе з сигаретою, теж почне палити. А це означає, що ти заздалегідь запрограмувала його на ті ж муки, які чекають на тебе.

Мій досвід знає страшний випадок, пов'язаний з курінням підлітка. В одній зі шкіл-інтернатів вранці не змогли розбудити хлопчика. Він помер вночі. Розтин показало, що у нього було хворе серце - тому, що рано навчився палити, палив багато, а напередодні смерті, як сказали хлопці, накурився «досхочу». У сім'ях, де батьки палили, але потім перестали, тим не менш починають палити 67 відсотків хлопчиків і 78 відсотків дівчаток.

За даними ВОЗ, 80 відсотків курців дітей зберігають цю шкідливу звичку, ставши дорослими. Вже встановлено: якщо підліток викурив хоча б дві сигарети, то в 70 випадках з 100 він буде палити все життя. Подумай!

А тепер мені хотілося б знати, навіщо ти куриш. Напевно, думаєш, що виглядаєш красивішою? Марно. Це хвилинне задоволення - бачити себе зі сторони з сигаретою, затиснутою між пальцями. Ти одна з тих, хто не усвідомлює, що робить, а коли їм говориш, безвільно відповідає: "Не можу кинути!". І, будь ласка, не посилається на артистів, яких ти бачиш на екранах з сигаретою. Твоє захоплення я б кваліфікував не як юнацьку дурість, а як злочин перед собою. Так, так, ти можеш написати собі пам'ятку в три слова: «Куріння - повільне самогубство». І вже в недалекому майбутньому зможеш переконатися, що це саме так. Шкода, що на твоєму самому важкому етапі життя знадобиться моя допомога як хірурга ... Поки ж можу попередити, що куріння прирече тебе на часті хвороби. Це і стенокардія, і інфаркт у молодому віці, і виразка шлунку. При дослідженні 205 осіб, які померли від інфаркту у віці 44 років, було встановлено, що тільки двоє не палили. Серед хворих раком шлунку 95 відсотків курців. І якщо у курця ще не розвинувся рак легенів, то в абсолютній більшості випадків вже є передраковий стан. У курців у три-чотири рази вища смертність від виразки шлунку.

За даними ВООЗ, в якій багато і наполегливо вивчають проблему куріння, від причин, пов'язаних із тютюном, вмирає кожен п'ятий. Якщо це застосувати до наших умов, то ми щорічно втрачаємо п'ятсот тисяч чоловік! В їх числі можеш опинитися ти, твій чоловік, твої діти, друзі і знайомі.

І останнє. Я розумію, що в пошуках причин, що виправдовують твою слабкість, ти можеш сказати: «Якщо це так погано, навіщо ж продають тютюнові вироби в такій величезній кількості?". Організації, що стимулюють тютюнову промисловість, вважають, що отримують велику вигоду. Проте, це ілюзії. Країна і народ втрачають від тютюну набагато більше, ніж купують. Сьогодні ВОЗ виступає з гаслом: "Куріння або здоров'я? Вибирайте самі! "

Я - лікар і зобов'язаний запропонувати тобі це ж.

Федір Углов

• 0

#1065 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.06.2009 – 08:36

куріння - бека! ;)
  • 0

#1066 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 17:03

Верховна Рада прийняла Закон Про внесення змін до Закону України Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення. Даний законопроект підтримали 345 народних депутатів. Відповідно до закону, на одній стороні кожної упаковки тютюнових виробів розміщується основне медичне попередження для споживачів цих виробів Куріння вбиває.

При цьому на зворотній стороні упаковки повинні бути розміщені додаткові медичні попередження у вигляді одного з текстових повідомлень наступного змісту: Куріння викликає рак легенів, Куріння викликає залежність від тютюну - Не починайте курити, Курці помирають рано, Куріння викликає старіння шкіри, Куріння знижує здатність жінок народжувати дітей, Куріння руйнує артерії, викликає серцеві напади та інсульт. При цьому на упаковці має бути зображений малюнок і піктограма, що відображають відповідні можливі наслідки куріння.

Верховна Рада заборонила включати тютюнові вироби і предмети, пов'язані з їх вживанням в гуманітарну допомогу, а також поширювати тютюнові вироби серед населення безкоштовно. Парламент встановив заборону на куріння тютюнових виробів в громадських місцях, в тому числі закладах охорони здоров'я, навчальних закладах, спортивних спорудах, у закладах, підприємствах і організаціях культури, у вагонах поїздів, салонах автобусах, таксі, включаючи маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї, а також в ліфти житлових будинків. Паління забороняється на території дитячих майданчиків.

Згідно із законом, виробник або імпортер тютюнових виробів зобов'язаний розміщувати в упаковку тютюнових виробів вкладення, на якому буде міститися інформація про шкідливість куріння та рекомендації щодо можливих шляхів позбавлення залежності від вживання тютюнових виробів. Текст та оформлення таких вкладень визначається і затверджується центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров'я. Будь-які інші вкладення, або іншу текстову або графічну інформацію, не передбачену законодавством, розміщувати всередині упаковки тютюнових виробів, на упаковці тютюнових виробів чи на їх прозорій обгортці забороняється. Законом передбачено заборону включати на сигаретної пачку такі терміни як з низьким вмістом смол, легкі, дуже легкі, м'які та їх аналоги на інших мовах.

• 0

#1067 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.06.2009 – 11:23

Забодали куряги чесно кажучі.Куди не поткнусь особливо тзараз в літку всюди купа народу з цигарками і пивом.Чесне слово люди ну травіть себе скільки хочте але хоч невеликий п"ятачок нормальної території має бути
  • 0

#1068 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 13.06.2009 – 12:04

Одну за одною знову ти куриш
Чи справді ти так сильно нервуєш?
Знов дим сигаретний ловиш очима…
А вогник байдуже в темряві блима
Запалені очі сяють сльозами -
Все що відбувалось було не з нами…
Біль впевнено голку тримає в руці
А може ми давно вже мерці?
Останню докурюєш сигарету
Куплену за найдрібнішу монету…
Бліде обличчя кривить усмішка
Спалена буде твого життя книжка…
Имара Ради
  • 0

#1069 тарган із нотер даму

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:місто примарних ілюзій

Відправлено 13.06.2009 – 12:20

я палю вже декілька років , весною спробував кинути , але потім знову потягнуло
  • 0

#1070 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 14:57

Я сам палю з років 17.
Нікого не хочу ображати, але кинути це просто. Для мене ніколи це не було проблемою. Це тільки відвертий разговор з собою і більше нічого.
Був період, що не палив десь два роки тому що була дуже важка робота з великим псигологічним тиском і мені потрібна була мобілізація, а куріння заважало. Воно розслаблює і як би так сказати, сил до боротьби не додає, а тільки знесилює розум.

Чому я зараз палю, я теж не знаю. Мабуть життя не тяжке, чи духу вистачає поки на все. Дурна звичка, та все. Ну не можу я зараз щось таке для себе аргументувати, щоб кинути. Але іноді я з курінням граюсь в схованки. Навіщо? Теж не знаю. Гра в чому, я по настрою починаю порушувати звичний режим куріння. Ну там зранку після їжи, миття, бриття, чи після якої небудь регулярної роботи, чи після того як гарно поїм, чи побанюсь. А можу задуматися і палити одну за одної поки не стане погано. Якось переходив на сигари. Дуже дороге задоволення, але часу скільки зберігає, бо в день бувало рідко випалював і по п"ять сигар, а частіше бувало і нічого тому що роботи багати і посидіти з сигарою навіть на ніч сил вже не було. Після сигари це вже релакс повний, якщо тобі робити нічого, що навіть і відпочивати не потрібно. Була и люлька.
Потім був період тяжкий з грошима, мабудь з таких релаксів, на сигари грошей немає, а вертатися на цигарки огидно. Не палив довго, потім як все налагодилося, знову запалив по нагоді. От так воно і іде.

Але я про що. Про шкідливий вплив на оточення. Ясний перець в хаті і на робочому місці не палю. Той хто палить в кроваті це бідло, та потвора. Палю тільки на вулиці, чи на вулицю, може іноді на когось і задуває, я розумію. Та те що зараз на пачках пишуть, вважаю натуральним геноцидом курців. Великими чорними літерами на пачці безапеляційно:

"Курці вмирають рано"-обов"язково...
"Куріння призводить ло серцево-судинних захворювань та раку легенів"-обов"язково...
"Куріння призводить до імпотенції"-да, звичайно...

Навіщо це знущання. А чому на горільці таке не пишуть, а чому на пиві. А вихлопи свинцю з машин, чому не пишуть на них....
Я навіть бачив графік того чим мені потрібно захворіти по рокам і коли вмерти.
Так вот, я думаю, що зараз логічніше казати про шкідливий вплив оточення на курців. І якщо я стараюсь не задимлювати оточення, але коли починається істеріка про шкідливість паління і на когось там чогось дмухнуло, мені на це завжди хочеться кинути бомбу, та розстріляти з гармати цих "постраждалих".

Пробачте кого образив. Я теж проти паління, але курці теж люди і їх знищувати це теж злочин.

Повідомлення відредагував Огiрок: 13.06.2009 – 15:01

• 0

#1071 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 16:18

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 15:57) писав:

курці теж люди

Хто сказав?
  • 0

#1072 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 13.06.2009 – 16:26

Перегляд допису-=VJ=- (13.06.2009 17:18) писав:

Хто сказав?
Я сказав.
  • 0

#1073 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.06.2009 – 16:47

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 15:57) писав:

Так вот, я думаю, що зараз логічніше казати про шкідливий вплив оточення на курців.

В цивілізованих країнах створені організації для захисту прав курящих. http://www.rustabak..../clubs/Clubs_02
--

Я знову не палю! Ще й як почав ходити в спортзал ваще вертає від сигарет ))
  • 0

#1074 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 17:23

Перегляд дописуbamik (13.06.2009 17:47) писав:

В цивілізованих країнах створені організації для захисту прав курящих. http://www.rustabak..../clubs/Clubs_02

Виходить і там права порушують...
А у нас мабуть країна не правова, а по відчуттю.
Відверто, я би в такий клюб не вступив.
Якщо знущаються, так вониж не чужі, хоч і падлюки. Може і договоримося...
Це тільки Ющенко не палить, але п"є, а потім хто зна хто там буде.....
  • 0

#1075 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:львів

Відправлено 13.06.2009 – 17:47

Перегляд дописуSpiritumExLumen (22.09.2005 20:43) писав:

почав курити, щоб курити рівно місяць і кинути..

місяць - достатній термін щоб підсісти :happytwo:

куріння це не звичка, це залежність. плутати не варто

щодо мене - довго курила, кинула і рада з того
  • 0

#1076 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 21:24

Перегляд дописугелена (13.06.2009 18:47) писав:

місяць - достатній термін щоб підсісти :)

куріння це не звичка, це залежність. плутати не варто

щодо мене - довго курила, кинула і рада з того

Залежність від звичок....
Звичка залежності...
У кого звичка, а в кого залежнісь, чи те і друге....
Як одне від одного відрізнити, чи може відрізняти і не потрібно?

Це дійсно радість позбутися залежності. Я таку радість собі влаштовувал не один раз і ще влаштую знову. :happytwo:
  • 0

#1077 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 22:41

Загалом розділяю як хвилювання через куріння так і через випивку і вважаю що дискусія що краще застрелитись ,повіситись чи втопитись не надто важлива
  • 0

#1078 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 13.06.2009 – 22:47

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 22:24) писав:

У кого звичка, а в кого залежнісь, чи те і друге....
Як одне від одного відрізнити, чи може відрізняти і не потрібно?
ну нікотин є наркотиком, кожен організм по-різному реагує на наркотик, але з часом звикають всі

як розірзнити звичку і залежність?
залежність - коли ввечері нема сигарет, надворі злива-град-мороз чи ще щось страшне і жахливе, а ти всеодно виходиш з теплого дому, щоб купити собі дозу, точніше, нову пачку в 20 доз :happytwo:
ну не рабська звичка?
а якщо ввечері сигарет вдома нема, а ти споскійно чекаєш до ранку - значить залежності нема :) поки що :angry1:
  • 0

#1079 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 09:33

Я не палю, мабуть тому, що обидва батьки не палять і ще може тому, що коли всі навколо палять мені не хочеться також палити тільки щоб не відрізнятися. До того ж мені є куди діти гроші замість купування цигарок.
  • 0

#1080 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 12:06

Перегляд дописуbamik (13.06.2009 17:47) писав:

-
Цікаво коли почнуть захищати права людей що шкідливим звичкам не підвержені.Чи логіка хай всі скуряться і тоді нікого і захизщати буде
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних