Перейти до вмісту

Українська народна культура – християнська

Повідомлень в темі: 194

#101 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 20.06.2010 – 20:48

Перегляд дописуmorisa (20.06.2010 20:48) писав:

давай краще поговоримо про дошлюбний секс у відповідній темі :rolleyes:

В християн секса нема. І культури теж.
Тему закрито. :shy:
  • 0

#102 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 05:41

Перегляд дописуOdonacer (20.06.2010 21:48) писав:

В християн секса нема.
ваші батьки хіба не християни?

Перегляд допису-=VJ=- (20.06.2010 21:45) писав:

Фанатик уперся рогом в стінку.

ви шукаєте будь-який привід, щоб до мене вчіпитися.
В житті від вас так само важко відстати? Бідні дівчата ...
  • 0

#103 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.06.2010 – 08:14

Перегляд допису-=VJ=- (20.06.2010 21:45) писав:

Фанатик уперся рогом в стінку.
Що й треба було довести, панове. Далі тепер - все одно, що об ту саму стінку горохом.
Можна констатувати відкриття нової християнської секти з основною догмою "язичництва ніколи не було і бути не могло".

Нічого нового. "Істориків", котрі розпочинали "ісТОРИю" того чи іншого народу від підкинутого христянства, завжди вистачало. Що показово, для цих "новєйшіх істориків", вони завжди натискували на культуру, котру ніби то принесло христянство. Бідні римляни... свого часу перестали митись через цю "культуру", століттями. І ці "ісТОРИки" завжди повертались. Така собі фінансова піраміда. Тепер вони несуть "істину" на наших теренах. Підходячий момєнт. Тут усі подуріли. Можна виростити новий етнос - "українці від різдва христового". Єстессно під чутким керівництвом христянської церкви - передовим загоном юдейства... Ті ж самі граблі. На більше розуму не вистачає. Хіба що прізвища "новітніх ісТОРИків" змінились. Та кількість бабла за "наукові" труди про "предвічну христянську культуру". Пхе...як грубо і непрофесійно. Могли б і порозумнішать за багато століть. А то повторили "нову" СТАРУ ідеологію, що язичество вимерло. Ага. Помєчтайте.

ПС. Щодо "предвічної" христянської культури та "смерті" язичества. Тут про це наведено багато тесту з джерел тих чи інших "ісТОРИків". Наведу і я цитату, тіко не сприймайте це за спотворення теми. Адже я подаю її в сенсі "загинувшого" язичества та його культурного пласту. Отож :
"И когда семь громов проговорили голосами своими, я хотел было писать; но услышал голос с неба, говорящий мне: скрой, что говорили семь громов, и не пиши сего."
Варто декому замислитись, що то за сім громів і чому єгова заборонив про це писати ? Принаймі для христян та їх церкви, цей факт так і залишається таємницею. Та і єгова, як бачимо, перес...ав від тих "громів", тому і заборонив написати.

Цитата

(morisa @ 20.06.2010 16:59)
а ви пристали до мене, як банний лист до "кое-чего"

Скіко тобі разів казать : говори чітко і конкретно. От геть незрозуміло, "кое-чего", це шо ? До чОго саме той "лист" приліплюєЦЦя ? Давай, morisa, розберемо оте "кое-чего" детальніше ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.06.2010 – 08:27

• 0

#104 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 08:45

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 06:41) писав:

ваші батьки хіба не християни?

Сам дивуюсь. Мене народили поза гріхом. Мої батьки себе християнами не вважають і мене не хрестили.

А ось християне грішать проти свого божка.
Вони змушені грішити і розмножуватись акі тварі, бо не взмозі протистояти інстинкту розмноження. Але вони розуміють, що то брудне і прагнуть очиститися во хрістє. Тому я і кажу, що у християн сексу нема.

Також нема і християнської культури. Хоча ні, є якась культура знищення іншої культурі, знищення язичнецтва. Але що це за культура, яка знищує іншу? І що то за українська культура, яка християнська? Це та, яка ще не самознищилась? Бо та, яка ще не вмерла?
Згадав як така культура називається. Це просто етноцид, тай годі. В результаті тему правільніше назвати "український народний етноцид християнський".
  • 0

#105 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 09:51

Перегляд дописуБезбожник (21.06.2010 09:14) писав:

Скіко тобі разів казать : говори чітко і конкретно. От геть незрозуміло, "кое-чего", це шо ? До чОго саме той "лист" приліплюєЦЦя ? Давай, morisa, розберемо оте "кое-чего" детальніше ?

це краще обговорити в іншій темі :rolleyes:

Перегляд дописуOdonacer (21.06.2010 09:45) писав:

Також нема і християнської культури. Хоча ні, є якась культура знищення іншої культурі, знищення язичнецтва. Але що це за культура, яка знищує іншу? І що то за українська культура, яка християнська? Це та, яка ще не самознищилась? Бо та, яка ще не вмерла?
Згадав як така культура називається. Це просто етноцид, тай годі. В результаті тему правільніше назвати "український народний етноцид християнський".

давайте, давайте , кричіть, бийтеся в конвуьсіях :shy: :D :D але це нічого не дасть.

Люди прийняли християнство, в свій розум та серце, відповідно й в культуру. Дітей хрестять, вінчаються, покійників відспівують, люди ходять до церкви, моляться, постують тощо. Все наше життя супроводжує церква і релігія. Відповідно, культура народна, безумовно, християнська!
Але вас це не стосується ви і далі :D

Повідомлення відредагував morisa: 21.06.2010 – 09:55

• 0

#106 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 10:29

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 10:51) писав:

Люди прийняли християнство, в свій розум та серце, відповідно й в культуру.
Так ти ж тіки шо казала, шо ніфіга ті ліюди не розуміють, бо всі попи малограмотні. Як же то люди могли прийняти це серцем і розумом ?

Цитата

Все наше життя супроводжує церква і релігія.

О. Це друге діло. Люди сприймали христянську культуру, бо їх СУПРОВОДЖУВАЛИ. Такий собі конвой.

Цитата

Дітей хрестять,

Ога, не питаючи їх згоди і користуючись тим, що немовлята. Аще кажуть в христянстві існує право вибору. Пхе...яка брехня.

Цитата

вінчаються,

І розводяться не менш ніж не вінчані.

Цитата

покійників відспівують,
А от якраз відспівувать покійників....такого в христянській інструкції не вітають. Цей обряд аж ніяк не христянський. Вкрадений і перекручений. Був би христянський - біблія вітала б. Вона ж, відноситься до вшанування пам*яті Предків, як до мерзості.

Цитата

люди ходять до церкви, моляться,

Ти помітила, що жодного разу, говорячи що люди кудись ідуть, ти не сказала, що ідуть до Бога. На базар теж люди ходять. І моляться шоб вдало продати, або навпаки, дешево купить. Цілі обряди для цього дійства існують, завдяки христянській культурі. Приклади треба ?

Цитата

постують тощо.

Це дійство вигадали раніше на кілька тисяч років. Спитай у йогів. Яким боком це стало привілеєм христянської культури ?

Цитата

Відповідно, культура народна, безумовно, християнська!

Відповідно чОго ?

Цитата

це краще обговорити в іншій темі

Нарешті здрава мисля. Де ж будем обговорювать "кое чего" ? Надіюсь, з демонстрацією об*єкту ? Ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.06.2010 – 10:34

• 0

#107 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.06.2010 – 10:31

....
Люди прийняли християнство, в свій розум та серце, відповідно й в культуру. Дітей хрестять, вінчаються, покійників відспівують, люди ходять до церкви, моляться, постують тощо. Все наше життя супроводжує церква і релігія. Відповідно, культура народна, безумовно, християнська!
Але вас це не стосується ви і далі :rolleyes:
Ну нарешті!!! Те що я від тебе добивався! Нарешті ти перечислила елементи культури яка є християнською! Хіба не можна було цього зробити відразу?
Але чи ця культура притаманна лише українцям? Якщо цю культуру сповідують відразу сотні народів, то хіба цю культуру можна назвати культурою певного народу? МОЖНА!!! Якщо народи наслідують культуру інших народів. Але чи українську культуру наслідували всі інші народи?

Отож, як ти й сказала, українська культура є християнською, бо її створили мужики, що недовчилися в семінарії, і дуже погано знали християнство. саме тому, те що вони створили - є християнська культура. елементи якої ти нарешті перелічила. Все інше - культура не християнська. Чи може крім переліченого культури взагалі немає?
  • 0

#108 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 10:32

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2010 11:31) писав:

Ну нарешті!!! Те що я від тебе добивався! Нарешті ти перечислила елементи культури яка є християнською! Хіба не можна було цього зробити відразу?
Але чи ця культура притаманна лише українцям? Якщо цю культуру сповідують відразу сотні народів, то хіба цю культуру можна назвати культурою певного народу? МОЖНА!!! Якщо народи наслідують культуру інших народів. Але чи українську культуру наслідували всі інші народи?

Отож, як ти й сказала, українська культура є християнською, бо її створили мужики, що недовчилися в семінарії, і дуже погано знали християнство. саме тому, те що вони створили - є християнська культура. елементи якої ти нарешті перелічила. Все інше - культура не християнська. Чи може крім переліченого культури взагалі немає?

Вітольде, ти шо ? забув про інтернаціоналізм ?
  • 0

#109 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 11:08

давайте, давайте , кричіть, бийтеся в конвуьсіях :rolleyes: :shy: :D але це нічого не дасть.

У вас якесь сприйняття неадекватне. Я написав вам свої думки навіть без знаків оклику і заклику.

Але вас це не стосується ви і далі :D

Ага, мене це не стосується, для вас я некультурна людина і навіть не маю відношення до народу України.

А ви он самі, якщо прийняли християнсьтво в свій розум і сердце, то маєте у дому хочаб свій куточок де ви молитесь хоч раз на день стоячи на колінках і просячи прощення за зло в серці, яке ви собі наганяєте на цьому форумі? Ні?
А я свою прабацю пам"ятаю, яка молилась і запалювала вогники в кутку. Вона дійсно була віруюча у христа. А от зараз серед моїх знайомих і родичів я ніодного такого сгадати не можу. То виходить що ця християнська культура є тільки профанацією і лукавством, як колись піонери і весь народ вшановували комуністичну партію і багато іншого в том же дусі.
Та щож то за прийняття таке народу України християнсьтва в свій розум та серце, яке є профанацією. А може це вже тому християнсьтву жаба цици дала, і воно те християнсьтво і його культурне наслєдіє просто ще не вмерло, як комуняки, але час вже близько?

Повідомлення відредагував Odonacer: 21.06.2010 – 11:09

• 0

#110 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 11:25

Перегляд дописуБезбожник (21.06.2010 11:29) писав:

Так ти ж тіки шо казала, шо ніфіга ті ліюди не розуміють, бо всі попи малограмотні. Як же то люди могли прийняти це серцем і розумом ?

прийняли. як могли, як розуміли, але прийняли. Тому то вчені й придумали визначення - "народне християнство"

О. Це друге діло. Люди сприймали христянську культуру, бо їх СУПРОВОДЖУВАЛИ. Такий собі конвой.

не хотіли б, то не було б і "конвою". Я вже писала, що гоніння на перших християн було 4 ст. і що??? Християни перемогли, а ваші язичники "обісраись", да на фіг кому було вже те яз-во!!!

Ога, не питаючи їх згоди і користуючись тим, що немовлята. Аще кажуть в христянстві існує право вибору. Пхе...яка брехня.

справа не в тому, а що в НАРОДНІЙ КУЛЬТУРІ це було і є обов*язковим. Люди хрестили й будуть хрестить. Нехрещених вважали нечистю!!!
На форумі таких вистачає :rolleyes:

І розводяться не менш ніж не вінчані.

Церква гарантії не дає, а благоловляє шлюб. Але ж люди вінчаються і не під конвоєм!!!

от якраз відспівувать покійників....такого в христянській інструкції не вітають. Цей обряд аж ніяк не христянський. Вкрадений і перекручений. Був би христянський - біблія вітала б. Вона ж, відноситься до вшанування пам*яті Предків, як до мерзості.

прям таки, а заупокійна сліжба, а молитви по новопреставленим, молитви за 3,9, 40 днів, а дні особливого поминовіння померлих!!!

Ти помітила, що жодного разу, говорячи що люди кудись ідуть, ти не сказала, що ідуть до Бога. На базар теж люди ходять. І моляться шоб вдало продати, або навпаки, дешево купить. Цілі обряди для цього дійства існують, завдяки христянській культурі. Приклади треба ?

То треба людей питати, До Бога ідуть, до Бога, через молитви, сповідь, причатся!

Це дійство вигадали раніше на кілька тисяч років. Спитай у йогів. Яким боком це стало привілеєм христянської культури ?

справа не в тому, щоб сала не поїсти, а духовно очиститись. І якщо православні люди постують, то постують не заради йогі, а заради духовного очищення й спасіння! І хочеться так це безбожникам чи язичникам, але так було не одне століття й буде не одне!

Перепрошую, але тема "суперечка про християнство" в іншому розділі. Мабуть, ви хотіли ці дописи відправити туди :shy:

Перегляд дописуOdonacer (21.06.2010 12:08) писав:

я свою прабацю пам"ятаю, яка молилась і запалювала вогники в кутку. Вона дійсно була віруюча у христа.

може, й вас на тому світі відмолить.
хоча, якщо людина не хрещена, як ви, то й бабусині молитви не допоможуть...
  • 0

#111 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 11:49

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 12:25) писав:

може, й вас на тому світі відмолить.
хоча, якщо людина не хрещена, як ви, то й бабусині молитви не допоможуть...

Це ви так культурно спілкуєтесь з нечістю (як ви назвали нехрещених) і в цьому і проявлється велика християнська любов.
Я вас зрозумів.
І ви ще хочете, щоб вас вважали за культурну людину і саму не вважали нечистю? Ну-ну.. :rolleyes:

До речі, ви не відповіли, як ви там себе відмолюєте? Означає це, що ви не молитесь регулярно? Чи у вас своя бабуся є? :shy:
  • 0

#112 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 13:51

Перегляд дописуOdonacer (21.06.2010 12:49) писав:

До речі, ви не відповіли, як ви там себе відмолюєте? Означає це, що ви не молитесь регулярно? Чи у вас своя бабуся є? :rolleyes:

а я й не збираюся відповідати, я ж не на сповіді в церкві!

Перегляд дописуOdonacer (21.06.2010 12:49) писав:

Це ви так культурно спілкуєтесь з нечістю (як ви назвали нехрещених) і в цьому і проявлється велика християнська любов.
мабуть, що так.
Але раз скажи, два скажи, три скажи, але якщо й надалі немає ніякого результату, слід розвернутися й піти.

Але знову ж таки, це тема не обговорення особистого світосприйняття (мені все рівно охрещені ви чи ні, як і вам немає ніякого діла до того, що я православна), а обговорення української культури. Між тим, ви та ваші друзі спотворили тему, перейшли на персоналі, відшукування хто з якої секти тощо. В цьому є й моя вина, бо я відповідаю на абсолютно безглузді дописи.
Якщо ви маєте точку зору, що укр. к-ра яз-ка - наведіть свої аргументи підкріплені дослідженнями науковців, а не своїми особистими роздумами. Бо обивател. роздуми нічого не важать, лише так "поязичитись". Я вже давала список наук. л-ри, де обгрунтовується викладена мною в форумі, точка зору (те, що її обзивають жидівсько-російською, я ігнорую, бо наука інтернаціональна. До того ж, там є і досл. укра. вчених. Тай і обгадити можна будь що і будь кого) Напишіть і ви. Якщо, звісно, є що писати. Це звернення до всіх моїх "друзів".
  • 0

#113 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4236 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.06.2010 – 14:17

справа не в тому, а що в НАРОДНІЙ КУЛЬТУРІ це було і є обов*язковим. Люди хрестили й будуть хрестить. Нехрещених вважали нечистю!!!
В тому то і проблема, що християни вважають нечистю не християн.

не хотіли б, то не було б і "конвою". Я вже писала, що гоніння на перших християн було 4 ст. і що??? Християни перемогли, а ваші язичники "обісраись", да на фіг кому було вже те яз-во!!!
Гоніння на язичників із боку християн теж були, й нітрохи не менші. Адже язичники - нечисть, а нечисть треба знищувати :shy: .
  • 0

#114 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 15:24

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 14:51) писав:

а я й не збираюся відповідати, я ж не на сповіді в церкві!

Зрозуміло, що не молитесь, бо у вас зовсім не віра, а залежність за для належності. Ну як собсно у більшості ...
Вам і вчені винні тільки за те шоб підтверджувати ваше власне невіглавство.

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 14:51) писав:

Я вже давала список наук. л-ри, де обгрунтовується викладена мною в форумі, точка зору (те, що її обзивають жидівсько-російською, я ігнорую, бо наука інтернаціональна. До того ж, там є і досл. укра. вчених. Тай і обгадити можна будь що і будь кого) Напишіть і ви. Якщо, звісно, є що писати. Це звернення до всіх моїх "друзів".

А навіщож ви самі потрібні, якщо для вас навіть свій власний россуд нічого не важить, я вже не кажу про россуд інших теревенчан.
У вас нема своїх власних думок, інших думок ви не поважаєте, тож і вас якби і нема, так навіщо кому такий транслятор виборного російського псевдонаукового лайна потрібен?

Я вам навів аргументі того, що християнсьтво антісексуальне і антікультурне, а у вас почалась істерика. Так це я ще не навів вам доказів що християнська церков сама антідуховна. То навіщож вам щось писати, якщо ви так і померти можете, та і самі ви себе не бережете.

Повідомлення відредагував Odonacer: 21.06.2010 – 15:33

• 0

#115 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 16:59

... Я вже писала, що гоніння на перших християн було 4 ст. і що??? Християни перемогли, а ваші язичники "обісраись", да на фіг кому було вже те яз-во!!!....
Християни перемогли? та ти що? А що ж залишилося від первісного християнства? Як от Боярський співає - "одно лишь имя"
Початковий культ Христа і теперішнє християнство спільне мають лише одне - бренд Ісус Христос. більш нічого. А Імператор Констянтин застосував цей розкручений популярний бренд для імперських інтересів. Причому так змішав його з еллінською міфологією, що за тими еллінськими міфами самого християнства майже не видно. Так хто ж переміг?

Для довідки нагадую суть первісного культу християнства. 12 учнів поїдали плоть і кров свого учителя, і тим сповнювалися святого духу. надалі кожен з них мав навчити того ж ще 12 учнів. і так 12 поколінь. і саме тому в писанні сказано, що в раю буде 144000 послідовників Ісуса - тих хто матиме його плоть і кров у собі. А християнство закінчилося ще тоді, коли замість крові почали подавати вино, а замість плоті - хліб.
  • 0

#116 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 17:35

Перегляд дописуOdonacer (21.06.2010 16:24) писав:

Зрозуміло, що не молитесь, бо у вас зовсім не віра, а залежність за для належності. Ну як собсно у більшості ...
Вам і вчені винні тільки за те шоб підтверджувати ваше власне невіглавство.

нічого вам не зрозуміло. Навіщо вам мій рел. світогляд??? я не збираюся перед вами сповідатися, ще раз наголошую, і не розумію чому ви від мене так заповзято вимагаєте відповіді на особисті питання.

для вас навіть свій власний россуд нічого не важить

важить. я прочитала, проаналізувала ці та інші праці й прийшла до висновку,що ті вчені праві. Їхні аргументи мене переконали.
А ви б замість того, щоб постійно сперечатися, взяли б да й прочитали одну з тих книг.

вам навів аргументі того, що християнсьтво антісексуальне і антікультурне, а у вас почалась істерика.

так що бережіть мене й не пишіть такої дурні :D

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2010 17:59) писав:

Християни перемогли? та ти що?

Так

хлопці, вам випадково не пороблено? :shy:
можу дати адресу баби Хіврі, вона й на виск виливає й на яйце викачує :rolleyes:
  • 0

#117 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 19:07

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 18:35) писав:

нічого вам не зрозуміло. Навіщо вам мій рел. світогляд??? я не збираюся перед вами сповідатися, ще раз наголошую, і не розумію чому ви від мене так заповзято вимагаєте відповіді на особисті питання.

Людина, яка наголосила українську культуру християнською приховує свою християнську религійність.
Ви соромитесь своєї культурності, чи може у вас її нема. У українського народу є, а у вас нема. Отакої.. :rolleyes:

важить. я прочитала, проаналізувала ці та інші праці й прийшла до висновку,що ті вчені праві. Їхні аргументи мене переконали.
А ви б замість того, щоб постійно сперечатися, взяли б да й прочитали одну з тих книг.

Ви дійшли висновку, що ті вчені прави? Дуже глубока думка. Ви мабуть собой пишаєтесь і вирішили про це всіх зблаговістити. :shy:
А ви самі не пробували біблу почитати і пошукати там які небудь хоч зачатки української культури? Ну те, що зараз стало всенародною культурою. А то воно завжди так, що християне бібли не знають, зато пишаються своєю належністю до стада та мають необмежену святу образливість і легко впадають в гріх гордині спасьонних баранів стада хрістового..

так що бережіть мене й не пишіть такої дурні :D

Та не чипляйтесь до мене. У вас свій спасатєль є. На хрестику. :D
  • 0

#118 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 19:33

....
хлопці, вам випадково не пороблено? :shy:
можу дати адресу баби Хіврі, вона й на виск виливає й на яйце викачує :rolleyes:
це теж християнська культура? баба Хівря з писання навчилася своїх вмінь?
  • 0

#119 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 22:00

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2010 20:33) писав:

це теж християнська культура? баба Хівря з писання навчилася своїх вмінь?

Ти що, викатування яйцем цеж колдовство та бісовство. Бабу Хіврю по народній християнській традиції треба як відьму, на вогнище... а потім з"істи. :rolleyes:
  • 0

#120 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 21.06.2010 – 23:18

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 11:25) писав:

Християни перемогли, а ваші язичники "обісраись", да на фіг кому було вже те яз-во!!!
Так, а ще Кіркорови побєділі, їх у кожному селі слухають, а ваші Шопени "обісралися". Так morisa?

вже писала, що гоніння на перших християн було 4 ст. і що???
Ви плутаєте. Четверте століття це не чотири століття, а це 300й рік всього на всього.
Та ніхто юродивих не чіпав, як комуністів свого часу недооцінювали. Про них ще у нас і не чули, коли в 300му році християнство стало насаджуватися імператором Костянтином.

Враховуйте, що доля релігії залежала не тільки від бажання і вибору людей. Християнство пропонувало потужне знаряддя по перетворенню народу на покірну біомасу, тому було дуже бажаною ідеологією для правителів, які хотіли закріпити за собою владу. А вони були зі списами і мечами. От і все прийняття християнства.
Виграшне в короткій перспективі, але програшне в далекій. Бо біомаса з тією ж покорою слухається нових завойовників.

Люди хрестили й будуть хрестить. Нехрещених вважали нечистю!!!
Зараз в моді західні цінності з централоьним місцем особи й індивілуальности, кого ви хочете звабити ставлячи на противагу східну гуртову культуру?
Обдаровані діти відкидатимуть християнство тільки щоб не бути частиною стада.

І якщо православні люди постують, то постують не заради йогі, а заради духовного очищення й спасіння!
Не смішіть, хто постує? З моїх знайомих - жоден, і якщо спитати чому поститися треба жоден не пояснить дя чого. Отакі вони ті християни жують не задумуючись. І це ті надбання якими ви пишаєтеся.

І хочеться так це безбожникам чи язичникам, але так було не одне століття й буде не одне!
Хай так і далі буде. Поки над свідомістю конкретної людини беруть гору страх, бездумність, брак критичного сприйняття то така людина повинна бути християнином. Бо страх - це єдине, що здатне втримати таку напівлюдину від шкідливої поведінки. Тому християнство їй потрібне. Християнин любить з-під палки, чинить добро з-під палки, утриується від ркадіжки зі страху пекла. Всім спокійніше буде поки така несвідома людина буде керована страхом. Коли ж розум зможе керувати емоціями, тоді й християнство такій людині стане непотрібне.

Перепрошую, але тема "суперечка про християнство" в іншому розділі. Мабуть, ви хотіли ці дописи відправити туди :shy:
Модератори давно вже мусили підшити всю тему до суперечки про християнство. Бо далі теми ставатимуть тільки подібнішими. Нема сенсу з одного аргументу дописувача на користь християнства відкривати нову тему.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 21.06.2010 – 23:21

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних