Перейти до вмісту

Закон "Про мирні зібрання"....

Повідомлень в темі: 45

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.09.2010 – 09:42

по-моєму щас вся країна в якійсь мірі в інформаційній блокаді. якшо раніше новини по ТБ були нє очєнь, то зараз взагалі паскудство. шо там з газетмаи і теде- не знаю, не читаю. тому ще раз повторю, якби в тому Кам"янці справді шось надзвичайне трапилося, то він би міг одразу це і написати. а то він же сам себе інформаційно і заблокував. а якшо про ту блокаду знає гугл, то не така вже там і блокада. інформаційна.

Перегляд дописуКам'янчанин (30.09.2010 09:11) писав:

Друзі,допоможіть громаді Кам'янця-Подільського.Місто бунтує і знаходиться у інформаційній блокаді.Повідомте,будь ласка,ЗМІ які можете.Гугль допоможе дізнатись більше.Дякую.

Цитата

Про дії СБУ та Прокуратури Хмельницької області по відношенню до мера Кам‘янця-Подільського Анатолія Нестерука та його найближчого оточення мас-медіа розтрубили потужно. Настільки, що цю новину передруковували навіть деякі російські інформагенції.
когнитивний отой самий дисонанс :lol:

чого ви так впевнені, шо хабаря він не брав? по-моєму його посада чи не зобов"язує . вибачте, в білих і пухнастих посадовців не вірю.

Цитата

Цікаво, що до міста приїхало кілька всеукраїнських телеканалів. Однак складається враження, що по дорозі до столиці телевізійники десь загубили відзняті матеріали. Замість висвітлення резонансної події на одному з каналів вийшов скромний сюжет про те, як 13 мешканців «квітки на камені» отруїлись грибами.

27 вересня протести під стінами міської ради продовжились, але всеукраїнські мас-медіа вперто ігнорують факти громадського волевиявлення.
ну гаразд. можна по формах розповсюдити. і що далі? не вірю я у результат )))
  • 0

#42 Кам'янчанин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 30.09.2010 – 10:07

Інтернет наша зброя.Я не кажу що наш мер білий і пухнастий але в один день,по країні,взяли трьох мерів,м'яко кажучи,насторожує.Громада міста об'єдналася-це добре.І ще,взяли на "хабарі" а зараз вже інкримінують "перевищення службових повноважень".Трохи дивно,чи ні?

І ще
http://info.kp.km.ua...165/95/lang,uk/
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.09.2010 – 10:11

Перегляд дописуКам'янчанин (30.09.2010 11:07) писав:

Інтернет наша зброя.Я не кажу що наш мер білий і пухнастий але в один день,по країні,взяли трьох мерів,м'яко кажучи,насторожує.Громада міста об'єдналася-це добре.І ще,взяли на "хабарі" а зараз вже інкримінують "перевищення службових повноважень".Трохи дивно,чи ні?
да нє. наче ж в Україні скоро вибори до місцевих рад.
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.09.2010 – 12:26

Перегляд дописуКам'янчанин (30.09.2010 11:07) писав:

І ще
http://info.kp.km.ua...165/95/lang,uk/
Так я не зрозумів: проти чого саме бунтують кам'янці і чого прагнуть досягти?
  • 0

#45 Кам'янчанин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 30.09.2010 – 13:03

На мою думку,не так за мера як проти СИСТЕМИ.Мер як спусковий гачок.
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.09.2010 – 16:29

Перегляд дописуКам'янчанин (30.09.2010 14:03) писав:

На мою думку,не так за мера як проти СИСТЕМИ.Мер як спусковий гачок.
Чьо, анархісти?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних