Перейти до вмісту

СИЛА ДУМКИ

Повідомлень в темі: 187

#101 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.06.2010 – 14:51

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 13:23) писав:

Маємо ще один приклад нефізичного підходу до фізичних понять. Щоб це зрозуміти, треба знати, що таке маса. Маса є мірою інертности тіла, а це крнкретно означає, що тіло з більшою масою має менше прискорення, ніж тіло меншої маси, коли на ці тіла діє однакова сила. А "динамічна маса" мірою інертности тіла не є, отже вона не є масою взагалі. Тобто ми маємо приклад метафізичної конструкції, а не фізичних знань.
Знову ви помиляєтесь і робите передвчасні висновки. Маса це багатогранне поняття і має багато проявів. По-перше маса це міра енергії, по-друге маса це прояв іі динамічних властивостей і як окремий випадок її динамічних властивостей це і є міра інертності тіла.

Продовження до попередньго.

Так само в процесі руху фотона він як би поступово згоряє. У момент випромінювання-випущення світла всі фотони більше масивні, містять у собі більшу кількість речовини (червоний зсув), а коли їх реєструють після тривалої «подорожі» їхня маса (кількість речовини) сильно зменшується (фіолетовий зсув).

Ще цікавий момент проглядається в такому поданні про динамічну масу тіла й енергії в зіставленні і об'єднанні хвильової механіки з поширенням світла у твердому й пружному середовищі.

Насправді ми реєструємо не первинні фотони, випромінювані джерелами світла (у тому числі зірками), а вторинні які утворюються (матеріалізуються) із середовища поширення (розповсюдження) в результаті хвильової інтерференції. Первинні фотони в результаті первинного імпульсу, що приводить їх у рух, приводять до збудження навколишнього середовища (потім вони «швидко» згорають), що передає це збудження у вигляді загасаючих хвиль. У свою чергу ці загасаючі хвилі середовища накладаються один на одного з утворенням інтерференційних вторинних фотонів, які у свою чергу приводять до вторинного збудження середовища (вони самі є продуктом цього збудження). І так доти, поки світло не досягне приймача цього випромінювання, де приймач поглинає (дематеріалізує) ту частину вторинних фотонів, які попадають у сферу його дії, тобто він погашає (заспокоює, гасить) збуджене середовище. У цьому випадку в середовищі утворюються стоячі хвилі, що рухаються (фотони), фазова швидкість розповсюдження (поширення) яких і приймається за швидкість розповсюдження світла у вакуумі, що є помилковим. Насправді чим «тонше» середовище, чим з більше дрібних часточок воно складається, тим фазова швидкість розповсюдження світла більша і теоретично в ідеальному вакуумі-середовищі швидкість розповсюдження (поширення) світла дорівнює нескінченності. Також і первинні фотони (інші матеріальні тіла) спроможні рухатися з будь якою швидкістю. Все залежить від первинного імпульсу (імпульсів) та розрідженості середовища у напрямку руху. Знову же в ідеальному вакуумі-середовищі швидкість залежить тільки від первинного імпульсу та інерційності системи (тіла), а у реальному космічному середовищі додається ще супротив середовища, яке не дає тілу швидко рухатися за рахунок своєї твердості та пружності, та знищення тіла за рахунок тертя (виділення тепла).
  • 0

#102 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 06.06.2010 – 16:01

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 15:51) писав:

Знову ви помиляєтесь і робите передвчасні висновки. Маса це багатогранне поняття і має багато проявів. По-перше маса це міра енергії, по-друге маса це прояв іі динамічних властивостей і як окремий випадок її динамічних властивостей це і є міра інертності тіла.

Чому це я маю помилятись? Звідки випливає, що Ваша формула має якийсь фізичний сенс? В жодному підручнику фізики ніяка "динамічна маса" не згадується. Чи, може, весь світ увесь час чекав, поки Ви її згадаєте?
  • 0

#103 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 16:03

Gena, вибачте, але це маячня!!! Не витрачайте ви на це час. Ідіть в астрологію чи ще якусь подібну лайноподібну псевдонауку, ви там будете вострєбувані. Сорі. Я не міг читати вашу писанину. Без дуже специфічного відчуття. Просипающегося раздраженія.
  • 0

#104 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 16:04

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 13:23) писав:

Маємо ще один приклад нефізичного підходу до фізичних понять. Щоб це зрозуміти, треба знати, що таке маса. Маса є мірою інертности тіла, а це крнкретно означає, що тіло з більшою масою має менше прискорення, ніж тіло меншої маси, коли на ці тіла діє однакова сила. А "динамічна маса" мірою інертности тіла не є, отже вона не є масою взагалі. Тобто ми маємо приклад метафізичної конструкції, а не фізичних знань.
Я ще раз подивився на Ваш профіль і прочитав що Ви є фізик, та цікавитесь наукою. Мені цікаво по якому профілю Ви фізик, фізик-теоретик, фізик-ядерник, фізик-механік чи щось інше?

Що я хочу сказати, що міра інертності тіла, її дія, це прояв дії середовища на тіло. У ідеальному вакуумі це середовище по суті відсутньо і ця дія середовища на тіло також відсутня. Так що у середовищі ідеального вакууму ніякої інертності не існує. Це демонструють літаючі тарілки НЛО. Ви часом не захоплюєтесь уфологією?

Відсутність інерційності у вакуумі також доводить Закон Збереження Форми.
Тому у ідеальному вакуумі швидкість та прискорення можуть бути які завгодно, від нуля до нескінченності. Єдине, щоб змінити якийсь стан тіла потрібна енергія і це теж витікає з Закону Збереження Форми (ЗЗФ), так як стан спокою, стан руху, або стан прискорення це та або інша форма існування матерії, а ЗЗФ гласить, що «форма» не любить змін у якому би виді вони не мали би прояв. «Форма» це найперше «спокій». А що змушує її змінюватися, це «Закони Життя» - рух та рух по висхідній спіралі.
  • 0

#105 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 16:38

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 17:04) писав:

Я ще раз подивився на Ваш профіль і прочитав що Ви є фізик, та цікавитесь наукою. Мені цікаво по якому профілю Ви фізик, фізик-теоретик, фізик-ядерник, фізик-механік чи щось інше?

Взагалі я є фізиком-теоретиком і конкретно займаюсь розробкою теорії кулонівського спарювання між протоном та електроном.

Що я хочу сказати, що міра інертності тіла, її дія, це прояв дії середовища на тіло.
Я знаю один прояв дії середовища на тіло - сила тертя при руху тіла в середовищі. Таких прикладів, щоб середовище впливало на інертність тіла, я не зустрічав. Наведіть конкретні приклади та механізми такої дії! Про вакуум, будь ласка, не згадуйте! Щоб не ускладнювати діалогу...
  • 0

#106 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 17:05

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 17:01) писав:

Чому це я маю помилятись? Звідки випливає, що Ваша формула має якийсь фізичний сенс? В жодному підручнику фізики ніяка "динамічна маса" не згадується. Чи, може, весь світ увесь час чекав, поки Ви її згадаєте?
Мабуть так і є. Весь світ чекав Демокрита, чи когось ще, щоб довідатися, що Земля не плоска, а кругла. Потім ще декілька тисяча літ чекав Коперника, Джордано Бруно, щоб пізнати, що не Сонце рухається навколо Землі, а навпаки, потім дочекався Ньютона, який склав рівняння до механіки, потім Максвела з його рівняннями для електромагнітного поля і так далі.

Мабуть прийшов час дізнатися людству, що існує тільки дві маси, енергетична (статична) та динамічна, а всі інші тільки прояви цих двох у не порожньому вакуумі-середовищі, і що ідеального вакууму не існує, і що абсолютного нуля теж не існує, і що 0 ≡ ∞, і що єдиної теорії поля яку розробляють вчені теж не існує, а є тільки єдина теорія всього і не там, де вчені її шукають, а всього на всього Закон Збереження форми в поєднанні з Законами Життя і багато іншого.

Перегляд дописуIA32 (6.06.2010 17:03) писав:

Gena, вибачте, але це маячня!!! Не витрачайте ви на це час. Ідіть в астрологію чи ще якусь подібну лайноподібну псевдонауку, ви там будете вострєбувані. Сорі. Я не міг читати вашу писанину. Без дуже специфічного відчуття. Просипающегося раздраженія.
Нічого дивного. Прояви Закону Збереження Форми.
  • 0

#107 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 17:22

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 18:05) писав:

Мабуть прийшов час дізнатися людству, що існує тільки дві маси, енергетична (статична) та динамічна, а всі інші тільки прояви цих двох у не порожньому вакуумі-середовищі...
А що, хіба існують ще якісь маси? До сих пір світ знав лише про існування гравітаційної та інертної маси, а виявилось, що існує цілий світ мас!
  • 0

#108 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 17:38

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 17:38) писав:

Взагалі я є фізиком-теоретиком і конкретно займаюсь розробкою теорії кулонівського спарювання між протоном та електроном.

Я знаю один прояв дії середовища на тіло - сила тертя при руху тіла в середовищі. Таких прикладів, щоб середовище впливало на інертність тіла, я не зустрічав. Наведіть конкретні приклади та механізми такої дії! Про вакуум, будь ласка, не згадуйте! Щоб не ускладнювати діалогу...
Воно і не дивно, що Ви знаєте тільки одно слідство із первинного руху та не знаєте що таке сам первинний рух взагалі, відкіля він береться. Про вакуум можете не хвилюватись, його взагалі не існує, так як взагалі тоді не існувало би простору. Є тільки космічний вакуум, а це вже середовище.
Ту тему, де я розповідав про первинний рух видалили у смітник, але як водиться рукописи не горять. Там тільки основи. Якщо будуть запитання та бажання можу викласти докладніше.

СВІТОБУДОВА І ЙОГО ПЕРВИННІ ВЛАСТИВОСТІ

http://www.tereveni....showtopic=21712
  • 0

#109 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 18:02

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 18:38) писав:

Воно і не дивно, що Ви знаєте тільки одно слідство із первинного руху та не знаєте що таке сам первинний рух взагалі, відкіля він береться.

Я, дійсно, не знаю, що таке "первинний рух"! Може це рух думки? Як немає думки, то й ніякого руху немає. Бо той первинний рух все-таки треба було колись придумати! Ваша тема на смітнику є дуже довгою. Чи не могли б Ви одним реченням написати, що таке первинний рух?
  • 0

#110 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 18:09

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 18:22) писав:

А що, хіба існують ще якісь маси? До сих пір світ знав лише про існування гравітаційної та інертної маси, а виявилось, що існує цілий світ мас!
Ще раз повторюю, що існують тільки дві нероздільні (як одна) маси. Дві щоб розділити та усвідомити її основні прояви (енергія-маса, як едине ціле). На справді всього одна (це я їх розділив для більшого розуміння, що є що). Гравітаційна, та інертна маси це прояви единої і нероздільної динамічної маси у середовищі. Із гравітіційної, та інертної маси не видно де там інергія і що воно таке, а формула Ейнштейна помилкова та суперечлива. Захотілося йому заборонити світлу рухатися швидче ніж у середовищі Сонячної системи і все тут, вся наука у ступорі. Світлу байдуже що хотів Ейнштейн. Воно як рухалось по законам фізики, так і буде рухатися.

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 19:02) писав:

Я, дійсно, не знаю, що таке "первинний рух"! Може це рух думки? Як немає думки, то й ніякого руху немає. Бо той первинний рух все-таки треба було колись придумати! Ваша тема на смітнику є дуже довгою. Чи не могли б Ви одним реченням написати, що таке первинний рух?
Одним реченням, подивіться на більярдний стіл, де весь стіл заповнений більярдними шарами і поміркуйте яким чином вони можуть рухатися на плошині.

p.s.
Це Ви мабуть про сучасну науку сказали, не має ніякої тверезої думки, не має ніякого руху, а тільки копирсання.

Повідомлення відредагував GENA: 06.06.2010 – 18:30

• 0

#111 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.06.2010 – 18:19

ДУМКА НАПИСАНА КАПСОМ ПРИХОВУЄ СИЛУ!!!11

Так от. Силу мають тільки факти, дії і наслідки цих самих дій. Інакше, Памелі Андерсон жилось би не солодко, якби думки всього світу раптом получили свою силу. В маячню не вірю і приймаю тільки голі факти :rolleyes:
  • 0

#112 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 18:38

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 19:09) писав:

Ще раз повторюю, що існують тільки дві нероздільні (як одна) маси. Дві щоб розділити та усвідомити її основні прояви (енергія-маса, як едине ціле). На справді всього одна (це я їх розділив для більшого розуміння, що є що). Гравітаційна, та інертна маси це прояви единої і нероздільної динамічної маси у середовищі.
Я не зрозумів: які прояви? Чому прояви?

Одним реченням, подивіться на більярдний стіл, де весь стіл заповнений більярдними шарами і поміркуйте яким чином вони можуть рухатися на плошині.
Вони можуть рухатись по прямих та ломаних лініях. І що з того? Де тут первинність?

p.s.
Це Ви мабуть про сучасну науку сказали, не має ніякої тверезої думки, не має ніякого руху, а тільки копирсання.
Ні, я сказав, що без думки руху не може бути.
  • 0

#113 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 19:01

Перегляд дописуКрихітка (6.06.2010 19:19) писав:

ДУМКА НАПИСАНА КАПСОМ ПРИХОВУЄ СИЛУ!!!11

Так от. Силу мають тільки факти, дії і наслідки цих самих дій. Інакше, Памелі Андерсон жилось би не солодко, якби думки всього світу раптом получили свою силу. В маячню не вірю і приймаю тільки голі факти :rolleyes:

Фактів навколо нас безліч, а спроможні ми їх помічати й сприймати?
Або ми звикли сприймати тільки ті факти, які нам підносять «авторитети»?
А самі ми на щось гідні?

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 19:38) писав:

Я не зрозумів: які прояви? Чому прояви?

Вони можуть рухатись по прямих та ломаних лініях. І що з того? Де тут первинність?

Ні, я сказав, що без думки руху не може бути.
1. Вибачаюсь – властивості. Це гравітаційні та інертні якості, прояви дії на тіло середовища.

2. По прямих і ломаних лініях вони рухатися не можуть, нема порожнього місця, куди б можна було рухатися.

Уточнюю, яким чином може рухатися окремий шар?

3. Це точно, Думка як ціле первинна у всіх відношеннях.
  • 0

#114 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 19:12

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 20:01) писав:

1. Вибачаюсь – властивості. Це гравітаційні та інертні якості, прояви дії на тіло середовища.

2. По прямих і ломаних лініях вони рухатися не можуть, нема порожнього місця, куди б можна було рухатися.

Уточнюю, яким чином може рухатися окремий шар?
Ви хочете сказати, що рух визначається граничними умовами?
  • 0

#115 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.06.2010 – 19:28

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 19:01) писав:

Фактів навколо нас безліч, а спроможні ми їх помічати й сприймати?
Або ми звикли сприймати тільки ті факти, які нам підносять «авторитети»?
А самі ми на щось гідні?
Якби людина засвоювала ВСЕ що відбувається, це закінчилось би невесело. Наш мозок спеціально відсіює інформацію яка нам непотрібна. Особисто я сприймаю ті факти які можна підтвердити і які я бачу на власні очі, вони для мене і авторитет.
  • 0

#116 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 20:30

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 20:12) писав:

Ви хочете сказати, що рух визначається граничними умовами?
Поки ще ніяких гранічних умов.

Але можливо це Вам допоможе. Це мабуть і будуть первинні граничні умови.
Всі шари однакові, тверді та пружні, їх первинні властивості: d = 1, V ≈ 1, Е = 1, m = 1. Зазори мають негативну масу пропорційну їх об’єму і таку ж негативну енергію.
В цілому система врівноважена, з приблизно нульовою масою та енергією. Ніяких зовнішніх сил не має, та ніякі сили поміж шарами ще не діють, відсутні. Ніяких проявів ні інерційних, ні гравітаційних, ще не існує.

Зображення

Мал. 1

1. Яким чином може рухатися один окремий шар?
2. Яким чином можуть рухатися два шари?
3. Три?
4. Чотири?
5. П’ять?
6. Шість?
7. Сім?
8. Який рух потребує найменшого витрачання енергії?

Перегляд дописуКрихітка (6.06.2010 20:28) писав:

Якби людина засвоювала ВСЕ що відбувається, це закінчилось би невесело. Наш мозок спеціально відсіює інформацію яка нам непотрібна. Особисто я сприймаю ті факти які можна підтвердити і які я бачу на власні очі, вони для мене і авторитет.
Це все вірно, але невеличке уточнення. Наш мозок відсіює не тільки інформацію яка нам зараз не потрібна (вона нікуди не зникає, а потрапляє у «сховище»), а також ту інформацію, яку мозок, свідомість не може ще усвідомити, підібрати до цієї інформації належний образ (ключ шифру). Як говориться, ця інформація потрапляє в одно вухо, а вилітає з іншого.

Це все похвально, що для Вас не існує інших авторитетів, ніж Ваші власні очі. Нажаль для більшості людства власні очі, вуха, відчуття, розум не є авторитетом. Їх замінює сурогат - зовнішні «авторитети».
  • 0

#117 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 21:09

Перегляд дописуGENA (6.06.2010 21:30) писав:

Зазори мають негативну масу пропорційну їх об’єму
Невже? Це означає, що, ящо існує гравітаційне поле, то їх прискорення буде протилежним прискоренню шарів. Шари будуть падати вниз, а зазори будуть летіти вверх! Якщо Ви не розумієте, що це є нонсенс, то я нічим не можу Вам допомогти.
  • 0

#118 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 22:16

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 22:09) писав:

Невже? Це означає, що, ящо існує гравітаційне поле, то їх прискорення буде протилежним прискоренню шарів. Шари будуть падати вниз, а зазори будуть летіти вверх! Якщо Ви не розумієте, що це є нонсенс, то я нічим не можу Вам допомогти.
Ви що насміхаєтесь, або ви зовсім не фізик, яким представляєтесь. Зараз не йдеться про ніякі гравітаційні поля, їх ще не існує. Це введене з метою Закону збереження енергії. Так як вона ні с чого не виникає і нікуди не зникає. Або вам невідомо, що у сучасній науці (фізиці) є і позитрони, і античастинці, і антиматерія, і білі - чорні діри і багато іншого. Як що Вам так сподобається можете вважати, що зазори мають позитивні значення і являють собою середовище для шарів. У будь-якому випадку закон збереження енергії буде виконуватися.

∑Еоб = Еср; ∑Еоб – Еср = 0.

У першому випадку шари та зазори це об’єкти, а середовища ще не має.
У другому випадку є об’єкти і є середовище.

1ш + -1з = 0; 1ш = 1з;
1ш – 1з(ср) = 0; 1ш = 1з(ср).

Ви що у першому класі не вчилися?
  • 0

#119 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.06.2010 – 23:51

Що я хочу сказати, що міра інертності тіла, її дія, це прояв дії середовища на тіло. У ідеальному вакуумі це середовище по суті відсутньо і ця дія середовища на тіло також відсутня. Так що у середовищі ідеального вакууму ніякої інертності не існує. Це демонструють літаючі тарілки НЛО. Ви часом не захоплюєтесь уфологією?
а я в дитинстві теж думав що невагомість виникає від вакууму, і космічні апарати не падають тому що на них діє вакуум:rolleyes:
а виявиось що невагомість це коли сили не діють, або дія сил зрівноважена:)
  • 0

#120 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 07.06.2010 – 00:34

Перегляд дописуВасиль (6.06.2010 22:09) писав:

p.s.
Я вибачаюсь за приниження Вашої гідності у попередньому дописі, але і Ви мене зрозумійте.

У тому, що шари будуть падати вниз, а зазори будуть летіти вверх нічого дивного не має і ніякий це не нонсенс. Камені падають з неба, а водневі кулі летять вверх. Невже Ви цього ніколи не помічали і над цим ніколи не замислювались? У старі часи теж вважали, що камені не можуть падати з неба, а тіла важчі за повітря не можуть літати і нічого, все минулось. Вчені не розуміють що таке античастинки, антиматерія, антивсесвіти і таке інше. Як раз для них буде натяк, що це таке, а я і так розумію що це є. Вчені вважають, що швидкість світла постійна і неможливо її перевищити, гадають що всесвіт плоский, як у стародавні часи гадали, що Земля плоска і покоїться на трьох китах, гадають що всесвіт розширюється і галактики розбігаються та думають що з ним буде далі, закінчиться це тепловою смертю, або розширення зміниться на стискання і знову стиснеться в сингулярну точку, гадають, що ми єдині у всьому всесвіті і розуму ніде більше не існує. Яке з невірство і нахабство. Поки ще повірте мені на слово, але людство, це поки ще немовля, яке не навчилося не тільки ходити, а і розмовляти, а Земля це Галактичні дитячі ясла. Так що будь ласка хочете, щоб я Вам пояснив, прислухайтеся, а не хочете ніхто Вас не примушує. Тільки не потрібно більше натяків: «то я нічим не можу Вам допомогти»

Перегляд дописуKatod (7.06.2010 00:51) писав:

а я в дитинстві теж думав що невагомість виникає від вакууму, і космічні апарати не падають тому що на них діє вакуум:rolleyes:
а виявиось що невагомість це коли сили не діють, або дія сил зрівноважена:)
Так воно і є. У Світобудові в первинному її виді (було це колись чи ні, існує де такий стан чи ні сказати не можу, але для розуміння, для теоретичного розгляду це необхідно), у статичному стані, всі сили потенційно-зрівноважені і ніяких проявів сил поки ще не має, не існують. Сили виникають тільки тоді, коли виникає рух. Рух первинний, а всі сили вторинні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних