Перейти до вмісту

Годувальник/годувальниця

Повідомлень в темі: 78

#21 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 16.06.2010 – 14:43

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 12:36) писав:

А якщо грошей в спільній скарбничці недостатньо, то тоді починається з’ясовування стосунків: хто і скільки заробляє і чому це саме так.
Чемодан, ЗАГС, удачі! Най шукає кращого чи кращу.
  • 0

#22 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 16.06.2010 – 15:57

Думаю, в сім'ї, де кожен відповідально ставиться до цього делікатного питання, не знають такої фрази, як "сидить на шиї". Хто скіко б не приносив додому грошиків - все вирішуватиметься полюбовно, за спільної згоди.
Серед знайомих є сім'я, де дружина приватний підприємець, а чоловік рядовий працівник офісу. З/п відповідна. І у них все чікі-пікі вже більше 10 років. Тож на мою думку, якщо хтось переймається через різницю у принесених додому грошах, то це є проблема стосунків, а не ґендерної традиції чи власного его (самооцінки).
А особисті кишенькові просто-таки необхідні! Власне з них і найзручніше відкладати свої заначки. Не в савєцкому значенні "заначка" - трьошка на випивку, а "заначка" - те, з чого можна зробити приємний сюрприз коханому. Не прийдеш же до нього зі звітом "300 - *фігня* яку ти дуже хотів, плюс 50 -доставка, 30 - упаковка" і т.д.?!! Тим паче бувають і непередбачувані випадки. Особисто мені не хотілося б чути " Можна я вип'ю кави з подругою? Це не буде неоправданою з твого погляду витратою?" (ага, є і такі в мене знайомі :rolleyes: )
  • 0

#23 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 16.06.2010 – 16:23

Цитата

Але жінка теж має заробляти на свої потреби сама і не сидіти на шиї в благовірного, користуючись його становищем годувальника.
На мою думку (не нав'язую її, лише висловлюю), не "має" в сенсі "зобов'язана", а "може". У жінки є куди важливіша робота, визначена природою. Інша річ, що, як то буває зараз, сім"ї не хочуть заводити дітей, або є одна дитина і вона вже самостійна. Тоді дійсно жінка стає утриманкою, приживальницею і чоловік та його родина теоретично отримують право задати їй деякі питання. Хоча, думаю, до цього не повинно доходити. Якщо люди любляться, то кожен повинен намагатися вкласти якомога більший внесок у сім'ю, в т. ч. і у плані матеріальних цінностей.
  • 0

#24 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 17:19

Перегляд дописуTeren (16.06.2010 16:23) писав:

На мою думку (не нав'язую її, лише висловлюю), не "має" в сенсі "зобов'язана", а "може". У жінки є куди важливіша робота, визначена природою. Інша річ, що, як то буває зараз, сім"ї не хочуть заводити дітей, або є одна дитина і вона вже самостійна. Тоді дійсно жінка стає утриманкою, приживальницею і чоловік та його родина теоретично отримують право задати їй деякі питання. Хоча, думаю, до цього не повинно доходити. Якщо люди любляться, то кожен повинен намагатися вкласти якомога більший внесок у сім'ю, в т. ч. і у плані матеріальних цінностей.
я не писала "повинна", тобто має =може,якшо жінкасамодостатня і має до цього можливості, сприятливі в сім"ї - доросла дитина, чоловік,що розуміє важливість самореалізації. Тобто я не про шалені амбіції заробляти більше за чоловіка,я про різноманітність життя і власну гідність,яка дозволяє не просити у чоловіка грошей на нову білизну.Чи інше.
  • 0

#25 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2010 – 18:22

Як на мене то байдуже хто більше, або не нічого)))
Але як каже один друг головне в різних місцях працювати — тоді якщо один роботу втратить, інший лишиться при грошах і тоді в сім’ї таки хоч один стабільний прибуток лишається. Бо затримки і певні фінансові труднощі бувають скрізь.
Я взагалі людина не дуже вибаглива, мені важливішим є інший фактор — діти мають часто бачити батьків, а не лише нянь та подарунки.
  • 0

#26 NinaFicci

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Москва

Відправлено 16.06.2010 – 21:45

А я вважаю що повинна, бо бачили вже ці історії, коли в 40 років залишаються самотні і не знають як прогодуватися тому що ніколи в житті не працювали, і взагалі вважаю просити щось у чоловіка, типу на труси і помаду-принизливо, чоловік завжди буде відчувати себе господарем а жінка залежною, друга справа хто більше, але це не важливо, якщо люди люблять один одного це не має значення
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 22:12

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 10:57) писав:

Існує теза: "Чоловік має бути годувальником в сім’ї". Що це? Бажання жінки вилізти на шию чоловікові? Черговий стереотип? Чи знову ж генетично закладена функція?

Яким чином мають поступати в сім’ю фінанси? Хочу уточнити, що я тут маю на увазі випадок, коли обоє подругів працюють (тема про домогосподарок/домогосподарів вже була). Зрозуміло, що комусь (найімовірніше дружині) доведеться тимчасово не працювати, доглядаючи за немовлям. Але це частковий випадок, який, однак, треба враховувати при загальному плануванні сімейного бюджету.

То хто має заробляти більше, і чи взагалі коректно ставити так питання?
По-перше, це - звичайна арихметика. Ібо "частковий" випадок може тривати 9 років легко. І як після цього заробляти "більше" незрозуміло.
Хоча зрозуміло інше: всіх грошей не заробиш - частину все одно доведеться вкрасти.

Перегляд дописуОлеська (16.06.2010 11:47) писав:

Хоча якщо характер слюньтявий в чоловіка і лідером в сім"ї є жінка, то може й дійсно краще помінятись ролями - жінка зароблятиме гроші, а чоловік бавитиметься з дітьми та по господарці поратись.
Бугога. Лідерство-то тут до чого?

Перегляд дописувеснянка (16.06.2010 15:38) писав:

Те, що чоловік повинен мати за пріоритет - то зрозуміло. Але жінка теж має заробляти на свої потреби сама і не сидіти на шиї в благовірного, користуючись його становищем годувальника.
Ви не з того боку завертаєте. Навпаки: для реялізації себе, як особистості, жінці доведеться щось та й зробити самотужки. Інакше чоловік сам дурень, що хвойду обрав. Щоправда, зробити самотужки не означає тупо накосити капусти.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (16.06.2010 19:22) писав:

Бо затримки і певні фінансові труднощі бувають скрізь.
Так, але це вирішується як заощадженнями, так і кредитами.
  • 0

#28 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.06.2010 – 22:30

Перегляд дописуNinaFicci (16.06.2010 22:45) писав:

А я вважаю що повинна, бо бачили вже ці історії, коли в 40 років залишаються самотні і не знають як прогодуватися тому що ніколи в житті не працювали, і взагалі вважаю просити щось у чоловіка, типу на труси і помаду-принизливо, чоловік завжди буде відчувати себе господарем а жінка залежною, друга справа хто більше, але це не важливо, якщо люди люблять один одного це не має значення

Теж вважаю, що має працювати, от тема, власне, про випадок, коли обоє працюють.

Перегляд дописуzav (16.06.2010 23:12) писав:

По-перше, це - звичайна арихметика. Ібо "частковий" випадок може тривати 9 років легко. І як після цього заробляти "більше" незрозуміло.

От саме через те багато жінок ідуть в декрет лише один раз, а далі (це цитата) "бояться випасти з професійного життя".

Перегляд дописуzav (16.06.2010 23:12) писав:

Так, але це вирішується як заощадженнями, так і кредитами.

Заощадження - так, а кредити - доволі небезпечна справа.
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 22:34

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 23:30) писав:

От саме через те багато жінок ідуть в декрет лише один раз, а далі (це цитата) "бояться випасти з професійного життя".
Ну, й дурні.

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 23:30) писав:

Узагалі-то, це суть одне.
  • 0

#30 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 22:53

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 22:30) писав:

Стерилізація у допомогу.

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 22:30) писав:

В прірву теж не обережно стрибати, голова для думання, а не розбивання скель.

Перегляд дописуNinaFicci (16.06.2010 21:45) писав:

, і взагалі вважаю просити щось у чоловіка, типу на труси і помаду-принизливо,
Якщо не на 25-у помаду.

". У жінки є куди важливіша робота, визначена природою
ця робота триває максимум 9 місяців в випадку однієї дитини. Не аргумент.

Тоді дійсно жінка стає утриманкою, приживальницею і чоловік та його родина теоретично отримують право задати їй деякі питання.
Хи, то вже проституція получається. На панель! Там дохід нормальний.

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (16.06.2010 15:57) писав:

Власне з них і найзручніше відкладати свої заначки. Не в савєцкому значенні "заначка" - трьошка на випивку, а "заначка" - те, з чого можна зробити приємний сюрприз коханому.
Бугага. "Чувак, я тебе за лоха тримала."
  • 0

#31 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:14

Цитата

Цитата(Teren @ 16.06.2010 16:23)
Тоді дійсно жінка стає утриманкою, приживальницею і чоловік та його родина теоретично отримують право задати їй деякі питання.
---------------
Хи, то вже проституція получається
не зрозумів, чому? Навіть якщо жінка із певних причин не може більше мати дітей (банально через вік), то це не означає, що вона конче повинна тепер шукати роботу - ведення домашньої господарки і піклування про сім'ю - теж труд. І то нелегкий. Інша річ, якщо вона не хоче жити нормальним сімейним життям: мати дітей, турбуватися про сім"ю. Якщо її мета - рубати халявне бабло і безвідповідально "ходити по салонах і спортзалах" за кошт чоловіка, то нафіга така дружина? :rolleyes:

Повідомлення відредагував Teren: 16.06.2010 – 23:15

• 0

#32 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 16.06.2010 – 23:17

Перегляд дописуTeren (16.06.2010 17:23) писав:

Ще один із "великою і дружньою родиною". Шасливчик, бть.
Але яке відношення має родина до Чоловіка і його Сім'ї? Чи може свекруха йому сорочку прасуватиме щоранку? Якщо дружина не хоче працювати, маєш працювати їй на 25-ту помаду, або дійти якогось компромісу. а то тут питання, родина... розвелися, синочки, мать їх нищечком. За такого чоловіка не варто виходити - потім вся родина буде ще за нього вступатися і сам він лайно, та й нічого сам-по-собі не вартий, як показує практика. Хоча і доці бувають з родиною дайБоже. :rolleyes:
  • 0

#33 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:24

Перегляд дописуzav (16.06.2010 23:34) писав:

Ну, й дурні.

То Ваша думка така, пане Зав, а багато жінок відчувають на собі те, що при тривалому відлученні від роботи втрачають професійні навички. Та й декому однієї дитини цілком достатньо для повного щастя.

Перегляд дописуzav (16.06.2010 23:34) писав:

Узагалі-то, це суть одне.

Узагалі-то при витрачанні заощаджень витрачаєш реальні, існуючі гроші, а при кредиті - потенційні, ще не зароблені. Тому різниця таки є.

Перегляд допису---- (16.06.2010 23:53) писав:

Стерилізація у допомогу.

Чому? Тепер більшість людей грамотно вміють користуватися контрацептивами.

Перегляд допису:-) (17.06.2010 00:17) писав:

За такого чоловіка не варто виходити - потім вся родина буде ще за нього вступатися і сам він лайно, та й нічого сам-по-собі не вартий, як показує практика. Хоча і доці бувають з родиною дайБоже. :rolleyes:

Головне для людини вчасно зрозуміти, коли треба відірватися від сім’ї батьків і створювати власну. До речі, вважаю, що це можна робити, серед іншого, тоді, коли двоє людей спроможні на себе самостійно заробити. Питання розподілу вкладених в сімейний бюджет коштів може бути вирішеним по-різному в різних сім’ях, але то вже справа двох, а не їхніх родин. Тоді ті родини й не матимуть жодного права втручатися в життя молодої сім’ї.
  • 0

#34 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:37

Перегляд допису:-) (16.06.2010 23:17) писав:

Думаю останнє слово не сумісне з родиною. Але тобі видніше.

Але яке відношення має родина до Чоловіка і його Сім'ї?
Ти про лесбійські сім'ї?

. За такого чоловіка не варто виходити - потім вся родина буде ще за нього вступатися і сам він лайно, та й нічого сам-по-собі не вартий, як показує практика.
Ги, може спробуй оженитись.

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 23:24) писав:

Чому? Тепер більшість людей грамотно вміють користуватися контрацептивами.
Так, спіраллю добитись раку, презервативом сексу з гумою.
Краще одразу ліквідувати усі натяки на вагітність, жити заради себе і померти разом, най сусіди хоронять.
  • 0

#35 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:41

Перегляд допису---- (17.06.2010 00:37) писав:

Так, спіраллю добитись раку, презервативом сексу з гумою.
Краще одразу ліквідувати усі натяки на вагітність, жити заради себе і померти разом, най сусіди хоронять.

А у тебе який варіант - народжувати щороку? Тоді питання жіночої зайнятості відпадає взагалі. А чоловікові олігархом бажано стати.
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:43

Перегляд дописуTwinkle (17.06.2010 00:41) писав:

А у тебе який варіант - народжувати щороку? Тоді питання жіночої зайнятості відпадає взагалі. А чоловікові олігархом бажано стати.
Узагалі-то, так і є.
Але ви наче проти чи-то дітей, чи-то чоловіка-олігарха, ґґґ.
  • 0

#37 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:46

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 23:41) писав:

Варіант вище для тих, хто не хоче вибиватись з професійної колії ніяким чином. Кар'єристів.

Існує інший варіант - державна підтримка, але то не в Україні.

Перегляд дописуTwinkle (16.06.2010 23:41) писав:

Або оголосити Іслам державною релігією. Жінок в паранджу, мужиків на роботу.
  • 0

#38 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:53

Перегляд дописуzav (17.06.2010 00:43) писав:

Узагалі-то, так і є.
Але ви наче проти чи-то дітей, чи-то чоловіка-олігарха, ґґґ.

Я, взагалі-то, хотіла б трьох дітей мати, але то якось так, мимохідь тільки цієї теми стосується. А щодо чоловіка-олігарха, то таки проти - я хочу спокійним життям жити, а не чекати, доки когось з моїх близьких пристрелять. Тож вже хай заробляє мало, але живий буде.

Перегляд допису---- (17.06.2010 00:46) писав:

Варіант вище для тих, хто не хоче вибиватись з професійної колії ніяким чином. Кар'єристів.

При чому тут кар’єризм. Тих дітей треба: 1) годувати чимось; 2) приділяти їм увагу. Пам’ятаєш, як було колись в Україні? Народжували, скільки могли, половина помирала в дитинстві від хвороб/голоду/холоду, але ніхто на те не зважав - одним більше, одни менше. Зараз люди мають можливість серйозніше і свідоміше ставитися до цього.
  • 0

#39 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 07:28

Цитата

Ще один із "великою і дружньою родиною". Шасливчик ***

Мабуть. Іноді і дійсно задумуюсь, наскільки мені пощастило із родиною - як із батьками рідними, так і батьками жінчиними. Намагаюсь, в свою чергу, бути їм за це вдячним. Родина повинна мати право знати, що відбувається у молодій сім'ї. Іноді навіть ненав'язливо підкоректувати траєкторію розвитку стосунків подружжя - досвід людей, що прожили куди соліднішу частину життя, ніж їх діти, зайвим не буде. В цьому зацікавлені, перш за все, самі члени молодої сім'ї. Особисто я щиро намагаюся прислухатися до думок як своїх, так і жінчиних батьків. Не обов'язково їх в усьому слухати, але до відома взяти варто - ніколи не можеш знати, де саме вони виявляться за тебе розумнішими і досвідченіншими. Благо вони дуже коректно намагаються взагалі не втручатися у стосунки, свою лінію ніхто не намагається гнути, а в стосунках для них пріоритет - злагода, а не правота "НАШОЇ дитини". Що цікаво - до жінчиних батьків ми їздимо у гості частіше, ніж до моїх (хоча відстань приблизно одинакова - 100 км. до її, 120 до моїх). Треба провідати своїх (не був із березня :rolleyes: ). Дякую за те, що змусив собі це нагадати.

А твоя поведінка, смайлику, віддає підлітковим бунтом проти авторитету батьків. Буває таке у певному віці, коли дитина на все готова, тільки відчувати би себе вільною і самостійною. Чи не надто затягнувся цей період?

Цитата

Або оголосити Іслам державною релігією. Жінок в паранджу, мужиків на роботу.

не все зразу. Іслам, певен, буде державною релігією ще при нашому поколінні. Пізніше, ніж у Європі (у Франції у 2006 р. 30% дітей до 16 років - діти із мусульманських родин), але років за 40-50 стане. НАС поки що рятує невелика привабливість України для міґрантів. Правда, тепер Україна, як відомо, стає "відстійником" міґрантів для ЄС - так що швидко надолужуватиметься. Насправді, думаю, мусульмани і дійсно просто візьмуть числом. Як казав один ісламознавець - "прийдуть до влади демократичним шляхом, після чого відмінять демократію" :wacko: Чесно кажучи, я думаю, що це принесе великі біди. Все питання у ґатунку Ісламу - поки що у Європі на лідируючих позиціях ваххабізм і його відгалуження. Основні центри ваххбізму - крім Ер-Ріяду, звісно ж, це Лондон, Париж, Москва... На відміну від європейців, саудити добряче продумують свою стратегію. Так що років за -надцять протистояння "білі атеїсти-постхристияни" вс "мусульмани" вже не стояиме. Наприклад, у Бельгії мусульман 20-25% загалом, але серед дітей - вже 50% (!!!). Так що протистояння триватиме між самими муслімами - ваххабітам протистоятимуть пантюркісти, шиїтів не любитимуть ні ті, ні інші. Всі різатимуть потрохи мусульман поміркованих, які укриватимуть небагатьох вцілілих "корінних" атеїстів, подібно окремим українцям періоду ІІ Св. війни, що укривали жидів. А поняття "Іслам - релігія миру", мабуть, забудуть надовго.
З іншого боку, питання топікстартера відпаде за непотрібністю і очевидністю відповіді :cool2:
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 07:42

Перегляд дописуTeren (17.06.2010 08:28) писав:

Родина повинна мати право знати, що відбувається у молодій сім'ї. Іноді навіть ненав'язливо підкоректувати траєкторію розвитку стосунків подружжя - досвід людей, що прожили куди соліднішу частину життя, ніж їх діти, зайвим не буде.
Який жах... та навіть близько не підпускати! Особливо до дітей, особливо!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних