Перейти до вмісту

Годувальник/годувальниця

Повідомлень в темі: 78

#41 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 17.06.2010 – 08:22

Цитата

Який жах... та навіть близько не підпускати! Особливо до дітей, особливо!
Та ні, я мав на увазі інше: батьки самі повинні розуміти рамки свого втручання. Мова не йде про "пхання носа" у дрібниці, а про фундаментальні речі. Основна цінність - взаєморозуміння у сім'ї. Думаю, якби більше молодих людей дослухалися до батьків, розлучень було б суттєво менше. Хоча, безумовно, і батьки різні трапляються.
  • 0

#42 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 17.06.2010 – 09:42

Подальша дискусія тут.
Прохання до модераторів перенести певні пости в ту тему.
  • 0

#43 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2010 – 13:15

Перегляд дописуzav (16.06.2010 23:12) писав:

Так, але це вирішується як заощадженнями, так і кредитами.
заощадження є не завжди, кредити — зло!

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 00:24) писав:

багато жінок відчувають на собі те, що при тривалому відлученні від роботи втрачають професійні навички. Та й декому однієї дитини цілком достатньо для повного щастя.
якщо вони були до того, то їх доволі легко повернути за місяць-другий. було б бажання та натхнення)))
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 13:56

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 00:24) писав:

Узагалі-то при витрачанні заощаджень витрачаєш реальні, існуючі гроші, а при кредиті - потенційні, ще не зароблені. Тому різниця таки є.
Мені здається, ви не вмієте користуватися кредитами. Тому й боїтеся, ги.
У мене кредит найперше зароблені, проте не виплачені гроші. Крім того, споживчий кредит спланувати більш ніж моєливо. Це з кількарічним кредитуванням можуть виникнути негаразд, а за кілька місяців рідко щось небачене стається.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2010 14:15) писав:

заощадження є не завжди, кредити — зло!
Так-так, зло є завжди, так, гигиги.
  • 0

#45 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.06.2010 – 14:04

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2010 14:15) писав:

якщо вони були до того, то їх доволі легко повернути за місяць-другий. було б бажання та натхнення)))

Можливо, й так. Але Ви, наприклад, мали б мене зрозуміти, коли скажу, що для викладача іноземної мови/перекладача дуже важливо постійно підтримувати рівень розмовної мови.

Перегляд дописуzav (17.06.2010 14:56) писав:

Мені здається, ви не вмієте користуватися кредитами. Тому й боїтеся, ги.
У мене кредит найперше зароблені, проте не виплачені гроші. Крім того, споживчий кредит спланувати більш ніж моєливо. Це з кількарічним кредитуванням можуть виникнути негаразд, а за кілька місяців рідко щось небачене стається.

За кілька місяців - ні, не стається. Але якщо людина звикне жити в кредит, то існує небезпека, що вона братиме все більші і більші кредити на все довший і довший термін, а тоді уже всяке буває. Я волію покладатися на те, що в мене вже є в кишені.
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 14:15

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 15:04) писав:

Можливо, й так. Але Ви, наприклад, мали б мене зрозуміти, коли скажу, що для викладача іноземної мови/перекладача дуже важливо постійно підтримувати рівень розмовної мови.
Тю, ну, інтернет же в допомогу! Ги.

За кілька місяців - ні, не стається. Але якщо людина звикне жити в кредит, то існує небезпека, що вона братиме все більші і більші кредити на все довший і довший термін, а тоді уже всяке буває. Я волію покладатися на те, що в мене вже є в кишені.
То най не звикає, які труднощі?
  • 0

#47 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.06.2010 – 14:43

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 23:53) писав:

При чому тут кар’єризм. Тих дітей треба: 1) годувати чимось; 2) приділяти їм увагу.
Цікаво, як приділити увагу дітям, коли робиш кар'єру, тобто на роботі?

В тему: Пофік хто годувальник, негодувальник, буде кохання, це не проблемаа. Люба здравомисляча людин, яка кохає не буде байдикувати. Жінка заробляє більше? Ну і що? Комплексувати з цього приводу - дурість. Бо інакше чоловік Тимошенко по ідеї мав би повішатись.

Повідомлення відредагував ----: 17.06.2010 – 14:48

• 0

#48 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 14:50

Перегляд дописуzav (17.06.2010 15:15) писав:

То най не звикає, які труднощі?

Пане Зав, ось Вам справді - лиш би посперечатися. Якщо Ви берете кредити на декілька місяців ВЕСЬ ЧАС, Ви звикаєте жити в кредит. А це ніхарашо. Це ж виходить, що Ви просто не встигаєте зі своїми виплатами на декілька місяців. Затягнути на певний час паски, наздогнати всі кредити, відкласти трошки грошей - і ось, будь ласка. Ви живете на свої вже чесно ЗАРОБЛЕНІ гроші. Навіщо ж так впиратися на кредитах. Невже це приємне відчуття - знати, що живеш в борг??

Перегляд допису---- (17.06.2010 15:43) писав:

Цікаво, як приділити увагу дітям, коли робиш кар'єру, тобто на роботі?

А якщо чоловік не заробляє достатньо грошей, щоб прогодувати всю сім’ю (до речі, в наш час це не так уже й легко - навіть з однією дитиною це виходить, що треба працювати на трьох), то жінка мусить працювати. Звичайно, не тоді, коли діти ще зовсім маленькі. Але діти мають здатність підростати, ідуть в садочки/школи, все ж таки вони мають спілкуватися з ровесниками, здобувати освіту тощо. Думаю, батьки можуть достатньо часу приділити дітям, коли вся сім’я збирається вдома після навчання/роботи.
  • 0

#49 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 14:54

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 14:50) писав:

А якщо чоловік не заробляє достатньо грошей, щоб прогодувати всю сім’ю (до речі, в наш час це не так уже й легко - навіть з однією дитиною це виходить, що треба працювати на трьох), то жінка мусить працювати. Звичайно, не тоді, коли діти ще зовсім маленькі. Але діти мають здатність підростати, ідуть в садочки/школи, все ж таки вони мають спілкуватися з ровесниками, здобувати освіту тощо. Думаю, батьки можуть достатньо часу приділити дітям, коли вся сім’я збирається вдома після навчання/роботи.
Ну, тобто до чого ми прийшли. Годувальників мають бути двоє, причому жінка на деякий час втрачає цей статус.
  • 0

#50 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 14:55

Перегляд допису---- (17.06.2010 15:54) писав:

Ну, тобто до чого ми прийшли. Годувальників мають бути двоє, причому жінка на деякий час втрачає цей статус.

Я так і стверджувала з самого початку <_<
  • 0

#51 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 14:57

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 14:55) писав:

Я так і стверджувала з самого початку <_<
А я в принципі і не заперечував. Ги.
  • 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2010 – 16:02

для реялізації себе, як особистості, жінці доведеться щось та й зробити самотужки. Інакше чоловік сам дурень, що хвойду обрав.
при чом тут хвойди ? жінка, яка не працює- хвойда? <_<
Ви собі дружину і по цьому критерію обирали? щоб змогла народити дитину і щоб обов"язково працювала? :lol:

Перегляд дописуzav (17.06.2010 00:43) писав:

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 00:41) писав:

А у тебе який варіант - народжувати щороку? Тоді питання жіночої зайнятості відпадає взагалі. А чоловікові олігархом бажано стати.
Узагалі-то, так і є.
Але ви наче проти чи-то дітей, чи-то чоловіка-олігарха, ґґґ.
кагнінітівний діссананс ;)
  • 0

#53 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 16:17

Перегляд дописуzav (17.06.2010 14:56) писав:

Так-так, зло є завжди, так, гигиги.
ну треба ж добру з чимось боротись)) просто не всі люблять позичати гроші))

завдяки процесу викладання я той рівень точно не покращую та не утримую. рівень розмовної мови та збільшення лексичного запасу йде за рахунок моєї власної позаробочої діяльності (спілкування з друзями, колишніми колегами з кардинально іншої галузі, перегляд фільмів та читання). і поки я робила перерву в галузі викладання, мій рівень не те що понизився, а навпаки значно покращився. професія викладача вимагає забагато непотрібної рутинної роботи за папірцями, це дуже пригнічує та демотивує)))
  • 0

#54 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 16:28

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 15:50) писав:

Пане Зав, ось Вам справді - лиш би посперечатися.
Дякую за комплімент.
Проте.

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 15:50) писав:

Якщо Ви берете кредити на декілька місяців ВЕСЬ ЧАС, Ви звикаєте жити в кредит.
Розмова починалася з тези "іноді трапляються обставини", тому ваш "ВЕСЬ ЧАС" дещо поза темою, ги.

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2010 17:02) писав:

при чом тут хвойди ? жінка, яка не працює- хвойда? <_<
Зустрічне питання: до чого тут "працює"? Я не писав працює.

Ви собі дружину і по цьому критерію обирали? щоб змогла народити дитину і щоб обов"язково працювала? :lol:
Ні, я обирав за іншою ознакою.
Хоча моя дружина робить дещо самотужки, що тішить.

кагнінітівний діссананс ;)
Що так?
  • 0

#55 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 16:50

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2010 17:17) писав:

завдяки процесу викладання я той рівень точно не покращую та не утримую. рівень розмовної мови та збільшення лексичного запасу йде за рахунок моєї власної позаробочої діяльності (спілкування з друзями, колишніми колегами з кардинально іншої галузі, перегляд фільмів та читання). і поки я робила перерву в галузі викладання, мій рівень не те що понизився, а навпаки значно покращився. професія викладача вимагає забагато непотрібної рутинної роботи за папірцями, це дуже пригнічує та демотивує)))

Наскільки я пригадую з Ваших дописів, Ви вчите маленьких дітей, чи я помиляюся? В такому випадку вдосконалення справді потребує інших джерел. А для викладача, який навчає студентів-філологів, іноземна мова для яких є спеціальністю, якраз питання підтримання рівня розмовної мови за рахунок занять є доволі актуальним. Знаю декількох викладачів, які працюють перекладачами (письмовими), але паралельно пішли працювати викладачами всупереч фінансовим міркуванням, бо це дозволяє їм більше спілкуватися мовою.

Хоча мені іноді здається, що мій рівень за часів мого студентства був в дечому кращим... А щодо паперової роботи - то кращого демотиватора годі й знайти(

Перегляд дописуzav (17.06.2010 17:28) писав:

Розмова починалася з тези "іноді трапляються обставини", тому ваш "ВЕСЬ ЧАС" дещо поза темою, ги.

Погоджуюся, таки підловили. Але Ви мене все одно не переконаєте в тому, що покладання на кредити навіть іноді - це непогана річ. До цього треба вдаватися в крайніх випадках. Зрештою, сім’я - це двоє дорослих людей, думаю, знайти вихід із ситуації завжди можна іншим чином.
  • 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 17:05

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 17:50) писав:

До цього треба вдаватися в крайніх випадках. Зрештою, сім’я - це двоє дорослих людей, думаю, знайти вихід із ситуації завжди можна іншим чином.
Хто-коли-де це заперечив?
Але якщо гроші потібна "негайно", то які інші виходи ви пропонуєте?
p.s. Я пропоную "універсальний кредит" на пластиковій картці! Ги.
  • 0

#57 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 17:42

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 17:50) писав:

Наскільки я пригадую з Ваших дописів, Ви вчите маленьких дітей, чи я помиляюся? В такому випадку вдосконалення справді потребує інших джерел. А для викладача, який навчає студентів-філологів, іноземна мова для яких є спеціальністю, якраз питання підтримання рівня розмовної мови за рахунок занять є доволі актуальним. Знаю декількох викладачів, які працюють перекладачами (письмовими), але паралельно пішли працювати викладачами всупереч фінансовим міркуванням, бо це дозволяє їм більше спілкуватися мовою.

Хоча мені іноді здається, що мій рівень за часів мого студентства був в дечому кращим... А щодо паперової роботи - то кращого демотиватора годі й знайти(
я вчу дітей шкільного віку, це від 5 до 18. і хоч вбийте не можу зрозуміти як викладач може вдосконалити свій рівень за рахунок студентів, рівень яких нижчий, бо вони тільки вчаться. викладацька робота тим і марудна, що маєш знаходити ще й час щоб себе вдосконалювати в перервах між навчанням інших.
єдине, що „ржавіє“ поки ти не викладаєш — це навички налагодження контакту та вміння заспокоїти себе, коли поведінка деяких учнів/студентів є шокуючою. бо з часом від хамства відвикаєш, і коли знов повертаєшся шок значно більший ніж найперший.
до речі про фінанси. мене не так хвилює зп, як мої можливості як вчителя на робочому місці — жодної бази в матеріалах і навіть підручниках. я мовчу про стан кабінетів та банальну крейду))).
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2010 – 18:09

Бугога. Лідерство-то тут до чого?
До типу характеру. Хтось в сім"ї має керувати, чи нє?

Ви не з того боку завертаєте. Навпаки: для реялізації себе, як особистості, жінці доведеться щось та й зробити самотужки. Інакше чоловік сам дурень, що хвойду обрав. Щоправда, зробити самотужки не означає тупо накосити капусти.
Мабуть я щось не так зрозуміла. Жінка, що заробляє сама на себе - хвойда? <_<

Перегляд допису---- (17.06.2010 15:43) писав:

Бо інакше чоловік Тимошенко по ідеї мав би повішатись.
А хто їй (Тимошенчисі) старт дав? Не чоловік?)
  • 0

#59 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 18:24

Перегляд дописуОлеська (17.06.2010 18:09) писав:

А хто їй (Тимошенчисі) старт дав? Не чоловік?)
І він їй постійно притикає:"Я тебе породив, я тебе і вб'ю. Так що ціхо будь!"

Тепер зрозуміло чому Тимошенко усю свою жовч зливає на Януковича.

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 16:50) писав:

Погоджуюся, таки підловили. Але Ви мене все одно не переконаєте в тому, що покладання на кредити навіть іноді - це непогана річ. До цього треба вдаватися в крайніх випадках. Зрештою, сім’я - це двоє дорослих людей, думаю, знайти вихід із ситуації завжди можна іншим чином.
Купити квартиру без кредиту. Який вихід?
  • 0

#60 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 19:33

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2010 18:42) писав:

я вчу дітей шкільного віку, це від 5 до 18. і хоч вбийте не можу зрозуміти як викладач може вдосконалити свій рівень за рахунок студентів, рівень яких нижчий, бо вони тільки вчаться. викладацька робота тим і марудна, що маєш знаходити ще й час щоб себе вдосконалювати в перервах між навчанням інших.
єдине, що „ржавіє“ поки ти не викладаєш — це навички налагодження контакту та вміння заспокоїти себе, коли поведінка деяких учнів/студентів є шокуючою. бо з часом від хамства відвикаєш, і коли знов повертаєшся шок значно більший ніж найперший.
до речі про фінанси. мене не так хвилює зп, як мої можливості як вчителя на робочому місці — жодної бази в матеріалах і навіть підручниках. я мовчу про стан кабінетів та банальну крейду))).

Рівень нижчий у школярів безперечно, а от з деякими студентами буває цікаво і корисно спілкуватися іноземною мовою (на жаль, тільки з деякими). Зрештою, коли викладач ходить на пари і спілкується іноземною мовою, то він бодай може підтримувати своє вміння говорити, а якщо довго не спілкуватися взагалі, то потім важко знову "розговоритися".

Перегляд допису---- (17.06.2010 19:24) писав:

Купити квартиру без кредиту. Який вихід?

О, якби я знала відповідь на це запитання, то вже б мала власну окрему квартиру) Але кредит на довгі роки, коли ти зовсім не впевнений, чи матимеш роботу весь той час - якось тоскно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних