Перейти до вмісту

СИЛА ДУМКИ


Повідомлень в темі: 187

#161 Katod

  вєтєран

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3642 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2010 – 18:23

 GENA (10.06.2010 17:59) писав:

Ну чому цiкавий?

Ідемо далі.

Є таке визначення:

Механічний рух

У фізиці рух — це зміна положення тіла з плином часу, яка реєструється спостерігачем в певній системі відліку.
До кінця 19 століття, закони Ньютона були базисом класичної фізики. Обчислення траєкторій та сил, які діють на рухомі тіла на базі цих законів давало задовільні результати, до тих пір, поки фізики не зіткнулися з об'єктами, які рухаються зі швидкостями близькими до швидкості світла та з мікроскопічними об'єктами.
За таких умов рівняння класичної фізики перестають діяти, і доводиться застосовувати принципи спеціальної теорії відносності (для швидких об'єктів) або квантової механіки (для дуже маленьких).


Чому закони Ньютона перестають дiяти при швидкостях близьких до швидкості світла та з мікроскопічними об'єктами?

Вiдповiдь, не враховується середовище у якому відбувається рух!

Є якiсь заперечення?
э простіша відповідь, бо закони Ньютона це граничний випадок загальніших законів
закони які описують процеси на субсвітлових швидкостях можуть так само описувати процеси на повільних швидкостях

чому ти думаєш що закони Ньютона не діють з мікрооб"єктами?
обраховував колись га п'ятірку перший радіус орбіти електрона в атомі водню?
якщо обраховував то напевне маєш пам"ятати як, а якщо ні, то скористайся законами Ньютона і обрахуй, вийде правильно
і щоб не плутатись, перечитай хочаб якусь книжку з історії фізики, щоб бачити суцільну картину
 • 0

#162 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2010 – 22:32

 Katod (10.06.2010 19:23) писав:

э простіша відповідь, бо закони Ньютона це граничний випадок загальніших законів
закони які описують процеси на субсвітлових швидкостях можуть так само описувати процеси на повільних швидкостях

чому ти думаєш що закони Ньютона не діють з мікрооб"єктами?
обраховував колись га п'ятірку перший радіус орбіти електрона в атомі водню?
якщо обраховував то напевне маєш пам"ятати як, а якщо ні, то скористайся законами Ньютона і обрахуй, вийде правильно
і щоб не плутатись, перечитай хочаб якусь книжку з історії фізики, щоб бачити суцільну картину
Загальніших законів, чим закони Ньютона не існуює!

Я нічого не думаю. Це ж не я вигадав, це ж вчені вигадали. Так при чому с десь я? Це написано чорним по білому у Вікіпедії. Не я ж вигадував квантову фізику та спеціальну теорію відносності. Мені чужого не потрібно. Я гадаю, що якщо у рівняння Ньютона ввести параметри середовища, то вони прекрасно себе будуть почувати і при світових швидкостях та з мікроскопічними об'єктами.

Йдемо далі.

Шви́дкість звуку — швидкість розповсюдження акустичних хвиль у середовищі.

Там же, у залежності від типу середовища швидкість акустичних хвиль різна. Поняття швидкості акустичних хвиль у вакуумі не має, та не є сталою.

Далі.

Швидкість світла (або світлова швидкість) — фізичний термін, який використовується в двох, пов'язаних між собою, але концептуально різних значеннях. Перш за все швидкість світла — фундаментальна фізична стала, швидкість розповсюдження електромагнітної взаємодії у вакуумі. Інше значення - швидкість розповсюдження електромагнітних хвиль, включно із світлом, у певному середовищі.

Зразу бачимо в цьому визначенні протиріччя.
Протиріччя полягає в тому, що швидкість світла залежить від певного середовища, а у середовищі вакуум вона фізична стала, постійна.

Дивимось що є вакуум.

Поняття Вакуум має декілька значень.

Ті, що нас цікавлять.

Вакуум - Простір, у якому немає зовсім речовини і який є фізичним полем у незбудженому стані.

Вакуум - Середовище без частинок речовини і квантів поля. Це найнижчий стан квантової системи, при якому її енергія є мінімальною. Згідно з теорією невизначеностей для такого вакууму певна частина фізичних величин не може бути точно визначеною.


Що є енергією цього середовище без частинок речовини і квантів поля?

Тут же.

Енергія вакууму - енергія порожнього простору, в якому немає жодних частинок.
З точки зору квантової електродинаміки навіть у порожньому просторі існують нульові коливання електромагнітного поля.


Робимо висновки, що сучасна наука під терміном «вакуум» розуміє простір без жодних частинок речовини, у якому можливо лиш спостерігати фізичні поля, як електромагнітні так і гравітаційні, хоча що є гравітаційні поля (частота, період, швидкість розповсюдження), їх джерела (що є гравітація) і як вони діють сучасна наука не розуміє, пояснюючи ці поля як властивість матерії.

Хоча сучасна наука досліджує цій вакуум та дивується, яким чином у просторі, де немає жодних речовинних частинок, раптом з’являються ці частинки, і також раптом зникають. Пора призивати Бога на допомогу, та признавати його наявність, та присутність. Таким чином сучасна наука поступово перетворюється на релігію з її атрибутами інквізицією.

А дійсно, а чому б не призвати Господа Бога та не спитати у нього, а що є фізичні поля і окремий випадок електромагнітні поля, як найбільш досліджені та вивчені і чому це поле (світло) розповсюджується зі швидкістю у земних умовах ~300 тис. км. на годину?

Але спочатку подивимось на ці поля у навколишньому середовищі, а потім визначення термінів у радіотехніці.
Прикладів цих полів у навколишньому середовищі безліч. Кидайте камінь у воду та спостерігайте як фізичне поле розповсюджується у виді хвиль на воді. Великий камінь, великі хвилі, маленькій камінь, маленькі хвилі. Рухається катер по воді, а по переду нього та вздовж рухаються хвилі. Так що ж таке на справді хвилі і що є катер що рухається?

Тепер без визначень радіотехніки не обійтись.

ФАЗОВА ШВИДКІСТЬ швидкість переміщення фази коливання (напр., гребеня хвилі) в просторі.

Фазова швидкість, швидкість переміщення фази гармонійної хвилі.

ФАЗОВА ШВИДКІСТЬ швидкість переміщення фази коливання (напр., гребеня хвилі) в просторі;

Фазова, групова і сверхсветовая швидкості : РЕФЕРАТ

Фазова, групова і сверхсветовая швидкості

Івченко Геннадій

Критично проаналізовано поняття фазової та групової швидкостей в дисперсної середовищі. На підставі проведеного аналізу було зроблено висновок про неправомірність введення поняття "групова швидкість". Також був зроблений висновок, що модулюючий сигнал (імпульс) в дисперсних середовищах поширюється з фазової швидкістю несучої хвилі, а дисперсність середовища виявляється тільки в уширення сигналу. Дане положення проілюстровано розрахунком параметрів лінії при високій дисперсності середовища. Зроблено висновок про можливість передачі сигналу і енергії з сверхсветовимі швидкостями.

1. Трохи історії.
Спочатку прошу мене Извените за цітірованеіе:
"У класичній механіці Ньютона опис взаємодії тіл за допомогою потенційної енергії припускає миттєве розповсюдження взаємодій. Насправді (?? Г. І.) існує максимальна кінцева швидкість З розповсюдження взаємодії (?? Г. І.), причому в природі неможливо взаємодія з швидкістю, що перевищує С (?? Г. І.). Максимальна швидкість розповсюдження взаємодій є універсальною постійної (?? Г. І), однакової у всіх інерційних системах (?? Г. І.); вона дорівнює швидкості розповсюдження світла в вакуумі (?? Г. І. )..... З'єднання принципу відносності з твердженням про кінцівки максимальної швидкості розповсюдження взаємодій називається спеціальним принципом відносності Ейнштейна ", Б. М. Яворський, А.А. Детлаф "Довідник по фізиці" стор 480 (виділено Г. І.).
Цілком очевидно, що ВСІ ці положення є допущеннями (волюнтаристськими твердженнями) - тобто постулатами. ...


До речі. Задав пошук у Google «Радіотехніка фазова швідкість» і що я побачив на першому місці:

1. «СИЛА ДУМКИ - Теревені — Форум
- [ Перевести эту страницу ]
Сообщений: 16 - Авторов: 3
По суті, я вже писав, швидкість світла це фазова швидкість, а не швидкість самих фотонів. ... Це добре відомо з загальних знань з радіотехніці. ...
www.tereveni.org.ua/forum/index.php?showtopic»


Фазовая скорость

Материал из Википедии — свободной энциклопедии

Фазовая скорость вдоль направления, отклонённого от волнового вектора на угол α. Рассматривается монохроматическая плоская волна.

Фа́зовая ско́рость — скорость перемещения точки, обладающей постоянной фазой колебательного движения, в пространстве вдоль заданного направления. Обычно рассматривают направление, совпадающее с направлением волнового вектора, и фазовой скоростью называют фазовую скорость, измеренную именно в этом направлении, если противное не указано явно (то есть если явно не указано направление, отличное от направления волнового вектора).
Фазовая скорость электромагнитной волны

Для электромагнитной волны любой частоты (по крайней мере, в тех диапазонах частот и интенсивностей, которые исследованы)[2] фазовая скорость, измеренная в направлении волнового вектора, всегда равна одной и той же величине — скорости света в вакууме, универсальной константе.


Фазова швидкість

Частота ω й модуль хвильового вектора k не є незалежними величинами. Залежність k(ω) називається законом дисперсії. Цей закон визначається природою хвилі та фізичними характеристиками середовища, в якому вона розповсюджується.

Відношення

ύph = ώ/k

називається фазовою швидкістю монохроматичної хвилі.

Для багатьох хвиль закон дисперсії лінійний і фазова швидкість не залежить від частоти. Прикладами таких хвиль є електромагнітні хвилі (світло) у вакуумі, для яких фазова швидкість співпадає зі швидкістю світла.


Коротше, заколивався ритися в Google. Я гадаю і так зрозуміло, що швидкість світла та фазова швидкість світла це одне і теж, це швидкість руху гребня хвилі у просторі.

Те що шукав досить не знайшов, прийдеться поритися в старих довідниках з радіотехніці.

І тут же є протиріччя на яке ніхто не звертає уваги:

Фазова швидкість світла характеризує зв'язок між довжиною хвилі й частотою. Вона визначається для безмежних в просторі плоских хвиль, які не можуть переносити інформацію. Фазова швидкість може перевищувати швидкість світла у вакуумі. При цьому принцип причинності не порушується.

Запитуємо, яка ще фазова швидкість може перевищувати швидкість світла у вакуумі, якщо сама швидкість світла у вакуумі і є фазовою швидкістю?

Дерібірда виходить.

Запитується, які ще гребні можуть існувати у вакуумі де немає зовсім речовини, гребні чого? Мабуть Святого Духа. Інакше і не скажеш.

Так що, думаю, не потрібно нічого запитувати у Господа Бога, і так все зрозуміло, що гребні електромагнітних хвиль, є гребнями середовища вакууму, речовини вакууму, а не Святого Духа.

Так що швидкість світла не може бути сталою, вона залежить від конкретного середовища. У земних умовах одне середовище і вона звісно рівна ~300 тис. км. на годину. Зміни середовище і вона буде іншою.

Так що сталість швидкості світла, це є релігійні переконання сучасної науки!

Повідомлення відредагував GENA: 10.06.2010 – 22:39

 • 0

#163 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 10.06.2010 – 22:57

 GENA (10.06.2010 23:32) писав:

Загальніших законів, чим закони Ньютона не існуює!

Я нічого не думаю. Це ж не я вигадав, це ж вчені вигадали. Так при чому с десь я? Це написано чорним по білому у Вікіпедії. Не я ж вигадував квантову фізику та спеціальну теорію відносності. Мені чужого не потрібно. Я гадаю, що якщо у рівняння Ньютона ввести параметри середовища, то вони прекрасно себе будуть почувати і при світових швидкостях та з мікроскопічними об'єктами.
Помилка: ніяким чином рівняння Ньютона не зможуть описувати поведінку мікроскопічних об'єктів, бо ця поведінка описується лише рівнянням Шрьодінгера, тобто рівнянням квантової механіки!

Повідомлення відредагував Василь: 10.06.2010 – 22:58

 • 0

#164 Katod

  вєтєран

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3642 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2010 – 23:09

 GENA (10.06.2010 23:32) писав:

Дерібірда виходить.

Запитується, які ще гребні можуть існувати у вакуумі де немає зовсім речовини, гребні чого? Мабуть Святого Духа. Інакше і не скажеш.

Так що, думаю, не потрібно нічого запитувати у Господа Бога, і так все зрозуміло, що гребні електромагнітних хвиль, є гребнями середовища вакууму, речовини вакууму, а не Святого Духа.

Так що швидкість світла не може бути сталою, вона залежить від конкретного середовища. У земних умовах одне середовище і вона звісно рівна ~300 тис. км. на годину. Зміни середовище і вона буде іншою.

Так що сталість швидкості світла, це є релігійні переконання сучасної науки!
мені побарабану, чи релігійні чи ні, головне щоб не протирічило експерименту, будьякому, і тому якйи розрахований щоб те підтвердити, чи тому який неявно вказує на існування ефекту
є одна така штука в фізисчних законах як надлишковість, фізичний закон залишається в "силі" тоді коли він пояснює всі поточні явища, а аткож всі явища які можуть бути спостережені, наприклад, Ейнштейн не займався астрономією, і для нього не було проблеми в тому, що меркурій рухається якось не так, але його спеціальна теорія відносності пояснює це

а твій бОг це струм зміщення:happy1:
 • 0

#165 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2010 – 23:28

 Василь (10.06.2010 23:57) писав:

Помилка: ніяким чином рівняння Ньютона не зможуть описувати поведінку мікроскопічних об'єктів, бо ця поведінка описується лише рівнянням Шрьодінгера, тобто рівнянням квантової механіки!
Нічого подібного, введи в рівняння Ньютона коефіцієнт масштабу, і поведінка електрона по відношенню к ядру атома буде описуватися тими же рівняннями як і поведінка Землі по відношенню к Сонцю.

 Katod (11.06.2010 00:09) писав:

мені побарабану, чи релігійні чи ні, головне щоб не протирічило експерименту, будьякому, і тому якйи розрахований щоб те підтвердити, чи тому який неявно вказує на існування ефекту
є одна така штука в фізисчних законах як надлишковість, фізичний закон залишається в "силі" тоді коли він пояснює всі поточні явища, а аткож всі явища які можуть бути спостережені, наприклад, Ейнштейн не займався астрономією, і для нього не було проблеми в тому, що меркурій рухається якось не так, але його спеціальна теорія відносності пояснює це

а твій бОг це струм зміщення:happy1:
Та мені також по барабану, нехай собі існують.
Але сучасні закони не пояснюють надсвітові швидкості НЛО, і їх без інерційний рух. Як що не може пояснити, тому і мовчить засунув голову і пісок. Іще, чого багато, сучасна наука не розуміє, а коли починаєш пояснювати, так зразу «антинаукова пропаганда» та «інквізиційні» застосування до тих вчених які бажають докопатися до істини. Фізичний вакуум це безліч чистої енергії, перетворив її хоч маленькій відсоток у електричну енергію і не потрібні будуть ні нафта, ні вугілля, ні атомні електростанції. Збережеться довкілля та екологія.
 • 0

#166 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 01:43

 Василь (10.06.2010 23:57) писав:

Помилка: ніяким чином рівняння Ньютона не зможуть описувати поведінку мікроскопічних об'єктів, бо ця поведінка описується лише рівнянням Шрьодінгера, тобто рівнянням квантової механіки!
Будь ласка, в наступному ніякі квантову механіку, спеціальну теорію відносності, де взагалі відсутні поняття середовища, а також визначення внутрішніх та зовнішніх сил, а також новітні теорії струн та мембран, М-теорію, які розробляються, де поняття реального середовища замінено на якісь міфічні і не зрозумілі поняття струн та мембран більше не пропонувати. Розвиток науки можливий тільки тоді, коли буде признане реальне середовище фізичного вакууму та визначені його основні параметри, коли швидкість світла признають сталою тільки у нашому конкретному середовищі і що параметри середовища не є постійними, а змінюються в залежності віддаленості от великих та масивних об’єктів. Чим ближче до таких об’єктів-мас тим більша щільність середовища і складові частинки такого середовища більш великі та масивні. У такому середовищі фазова швидкість світла менша так як її визначає розмір частинок середовища та їх інерційність ніж у середовищі далекому від потужних мас, де середовище більш розряджене і складається з більш маленьких та рухливих мас. Новітні теорії струн, мембран та М-теорія це путь в нікуди.
 • 0

#167 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 11.06.2010 – 07:35

 GENA (11.06.2010 00:28) писав:

Нічого подібного, введи в рівняння Ньютона коефіцієнт масштабу, і поведінка електрона по відношенню к ядру атома буде описуватися тими же рівняннями як і поведінка Землі по відношенню к Сонцю.
Коли електрон обертається навколо ядра, то він рухається з прискоренням, чи не так? А раз він рухається з прискоренням, то він випромінює електромагнітні хвилі, чи не так?
 • 0

#168 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 07:45

 Василь (11.06.2010 08:35) писав:

Коли електрон обертається навколо ядра, то він рухається з прискоренням, чи не так? А раз він рухається з прискоренням, то він випромінює електромагнітні хвилі, чи не так?
Все так.

І так само, як Земля випромінює гравітаційні хвилі.
 • 0

#169 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 11.06.2010 – 08:04

 GENA (11.06.2010 08:45) писав:

Все так.

І так само, як Земля випромінює гравітаційні хвилі.

Раз електрон випромінює електромагнітні хвилі, то він втрачає енергію, чи не так? А раз він постійно втрачає енергію, то він неодмінно впаде на ядро, чи не так?
 • 0

#170 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 08:38

 Василь (11.06.2010 09:04) писав:

Раз електрон випромінює електромагнітні хвилі, то він втрачає енергію, чи не так? А раз він постійно втрачає енергію, то він неодмінно впаде на ядро, чи не так?
Не так!

Він постійно отримує додаткову енергію і баланс втрат енергії, та її витрачання може існувати бескінченно довго. Атом - ядро та електрони це маленька "динамо машина", а сонячна система це велика "динамо машина" які отримують додаткову енергію за рахунок середовища, яке для них різне. Для атомів це середовище фізичного вакууму, а для сонячної системи це середовище ефіру, яке сучасна наука не признає та відкидає.
 • 0

#171 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 11.06.2010 – 09:13

 GENA (11.06.2010 09:38) писав:

Не так!

Він постійно отримує додаткову енергію і баланс втрат енергії, та її витрачання може існувати бескінченно довго. Атом - ядро та електрони це маленька "динамо машина", а сонячна система це велика "динамо машина" які отримують додаткову енергію за рахунок середовища, яке для них різне. Для атомів це середовище фізичного вакууму, а для сонячної системи це середовище ефіру, яке сучасна наука не признає та відкидає.
Це Ви про що? Яким чином атом отримує енергію з вакууму?
 • 0

#172 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 10:18

 Василь (11.06.2010 10:13) писав:

Це Ви про що? Яким чином атом отримує енергію з вакууму?
Читайте "Ричард Колфилд Хоагленд - Хаббл: Новая “беглая планета” ". три частини.

Все теж саме, але у iншому масштабi.
Може щось i зрозумiєте.
 • 0

#173 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 11.06.2010 – 10:45

 GENA (11.06.2010 11:18) писав:

Читайте "Ричард Колфилд Хоагленд - Хаббл: Новая “беглая планета” ". три частини.

Все теж саме, але у iншому масштабi.
Може щось i зрозумiєте.
Питання було не про фантастику, а про фізику. Воно все зовсім не може бути тим же самим, бо гравітаційна взаємодія між електронами та ядром дорівнює нулю, тому ніякої енергії з вакууму атом здобути не може!
 • 0

#174 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 13:21

 Василь (11.06.2010 11:45) писав:

Питання було не про фантастику, а про фізику. Воно все зовсім не може бути тим же самим, бо гравітаційна взаємодія між електронами та ядром дорівнює нулю, тому ніякої енергії з вакууму атом здобути не може!
Я забув Вам сказати для уточнення, що у макросвiтi це гравiтацiйна взаємодія, а у мікросвіті, це електромагнітна. Це одне i теж тільки по різному називається. Я ж казав, що поміж мікросвітом, та макросвітом є зв’язок у виді коефіцієнта масштабованості. Всі процеси які протікають у мікросвіті відрізняються не тільки розмірами, а i швидкістю, частотою i таке інше.

Ви мали на увазі «фантастику» Ричарда Колфилда Хоагленда, чи мої ствердження?
 • 0

#175 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 11.06.2010 – 13:42

 GENA (11.06.2010 14:21) писав:

Я забув Вам сказати для уточнення, що у макросвiтi це гравiтацiйна взаємодія, а у мікросвіті, це електромагнітна. Це одне i теж тільки по різному називається. Я ж казав, що поміж мікросвітом, та макросвітом є зв’язок у виді коефіцієнта масштабованості. Всі процеси які протікають у мікросвіті відрізняються не тільки розмірами, а i швидкістю, частотою i таке інше.

Ви мали на увазі «фантастику» Ричарда Колфилда Хоагленда, чи мої ствердження?
Я мав на увазі, яким чином атом добуває енергію з вакууму електромагнітною взаємодією, коли і атом, і вакуум є електрично нейтральними?
 • 0

#176 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 14:13

 Василь (11.06.2010 14:42) писав:

Я мав на увазі, яким чином атом добуває енергію з вакууму електромагнітною взаємодією, коли і атом, і вакуум є електрично нейтральними?
Це так вам здається, так як вакуум та стан атому оцінюється інтегрально у збалансованому стані. Навіть вчені признають, що вакуум має якісь флуктуації. Теж саме можна сказати i про стан сонячної системи як що її оцінювати як окремий атом i за великий проміжок часу інтегрально. У цілому її стан також буде нейтральним.
 • 0

#177 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 11.06.2010 – 14:17

 GENA (11.06.2010 15:13) писав:

Це так вам здається, так як вакуум та стан атому оцінюється інтегрально у збалансованому стані. Навіть вчені признають, що вакуум має якісь флуктуації. Теж саме можна сказати i про стан сонячної системи як що її оцінювати як окремий атом i за великий проміжок часу інтегрально. У цілому її стан також буде нейтральним.
Ви не відповіли на запитання: яким чином атом добуває енергію з вакууму?
 • 0

#178 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 14:33

 Василь (11.06.2010 15:17) писав:

Ви не відповіли на запитання: яким чином атом добуває енергію з вакууму?
Читайте Хоагленда. Там про це викладено докладніше, тільки для зірок, а для атомів те саме тільки у інших масштабах і пропорціях. Там є багато чого цікавого, а об’єм не великий. Я ж не буду зіпсованим телефоном і зараз шукати в якому місці про це саме сказано.
 • 0

#179 Василь

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1505 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Софія

Відправлено 11.06.2010 – 15:01

 GENA (11.06.2010 15:33) писав:

Читайте Хоагленда. Там про це викладено докладніше, тільки для зірок, а для атомів те саме тільки у інших масштабах і пропорціях. Там є багато чого цікавого, а об’єм не великий. Я ж не буду зіпсованим телефоном і зараз шукати в якому місці про це саме сказано.
Ви не розумієте, що атом - це не зірка і що справа не в масштабах і пропорціях, а в принциповій відмінності електромагнітної взаємодії від гравітації. Те, що можливо при гравітації, не можна по аналогії переносити на електромагнітну взаємодію. Тут справа не в словах.

Я роблю висновок, що Ви не можете довести своє твердження, крім того ще й не розумієте, про що говорите.
 • 0

#180 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 18:19

 Василь (11.06.2010 16:01) писав:

Ви не розумієте, що атом - це не зірка і що справа не в масштабах і пропорціях, а в принциповій відмінності електромагнітної взаємодії від гравітації. Те, що можливо при гравітації, не можна по аналогії переносити на електромагнітну взаємодію. Тут справа не в словах.

Я роблю висновок, що Ви не можете довести своє твердження, крім того ще й не розумієте, про що говорите.
Висновки робити Ви можете які завгодно, ніхто ж не заперечує.

Добре, як самі Ви пояснюєте чому електрон не падає на ядро, якщо він постійно втрачає енергію при випромінюванні, де він її отримує, з яких джерел. Нагадайте мені, а то я вже про це забув. А заодно нагадайте, що з себе взагалі уявляє електрон, що це таке?
А також яким чином гравітаційна взаємодія відрізняється від електромагнітної? Що є Електромагнітна енергія і що є гравітаційна енергія? Що є гравітаційне поле та електромагнітне?
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних