Перейти до вмісту

Уряд Януковича

Повідомлень в темі: 92

#81 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2007 – 20:39

Перегляд допису-=VJ=- (26.07.2007 20:27) писав:

Результати виборів щоразу доводять протилежне.
до чого тут результати виборів, коли мова йшлася про науковців, винахідців і т.д.?

Перегляд допису-=VJ=- (26.07.2007 20:27) писав:

В Києві при владі зараз дуже молодий Олесь Довгий. Як Вам воно?
Це татів син, який у своїй роботі керується ідеологією "наставників". Я говорила про прихід нових людей до влади. Зміну всіх, хто є зараз. Це неможливо зробити за рік. Має пройти як найменше, десятиліття.
  • 0

#82 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.07.2007 – 22:00

Перегляд дописуChily (26.07.2007 21:39) писав:

до чого тут результати виборів, коли мова йшлася про науковців, винахідців і т.д.?

А вони що, не голосують?

Це татів син, який у своїй роботі керується ідеологією "наставників". Я говорила про прихід нових людей до влади. Зміну всіх, хто є зараз. Це неможливо зробити за рік.

Це взагалі неможливо зробити - у нас кастово-кланова структура суспільства. Нормальна аристократія знищена, від системи народовладдя відмовились - тепер ми застрягли посередині. Єдиний вихід крім сидіння в такому становищі й далі - революція, але дуже велика ймовірність, що від неї буде більше лиха, аніж користі.
  • 0

#83 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 23:49

Перегляд допису-=VJ=- (26.07.2007 23:00) писав:

А вони що, не голосують?
:kozak: ТА ДО ЧОГО ТУТ ВИБОРИ?! мова йшлася про мізки розумних людей, які у нас є, і які здатні своїми ідеями заробити багато грошей для держави.

Перегляд допису-=VJ=- (26.07.2007 23:00) писав:

Це взагалі неможливо зробити - у нас кастово-кланова структура суспільства. Нормальна аристократія знищена, від системи народовладдя відмовились - тепер ми застрягли посередині. Єдиний вихід крім сидіння в такому становищі й далі - революція, але дуже велика ймовірність, що від неї буде більше лиха, аніж користі.
одна революція вже була - що маємо?
коли зміниться покоління можливо нові люди, які виросли вже не у совку, зможуть змінити систему.
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 00:32

Перегляд дописуChily (27.07.2007 00:49) писав:

ТА ДО ЧОГО ТУТ ВИБОРИ?! мова йшлася про мізки розумних людей, які у нас є, і які здатні своїми ідеями заробити багато грошей для держави.

До того, що коли вони не можуть нормально проголосувати - то про які там гроші вже може йти мова?

одна революція вже була - що маємо?
коли зміниться покоління можливо нові люди, які виросли вже не у совку, зможуть змінити систему.

Останнім часом пригадую лише одну - 1917 року. Маємо багато, але не того, що потрібно.

Не зможуть. Вони виростуть в совковому капіталізмі, а це ще гірше, аніж в совку.
  • 0

#85 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 00:46

Перегляд допису-=VJ=- (27.07.2007 01:32) писав:

До того, що коли вони не можуть нормально проголосувати - то про які там гроші вже може йти мова?
але це звучить безглуздо. вибач. По твоєму, нормально проголосувати - це як? Ти голосував "нормально"? - чи ти і себе будеш приписувати до стада баранів?

Останнім часом пригадую лише одну - 1917 року. Маємо багато, але не того, що потрібно.
згадай 2004 рік.

Не зможуть. Вони виростуть в совковому капіталізмі, а це ще гірше, аніж в совку.
Я тобі скажу з власного досвіту - щойно закінчила інститут. факультет Міжнародні Відносини. Нас 5 років вчили не кишені собі забивати, а патріотизму. На семінарах з Прогнозування та Геостратегії ми розробляли можливі сценарії виходу України з політичної кризи. І от саме випускники факультетів міжнародні відносини цього, наступного, наступного і наступного до наступних років - і будуть вирулювати країну.
будь ласка, залиште песимізм про то, що "все плохо і краще не буде" бабулькам біля під"їздів. За молоддю - майбутнє ))
  • 0

#86 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 08:23

Перегляд дописуChily (27.07.2007 01:46) писав:

але це звучить безглуздо. вибач. По твоєму, нормально проголосувати - це як? Ти голосував "нормально"? - чи ти і себе будеш приписувати до стада баранів?

Якби голосували нормально - вже давно країна б проквітала. Висновок - або мізків не так багато, як дехто вважає, або вони голосують відповідним чином.

згадай 2004 рік.

Це не була революція. Це був мирний протест народу, який призвів до паритетних домовленостей між сторонами конфлікту у владі.

Я тобі скажу з власного досвіту - щойно закінчила інститут. факультет Міжнародні Відносини. Нас 5 років вчили не кишені собі забивати, а патріотизму. На семінарах з Прогнозування та Геостратегії ми розробляли можливі сценарії виходу України з політичної кризи. І от саме випускники факультетів міжнародні відносини цього, наступного, наступного і наступного до наступних років - і будуть вирулювати країну.

Точно. Враховуючи, що всі чудово знають, хто вчиться на таких факультетах - я цілком погоджуюсь, що таки їх випускники будуть "рулити" країною. В потрібну їм сторону.
  • 0

#87 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 13:26

Перегляд допису-=VJ=- (27.07.2007 09:23) писав:

Якби голосували нормально - вже давно країна б проквітала. Висновок - або мізків не так багато, як дехто вважає, або вони голосують відповідним чином.
добре, я з самого початку не про те говорила, але давай по-твоєму. За кого треба було голосувати, щоб все було нормально?! По-твоєму, всі навколо, вся країна - без місків?

Це не була революція. Це був мирний протест народу, який призвів до паритетних домовленостей між сторонами конфлікту у владі.
якщо ти говориш про революцію, і наводиш останню відому тобі - 1917 року - то ти вважаєш, що країні потрібна кривава різня, громадянська війна та вбивство влади?

Точно. Враховуючи, що всі чудово знають, хто вчиться на таких факультетах - я цілком погоджуюсь, що таки їх випускники будуть "рулити" країною. В потрібну їм сторону.
Це я сприймаю як закид у мою сторону. Некоректно, шановний. 99,9% випускників мого і подібних факультетів інших ВНЗ - не є синками депутатів.
Ті, про кого ти казав - навчаються у КІМВ. І якщо не в курсі, то останнім часом у оголошеннях про вакансії на службу у державному апараті є дописка "Випускників КІМВ (а інколи і Університету ім. Шевченко та Інституту культури) - не турбувати"!!! Саме через корумпованість цих ВНЗ.
  • 0

#88 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 16:57

Перегляд дописуChily (27.07.2007 14:26) писав:

За кого треба було голосувати, щоб все було нормально?!

За людей, жодним чином не пов"язаних з а)бізнесом, б)радянською партноменклатурою.

По-твоєму, всі навколо, вся країна - без місків?

Здебільшого так. Це доводиться щодня - варто лиш озирнутись.

якщо ти говориш про революцію, і наводиш останню відому тобі - 1917 року - то ти вважаєш, що країні потрібна кривава різня, громадянська війна та вбивство влади?

Невеличка Коліївщина - так, не завадила б. проблема лиш в тому, як її зупинити в потрібний час.

Це я сприймаю як закид у мою сторону. Некоректно, шановний. 99,9% випускників мого і подібних факультетів інших ВНЗ - не є синками депутатів.
Ті, про кого ти казав - навчаються у КІМВ. І якщо не в курсі, то останнім часом у оголошеннях про вакансії на службу у державному апараті є дописка "Випускників КІМВ (а інколи і Університету ім. Шевченко та Інституту культури) - не турбувати"!!! Саме через корумпованість цих ВНЗ.

Можна вирішити кілька запитань, а потім вже вирішувати про корректність чи некорректність. Наприклад:
1. Скільки коштувало навчання і чиїм коштом воно оплачувалось?
2. Скільки студентів з загального числа випущених вже працює в органах влади, не маючи при цьому жодних зв"язків з тими, хто владу вже має?
3. Скільки всього випускників цього факультету помічено в органах влади?
і т.і. А там і подивимось.
  • 0

#89 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 00:50

Перегляд допису-=VJ=- (27.07.2007 17:57) писав:

За людей, жодним чином не пов"язаних з а)бізнесом, б)радянською партноменклатурою.
То Ви прізвища кандидатів мені назвіть, що балатувалися, і за яких треба було голосувати! Одного "нормально голосувати треба" недостатньо, шановний!
Хто, на Вашу думку, гідний бути обраним народу, але його не помітили, бо "всі безмозглі"?

Перегляд допису-=VJ=- (27.07.2007 17:57) писав:

Можна вирішити кілька запитань, а потім вже вирішувати про корректність чи некорректність. Наприклад:
1. Скільки коштувало навчання і чиїм коштом воно оплачувалось?
2. Скільки студентів з загального числа випущених вже працює в органах влади, не маючи при цьому жодних зв"язків з тими, хто владу вже має?
3. Скільки всього випускників цього факультету помічено в органах влади?
і т.і. А там і подивимось.
Я помилилась, думаючи, що вік має значення... Якщо Вам кажуть (особливо жінка), що Ви були некоректні, то слід вибачитись, а не продовжувати нахабніти. Вибачайте, але я Вам не винна пояснювати елементарні речі, що деяким студентам всією сім"єю збирали гроші на навчання, або що існють бюджетні відділення.
Якщо у Вас засіла у мозку думка, що всі, хто навчається на "дипломатичних" факультетах - діти багатих батьків, і їх очікує після випуску великий кабінет і купа бабла, нажаль, не маю інтересу Вас переконувати у протилежному. Наразі бажаю на все добре, адже останні кілька постів наша дискусія нагадує мені биття горохом об стіну.
  • 0

#90 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 08:02

Будь-ласка розбірки що освіти проводимо у відповідному розділі
  • 0

#91 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 09:18

Перегляд дописуChily (31.07.2007 01:50) писав:

То Ви прізвища кандидатів мені назвіть, що балатувалися, і за яких треба було голосувати! Одного "нормально голосувати треба" недостатньо, шановний!

Для початку в 1991 році треба було голосувати за Чорновола. А далі все пішло б іншою дорогою. І вже точно зараз би ми Януковича не мали.

(особливо жінка)

Я прибічник рівноправ"я. А Ви - ні?

Якщо у Вас засіла у мозку думка

Я "крутився" в системі ВУЗів п"ять років як співробітник, і чудово знаю всю українську систему освіти, з методами вступу і навчання включно. І набагато більше ціную людей, які навчалися своїми силами, а не навантажували "всю сім"ю" - бо такі речі говорять про самостійність, в тому числі в думках.
А про висловлені Вами, пані, переконання поговоримо років через десять - побачимо, де Ви до того часу будете. Час - найкращий суддя в таких питаннях. Тим паче, що попередження вже отримано, і випробовувати терпіння модератора особисто я далі не хочу.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 31.07.2007 – 09:20

• 0

#92 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 10:12

Зміну всіх, хто є зараз. Це неможливо зробити за рік. Має пройти як найменше, десятиліття.
Оте як це робиться за десятиліття ми вже 16 років бачимо, у владі ті самі особи, що курсують влада-бізнес -влада. Якраз швидка зміна керівників вищих ешелонів з вільним формуванням команд під себе здатна створити ефективну управлінську вертикаль. Треба вчитись у рейдерів: зміна 3-10 ключових осіб призводить до значногї зміни курсу бізнесу і поведінки підприємства. Але треба дозволити звільняти навіть повністю весь склад міністерств та відомств (Для силових такі заходи слід проводити більш зважено). Бо там занадто багато некомпетентних людей і на стан економіки і головне на управління нею вони не впливають. Точніше вони не виконують функцію ефективного управління. Достатноьо викинути на вулицю апарат в 300-500 чоловік, набрати ефективну команду в 20-50 чоловік.

Повідомлення відредагував trim: 31.07.2007 – 10:12

• 0

#93 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 15:21

trim
не знаю, Ви мабуть не все перечитали. або не помітили. Я казала про зміну покоління. А ті, що були при владі протягом 16 років - стара закалка. Необхідно, щоб виродились комуністи на "прогресивні" соціалісти, які й досі вважають, що НАТО - ворожий агресивний блок, і т.д., треба щоб змінились погляди. І прийшли до влади свіжі люди, які, повторюю, можливо зможуть змінити цю систему. Дійсно, подивимось. Адже, якщо таке явище як комунізм колись виродиться, то не факт, що бажанн заробляти на державі пропаде у "молодих".
Про скорочення чисельності депутатів, згодна, цей цирк припинити еобхідно.
Але, нажаль, зараз змінити щось неможливо. Ми всі дивимось новини і бачимо як цупко кожен тримається за своє крісло і що ні Президент, ні Конституція, ані Конституційний Суд - вже давно не закон.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних