Перейти до вмісту

СИЛА ДУМКИ

Повідомлень в темі: 187

#121 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 07.06.2010 – 09:43

Перегляд дописуGENA (7.06.2010 01:34) писав:

У тому, що шари будуть падати вниз, а зазори будуть летіти вверх нічого дивного не має і ніякий це не нонсенс.

Тут вже нічого не вдієш! Подумайте ще раз, може це все-таки нонсенс? А між тими кулями, що падають вниз, ніяких "зазорів" вже не буде? Тоді вони вже перестануть бути кулями.
  • 0

#122 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2010 – 11:32

Перегляд дописуВасиль (7.06.2010 10:43) писав:

Тут вже нічого не вдієш! Подумайте ще раз, може це все-таки нонсенс? А між тими кулями, що падають вниз, ніяких "зазорів" вже не буде? Тоді вони вже перестануть бути кулями.
Не відхиляйтеся від теми. По тому, що i куди буде падати питання закрите. Що можна я вже все сказав, та уточнив.
Питання полягало в тому, яким чином зможуть рухатися більярдні шари по більярдному столу. Як що не знаєте так i скажіть. Що не розуміло, запитайте.
  • 0

#123 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 07.06.2010 – 11:46

Перегляд дописуGENA (7.06.2010 12:32) писав:

Не відхиляйтеся від теми. По тому, що i куди буде падати питання закрите. Що можна я вже все сказав, та уточнив.
Питання полягало в тому, яким чином зможуть рухатися більярдні шари по більярдному столу. Як що не знаєте так i скажіть. Що не розуміло, запитайте.
не викручуй мені яйця, сказано, в ідеальних умовах, якщо зіткнення більярдних куль будуть пружними, і небуде тертя, сили на кулях будуть зрівноважені, і в куль будуть початкові швидкостя, неважливо які, то кулі будуть зберігати швидкість по модулю, тільки вектор буде мінятись, і все, все згідно фізики Ньютона
це якось очевидно
  • 0

#124 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 07.06.2010 – 12:51

Перегляд дописуKatod (7.06.2010 12:46) писав:

не викручуй мені яйця, сказано, в ідеальних умовах, якщо зіткнення більярдних куль будуть пружними, і небуде тертя, сили на кулях будуть зрівноважені, і в куль будуть початкові швидкостя, неважливо які, то кулі будуть зберігати швидкість по модулю, тільки вектор буде мінятись, і все, все згідно фізики Ньютона
це якось очевидно
Я бачу що Ви нічого не зрозуміли.

Зміню умову задачі.
Бiльярднi кулі повнiстью заповнюють кошик розмірами: довжина = ∞,
ширина = ∞, висота = ∞. На Мал. 1 тільки зріз цього кошика, де
довжина = ∞, ширина = ∞.
Який рух можливий у такій системі?

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=604510
  • 0

#125 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 07.06.2010 – 12:58

Перегляд дописуGENA (7.06.2010 13:51) писав:

Я бачу що Ви нічого не зрозуміли.

Зміню умову задачі.
Бiльярднi кулі повнiстью заповнюють кошик розмірами: довжина = ∞,
ширина = ∞, висота = ∞. На Мал. 1 тільки зріз цього кошика, де
довжина = ∞, ширина = ∞.
Який рух можливий у такій системі?

я бачу ти гарно ставиш умови задачі

кулі можуть обертатися навколо трьох осей:rolleyes:
  • 0

#126 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 07.06.2010 – 13:08

Перегляд дописуKatod (7.06.2010 13:58) писав:

я бачу ти гарно ставиш умови задачі

кулі можуть обертатися навколо трьох осей:rolleyes:
Вірно, вони можуть обертатися довільно.
Далі, по умовам першої задачі.
Який ще рух можливий?
  • 0

#127 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 07.06.2010 – 21:03

Перегляд дописуGENA (7.06.2010 14:08) писав:

Вірно, вони можуть обертатися довільно.
Далі, по умовам першої задачі.
Який ще рух можливий?
а що за перша задача?
ще можлива трансляція, коли сусідня кулька фантазує що вона та сама кулька тільки на сотні елементарних комірок в будьякому напрямку
  • 0

#128 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 05:24

Перегляд дописуKatod (7.06.2010 22:03) писав:

а що за перша задача?
Та ж сама, яка сформульована тут.

Цитата

ще можлива трансляція, коли сусідня кулька фантазує що вона та сама кулька тільки на сотні елементарних комірок в будьякому напрямку
А це не зрозумів.

Кожна кулька також може вібрувати, але зараз це не головне.
  • 0

#129 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 05:58

Матеріалізація

Матеріалізація – це виникнення (утворення) організованого й синхронно, що рухається ансамблю, речовинних часток простору щодо загальної маси простору, його структуроутворюючих часток і діючих (рухається) як єдине ціле.

Дематеріалізація – це зворотний процес матеріалізації, при якому частки комплексу, що складає з організованого й синхронно рухається єдиного й неподільного ансамблю просторових часток, здобувають індивідуальність і зливаються із загальним фоном просторових часток.

Народження та зрілість – це повільна матеріалізація по заздалегідь спланованому й наміченому плану.

Старість та смерть – два етапи повільного процесу дематеріалізації.

Тертя – це процес деформації й зміни місця розташування просторових часток, супровідний рух макрооб'єктів у середовищі, при якому відбувається поглинання й виділення енергії.

Думки – це згусток (образ) матерії (енергії) який спроможний виконувати ту чи іншу роботу.

Коли вчені проводять ти чи інші дослідження їх думки, як матеріальні об’єкти можуть впливати на хід експерименту, змінювати результати експерименту в залежності від думок.

Повідомлення відредагував GENA: 08.06.2010 – 06:24

• 0

#130 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 13:37

Перегляд дописуGENA (8.06.2010 06:24) писав:

Та ж сама, яка сформульована тут.

А це не зрозумів.

Кожна кулька також може вібрувати, але зараз це не головне.
прочитав умову задачі, вона дуже смішна, ти кажеш щоб кульки не рухались взагалі, це якийсь вироджений конденсат, і якщо це ідеалізація, то він нічог оне буде робити, що тут фантазувати
  • 0

#131 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 14:24

Перегляд дописуKatod (8.06.2010 14:37) писав:

прочитав умову задачі, вона дуже смішна, ти кажеш щоб кульки не рухались взагалі, це якийсь вироджений конденсат, і якщо це ідеалізація, то він нічог оне буде робити, що тут фантазувати
Нічого смішного не має. Ви просто не зрозуміли. Навколо кожної кулі утворюються ще шість, які i можуть рухатися по колу, як єдине ціле. Разом з центральною кулею вони утворюють круг i який теж може обертатися з цими шістьома як єдине ціле. Разом їх маса становить 7, енергія 7 i діаметр кола 3. У перпендикулярній площині навколо центральної кулі теж є шість куль, i які теж можуть обертатися. Якщо ці оберти будуть по черзі квантами, то утворюється система шароподібної форми, енергія цієї системи вже буде 13, маса 13, діаметр шароподібної кулі 3. Таким чином об’єднуючись у великі кулі, вони вже разом можуть рухатися на невелику відстань прямолінійно, та по кривих.
  • 0

#132 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 14:47

Перегляд дописуGENA (8.06.2010 15:24) писав:

Нічого смішного не має. Ви просто не зрозуміли. Навколо кожної кулі утворюються ще шість, які i можуть рухатися по колу, як єдине ціле. Разом з центральною кулею вони утворюють круг i який теж може обертатися з цими шістьома як єдине ціле. Разом їх маса становить 7, енергія 7 i діаметр кола 3. У перпендикулярній площині навколо центральної кулі теж є шість куль, i які теж можуть обертатися. Якщо ці оберти будуть по черзі квантами, то утворюється система шароподібної форми, енергія цієї системи вже буде 13, маса 13, діаметр шароподібної кулі 3. Таким чином об’єднуючись у великі кулі, вони вже разом можуть рухатися на невелику відстань прямолінійно, та по кривих.
як вони можуть крутитись, якщо вони просто не пролізуть там
  • 0

#133 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 16:54

Перегляд дописуKatod (8.06.2010 15:47) писав:

як вони можуть крутитись, якщо вони просто не пролізуть там
Іще як можуть крутитися! Адже вони пружні i за рахунок деформації, як самих, так і сусідніх куль можуть крутитися. У них на це енергії достатньо. Також за рахунок поглинання енергії зазорів їх загальна енергія збільшується. Уважно дивитися умови задачі, та малюнок. Із семи куль при великій швидкості обертання утворюється правильний суцільний круг. Чим більше куль приймають сумісну участь у такому обертанні тим загальні витрати енергії менші і вони можуть обертатися нескінченно довго. Якщо утворені таким чином великі кулі будуть поєднуватися у частинки, потім у атоми, потім у тіла, то вони можуть рухатися як єдине ціле нескінченно довго прямолінійно та рівномірно. Це так званий процес матеріалізації із низу, де окремі кулі це середовище-вакуум.
  • 0

#134 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 17:00

Перегляд дописуGENA (8.06.2010 17:54) писав:

Із семи куль при великій швидкості обертання утворюється правильний суцільний круг. Чим більше куль приймають сумісну участь у такому обертанні тим загальні витрати енергії менші і вони можуть обертатися нескінченно довго. Якщо утворені таким чином великі кулі будуть поєднуватися у частинки, потім у атоми, потім у тіла, то вони можуть рухатися як єдине ціле нескінченно довго прямолінійно та рівномірно. Це так званий процес матеріалізації із низу, де окремі кулі це середовище-вакуум.
Звідки Ви все це взяли? Сперечатись тут нема сенсу, бо це все - поезія, а не фізика.
  • 0

#135 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 17:01

Перегляд дописуGENA (8.06.2010 17:54) писав:

Іще як можуть крутитися! Адже вони пружні i за рахунок деформації, як самих, так і сусідніх куль можуть крутитися. У них на це енергії достатньо. Також за рахунок поглинання енергії зазорів їх загальна енергія збільшується. Уважно дивитися умови задачі, та малюнок. Із семи куль при великій швидкості обертання утворюється правильний суцільний круг. Чим більше куль приймають сумісну участь у такому обертанні тим загальні витрати енергії менші і вони можуть обертатися нескінченно довго. Якщо утворені таким чином великі кулі будуть поєднуватися у частинки, потім у атоми, потім у тіла, то вони можуть рухатися як єдине ціле нескінченно довго прямолінійно та рівномірно. Це так званий процес матеріалізації із низу, де окремі кулі це середовище-вакуум.
та ну нє неможуть, вони мають виродитись в додекаедри, а додекаедри дуже важко котяться, не те що крутяться
  • 0

#136 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 20:20

Перегляд дописуKatod (8.06.2010 18:01) писав:

та ну нє неможуть, вони мають виродитись в додекаедри, а додекаедри дуже важко котяться, не те що крутяться
Це я привів самий найжорсткіший приклад, щоб показати, що рух у такій системі принципово можливий і для теоретичного розгляду він цілком підходить. Насправді умови для космічного вакууму більш м’які. Я не можу знати які саме, але припустити приблизну структуру я можу. Тім паче, що космічний вакуум, як тверде та пружне середовище це не моя видумка, чи фантазія. Про це говорять багато вчених і приводять ти чи інші розрахунки. Я тільки хочу сказати, що інакше і бути не може. Все саме так.
Мабуть первинні частки мають форму багатогранників:
http://polygran.boom.ru/base/9.htm

Я тільки можу припустити, що реальний космічний вакуум має структуру щось подібне на Мал. 2, де великі кулі, це основні структурні частинки вакууму і які приймаються за розрахункові. Інші дрібні частинки не враховуються. Закони що діють у такій структурі подібні до макрооб’єктів нашого рівня, але як я наводив у попередньому прикладі, всі параметри приймаються за одиницю. З цих великих куль починає будуватися наш світ. Також слід додати, що великі кулі прозорі до ще менших куль на зразок нейтрино для нашого світу.

Зображення

Мал. 2

Перегляд дописуВасиль (8.06.2010 18:00) писав:

Звідки Ви все це взяли? Сперечатись тут нема сенсу, бо це все - поезія, а не фізика.
Взяв за допомогою сили думки.

А сперечатись не потрібно.
Ви не праві, спочатку філософія, а потім вже фізика.

Як що у Вас є інші погляди на устрій Всесвіту, я уважно вислухаю.
А як що не має, то займайтеся краще поезією, чим фізикою.

Повідомлення відредагував GENA: 08.06.2010 – 20:07

• 0

#137 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 20:36

Перегляд дописуGENA (8.06.2010 21:20) писав:

Взяв за допомогою сили думки.

А сперечатись не потрібно.
Ви не праві, спочатку філософія, а потім вже фізика.

Як що у Вас є інші погляди на устрій Всесвіту, я уважно вислухаю.
А як що не має, то займайтеся краще поезією, чим фізикою.
Те, що спочатку була філософія, не означає, що не треба знати фізики. Ваші роздуми цікаві, але не вірні. Фізикою я займаюсь трохи менше, ніж хотілося б. А про свої погляди на устрій Всесвіту, я вже писав тут.
  • 0

#138 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 21:17

Перегляд дописуВасиль (8.06.2010 21:36) писав:

Те, що спочатку була філософія, не означає, що не треба знати фізики. Ваші роздуми цікаві, але не вірні. Фізикою я займаюсь трохи менше, ніж хотілося б. А про свої погляди на устрій Всесвіту, я вже писав тут.
Перш за все, треба знати, що таке вакуум. З точки зору квантової фізики вакуум не є якась порожнеча, а є так зване море Дірака, тобто сукупність ферміон-антиферміонних пар, тобто, фактично, з врахуванням специфіки взаємодії лептонного та кваркового сектору теорії поля, вакуум є конденсат електронно-позитронних та кварк-антикваркових пар…….

Ну і що? Що с цього можна зрозуміти?
Одне зрозуміло і є вірним, що «вакуум не є якась порожнеча». А далі, як виглядають ці «ферміон-антиферміонні пари», яким чином уявити ці «електронно-позитронні та кварк-антикваркові пари»? Ви можете їх намалювати? Ви знаєте як вони утворились? Де їх походження, і чому вони мають ці властивості? Все це фантазії на вільну тему. Що таке електрон і що таке позітрон? Намалюйте кварк і антикварк. Спроможні? Наврядчи? Електрон це властивість чи специфічна, стабільна форма руху? У всесвіті тільки одна властивість, це радіус-вектор сфери та рух, а все інше це наслідки.
  • 0

#139 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 22:01

Перегляд дописуGENA (8.06.2010 22:17) писав:

Перш за все, треба знати, що таке вакуум. З точки зору квантової фізики вакуум не є якась порожнеча, а є так зване море Дірака, тобто сукупність ферміон-антиферміонних пар, тобто, фактично, з врахуванням специфіки взаємодії лептонного та кваркового сектору теорії поля, вакуум є конденсат електронно-позитронних та кварк-антикваркових пар…….

Ну і що? Що с цього можна зрозуміти?
Одне зрозуміло і є вірним, що «вакуум не є якась порожнеча». А далі, як виглядають ці «ферміон-антиферміонні пари», яким чином уявити ці «електронно-позитронні та кварк-антикваркові пари»? Ви можете їх намалювати? Ви знаєте як вони утворились? Де їх походження, і чому вони мають ці властивості? Все це фантазії на вільну тему. Що таке електрон і що таке позітрон? Намалюйте кварк і антикварк. Спроможні? Наврядчи? Електрон це властивість чи специфічна, стабільна форма руху? У всесвіті тільки одна властивість, це радіус-вектор сфери та рух, а все інше це наслідки.
Все це - не філософські питання. Фізика не займається малюванням. Про кварки можете дізнатись тут. Всесвіт неможливо пізнати, не знаючи фізики. Але, щоб вивчити фізику, треба дуже довго вчитись. Ваш підхід до цієї справи дуже стихійний. Можливо, треба спочатку прочитати шкільні підручники, де все викладено просто й зрозуміло. Є непоганий підручник загальної фізики, виданий російською мовою, який є підходящим для інженерів: Д. Джанколи "Физика", Москва "Мир" 1989. З нього можна дуже багато зрозуміти.
  • 0

#140 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 22:37

Перегляд дописуВасиль (8.06.2010 23:01) писав:

Все це - не філософські питання. Фізика не займається малюванням. Про кварки можете дізнатись тут. Всесвіт неможливо пізнати, не знаючи фізики. Але, щоб вивчити фізику, треба дуже довго вчитись. Ваш підхід до цієї справи дуже стихійний. Можливо, треба спочатку прочитати шкільні підручники, де все викладено просто й зрозуміло. Є непоганий підручник загальної фізики, виданий російською мовою, який є підходящим для інженерів: Д. Джанколи "Физика", Москва "Мир" 1989. З нього можна дуже багато зрозуміти.
Мені не потрібні шкільні підручники, з мене досить і інститутцьких.

Да, сучасна фізика не займається малюванням, вона займається поєзією: :rolleyes:

ароматове квантове число (ароматовий заряд): дивність, чарівність, красу та правдивість

Щоб пізнати Всесвіт достатьньо начальної школи (Закони механіки Ньютона), та мати Розум, а фізика зовсім не потрібна. Зараз не існує фізики, а є тільки математика. Фізика, це розуміння фізичних процессів, уява як вони відбуваються. Цього в сучасній фізиці явно бракує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних