Перейти до вмісту

Наскільки важливо для жінки вміти куховарити?

Повідомлень в темі: 202

Опитування: отже, (66 користувачів проголосувало)

чи важливо вміти куховарити?

1. жінка не повноцінна, якшо не вміє куховарити, адже це суто жіноча справа (10 голосів [15.15%])

Процент голосів: 15.15%

2. це важлива навичка, але не біда, якшо жінка в цьому плані невдаха. (18 голосів [27.27%])

Процент голосів: 27.27%

3. якшо вона заробляє купу грошей, чи в неї багатий чоловік і вона може собі дозволити ресторани і власну кухарку, то самій вміти куховарити їй не нема потреби (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

4. важливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

5. неважливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. вміти куховарити має як чоловік, так і жінка в однковій мірі (25 голосів [37.88%])

Процент голосів: 37.88%

7. це неважливо як для чоловіка, так і для жінки (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

8. їжа- це зло, я постійно сиджу на дієтах (1 голосів [1.52%])

Процент голосів: 1.52%

а чи вмієте куховарити Ви ?

1. вмію (37 голосів [56.06%])

Процент голосів: 56.06%

2. не вмію (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

3. чоловік вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (0 голосів [0.00%])

4. дружина вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

5. обоє гарно готуємо( у випадку, якшо Ви одружені) (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

6. я не вмію, дружина/чоловік теж не вміє і нам все одно (0 голосів [0.00%])

7. маю власного кухаря/харчуюся в ресторанах (0 голосів [0.00%])

8. вмію- не вмію, яка різниця, якшо я харчуюся не вдома(брак часу) (0 голосів [0.00%])

9. вчусь, або планую навчитись (13 голосів [19.70%])

Процент голосів: 19.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.06.2010 – 23:24

Вмію куховарити, але не люблю.
  • 0

#62 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 11.06.2010 – 23:53

Перегляд дописуKassandra (12.06.2010 00:17) писав:

ні. просто раз вимагаєте(хоча це якось дивно - щось вимагати) від жінки вміти куховарити, то будь ласка, ми теж хочемо вимагати від вас повної "чоловічності".
А то задовбало за вас робити часто роботу.

Абсолютно вас підтримую! чоловік він на те і чоловік, щоб бути 'чоловічним'. А яку це роботу, цікаво?
  • 0

#63 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 12.06.2010 – 07:29

Для жінки, може, і не важливо, для для мене обов’язково, щоб жінка смачно та регулярно готувала їжу. Сам теж вмію. Уже 2 роки доводиться готувати.
  • 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.06.2010 – 08:43

Перегляд дописуGreenScape (12.06.2010 00:53) писав:

Абсолютно вас підтримую! чоловік він на те і чоловік, щоб бути 'чоловічним'. А яку це роботу, цікаво?
Усю роботу, натурально всю. Разом із куховарінням, так.
  • 0

#65 брук

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:чернівців

Відправлено 12.06.2010 – 08:45

є багато жінок які не вміють готувати на то їм і чоловіки, щоб їх навчити...
  • 0

#66 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 12.06.2010 – 09:06

Цитата

ні. просто раз вимагаєте(хоча це якось дивно - щось вимагати) від жінки вміти куховарити, то будь ласка, ми теж хочемо вимагати від вас повної "чоловічності".
А то задовбало за вас робити часто роботу.

Жилєзно, так! А то усі в погоні за "правами" забули про "обов"язки". Тільки не зрозумів, чому дивно вимагати від представника протилежної статі реалізації його/її власних функцій? У чому дивність?
  • 0

#67 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.06.2010 – 09:15

вмію готувати включно з пляцками, сирниками (це для Безбожника :happy1:), юшкою, голубцями, ковбасою і ти ди, але не люблю
  • 0

#68 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.06.2010 – 09:25

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 10:06) писав:

Жилєзно, так! А то усі в погоні за "правами" забули про "обов"язки". Тільки не зрозумів, чому дивно вимагати від представника протилежної статі реалізації його/її власних функцій? У чому дивність?

Коли людина вже "юноша но еще не муж", то він досить часто "прокалуєця" намагаючись на рівних дискутувати про обов*язки чоловіка з жінками. Нехай навіть ті жінки теж молоді, але їх природній прагматизм після заміжжя перескакує набагато років вперед. В цьому питанні жінка дасть фору любому чоловіку. Ти зрозумів, Терен ? Нє ?
Так от твій прокол в тОму, що ти просто базікаєш про підримку досвіченої Сенссоріки в питанні виконання тих чи інших обов*язків чоловіком. Водночас, ти показуєш, що не маєш вні найменшого поняття про це. Бо твоє, оте що я виділив жирненьким виглядає досить дивним. Адже Сенссорика сказала дуже просто і зрозуміло ; що дуже дивно вимагати від чоловіка зробити те, що він ЗОБОВ*ЯЗАНИЙ робити по своєму природньому визначенню. Ото воно, коли хочеЦЦя усім підряд сподобатись, нерозуміюччи про що іде мова, обов*язково влізеш в гівно, тим самим показавши людям, що обов*язки "виконуються" тільки словесно, в постах.

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2010 10:15) писав:

вмію готувати включно з пляцками, сирниками (це для Безбожника :happy1:), юшкою, голубцями, ковбасою і ти ди, але не люблю

А я люблю, Ластівочко. Однак ніколи не готував і не куштував оте: ти ди. Шо це воно, цікаво ?
А де ВакуОлька ?
  • 0

#69 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.06.2010 – 09:26

Моя чота останнім часом перестала смачну їжу готувати. Певно злиться :happy1: Зате навчив так, що все має бути подане до столу, інакше просто голодуватиму :cool1: сам не розігрію, ваще холодильник не відкрию)))
  • 0

#70 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 09:31

Перегляд дописуbamik (12.06.2010 10:26) писав:

Моя чота останнім часом перестала смачну їжу готувати. Певно злиться :happy1: Зате навчив так, що все має бути подане до столу, інакше просто голодуватиму :cool1: сам не розігрію, ваще холодильник не відкрию)))

Поділись досвідом, будь другом.
  • 0

#71 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 09:39

Шерше...тьху ти! Шукай третього. Все смачне йому дістається. :cool1:
  • 0

#72 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 09:52

Моя чота останнім часом перестала смачну їжу готувати. Певно злиться :cool1: Зате навчив так, що все має бути подане до столу, інакше просто голодуватиму :cool1: сам не розігрію, ваще холодильник не відкрию)))
жах))). досить маленька дитина у неї на руках то ще й тебе бавити? йолки, не думала шо ти такий вредний :wub:
а мені по-барабану, коли хтось собі не розігріє. най голодає:) я зварила то щей прислуговувати? нє, я можу прислужити коли маю настрій чи коли мені щось треба :)
пане Безбожнику, ти ди це десерт :) Рецепт десерту у приваті :happy1:
  • 0

#73 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 10:01

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2010 10:52) писав:

пане Безбожнику, ти ди це десерт :) Рецепт десерту у приваті :happy1:

Поняв. Ти ди, це така, як каже хлопчик у рекламі про бабин сир - смакота ! Короччє, двічі, запрошувать мене у приват не доведеться.

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2010 10:52) писав:

жах))). досить маленька дитина у неї на руках то ще й тебе бавити? йолки, не думала шо ти такий вредний :cool1:
а мені по-барабану, коли хтось собі не розігріє. най голодає:wub: я зварила то щей прислуговувати? нє, я можу прислужити коли маю настрій чи коли мені щось треба :)
пане Безбожнику, ти ди це десерт :) Рецепт десерту у приваті :cool1:

Ги ги ги. А мо то хлопчик про маму написав : " моя чота..". Га, Ластівочко ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.06.2010 – 10:03

• 0

#74 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.06.2010 – 10:09

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2010 19:19) писав:

цікаво, шо досі жоден чоловік на форумі не підтримав думку Безбожника. Ну гдє же ви? )))
а що там підтримувати, я ввжаю що питаня поставлено некоректно, готувати треба вміти всім, і хочаб на елементарному рівні, якщо ти шариш огого, і в тебе є якесь своє уявлення про сам процес приготування їжі, то це дуже добре
але відділяти вміння по гендерному признаку якось нецікаво

для жінки важливо бути жіночною, а вже що входить в це поняття, я нескажу
  • 0

#75 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 12.06.2010 – 10:09

Цитата

Моя чота останнім часом перестала смачну їжу готувати. Певно злиться Зате навчив так, що все має бути подане до столу, інакше просто голодуватиму сам не розігрію, ваще холодильник не відкрию)))

Тіранчєґ! :cool1: В мя демократичніше - я і сам сніданок не дурак приготувати, особливо як зважити, що значно раніше встаю. Ну і м"ясне у нас, за традицією, чоловіча справа. Люблю м"ясо - як споживати, так і готувати, ням-ням! :happy1:
  • 0

#76 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 10:18

Перегляд дописуKatod (12.06.2010 11:09) писав:

а що там підтримувати, я ввжаю що питаня поставлено некоректно, готувати треба вміти всім, і хочаб на елементарному рівні, якщо ти шариш огого, і в тебе є якесь своє уявлення про сам процес приготування їжі, то це дуже добре
але відділяти вміння по гендерному признаку якось нецікаво

для жінки важливо бути жіночною, а вже що входить в це поняття, я нескажу

Катоде, шановний, Безбожник дозволив собі трішечки пошуткувать і не переслідував цілі поставити питання некоректно. Інша справа, якщо гумор виявився незрозумілим більшості, то це говорить про хрєнового автора.
Сенссорико, Neorlandina (ви питали), борщ, починають готувати з прискіпливого миття власних рук.

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.06.2010 – 10:19

• 0

#77 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 10:19

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2010 11:01) писав:

Та ви що...

Я по іншому розтлумачу, 8 років жив сам і в рідкісних випадках готував собі їжу, переважно харчувався у їдальнях чи кафе. Дружина зрозуміла, що діла не буде з моїм характером))

Цитата

жах))). досить маленька дитина у неї на руках то ще й тебе бавити? йолки, не думала шо ти такий вредний

Так маленька собі бавиться, не завжди на руках)
  • 0

#78 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.06.2010 – 10:24

Перегляд дописуGreenScape (12.06.2010 00:53) писав:

таку роботу, що логічніше виглядатиме як її чоловік робитиме.

І Безбожник правильно мою думку вловив

Цитата

що дуже дивно вимагати від чоловіка зробити те, що він ЗОБОВ*ЯЗАНИЙ робити по своєму природньому визначенню.

Я свої обов'язки(зараз я говорю про побут) виконую сповна. Я готую, хоч зараз із навчанням та роботою це виходить тільки по вихідних, та й плюс мама постійно вдома(хоча є такі речі які готую виключно я і тільки я), прибираю, пораюся на городі. Тому я й очікую виконання своїх обов'язків від чоловіка(майбутнього))).
Хоча ще варто розібратися хто як розуміє розподіл обов'язків: в нас наприклад це нормально, коли жінки разом з чоловіками копають город(ну вся сім'я), а мій знайомий цьому дивувався - в них прийнято, що лише чоловіки копають город, а жінки вже решту порають - садять, полять і т.д.

Безбожник

Цитата

борщ, починають готувати з прискіпливого миття власних рук
з цього починається будь-яка страва.
Але додам - і чистого столу( не люблю коли він всяким захаращений :happy1: )
  • 0

#79 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:01

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2010 11:01) писав:

ги. ги ги..про кого пише хлопчик (давно не хлопчик) пташка знає , інакше б не коментувала.
До Баміка - якщо ти такий вредний - то фігу б я тобі подавала, і побачили б хто кого...мож йти в їдальню...а борщик чи котлетки смачно пахли б і рано чи пізно ти навчився б накидати собі сам. А як ні - то вставав би вночі і тихенько тирив би, щоб не виглядало що зрадив дурнуватим принципам. Не розумію я такого...невже так важко загріти і накидати, насипати самому?
  • 0

#80 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 11:15

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2010 10:25) писав:

А де ВакуОлька ?
Скучив, діду?

По темі. Люблю готувати, але готую останнім часом рідко, тільки коли для когось. Бо коли сама вдома - нема інтересу.. Але з теперішньою роботою буду готувати частіше набагато:cool1:.

Щодо вміння куховарити жінок - вважаю це обов"язковим, хоча б на елементарному рівні. З часом чи з потребами жінка сама удосконалюється в готуванні, особливо, якщо з"являється інтерес:cool1:
Моя коліжанка колись казала, що чоловік буде їсти тільки яєшню, бо вона не вміє і не хоче вчитись готувати. Але коли таки вийшла заміж і народила двох дітей, прийшлось вчитись готувати.. І готує дуууже смачно і різноманітно, хоч і її чоловік теж добре готує. В них готує той, хто має більше часу на даний момент.

Моя чота останнім часом перестала смачну їжу готувати. Певно злиться :happy1: Зате навчив так, що все має бути подане до столу, інакше просто голодуватиму :wub: сам не розігрію, ваще холодильник не відкрию)))
О, то твоя дружина має двоє дітей, виявляється...

Не розумію отакого приколу чоловіків.. Невже не хочеться самому приготувати, самомму поїсти та ще й дружину нагодувати чимсь смачним (чи навіть і не дуже:)). Знаю такого одного чоловіка, який легше вип"є літру молока з батоном, ніж розігріє собі їсти, коли дружини нема поряд.. Не розумію такого, хоч вбийте..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних