Перейти до вмісту

Годувальник/годувальниця

Повідомлень в темі: 78

#61 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2010 – 21:36

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2010 18:42) писав:

я мовчу про стан кабінетів та банальну крейду))).
Фіґасе... я сподівався, що з крейдою та й у Києві таки вирішили.

Перегляд дописуОлеська (17.06.2010 19:09) писав:

До типу характеру. Хтось в сім"ї має керувати, чи нє?
Чи нє.

Перегляд дописуОлеська (17.06.2010 19:09) писав:

Мабуть я щось не так зрозуміла. Жінка, що заробляє сама на себе - хвойда? <_<
Ви взагалі нічого не зрозуміли. Спробуйте перечитати мій допис.

Перегляд допису---- (17.06.2010 19:24) писав:

Купити квартиру без кредиту. Який вихід?
Як який? Із родичами жити! Це ж так файно - увесь рід в одній хаті!!1
  • 0

#62 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.06.2010 – 22:00

Перегляд дописуzav (17.06.2010 22:36) писав:

Як який? Із родичами жити! Це ж так файно - увесь рід в одній хаті!!1

Ви так живете?
  • 0

#63 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 18.06.2010 – 04:14

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 10:57) писав:

Існує теза: "Чоловік має бути годувальником в сім’ї". Що це? Бажання жінки вилізти на шию чоловікові? Черговий стереотип? Чи знову ж генетично закладена функція?

Яким чином мають поступати в сім’ю фінанси? Хочу уточнити, що я тут маю на увазі випадок, коли обоє подругів працюють (тема про домогосподарок/домогосподарів вже була). Зрозуміло, що комусь (найімовірніше дружині) доведеться тимчасово не працювати, доглядаючи за немовлям. Але це частковий випадок, який, однак, треба враховувати при загальному плануванні сімейного бюджету.

То хто має заробляти більше, і чи взагалі коректно ставити так питання?

Думаю відповідь на ці питання варто розглядати в декількох життєвих ситуаціях.

1. Коли і чоловік і дружина хочуть разом працювати на максимумі тому що мають вищу освіту і мають не важкі, і досить цікаві роботи з гарною зарплатнею, і тому їм подобається працювати на своїй роботі. Тоді поняття годувальник родини стає досить умовним поняттям. Як що жінка трохи менше заробляє ніж чоловік то, що вона вже не годує свою родину тобто вона вже не є годувальником? Виходить що вони разом годувальники.
2. Коли подружжя вважає що чоловік повинен бути головним джерелом грошей в родині, а дружина повинна працювати на легкій роботі з малою зарплатнею і більше приділяти уваги дому і дітям. Думаю такий варіант часто буває коли у дружини так склалося життя, що їй не поталанило з освітою, а також з цікавою, легкою роботою з високою зарплатнею. Чому саме про дружину кажу? Тому що чоловік без освіти просто йде на важку роботу щоб добре заробити, а жінці так робити неможна, зараз поясню чому. В такій життєвій ситуації це теж непоганий варіант особливо зважаючи на те що чоловіку непотрібно виношувати дітей потім їх народжувати і потім ще довгий час годувати дітей груддю і особливо як що дітей декілька, це все дуже велике навантаження на жіночий організм (хтось скаже, що мовляв є декретна відпустка на це, а я думаю потрібно ще врахувати і час на відновлення жіночого організму після цього всього і турботи з малими дітьми, і звісно робота по дому, і як що при цьому жінка ще ходитиме на важку роботу думаю це буде для неї надзвичайно важко) тому навряд чи хтось тут скаже що жінка сидить на шиї у чоловіка мало заробляє і мало що робить.
3. А є ще така ситуація коли хтось один з подружжя вдалий великий бізнесмен (бізнес леді) або має високу державну посаду, а інший має звичайну роботу. (Я не кажу що ця робота погана і що ця людина не має освіти і вона невдаха, зовсім ні вона успішна, просто інша людина ще значно успішніша.) Як що дуже успішна людина це чоловік то тоді це все буде схоже на ситуацію, що описана в пункті №2. А як що це жінка? Тоді все буде досить незвичайно, тобто все буде навпаки. Думаю навряд чи було б розумним докоряти чоловікові що він значно менше заробляє і не є головним годувальником особливо, як що він зважаючи на ситуацію більше приділяє уваги не газетам і футболу, а дому і дітям. Не думаю що хтось скаже що ганьба чоловіку, який в даній ситуації замість того щоб шукати роботу, з зарплатнею ще більшою ніж у дружини, вдалої бізнес леді і змагатися з нею хто більше заробить, просто займається більше домом і дітьми думаю це розумно. Думаю багато, що в житі залежить від ситуації…

Повідомлення відредагував змій: 18.06.2010 – 04:31

• 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 07:55

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 23:00) писав:

Ви так живете?
Я обстоюю втручання роду у справи родини? Ні.
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 08:50

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 10:57) писав:

Що це? Бажання жінки вилізти на шию чоловікові? Черговий стереотип? Чи знову ж генетично закладена функція?
Яким чином мають поступати в сім’ю фінанси? То хто має заробляти більше, і чи взагалі коректно ставити так питання?

Стереотип, що історично склався. Ні. Так. Ні.
Все одно, аби надходили. Хто заробляє, то й добре і взагалі некоректно.

Перегляд дописуОлеська (16.06.2010 11:35) писав:

Навіть морально (якщо чоловік не слюньтяй і не тримається за спідницю жінки) чоловік легше почуватиметься. Звичайно, все залежить від життєвих ситуацій, але...

Пані теж в полоні стереотипів. Яка різниця, хто більше заробляє, якщо це гроші подружжя.

Перегляд допису:-) (16.06.2010 12:10) писав:

Кожен має мати свої кишенькові гроші, окрім спільних. Мені б було дуже некомфортно, якби в "спільну скарбничку" я клав менше ніж дружина.

Дограєтесь до того ж, що й одні мої знайомі - дружина постійно приховувала від чоловіка дві третини зарплатні, бо у того істерика перший раз трапилась, коли вони тіко теоретично зачепили тему "якщо жінка заробляє більше", потім вони таки розлучились і зі своїм нинішнім хлопцем (вибачаюсь - від тижня тому вже чоловіком) цю тему навіть не підіймала, просто ховає і далі.

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (16.06.2010 16:57) писав:

Думаю, в сім'ї, де кожен відповідально ставиться до цього делікатного питання, не знають такої фрази, як "сидить на шиї". Хто скіко б не приносив додому грошиків - все вирішуватиметься полюбовно, за спільної згоди.
те, з чого можна зробити приємний сюрприз коханому. Не прийдеш же до нього зі звітом "300 - *фігня* яку ти дуже хотів, плюс 50 -доставка, 30 - упаковка" і т.д.?!! Тим паче бувають і непередбачувані випадки. Особисто мені не хотілося б чути " Можна я вип'ю кави з подругою? Це не буде неоправданою з твого погляду витратою?" (ага, є і такі в мене знайомі <_< )

Така розумна думка з першого приводу, і повністю не погоджуюся з другою.
По-перше я, наприклад, сюрпризи терпіти не можу, бо зазвичай ці "сюрпризи" потім або припадають пилюкою десь на верхній полиці шафи, або роздарюються. Декому з людей час зрозуміти, що чоловік, який заробляє гроші, в першу чергу реалізовує свої бажання, тож через якийсь час у нього і так є все, що йому хочеться, а що не хочеться - на роботі надарують. Тому кращий подарунок для нього - те, що за гроші не купиш.
А стосовно" раптом захотілося випити кави - то раджу дізнатись про таке досягнення цивілізації, як дві картки на один спільний рахунок.

Перегляд дописуNinaFicci (16.06.2010 22:45) писав:

взагалі вважаю просити щось у чоловіка, типу на труси і помаду-принизливо

Пані давно в шлюбі?

Перегляд дописуTeren (17.06.2010 08:28) писав:

Родина повинна мати право знати, що відбувається у молодій сім'ї. Іноді навіть ненав'язливо підкоректувати траєкторію розвитку стосунків подружжя - досвід людей, що прожили куди соліднішу частину життя, ніж їх діти, зайвим не буде.

Так-так, їхній досвід в сучасному світі надзвичайно цінний - хоч у виборі комп'ютера чи пральної машинки, хоч у приготуванні піци.

Перегляд дописуTeren (17.06.2010 08:28) писав:

таке у певному віці, коли дитина на все готова, тільки відчувати би себе вільною і самостійною. Чи не надто затягнувся цей період?

То пану просто надто пощастило з батьками і він не знає, як це зазвичай відбувається в більшості випадків.

Перегляд дописуTeren (17.06.2010 09:22) писав:

Мова не йде про "пхання носа" у дрібниці, а про фундаментальні речі.
Думаю, якби більше молодих людей дослухалися до батьків, розлучень було б суттєво менше.

На жаль 90% розлучень трапляються через те, що молоді люди занадто дослухаються до батьків.
Я ж кажу, пана розпестили його стосунки і він просто не уявляє, що, наприклад, мати чоловіка може запропонувати йому купити машину, якщо він покине невістку з дитиною, яка їй не подобається.
  • 0

#66 NinaFicci

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Москва

Відправлено 18.06.2010 – 09:14

Перегляд допису---- (16.06.2010 23:53) писав:

Якщо не на 25-у помаду.

А може я хочу 25-у помаду, 26-у и 27-у це нормально для жінки, але чоловіки ніколи не розуміють навіщо нам це, так що треба хоча б на ці речі заробляти собі, не кажучи вже про інше, коли багато жінок, коли розуміють що без чоловіка і грошей не проживуть, все терплять і живуть з ним далі, а він робить що хоче...таке життя, ніхто тебе просто так гроші давати не буде, крім матусі - татусі.
  • 0

#67 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 09:28

Перегляд дописуNinaFicci (18.06.2010 10:14) писав:

А може я хочу 25-у помаду, 26-у и 27-у це нормально для жінки, але чоловіки ніколи не розуміють навіщо нам це

Заради цікавості, як чоловік "якому ніколи не зрозуміти" запитав у дружини

[10:26:21] VJ: Скажи, як жінка - це нормально?
[10:27:08] Svitlanka: та ну... у мене якщо їх три - то терміни придатності виходять швидже, ніж я їх всі вимазюкаю...тим паче, що личить не так багато відтінків...
[10:28:06] Svitlanka: коли обереш, які подобаються, то стільки вже не треба...
навіть при трьох десятках, все одно користуються кількома улюбленими, інші потім викидають невикористанимим
[10:29:04] Svitlanka: ну... це у мене раціональний підхід...
але ж ти знаєш, що є такі, яким "аби було".... типу там перед подружками повихвалятися....

І ще нагадала, як нам робили макіяж перед зйомками для "Космополітену" - цим займалась такий професійний візажист, що у неї за кілька місяців записуватись треба і прийшла вона з цілим триповерховим чемоданом косметики. Але помад там було лише з десяток.

Тому вибачте пані, але здається цього не зрозуміти і розумним жінкам. Це більше схоже на "нормально для примхливого підлітка", а не "нормально для жінки".

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 18.06.2010 – 09:31

• 0

#68 NinaFicci

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Москва

Відправлено 18.06.2010 – 09:47

Розумні жінки? Я їх бачила, у СНД на заміжніх жінок без сліз не поглянеш, а "помада" це приклад, це може бути духі, одяг, маю на увазі, щоб жити так, щоб не думати коли приходиш до магазину "Що тобі можна , і як би набрехати і купити дешевше картоплю,бо дуже хочеться нове взуття" Гроші це свобода, коли жінка знає що може не просити гроші а сама взяти і купити, це добре впливає на її характер. Хлопці, ви що, уявіть собі, якщо б ви кожний раз питали "Чи можна мені пиво купити чи не можна?"
  • 0

#69 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 09:56

Очевидну образу на адресу своєї дружини я спишу на вплив москалів, який руйнує почуття міри і пристойного поводження.

Перегляд дописуNinaFicci (18.06.2010 10:47) писав:

Розумні жінки? Я їх бачила, у СНД на заміжніх жінок без сліз не поглянеш

Якщо пані вважає, що відсутність смаку можна компенсувати кількома десятками помад, які наляпати на себе без розбору - то мені пані щиро шкода. Таких я теж бачив - ото точно без сліз не поглянеш.

щоб жити так, щоб не думати коли приходиш до магазину "Що тобі можна , і як би набрехати і купити дешевше картоплю,бо дуже хочеться нове взуття"

Якщо пані вже зараз готується брехати чоловіку - то мені і чоловіка стає щиро шкода.

Гроші це свобода, коли жінка знає що може не просити гроші а сама взяти і купити, це добре впливає на її характер.

Вкотре раджу пані ознайомитися з досягненнями цивілізації.

Хлопці, ви що, уявіть собі, якщо б ви кожний раз питали "Чи можна мені пиво купити чи не можна?"

А навіщо його купувати?
  • 0

#70 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 10:11

тю. не бачу проблеми в цьому.
наразі роботи вже не маю. почну шукати тільки восени.
і насправді головним критерієм пошуку за нашим спільним із чоловіком рішенням є далеко не зарплатня. він отримує цілком достатньо щоби утримувати нас обох. тому у мене є можливість сидіти вдома, писати свою дисертацію та час від часу писати переклади на замовлення.
якби все було навпаки - не думаю що виникали б якісь конфлікти.
а доречі кілька місяців так і було, коли його контора закрилася.
  • 0

#71 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 10:40

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 20:33) писав:

Рівень нижчий у школярів безперечно, а от з деякими студентами буває цікаво і корисно спілкуватися іноземною мовою (на жаль, тільки з деякими). Зрештою, коли викладач ходить на пари і спілкується іноземною мовою, то він бодай може підтримувати своє вміння говорити, а якщо довго не спілкуватися взагалі, то потім важко знову "розговоритися".
рівень в старшокласників іноді вищий за більшість студентів недоучок. так що спірне питання.
і знову ж таки не завжди потрібно буде працевлаштованим аби не втратити професійність. у випадку мови це легко робити і поза її викладанням. якось за 5 років перерви між практикою викладання не розучилась, а навпаки.

Перегляд дописуzav (17.06.2010 22:36) писав:

Фіґасе... я сподівався, що з крейдою та й у Києві таки вирішили.
лампочку замінити в кабінеті не допросишся, яка там крейда? її ж багато треба))
насправді все залежить. але більшість звичайних шкіл таки в подібному стані. але в Києві достатньо шкіл непростих, де є і пристойна матеріальна база для роботи.
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 11:37

Хлопці, ви що, уявіть собі, якщо б ви кожний раз питали "Чи можна мені пиво купити чи не можна?"
О, мені можна, так! Дружина його й вип'є, ґґґ. Я-то пиво не люблю...
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2010 – 03:15

Перегляд дописуNinaFicci (18.06.2010 10:14) писав:

А може я хочу 25-у помаду, 26-у и 27-у це нормально для жінки, але чоловіки ніколи не розуміють навіщо нам це,
і я не розумію. в мене нема жодної помади. і блиску для губ. в мене взагалі з косметики одні тільки креми: для рук, для ніг..від ожогів. ше якась фігня для умивання. ну і всьо.

щоб жити так, щоб не думати коли приходиш до магазину "Що тобі можна , і як би набрехати і купити дешевше картоплю,бо дуже хочеться нове взуття"
я на днях купила чоловічу булу звичайнісіньку собі майку, за 20 гривень, х/б. обшила її трішки бісером з пайетками і ношу як туніку.
а сьогодні проходила повз галантерейний магазин, не могла не зайти. ніякої особливої потреби в чомусь конкретному не мала, але люблю, раптом шось цікаве знайду. так от там тканину привезли. з цеху. ну там лоскутки тканин були, тобто порізані. також на деяких тканинах малюнок був потертий. ну типу вибраковка. і продавали по 190 гривень за кілограм. так от я за 68 гривень купила собі 4 шматки різних тканин, на літні сукні, і вже навіть придумала як саме їх шитиму. залишилося лише розібратися в кройці, бо в цьому я профан, але так як особо я мудрувати не буду, то, думаю, все має вийти. якшо подумати, шо зазвичай мої сукні коштують гривень по 300, то я сьогодні дуже гарно скупилася.

взуття я собі, канєш, не пош"ю. але вже маю ідеї щодо одних дешевих босоніжок, як і чим їх можна власноруч прикрасити. взагалі, дуже люблю embellished одяг. мені навіть по кайфу це. і такого точно більше ні на кому не побачиш, будеш в одязі як від кутюр гг
я а чьом. жінки, майте совість. не знаю чого ти там на заміжніх без сліз дивтися не можеш. в мене чоловік будь-яку мою забаганку виконає. єстєссна тому, шо я багато і не потребую. як от тих же 25 помад. але він з превеликим задоволенням купить мені 25 пар взуття. правд, я підозрюю навіть не тому, шо він мене любить, і чи шо мені взуття подобається, а йому приємно коли приємно мені, а бо він футфетишист гг

а купувати дешевше картоплю теж треба вміти. от в нас є ринок недалеко від мого дому. такий ніби весь під навєсом. а там далі по алеї ніби як продовження того ринку. так от всередині цього ринку шо овочі, шо фрукти, завжди десь на гривню дорожчі, ніж на алеї, а якість якшо не така сама, то ше й гірша. менеякось баитьки з дитинства привчили економити. це ж не значить, шо треба купляти найдешевше)))

Гроші це свобода, коли жінка знає що може не просити гроші а сама взяти і купити, це добре впливає на її характер. Хлопці, ви що, уявіть собі, якщо б ви кожний раз питали "Чи можна мені пиво купити чи не можна?"
а тобі будь-що у чоловіка попросити буде чимось таким..принизливим чи я навіть не знаю як ти це сприймаєш?
кстаті, мій в мене і питає чи не проти я шоб він пива собі купив. бо знає, шо я його терпіти не можу і мені запах пива такий же огидний як запах риби чи грибів. буе.

вважаю, що забезпечувати сім"ю має більше чоловік. я кишенькові малою завжди від мами отримувала. тато давав мамі гроші, вона ними розпоряджалася. а тато навіть і не знав на шо вони витрачаються. ну так найголовніше знав, а такі мєлочі як труси його не цікавили. це все просто має бути і все.

аа! чось згадалося. перший ліфчик мені купила мама, але лише тоді, коли тато зробив їй зауваження, мовляв: "вимахала вже доця. ну ти краще знаєш шо там нада, сходіть скупіться чи шо". а мені тааак соромно тоді було..... <_<
  • 0

#74 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 19.06.2010 – 06:33

Цитата

сюрпризи терпіти не можу, бо зазвичай ці "сюрпризи" потім або припадають пилюкою десь на верхній полиці шафи, або роздарюються. Декому з людей час зрозуміти, що чоловік, який заробляє гроші, в першу чергу реалізовує свої бажання, тож через якийсь час у нього і так є все, що йому хочеться, а що не хочеться - на роботі надарують. Тому кращий подарунок для нього - те, що за гроші не купиш.
Ось із цим згідний на 101%. Теж практик до "мозку кісток" <_<

Цитата

На жаль 90% розлучень трапляються через те, що молоді люди занадто дослухаються до батьків.
Я ж кажу, пана розпестили його стосунки і він просто не уявляє, що, наприклад, мати чоловіка може запропонувати йому купити машину, якщо він покине невістку з дитиною, яка їй не подобається.
По-моєму, це просто гнилі люди - як мати, так і син. Ми ж повинні орієнтуватися на нормальних, хіба ні? Дурне саме прилипне, до розумного треба прагнути свідомо. Ніц не зробиш, моральний фундамент суспільства було розвалено комуно-атеїзмом, але ж це не означає, що нам не потрібно його відбудовувати. Однією із відзнак сучасного українця є його інфантильність та озлобленість - це можна спостерігати як на вулицях, так і у сім'ї. Люди не вміють звіряти свою поведінку із певними моральними критеріями - бо просто їх не мають.

Цитата

Яка різниця, хто більше заробляє, якщо це гроші подружжя.
На що тільки не піде мужчина, щоб відкрутитися від своїх обов"язків?! Жарт ;) В принципі, особливої ролі не повинно грати, хто більше зароблятиме. Головне, щоб люди не паразитували один на одному. Ну і, дійсно, часто є випадки, коли або мужчина комплексує із цього приводу, або дружина перестає його поважати (все ж таки слов"янські жінки зараз переорієнтовані із моделі "суджений" на модель "банкомат із членом"). Так що все ж таки для подружжя безпечніше, коли більше заробляє чоловік :lol:.
  • 0

#75 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 11:07

Перегляд дописуTeren (19.06.2010 07:33) писав:

По-моєму, це просто гнилі люди - як мати, так і син. Ми ж повинні орієнтуватися на нормальних, хіба ні?

"Орієнтуватись" - не означає робити вигляд, що інших не існує, що робите Ви.

Перегляд дописуTeren (19.06.2010 07:33) писав:

моральний фундамент суспільства було розвалено комуно-атеїзмом

Не смішіть людей.
І читайте побільше літератури - хоча б ту ж саму "Кайдашеву сім'ю", написану задовго до комунізму.
  • 0

#76 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2010 – 09:03

Перегляд дописуNeorlandina (18.06.2010 11:11) писав:

тю. не бачу проблеми в цьому.

Доти, доки в сім’ї достатньо грошей, справді проблеми немає. Проблема виникає тоді, коли грошей бракує, і от тоді починається "котіння бочки" одне на одного.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.06.2010 11:40) писав:

рівень в старшокласників іноді вищий за більшість студентів недоучок. так що спірне питання.
і знову ж таки не завжди потрібно буде працевлаштованим аби не втратити професійність. у випадку мови це легко робити і поза її викладанням. якось за 5 років перерви між практикою викладання не розучилась, а навпаки.

Щодо старшокласників - згідна. Але тут не те питання, яке ми обговорювали. Я просто намагалася Вам довести, що де б людина не працювала викладачем мови, можуть знайтися гідні учні, від яких ще навіть чогось повчитися можна. От і все.

У випадку мови це легко зробити, якщо мати відповідні можливості для спілкування. Вони не завжди є. І ось коли їх немає, тоді проблеми.

Перегляд дописуSensssorika (19.06.2010 04:15) писав:

і я не розумію. в мене нема жодної помади.

В мене теж)

Повідомлення відредагував Twinkle: 25.06.2010 – 09:04

• 0

#77 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 12:41

Перегляд дописуTwinkle (25.06.2010 10:03) писав:

Щодо старшокласників - згідна. Але тут не те питання, яке ми обговорювали. Я просто намагалася Вам довести, що де б людина не працювала викладачем мови, можуть знайтися гідні учні, від яких ще навіть чогось повчитися можна. От і все.

У випадку мови це легко зробити, якщо мати відповідні можливості для спілкування. Вони не завжди є. І ось коли їх немає, тоді проблеми.
а я намагалась довести, що практикувати мову можна не лише на роботі)) от лікарям чи там науковцям яким складніше без пацієнтів та лабораторій складнувато підтримувати форму.
  • 0

#78 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 27.06.2010 – 10:17

Цитата

"Орієнтуватись" - не означає робити вигляд, що інших не існує, що робите Ви.
Копрофіли, наприклад, теж існують. То що, нам орієнтуватися і на цей приклад? :ggggg:
  • 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.06.2010 – 21:15

Медіярував.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1