Перейти до вмісту

УНП збирає гроші на пам'ятник Мазепі у Києві

Повідомлень в темі: 25

#21 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 16.06.2010 – 21:33

Перегляд допису---- (16.06.2010 22:03) писав:

Ну то слово притримай для себе, не вірю що ти спеціаліст по пам'ятникам. Хіба по катакомбам, то вже архітектура.
Знову ж таки в школі займався скульптурою. Недовго, але поняття мав, на той час. Любив щось помонументальніше.
І ні, я по катакомбам не спеціаліст. І так, бачив кілька пам'ятників/меморіальних дошок ще моделями в майстернях.Мало з них встановили але все ж.

А про саме це встановлення акція носить популістський характер. Банально, щоб насолити теперішній політичній силі.
Пам'ятники потрібно ставити тоді, коли діти ситі і вдягнуті.

Я за пам'ятники лише науковцям, інженерам, мистцям, якщо комусь бракує. Ще можна тваринам різним. Політики того не варті.
І солдатам. Але солдатам, а не їх командирам, хіба воювали пліч-о-пліч.
  • 0

#22 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 16.06.2010 – 21:38

Перегляд допису:-) (16.06.2010 21:33) писав:

А про саме це встановлення акція носить популістський характер. Банально, щоб насолити теперішній політичній силі.
Пам'ятники потрібно ставити тоді, коли діти ситі і вдягнуті.
Твоє повідомлення запізнилось принаймі на 77 років, зараз не 1933.

Перегляд допису:-) (16.06.2010 21:33) писав:

Знову ж таки в школі займався скульптурою. Недовго, але поняття мав, на той час. Любив щось помонументальніше.
Тю, я теж коників з пластиліну ліпив. І мазепу виліплю, а шо? Авангард.
  • 0

#23 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 16.06.2010 – 22:35

Перегляд допису:-) (16.06.2010 21:59) писав:

Я б в цю тему не дописував, але пан мене добряче розвеселив, зважаючи на нік перенесіть його допис в Гумор. Власне такий гумор я люблю.
Бачу пан так хвилювався, придумуючи свій нік, що забув де на клавіатурі літери розташовані… гиги

Перегляд допису---- (16.06.2010 22:38) писав:

Твоє повідомлення запізнилось принаймі на 77 років, зараз не 1933.

Тю, я теж коників з пластиліну ліпив. І мазепу виліплю, а шо? Авангард.
Це точно :rolleyes:

А взагалі сумно, що пан :-) про Мазепу і про встановлення пам'ятника Мазепі має такі примітивні думки. Із-за таких людей важко в Україні даються спроби навести історичну справедливість і вшанувати справжніх Українських героїв.
  • 0

#24 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2010 – 02:17

На жаль, обговорення чомусь перетворилось на сварку, тож дещо уточню, щоб уникнути продовження троллінгу.
Ініціатива УНП стосується лише тих, хто вважає за потрібне пожертвувати якусь суму на пам'ятник Мазепі. Я сподівалась, що на цьому форумі бажаючі знайдуться, і адресувала цю тему саме їм. Тих же, хто вважає, що є корисніші ініціативи, можу заспокоїти - не хвилюйтесь, пам'ятник споруджуватиметься лише за кошти бажаючих, всім іншим він не коштуватиме й копійки, тож на ваші гроші ніхто не зазіхає. Як і в інших громадянських акціях, участь є суто добровільною - хай кожен вирішить сам, чи варто переказати кошти і якщо варто, то яку суму. Але кожен вирішує сам за себе, а не за інших. Можете жертвувати свої кошти, але ж не вимагати цього від інших. Так само, можете витратити кошти на важливішу для вас справу, але пріоритети бувають різні, не дивуйтесь, якщо хтось вважає важливішим пам'ятник.
Ця тема створена з інформаційною метою - повідомити зацікавлених. Є один простий спосіб уникнути подальшої сварки: давайте кожен вирішить для себе це питання і поважатиме думку інших. Патріотизм проявиться значно дієвіше через власну пожертву, а не через обгиджування тих, хто не вважає за потрібне переказати кошти на цю справу. Хто ж вважає пам'ятник непотрібним, просто не перераховуйте кошти, можете ігнорувати ініціативу.
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2010 – 06:42

Так, стоп флейм! Суперечки щодо Мазепи та пам"ятників ось сюди: http://www.tereveni....%F2%ED%E8%EA%E8 і http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%F2%ED%E8%EA%E8
  • 0

#26 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 17.06.2010 – 10:08

спочатку цікаво дізнатись яку суму вкладе сама УНП зі своєї казни, а особливо верхівка керівництва зі свого власного гаманця. а то в мене виникає підозра що ці начепартріоти хочуть за чужий кошт пропіаритись.
а якщо грошей не зберуть, то що робитимуть із вже зібраною сумою? надрукують пару тисяч агіток на вибори?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua