Перейти до вмісту

Наскільки важливо для жінки вміти куховарити?

Повідомлень в темі: 202

Опитування: отже, (66 користувачів проголосувало)

чи важливо вміти куховарити?

1. жінка не повноцінна, якшо не вміє куховарити, адже це суто жіноча справа (10 голосів [15.15%])

Процент голосів: 15.15%

2. це важлива навичка, але не біда, якшо жінка в цьому плані невдаха. (18 голосів [27.27%])

Процент голосів: 27.27%

3. якшо вона заробляє купу грошей, чи в неї багатий чоловік і вона може собі дозволити ресторани і власну кухарку, то самій вміти куховарити їй не нема потреби (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

4. важливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

5. неважливо тільки для жінки, з якою я хочу одружитися (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. вміти куховарити має як чоловік, так і жінка в однковій мірі (25 голосів [37.88%])

Процент голосів: 37.88%

7. це неважливо як для чоловіка, так і для жінки (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

8. їжа- це зло, я постійно сиджу на дієтах (1 голосів [1.52%])

Процент голосів: 1.52%

а чи вмієте куховарити Ви ?

1. вмію (37 голосів [56.06%])

Процент голосів: 56.06%

2. не вмію (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

3. чоловік вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (0 голосів [0.00%])

4. дружина вміє, а я- ні (у випадку, якшо Ви одружені) (2 голосів [3.03%])

Процент голосів: 3.03%

5. обоє гарно готуємо( у випадку, якшо Ви одружені) (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

6. я не вмію, дружина/чоловік теж не вміє і нам все одно (0 голосів [0.00%])

7. маю власного кухаря/харчуюся в ресторанах (0 голосів [0.00%])

8. вмію- не вмію, яка різниця, якшо я харчуюся не вдома(брак часу) (0 голосів [0.00%])

9. вчусь, або планую навчитись (13 голосів [19.70%])

Процент голосів: 19.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Scarlett

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.08.2011 – 20:42

таке вміння зайвим не буде ніколи. проте зараз дівчата більше налаштовані знайти забезпеченого чоловіка і їсти у ресторанах))
  • 0

#162 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.08.2011 – 22:03

ну якщо жінка не вміє задовольнити чрево свого чоловіка, то навіщо вона йому потрібна? припустимо таку ситуацію, що чоловік заробляє достатньо, щоб найняти прислугу, а жінка лиш по салонах краси тусується. навіщо вона йому? вона йому потрібна лише тільки в тому разі, якщо він матеріально залежний від батька цієї жінки. а якщо вона модель, така щоб було не стидно на вечірку зявитися, то на кожну нову вечірку буде нова модель. і навіщо тоді з ними одружуватися?

ніяких сексуальних навиків жінки не достатньо, щоб він міг відмовитися від їжі. адже як не крути, але перший інстинкт - то їжа, другий- комфортабельне середовище, а вже третій - то розмноження.

зараз оффтоп.. я тут написав комфортабильне, а вогнелис мені підчеркнув я неправильно написане, і допоміг виправити підказкою. отже це слово офіційно українське... тож нічого дивуватися, що англійський суфікс "-able" можливо цілком нормально пристосовувати до будь яких слів. варто лиш узаконити цю можливість.
  • 0

#163 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 03.08.2011 – 10:05

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (2.08.2011 23:03) писав:

ну якщо жінка не вміє задовольнити чрево свого чоловіка, то навіщо вона йому потрібна? припустимо таку ситуацію, що чоловік заробляє достатньо, щоб найняти прислугу, а жінка лиш по салонах краси тусується. навіщо вона йому? вона йому потрібна лише тільки в тому разі, якщо він матеріально залежний від батька цієї жінки. а якщо вона модель, така щоб було не стидно на вечірку зявитися, то на кожну нову вечірку буде нова модель. і навіщо тоді з ними одружуватися?

ніяких сексуальних навиків жінки не достатньо, щоб він міг відмовитися від їжі. адже як не крути, але перший інстинкт - то їжа, другий- комфортабельне середовище, а вже третій - то розмноження.

За цією логікою і чоловік теж повинен вміти готувати, бо якщо "перший інстинкт - то їжа, другий- комфортабельне середовище, а вже третій - то розмноження", то якщо чоловік не вміє готувати - нащо за нього заміж. Якщо не може забезпечити комфортного середовища - нащо за нього заміж. Якщо існують банки сперми...
А дітей, до речі, поки що поза жінкою не роблять - тож як не крути, а у виграші завжди саме жінка))
  • 0

#164 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 03.08.2011 – 11:12

Перегляд дописуbulbashka_aero (3.08.2011 11:05) писав:

За цією логікою і чоловік теж повинен вміти готувати, бо якщо "перший інстинкт - то їжа, другий- комфортабельне середовище, а вже третій - то розмноження", то якщо чоловік не вміє готувати - нащо за нього заміж. Якщо не може забезпечити комфортного середовища - нащо за нього заміж. Якщо існують банки сперми...
А дітей, до речі, поки що поза жінкою не роблять - тож як не крути, а у виграші завжди саме жінка))
xоловік має не куховарити а здобувати. тобто приносити продукти до дому, щоб жінка їх готувала. ось так його стосується перший інстинкт. і чоловік має забезпечити комфортабельне середовище матеріально, а жінка - морально. а дітей робити окремо... ну то ізврат. навіщо робити дітей коли з самого початку не вистачає когось із батьків. люди по природі не гермафродити, і кожен сам собі задовольнити інстинкт розмноження ніяк не зможе.
  • 0

#165 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.08.2011 – 13:45

Перегляд дописуScarlett (2.08.2011 21:42) писав:

таке вміння зайвим не буде ніколи. проте зараз дівчата більше налаштовані знайти забезпеченого чоловіка і їсти у ресторанах))
гірка правда) але таких чоловіків на всіх лінтяйок не вистачить)))

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (2.08.2011 23:03) писав:

От я таких не розумію. Вони тупо утримують жінок які взагалі для життя не пристосовані. Нафіга?
  • 0

#166 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 04.08.2011 – 13:37

Вміння нагодувати чоловіка робить жінку в півтори рази красивішою та збільшує розмір грудей на один розмір.
  • 0

#167 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 04.08.2011 – 16:37

Вміти готувати повинен кожний:як чоловік,так і жінка,в житті це всім згодиться.
Але якщо в сім'ї всіх влаштовує,що готує тільки чоловік чи тільки жінка,то чого б і ні
  • 0

#168 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 04.08.2011 – 18:43

Перегляд дописуМонблан (4.08.2011 17:37) писав:

Але якщо в сім'ї всіх влаштовує,що готує тільки чоловік чи тільки жінка,то чого б і ні
а твоя особиста думка? ч чи ж?
  • 0

#169 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 10:46

Думаю, важливо, щоб в родині всі були ситі та цілі). Я люблю готувати, щоб більш-менш швидко і смачно. Не дуже розумію, коли з приготування їжі роблять культ чи взагалі – з їжі. Не можу вислуховувати годинами, як розповідають, як краще приготувати те чи се, де краще купувати такий-то соус чи ще що – багато тексту. Якось ми відпочивали зі знайомими в одному будинку. Вони увесь час товклися на кухні: тільки поснідали, треба якусь перекуску приготувати, тільки пообідали – давайте на підвечірок готувати. А їхали всі заради природи, відпочинку з дітьми. Ну, у кожного виявилося різне бачення відпочинку)
  • 0

#170 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.09.2012 – 12:49

Перегляд дописуОлеська (11.06.2010 – 23:24) писав:

Вмію куховарити, але не люблю.
за два роки змінила власну думку. Куховарити таки полюбила. Навіть була думка спробувати себе в кулінарному шоу.
Але дріждьове тісто так і не люблю робити. Єдиний виняток - піца (хоча там можна і без дріждів).
  • 0

#171 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 17.09.2012 – 13:09

По моєму, для жінки це вкрай важливо.
Прихований текст

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 17.09.2012 – 13:10

• 0

#172 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 13:16

Перегляд дописуxTANATOSx (17.09.2012 – 13:09) писав:

По моєму, для жінки це вкрай важливо.
Прихований текст
а ви рамантік, батєнька.)
ти тим першим ситий не будеш
  • 0

#173 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 13:19

Перегляд дописуОлеська (17.09.2012 – 13:16) писав:

ти тим першим ситий не будеш
Згоден.
Взагалі то суть картинки зводиться до того, що їжа важливіша міньєта.
  • 0

#174 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 13:20

Перегляд дописуxTANATOSx (17.09.2012 – 13:19) писав:

Згоден.
Взагалі то суть картинки зводиться до того, що їжа важливіша міньєта.
для чоловіка головне це зрозуміти до одруження.)
  • 0

#175 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.09.2012 – 13:40

Перегляд дописуtaraBooka (17.09.2012 – 10:46) писав:

Думаю, важливо, щоб в родині всі були ситі та цілі). Я люблю готувати, щоб більш-менш швидко і смачно. Не дуже розумію, коли з приготування їжі роблять культ чи взагалі – з їжі. Не можу вислуховувати годинами, як розповідають, як краще приготувати те чи се, де краще купувати такий-то соус чи ще що – багато тексту. Якось ми відпочивали зі знайомими в одному будинку. Вони увесь час товклися на кухні: тільки поснідали, треба якусь перекуску приготувати, тільки пообідали – давайте на підвечірок готувати. А їхали всі заради природи, відпочинку з дітьми. Ну, у кожного виявилося різне бачення відпочинку)
приєднуюся.
одна знайома родина (їх там четверо - батьки і двоє дітей) на одну лише їжу за 8 днів відпочинку на морі витратила понад 8 тисяч гривень.
можливо я жадібна, можливо я нічого не розумію, але мені здається, що витрачати такі гроші на їжу - як мінімум глупо.
я також не розумію т. зв. культу їжі, коли смачно й дорого поїсти - то чи не найголовніша радість у житті людини.
але то таке, кожному своє.
я вмію готувати, і роблю це начебто непогано. ситі мусять бути усі - і чоловік, і діти, і друзі дітей (ну, знаєте. коли вони ходять у гості. сидять по 5 годин)

Повідомлення відредагував murko: 17.09.2012 – 13:40

• 0

#176 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 13:47

Зображення
вибачте за матюки, але картинка - то відповідь на основне питання теми.
  • 0

#177 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 13:50

Баян

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 17.09.2012 – 13:59

• 0

#178 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.09.2012 – 14:13

готую практично щодня..не можу їсти їжу, якій більше двох днів, тому готую мало, але часто. зате швидко. і завжди їм свіженьке. стараюся їсти здорову їжу, салати лише на олії,. всякі там мівіни/вегети і іншу хіматуру ніколи не додаю в якості приправ.
  • 0

#179 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 14:23

Перегляд дописуshіver2005 (17.09.2012 – 14:18) писав:

А якби лаве було, що стіни трусить ходила б до ресторану або таки сама готувала?
своє готую, бо своє знаю..я там знаю що дають в тих ресторанах...хоча буває настрій піти на рантку скажімо в Кафе №1 в нас у Львові, посмакувати кіш лореном з лососем та шпинатом. Але то більше романтичний настрій, і свій шарм у вечорі.
  • 0

#180 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 16:08

Перегляд дописуshіver2005 (17.09.2012 – 14:43) писав:

Згоден.
Однак з іноді з роботи приходжу і готувати не дуже сил вистачає...
в таких випадках я готую те, що більш ніж півгодини не займе. скажімо пасту(вони ж макарони), посмажити швиденько мяско-стейк і салат легко забацати на 30-40хв якщо не менше.

Повідомлення відредагував Kassandra: 17.09.2012 – 16:08

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних