Перейти до вмісту

Наскільки важливо для жінки вміти куховарити?

Повідомлень в темі: 202

Опитування: отже, (66 користувачів проголосувало)

чи важливо вміти куховарити?

1. жінка не повноцінна, якшо не вміє куховарити, адже це суто жіноча справа (10 голосів [15.15%])

Процент голосів: 15.15%

2. це важлива навичка, але не біда, якшо жінка в цьому плані невдаха. (18 голосів [27.27%])

Процент голосів: 27.27%

3. якшо вона заробляє купу грошей, чи в неї багатий чоловік і вона може собі дозволити ресторани і власну кухарку, то самій вміти куховарити їй не нема потреби (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

4. важливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

5. неважливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. вміти куховарити має як чоловік, так і жінка в однковій мірі (25 голосів [37.88%])

Процент голосів: 37.88%

7. це неважливо як для чоловіка, так і для жінки (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

8. їжа- це зло, я постійно сиджу на дієтах (1 голосів [1.52%])

Процент голосів: 1.52%

а чи вмієте куховарити Ви ?

1. вмію (37 голосів [56.06%])

Процент голосів: 56.06%

2. не вмію (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

3. чоловік вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (0 голосів [0.00%])

4. дружина вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

5. обоє гарно готуємо( у випадку, якшо Ви одружені) (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

6. я не вмію, дружина/чоловік теж не вміє і нам все одно (0 голосів [0.00%])

7. маю власного кухаря/харчуюся в ресторанах (0 голосів [0.00%])

8. вмію- не вмію, яка різниця, якшо я харчуюся не вдома(брак часу) (0 голосів [0.00%])

9. вчусь, або планую навчитись (13 голосів [19.70%])

Процент голосів: 19.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 07.06.2010 – 09:14

Перегляд дописуSensssorika (7.06.2010 01:37) писав:

дивно, шо так багато жінок пишаються своїм "невмінням"...ну це не катастрофа і не проблема, але пишатися, на мою думку,треба все-таки досягненнями..

Та чому одразу пишаються. Я, наприклад, абсолютно не пишаюся своїми обмеженими кулінарними здібностями, бо пишатися тим, що чогось не вмієш, - то абсурд (хіба пишатися тим, що не вмієш брехати :rolleyes: ), будь-які вміння є кориснішими, ніж їхня відсутність. Але й трагедії я з того не роблю. Треба буде мені більше знати - навчуся. Я взагалі швидко вчуся. Просто душа мені до того не лежить, тут я уже нічого не зроблю, в кожного свої захоплення. Та це не означає, що моя сім’я голодуватиме.

Моя бабця провела десяток років в колгоспі, де втратила багато здоров’я. Їй тоді здавалося, що колгоспи будуть вічно, і вона хотіла врятувати своїх дочок від такої долі. Тому акцент завжди робила на науці: мама і тітка багато вчилися, щоб отримати вищу освіту. Від виконання домашніх обов’язків їх часто-густо звільняли, і готування тут особливо виділялося як те, що прийде з часом - все заради того, щоб у дітей було краще майбутнє. В результаті вищу освіту обидві отримали, а коли повиходили заміж, мало що вміли готувати. Ну і що? Навчилися. Обидві тепер прекрасні господині, яких часто хвалять за їхні кулінарні здібності. Отже, вміють. Щоправда, не знаю, як там щодо люблять...
  • 0

#22 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 07.06.2010 – 23:18

Перегляд дописуSensssorika (6.06.2010 15:33) писав:

дуже подобається, коли вміє готувати чоловік. це таак сексуально..ммм.. мене це заводить гг

Ох, і не кажіть! Чоловік на кухні - це шота таке.. ММммм... :rolleyes: А коли не просто на кухні, а ще й щось робить, так і до спальні не варто йти, тіко зайво час витрачати.

Перегляд дописуTwinkle (6.06.2010 19:01) писав:

Чоловіки дуже часто не цінують того, що жінки для них готують. Вони не вміють адекватно оцінити затрачений час та зусилля. Середньостатистичний чоловік харчується тим, що готує його мама, потім в певний момент одружується, і очікує того ж самого в своїй хаті, що й у батьківській - що він прийде додому, а його на столі чекатиме обід. І чи його приготувала дружина а чи він спав з неба такого чоловіка хвилюватиме в останню чергу, ОСКІЛЬКИ САМ ВІН В ЖИТТІ БІЛЯ ПЛИТИ НЕ СТОЯВ. Помінятися ролями на тиждень чи бодай на день - і ставлення може кардинально змінитися. Принаймні в тих, в кого совість є.
Ага, спеціально наготує дивовижної гидоти, щоб довести "Не вмію готувати"

Перегляд дописувеснянка (6.06.2010 19:25) писав:

Це просто вміння себе і когось нагодувати.А куховарити - це шось таке творче, яке не всім дано.

От-от! А то по опитуванню так багато розумників та умничок, шо вміють готувати - просто страх! Насправді це тіко вміння скондубасити щось їстівне чи навіть смачне. Але цього замало, щоби назвати вмінням готувати...

Перегляд дописуSensssorika (7.06.2010 01:47) писав:

я єдине шо, то ніколи не варю макаронів. бо я з ними можу шо завгодно зробити, але не зарити. от не знаю чого, але вони в мене трішки злипаються
Ггг)) А я думала шо одна така.

Маю бажання навчитися готувати, але катастрофічно невистачає часу. Стимул для того бажання - мої чоловіки. Коли жила сама - не переймалася з цього питання, могла собі купити якихось напівфабрикатів та заглядати на кухню тіко щоби поставити воду на каву чи ще щось.

Обожнюю, коли готують чоловіки. І справа не в тому, що то дуууже збудливо, а у тому, що насправді у них офігенно виходить (ну, не будемо акцентувати на тих, хто готує отруту)! Страшенно люблю страви, приготовані татусиком. Навіть вівсяні пластівці він може зготувати так, шо тричі попросиш добавки і випитуватимеш рецепта.

Щодо корисності... У кожного свій погляд. Є ті, хто читають статейки низького ґатунку в інеті чи журналах штибу "Ліза", ті, хто посилається на досвід минулих років (савєцкого минулого) і ті, що розбираються в складі продуктів та системи травлення. Мене страшенно бісить, коли хтось із близьких сидячи в мене на кухні починає вумнічати, шо мовляв "ота сказала, шо правильно ось-так і не інакше!". Так і хочеться послати їсти до "отої".
  • 0

#23 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.06.2010 – 23:41

млін, я одна не вмію готувати :)
п.с. макарони італійські чудово варяться :box: а наше дешеве, що під час варіння перетворюється на місиво, краще не купляти - однаково все на стегнах лишицця :rolleyes:
  • 0

#24 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 08.06.2010 – 22:37

Перегляд дописувеснянка (8.06.2010 00:41) писав:

млін, я одна не вмію готувати :happytwo:

Відкриємо клюб невміючих готувати?! :rolleyes:
  • 0

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.06.2010 – 23:05

Пхе...жінки взагалі не вміють куховарити. Від природи. Вони вміють тіко зварити шось незрозуміле. І оте незрозуміле вариво вони називають їжою. Жодна жінка на світі не встоїть проти майстерності чоловіка в цьому питанні. Як правило, ні одна жінка не знає ; з чОго ж починають варити борщ ? Принаймі моя дружина, усі її знайомі та сусідки ось уже років 30 не можуть правильно відповісти на це просте питання. :rolleyes:
  • 0

#26 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.06.2010 – 23:43

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 00:05) писав:

Пхе...жінки взагалі не вміють куховарити. Від природи. Вони вміють тіко зварити шось незрозуміле. І оте незрозуміле вариво вони називають їжою. Жодна жінка на світі не встоїть проти майстерності чоловіка в цьому питанні. Як правило, ні одна жінка не знає ; з чОго ж починають варити борщ ? Принаймі моя дружина, усі її знайомі та сусідки ось уже років 30 не можуть правильно відповісти на це просте питання. :rolleyes:

О, я ж казала, що таке буде в цій темі :happytwo:
  • 0

#27 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 08.06.2010 – 23:54

Перегляд дописуБезбожник (8.06.2010 23:05) писав:

а ти вмієш куховарити?
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.06.2010 – 00:17

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 00:05) писав:

газ, кастрюля, вода, квасоля, м"ясо! гагага
я завжди починаютак і борщ смачнючий виходить. і якшо ти думаєш інакше, то він не стане від цього менш смачним, уяви собі.

до речі, сам пан, очевидно, готує дуже бєдно, бо не знає, шо кожна хазяйка готує по-своєму. і навіть того ж борща можна рецептів сто, а то і більше знайти. разнаабразіє -ета харашо
  • 0

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 02:26

Перегляд дописучорно-біла (9.06.2010 00:54) писав:

а ти вмієш куховарити?

Здрасьтє, а чого б ото я таке написав якби не вмів ? До того ж, термін "куховарити" годиться для жінок. Ото ви і кУХОварите. В чоловіка, це називається процес творчості.

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2010 01:17) писав:

газ, кастрюля, вода, квасоля, м"ясо! гагага
я завжди починаютак і борщ смачнючий виходить. і якшо ти думаєш інакше, то він не стане від цього менш смачним, уяви собі.

до речі, сам пан, очевидно, готує дуже бєдно, бо не знає, шо кожна хазяйка готує по-своєму. і навіть того ж борща можна рецептів сто, а то і більше знайти. разнаабразіє -ета харашо

Ніфіга, Сенссорико, пан добре знає цей міф, що мов кожна хазяйка по своєму готує борщ.
І потім, причому тут газ і кастрюля, Сенссорико ? Борщ готували ще тоді коли на світі геологів не існувало. Ото не знаєш з чого починати готувати нещасний борщ - не позорь жіноцтво.
А пан готує не "бєдно", а розкішно. За пана слово вже давно сказано тими бабами, яких за вуха від мого борщу не відтягнути. А за тебе мо тіко чоловік те слово сказав, шоб не зобідити. Отаке тобі разнообразіє. Між іншим, борщу під назвою "кожна хазяйка готує по-своєму", не існує, Сенссорико. Борщ, він і є борщ. І готувати його повинна не хазяйка, а майстриня етого дєла. Тоді ета і будєт харашо. Ги ги.

Перегляд дописуTwinkle (9.06.2010 00:43) писав:

О, я ж казала, що таке буде в цій темі :rolleyes:

Ги. Було б дивно, аби я таке не написав. Не заснув би.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.06.2010 – 02:28

• 0

#30 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 12:21

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 02:26) писав:

Здрасьтє, а чого б ото я таке написав якби не вмів ? До того ж, термін "куховарити" годиться для жінок. Ото ви і кУХОварите. В чоловіка, це називається процес творчості.
я можу по-творчому забити цвяха, під кутом 45 градусів :rolleyes:
Щодо творчості - то еге ж:будь що, що не є обов"язком на щодень, може вдатися ідеально за великого бажання і творчого підходу.Щодо самого готування і вміння куховарити - то це, повторюся, двє бальшиє разніци.
  • 0

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 13:28

Перегляд дописувеснянка (9.06.2010 13:21) писав:

я можу по-творчому забити цвяха, під кутом 45 градусів :rolleyes:

Угу. Я таку одну майстриню-забивачку цвяхів знаю багато років. Ото колись раніше жив у місті, був у відрядженні, то дружина якось намагалась забити їх під кутом у стіну, шоб повісити килим. Не могла дочекатись поки приїду. Чи то нетерплячка напала на неї, чи мо шось засвербіло в інтимному місці, але ж покоцала залізобетоновану стіну. Найшла куди цвяхи забивать. Тьху !

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.06.2010 – 13:33

• 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.06.2010 – 13:45

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 03:26) писав:

Ніфіга, Сенссорико, пан добре знає цей міф, що мов кожна хазяйка по своєму готує борщ.
та річ в тім, шо дв людини не можуть одне і те саме однаково. навіть якшо виконують це все синхронно. кагбе писати всіх вчили,а почерки то різні гг

І потім, причому тут газ і кастрюля, Сенссорико ? Борщ готували ще тоді коли на світі геологів не існувало. Ото не знаєш з чого починати готувати нещасний борщ - не позорь жіноцтво.
о двай детальніше. про історію борща. це ж за твоєю логікою обов"язкво знати треба, да, щоб гарно готувати? типу якшо я не знаю, коли верше приготували борщ, то всьо, чорд, я нікудишня? :happytwo:
нє, ну ти давай. мені цікаво шо там з тим борщем. то з чОго ж тре починати? тіки не кажи, шо з молитви, я ж серйозно питаю гг

А пан готує не "бєдно", а розкішно. За пана слово вже давно сказано тими бабами, яких за вуха від мого борщу не відтягнути. А за тебе мо тіко чоловік те слово сказав, шоб не зобідити. Отаке тобі разнообразіє. Між іншим, борщу під назвою "кожна хазяйка готує по-своєму", не існує, Сенссорико. Борщ, він і є борщ. І готувати його повинна не хазяйка, а майстриня етого дєла. Тоді ета і будєт харашо. Ги ги.
то просто вуха у твоїх "баб" короткі,тягнути нема за що :)
мій борщ - смачний. значить, він- не поганий. і причому тут чоловік? мій чоловік з 15років сам живе і сам сее запезпечуєі йому ніколи було собі готувати. і студєнтам в абщагє і чай зі сковорідки смачний, ага. і я кагбе теж людина і теж маю право на своюдуку щодо смаку того чи іншого, і мені мій борщ подобається. невже тільки чоловіки можуть смак оцінити? :lol:
а загалом так, не можу з тобою не погодитись. чловіки безумовно набагато краще за жінок готують. особиливо ті, чоловк, які ніколи ні ножа у руки не брали, ні до плити не підходили. :lol:
ти якусь дурість мелеш, чесслово. ні в кого те "готування" краще не закладено. мій тато колись у коржі, йому тре було тісто розпушити, то він переплутав і замість соди додав крохмалу.коржами можна було цвяхи забивати. це , канєш, шедевр чоловічої кулінарії, ага.
а тобі просто не пощастило з жінками :rolleyes:
  • 0

#33 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2010 – 14:56

оу є
як я люблю борщеві холівари)))
давайте давайте розкажіть як готувати борщ!
  • 0

#34 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 15:05

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2010 14:45) писав:

о двай детальніше. про історію борща. це ж за твоєю логікою обов"язкво знати треба, да, щоб гарно готувати? типу якшо я не знаю, коли верше приготували борщ, то всьо, чорд, я нікудишня? :rolleyes:
нє, ну ти давай. мені цікаво шо там з тим борщем. то з чОго ж тре починати? тіки не кажи, шо з молитви, я ж серйозно питаю гг
Історія з геологами означала, що борщ готували ще до тОго, як знайшли металеву руду для кастрюль. Ну і газ, відповідно.

Цитата

то просто вуха у твоїх "баб" короткі,тягнути нема за що :happytwo:
А ти мою сусідку справа бачила ? Не бачила. Та у неї вуха як у вівчарки завбільшки. Щоправда, я їй дав погрємуху "термінатор", а не вівчарка, бо вона задавила свекра накривши йому мордяку подушкою, а сама сіла зверху. Свекор був уже старий і неходячий. Ото шоб не морочицця з ним. А чоловіка голодом заморила, шоб хату на себе відписать. Мєжду прочім, це правда.

Цитата

мій борщ - смачний. значить, він- не поганий. і причому тут чоловік? мій чоловік з 15років сам живе і сам сее запезпечуєі йому ніколи було собі готувати. і студєнтам в абщагє і чай зі сковорідки смачний, ага.

Ги ги ги, шось я не в*їду, Сенссорико. Звідкіля ж ти знаєш шо твій борщ смачний, якщо твій чоловік ось уже 15 років його не куштував ?

Цитата

і я кагбе теж людина і теж маю право на своюдуку щодо смаку того чи іншого,

Шо, шо, а право то ти маєш.

Цитата

і мені мій борщ подобається.

А мені - ні.....хоча з іншого боку, як ти його 15 років сама їси, то тоді канєшно....

Цитата

невже тільки чоловіки можуть смак оцінити? :)

Я так розумію, що чоловікові навіть залишки борщу не дістаються. В такому випадку його смак можуть оцінити кіт, або собака. От тіко навряд чи вони про це скажуть.

Цитата

а загалом так, не можу з тобою не погодитись.

Ну дик...

Цитата

чловіки безумовно набагато краще за жінок готують

Умнічка.

Цитата

особиливо ті, чоловк, які ніколи ні ножа у руки не брали, ні до плити не підходили. :lol:
ти якусь дурість мелеш, чесслово. ні в кого те "готування" краще не закладено.

Беру свої слова назад. Ніяка ти не умнічка.

Цитата

мій тато колись у коржі, йому тре було тісто розпушити, то він переплутав і замість соди додав крохмалу.коржами можна було цвяхи забивати. це , канєш, шедевр чоловічої кулінарії, ага.

Ти нічого не перплутала ? Він точно коржа готував, а не грузило для закидушки ?

ПС. А борщ починають готувати....з трьох речей. Перша є станом газу, друга є тканиною, третя є речовиною з різноманітним специфічним запахом. Ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.06.2010 – 15:08

• 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.06.2010 – 17:46

Безбожник, маладєц, шо ти сусідок-вівчарок підгодовуєш, але нашо мені ці подробиці?
я зі своїм чоловіком не живу, бо ми у різних країнах, але коли бачимося, то готую в нашій мілай дружнай і красівай сім"ї Я і всі щасливі. весь інший час він не помирає з голоду, але кулінарно не вимахується, бо не має часу і бажання.

ти про геологів, газ і борщ таки давай конретніше. борщ винайшли після того, як почали видобувати газ ?

Повідомлення відредагував Sensssorika: 09.06.2010 – 17:47

• 0

#36 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 19:01

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 13:28) писав:

Угу. Я таку одну майстриню-забивачку цвяхів знаю багато років. Ото колись раніше жив у місті, був у відрядженні, то дружина якось намагалась забити їх під кутом у стіну, шоб повісити килим. Не могла дочекатись поки приїду. Чи то нетерплячка напала на неї, чи мо шось засвербіло в інтимному місці, але ж покоцала залізобетоновану стіну. Найшла куди цвяхи забивать. Тьху !
шо це Ви мене з своєю жінкою рівняєте?))Я, знаєте, не по тому, щоб і коня на скаку, і в хатину з вогнем, але по пальцях молотком можу дати добряче. Не своїх.)Ну і шовіністів не терплю угу. А борщ - то не те, чим Ви мали хвалитись. Ану якогось марципана пропіарте, фірмову страву, борщ - це з розряду буденності. Хіба що Ви його на м"ясі антилопи гну готуєте. :rolleyes:
  • 0

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 21:25

Перегляд дописуSensssorika (9.06.2010 18:46) писав:

Безбожник, маладєц, шо ти сусідок-вівчарок підгодовуєш, але нашо мені ці подробиці?

Ти мені не переводь мій борщ на сусідніх цуциків. Я тобі про Маріїні вуха говорив. А подробиці були для тОго шоб ти знала : мій борщ хвалять навіть дикоживущіє суб*єкти.

Цитата

я зі своїм чоловіком не живу, бо ми у різних країнах, але коли бачимося, то готую в нашій мілай дружнай і красівай сім"ї

Бідний чоловік. Так і помре не скуштувавши смачного жінчиного борщу. Для цього тре було женитись ???

Цитата

Я і всі щасливі.

Та яке там щастя? 15 років людина борщу не їла.

Цитата

ти про геологів, газ і борщ таки давай конретніше. борщ винайшли після того, як почали видобувати газ ?

Нє. Газ почався після тОго, як винайшли пампушки з часником до борщу.

Перегляд дописуNeorlandina (9.06.2010 15:56) писав:

оу є
як я люблю борщеві холівари)))
давайте давайте розкажіть як готувати борщ!

...сказала Neorlandina потираючи долонями. Ща!

Перегляд дописувеснянка (9.06.2010 20:01) писав:

шо це Ви мене з своєю жінкою рівняєте?))
З усіма, з усіма, Весняночко.

Цитата

Я, знаєте, не по тому, щоб і коня на скаку, і в хатину з вогнем, але по пальцях молотком можу дати добряче. Не своїх.)
Я в курсі. У вас це краще і ефективніше виходить не молотком, а качалкою. По голові.

Цитата

Ну і шовіністів не терплю угу.

Це не до мене. Угу ?

Цитата

А борщ - то не те, чим Ви мали хвалитись. Ану якогось марципана пропіарте, фірмову страву, борщ - це з розряду буденності. Хіба що Ви його на м"ясі антилопи гну готуєте. :rolleyes:

В енний раз пересвідчуюсь : на бабів не вгодиш.
  • 0

#38 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 11.06.2010 – 02:08

Хм, цікава назва теми. Хочу задати зустрічне питання для жінок, що не вміють готувати: ви себе вважаєте жінками? я думав, що чоловік від жінки відрізняється не тільки кількістю дірок...
  • 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.06.2010 – 07:39

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 03:08) писав:

Хм, цікава назва теми. Хочу задати зустрічне питання для жінок, що не вміють готувати: ви себе вважаєте жінками? я думав, що чоловік від жінки відрізняється не тільки кількістю дірок...
а можна зустрічне питання:кран поремонтувати вмієш? Ну отак, щоб на роки, а не пару днів...
  • 0

#40 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.06.2010 – 11:58

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 03:08) писав:

Хочу задати зустрічне питання для жінок, що не вміють готувати: ви себе вважаєте жінками?
а якщо чоловік вміє готувати? то він.. жінка? )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних