Перейти до вмісту

Наскільки важливо для жінки вміти куховарити?

Повідомлень в темі: 202

Опитування: отже, (66 користувачів проголосувало)

чи важливо вміти куховарити?

1. жінка не повноцінна, якшо не вміє куховарити, адже це суто жіноча справа (10 голосів [15.15%])

Процент голосів: 15.15%

2. це важлива навичка, але не біда, якшо жінка в цьому плані невдаха. (18 голосів [27.27%])

Процент голосів: 27.27%

3. якшо вона заробляє купу грошей, чи в неї багатий чоловік і вона може собі дозволити ресторани і власну кухарку, то самій вміти куховарити їй не нема потреби (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

4. важливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

5. неважливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. вміти куховарити має як чоловік, так і жінка в однковій мірі (25 голосів [37.88%])

Процент голосів: 37.88%

7. це неважливо як для чоловіка, так і для жінки (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

8. їжа- це зло, я постійно сиджу на дієтах (1 голосів [1.52%])

Процент голосів: 1.52%

а чи вмієте куховарити Ви ?

1. вмію (37 голосів [56.06%])

Процент голосів: 56.06%

2. не вмію (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

3. чоловік вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (0 голосів [0.00%])

4. дружина вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

5. обоє гарно готуємо( у випадку, якшо Ви одружені) (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

6. я не вмію, дружина/чоловік теж не вміє і нам все одно (0 голосів [0.00%])

7. маю власного кухаря/харчуюся в ресторанах (0 голосів [0.00%])

8. вмію- не вмію, яка різниця, якшо я харчуюся не вдома(брак часу) (0 голосів [0.00%])

9. вчусь, або планую навчитись (13 голосів [19.70%])

Процент голосів: 19.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.06.2010 – 11:21

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 11:15) писав:

Не розумію отакого приколу чоловіків.. Невже не хочеться самому приготувати, самомму поїсти та ще й дружину нагодувати чимсь смачним (чи навіть і не дуже:happy1:). Знаю такого одного чоловіка, який легше вип"є літру молока з батоном, ніж розігріє собі їсти, коли дружини нема поряд.. Не розумію такого, хоч вбийте..
А що тут розуміти? В жінки на кухні свій порядок, як сам собі чи комусь щось зготую, попередньо вимотавши нерви "де то? Де сьо?". То потім ще тиждень буде скандал "де ти то поклав?", і "чому тефлонову пательну мив не тою спеціальною шматкою?" або навіщо використав оливкову олію, бо вона була на салат.

В кухні жінка має бути одною, не бачив ще жінок, які терплять іншого хозяїна чи хозяйку на своїй території.
  • 0

#82 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.06.2010 – 11:27

Перегляд допису---- (12.06.2010 12:21) писав:

А що тут розуміти? В жінки на кухні свій порядок, як сам собі чи комусь щось зготую, попередньо вимотавши нерви "де то? Де сьо?". То потім ще тиждень буде скандал "де ти то поклав?", і "чому тефлонову пательну мив не тою спеціальною шматкою?" або навіщо використав оливкову олію, бо вона була на салат.

В кухні жінка має бути одною, не бачив ще жінок, які терплять іншого хозяїна чи хозяйку на своїй території.
Тю.. а в чому проблема поставити там, де взяв? І помити пательню саме тою шматкою, що треба? То не складна арихметика... Головне, щоб тефлонову пательню не надумався почисти залізною драпачкою, як в анекдоті:happy1:))

Олія? Так це дурниці.. Ні слова б не сказала. якби чоловік використав, наприклад, ту саму олію оливкову для жарки, а не для салату. Якщо став куховарити і хоче приготувати щось сам - та ради бога, хай хоч всю виллє.. Він же старався... І це вартує отої олії, навіть оливкової.

Згадалось, як тато мій готує. наготує всякої смакоти, щось навіть удосконалить (правда, в цьому випадку без бардаку на кухні не обійтись :cool1:), а потім каже: "я приготував, а ви подавайте:cool1:)). І це прикольно.. Готування татом їжї - то невід"єсний атрибут нашої сім"ї.. І хоч купу років не живу з батьками, коли застаю цю картину - приємні асоціації:wub:
  • 0

#83 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.06.2010 – 11:30

Перегляд дописувеснянка (11.06.2010 19:47) писав:

Кухар - професія давно обидвостатева:wub:

Рада, що мене тут бодай хтось з жінок підтримує)

Перегляд дописуБезбожник (11.06.2010 20:39) писав:

Схиляю голову. Відчувається досвід. Бо жінки, як правило, забивають шурупи.

Цікаво, пане Безбожник, де Ви таких жінок зустрічали, які забивають шурупи, а не цвяхи)

Перегляд дописуЛянка (11.06.2010 20:41) писав:

Як не хоче-хай не їсть.Хай зробить краще.

Це універсальний принцип. Feci quod potui, faciant meliora potentes. Як на мене, претензії може пред’являти тільки той, хто має що запропонувати у відповідь.

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 23:17) писав:

Так куховарством може займатись кожен, це як в туалет ходити: припре(у даному випадку заморить голод) - навчишся :happy1:

Ну ось, Ви дійшли до правильного висновку. А то спочатку якісь там дурниці про дірки були...

Перегляд дописуbamik (12.06.2010 10:26) писав:

Моя чота останнім часом перестала смачну їжу готувати. Певно злиться :cool1: Зате навчив так, що все має бути подане до столу, інакше просто голодуватиму :cool1: сам не розігрію, ваще холодильник не відкрию)))

І чим тут гордитися?

Повідомлення відредагував Twinkle: 12.06.2010 – 11:31

• 0

#84 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:33

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 12:15) писав:

О, то твоя дружина має двоє дітей, виявляється...

Вай, як всі закричали який ти нестерпний. А я кажу їжа не моя парафія і крапка.

Перегляд дописуTwinkle (12.06.2010 12:30) писав:

І чим тут гордитися?

Де я гордився?
  • 0

#85 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:40

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 11:27) писав:

Згадалось, як тато мій готує. наготує всякої смакоти, щось навіть удосконалить (правда, в цьому випадку без бардаку на кухні не обійтись :happy1:), а потім каже: "я приготував, а ви подавайте:cool1:)). І це прикольно..
Прикольно. Приготувати не займає стільки часу, як подати, все перемити, поскладати точно по каталогу "як воно має бути". Оце так, Ваш тато - куховар, шеф повар, а інші бігають перед ним, офіціанти, посудомийки драють пательні. Я теж хочу бути таким куховаром.

Перегляд дописуTwinkle (12.06.2010 11:30) писав:

Цікаво, пане Безбожник, де Ви таких жінок зустрічали, які забивають шурупи, а не цвяхи)
Та ще й плоскогубцями.

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 11:27) писав:

Олія? Так це дурниці.. Ні слова б не сказала. якби чоловік використав, наприклад, ту саму олію оливкову для жарки, а не для салату. Якщо став куховарити і хоче приготувати щось сам - та ради бога, хай хоч всю виллє.. Він же старався... І це вартує отої олії, навіть оливкової.
Невже таке рідкісне явище?
  • 0

#86 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:40

Перегляд дописуbamik (12.06.2010 12:33) писав:

Де я гордився?

А ціла купа смайлів до чого? Крім того, вже сам той факт, що ти про це так заявляєш: "це не моя робота", "це вона мусить" - свідчить про те, що ти себе тут абсолютно правим вважаєш.

Колись була в гостях в одного свого друга. Він прийшов з роботи, всівся за комп’ютер і з того часу не вставав взагалі. І коли дружина біля нього поставила миску з салатом, сказав їй: "Накидай мені на тарілку!" Паскудно просто.
  • 0

#87 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:45

Перегляд дописуbamik (12.06.2010 11:33) писав:

Вай, як всі закричали який ти нестерпний. А я кажу їжа не моя парафія і крапка.
Ну, я ж не примушую жінку пити пиво, дивитись новини і пролежувати диван.

Перегляд дописуTwinkle (12.06.2010 11:40) писав:

Колись була в гостях в одного свого друга. Він прийшов з роботи, всівся за комп’ютер і з того часу не вставав взагалі. І коли дружина біля нього поставила миску з салатом, сказав їй: "Накидай мені на тарілку!" Паскудно просто.
Може вона так хоче, прислужитись.

У нас наприклад, я сам накидаю. Бо як жінка це зробить, то таке враження, що на наступну Паску відгодовує, як порося.
  • 0

#88 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:48

Перегляд допису---- (12.06.2010 12:45) писав:

Може вона так хоче, прислужитись.

У нас наприклад, я сам накидаю. Бо як жінка це зробить, то таке враження, що на наступну Паску відгодовує, як порося.

Вона просто дуже добра душа, а він цим користується. Ну як це - не підняти, перепрошую, одне місце, щоб собі їсти самому набрати? Досить того, що вона там вистоює біля плити бозна-скільки, та ще й під ніс все йому подай, наклади...

Гіподинамія, врешті-решт... :happy1:
  • 0

#89 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:50

Перегляд дописуTwinkle (12.06.2010 11:48) писав:

Вона просто дуже добра душа, а він цим користується. Ну як це - не підняти, перепрошую, одне місце, щоб собі їсти самому набрати?
А може він м'ясо вибирає або креветки з салату?
  • 0

#90 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:54

Перегляд допису---- (12.06.2010 12:40) писав:

Прикольно. Приготувати не займає стільки часу, як подати, все перемити, поскладати точно по каталогу "як воно має бути". Оце так, Ваш тато - куховар, шеф повар, а інші бігають перед ним, офіціанти, посудомийки драють пательні. Я теж хочу бути таким куховаром.
А ми говоримо в темі про те ячк правильно складати чи мити посуд?:happy1:

Чесно тобі скажу,що коли мій тато в свої 64 роки готує на 8 чоловік і це смачно, то мені не важко (та й ні сестрі, ні мамі) помити посуд чи прибрати.. Візьми приготуй, думаю, дружина сама стане і прибере, якщо ти цього не зробив..
  • 0

#91 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:55

Перегляд дописуKassandra (12.06.2010 10:24) писав:

Я свої обов'язки(зараз я говорю про побут) виконую сповна. Я готую, хоч зараз із навчанням та роботою це виходить тільки по вихідних, та й плюс мама постійно вдома(хоча є такі речі які готую виключно я і тільки я), прибираю, пораюся на городі. Тому я й очікую виконання своїх обов'язків від чоловіка(майбутнього))).
Хи, щось готуєш на основі сметани та петрушки?
  • 0

#92 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:56

Перегляд дописуTwinkle (12.06.2010 12:40) писав:

І коли дружина біля нього поставила миску з салатом, сказав їй: "Накидай мені на тарілку!" Паскудно просто.
Добре, хоч пережувати не просить
  • 0

#93 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.06.2010 – 12:01

гигиги
якраз в даний момент читаю тему, підходить чоловік. діалог:
- можеш мені їсти покласти, будь-ласка?
- а можеш сам?
- можу.

і все ок)))

проте, коли їмо разом, в основному сама все роблю. хоча бувають і вийнятки.
оце доречі три дні мала багато роботи, сама поїсти та поспати не встигала, але їдло вдома було і багато, то мене ніхто не чіпав з приводу "розігрій, принеси, постав, йди не заважай"
щодо готувати - то я його не пускаю на кухню, хіба картоплю чистити (оце його парафія). мене взагалі нервує хтось ще на кухні під час процесу. особливо коли починають шось радити (оооо, це в мене батько вміє. як готувати - то максимум картоплю у мікрохвильовці, а як радити - перший лізе. хоча з тим як моя маман готує... воно і не дивно)

чоловікові я навіть ножі точити не довіряю))) але ножі то окрема історія.
  • 0

#94 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 12:08

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 11:54) писав:

А ми говоримо в темі про те ячк правильно складати чи мити посуд?:happy1:
На мій погляд (з'єхиднічаю) - посуд потрібний для приготування їжі.

Крім того тема переросла з "куховарства" як такого в "якого хрєна оті погані створіння з яйцями (мається на увазі мужиків) не хочуть куховарити?". І не я це почав, можете прослідкувати по дописам вище.

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 11:54) писав:

Візьми приготуй, думаю, дружина сама стане і прибере, якщо ти цього не зробив..
Хи. Так роботи ж більше власне не за приготуванням, а за ліквідацією наслідків куховаріння.
  • 0

#95 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 12:18

Перегляд допису---- (12.06.2010 12:50) писав:

А може він м'ясо вибирає або креветки з салату?

То був грецький салат :happy1:

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 12:56) писав:

Добре, хоч пережувати не просить

Мабуть, ще не додумався.

Перегляд допису---- (12.06.2010 13:08) писав:

Крім того тема переросла з "куховарства" як такого в "якого хрєна оті погані створіння з яйцями (мається на увазі мужиків) не хочуть куховарити?". І не я це почав, можете прослідкувати по дописам вище.

Та бо коли постановка питання така: "Жінка мусить це вміти і робити", то ті, хто проти виділеного пункту, мусять представити свою опозиційну точку зору. А оскільки статей йно дві, то логічно, що треба котити бочку на отих "поганих створінь з яйцями"))
  • 0

#96 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 12:19

Перегляд допису---- (12.06.2010 13:08) писав:

Хи. Так роботи ж більше власне не за приготуванням, а за ліквідацією наслідків куховаріння.
Залежно що готуєш :happy1:
  • 0

#97 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 13:05

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 22:17) писав:

Так куховарством може займатись кожен, це як в туалет ходити: припре(у даному випадку заморить голод) - навчишся :happy1:

Так, звісно що я був би здатен якби жив у відповідний час, інакше я б помер :cool1:

я зрозумів напрямок ваших думок. ви вважаєте що сьогоднішня сучасність диктує нові правила: чоловік повинен годувати(готувати їжу) жінку.
пан ні бельмеса так і не втямив про що я. У мене сім"я і я готую все, але, я гадаю, це не означає вміння готувати, тому що це щоденний обов"язок, який передбачає і автоматизм в приготуванні, й почасти відверте небажання готувати, але ж треба. Але пан побачив тільки те, чого боявся)))
  • 0

#98 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 12.06.2010 – 13:07

Перегляд дописуБезбожник (11.06.2010 19:39) писав:

Тьху, блін! Знову помилився. Ніяка ти не молодець. Оце і є чітким прикладом жіночого приготування : "трохи підгорів, але то не страшно". Воно понятно, канєшно. Чоловік і так з*їсть. Най ше спасіба скаже. Правильно ?
Який ще чоловік? :happy1: Я сама живу! До останнього була ще кицька, яку я підібрала на вулиці, але нещодавно знайшлася хазяйка цієї кицьки, і забрала її :cool1:
  • 0

#99 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 13:09

Може, якби я два тижні відпочивала на Гаваях, а потім дорвалася до кухні , то мала б велииике бажання зготувати шось гавайське і смачне)), але цього поки не трапляється.
  • 0

#100 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 13:57

Перегляд дописуTwinkle (12.06.2010 12:18) писав:

То був грецький салат :cool1:

Мабуть, ще не додумався.

Та бо коли постановка питання така: "Жінка мусить це вміти і робити", то ті, хто проти виділеного пункту, мусять представити свою опозиційну точку зору. А оскільки статей йно дві, то логічно, що треба котити бочку на отих "поганих створінь з яйцями"))
Все правильно. В шапці вже закладена гендерна нерівність на прикладі куховаріння.

Перегляд дописуВакуОлька (12.06.2010 12:19) писав:

Залежно що готуєш :happy1:
Навіть омлет. Вже є посудина для розмішування, пательня, що деколи погано віддирається.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних