Перейти до вмісту

Ставлення до своєї країни

Повідомлень в темі: 170

Опитування: ставлення до своєї країни (47 користувачів проголосувало)

а ви хто?

1. патріот (21 голосів [44.68%])

Процент голосів: 44.68%

2. націоналіст (22 голосів [46.81%])

Процент голосів: 46.81%

3. інтернаціоналіст (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

4. байдужий (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:степу

Відправлено 28.05.2010 – 00:34

Перегляд дописуОлеська (26.05.2010 19:20) писав:

Абсолютно погоджуюсь. Особливо щодо останньої фрази.

Перегляд дописуЗварич (26.05.2010 20:56) писав:

Вперше погоджуюсь з ультраправою націоналісткою <_<

Авторка статті свої особисті комплекси натягує на всіх українців

Це точно.
  • 0

#62 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 28.05.2010 – 14:24

Перегляд дописуБезбожник (26.05.2010 13:48) писав:

Гм...це чия ж цитата, коли не секрет ? Гітлєра ? Тимошенко ? Чи таки... власна ?
таки власна. тут і цитувати нікого не треба все й так видно.

Цитата

А свою статтю, котра нас чудово характеризувала б, толкнуть, слабО ?
не слабо. але немаю до цього хисту. ось людина висловила чудові думки і я з нею повністю згідний.
  • 0

#63 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 16:02

Перегляд дописуЗварич (26.05.2010 20:56) писав:

Вперше погоджуюсь з ультраправою націоналісткою <_<

З приводу націоналістів. Чи хтось з шановних форумчан помітив, що поняття "націоналіст" є виключно українським? У всіх інших країнах людей, які люблять свою Батьківщину, називають "патріотами", "достойними синами своєї країни" та інше. А у нас, якщо хтось вийде на вулицю з прапором рідної країни - вже кричать: "О, вже націоналісти повилазили!" Я зараз читаю книгу Лева Силенка "Мага Віра", і в ній Святослав говорить, що той, хто помирає рабом, рабом і народжується. Ми зараз раби в своїй власній країні. Чи не час звільнятися?
  • 0

#64 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 17:09

Перегляд дописуОнук Велеса (28.05.2010 17:02) писав:

З приводу націоналістів. Чи хтось з шановних форумчан помітив, що поняття "націоналіст" є виключно українським? У всіх інших країнах людей, які люблять свою Батьківщину, називають "патріотами", "достойними синами своєї країни" та інше...
Кожна людина, яка цікавиться тим, що робиться у світі, дивиться, читає новини ніколи подібного не скаже. <_<
Росіяни, наприклад, не звикли називати себе націоналістами, але серед них, на жаль, процвітає російський шовінізм, тобто крайня форма націоналізму, яка характеризується зверхністю власної нації над іншими.
  • 0

#65 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 17:26

Перегляд дописуrobikpl (28.05.2010 18:09) писав:

Кожна людина, яка цікавиться тим, що робиться у світі, дивиться, читає новини ніколи подібного не скаже. <_<
Росіяни, наприклад, не звикли називати себе націоналістами, але серед них, на жаль, процвітає російський шовінізм, тобто крайня форма націоналізму, яка характеризується зверхністю власної нації над іншими.

Цілком точно зазначено. Я не цікавлюсь тим, що робиться у світі і не дивлюсь новини. Я лише читаю книги. Але уявімо, що я все це роблю. Тоді що з тих подій в світі або новин суперечить моєму твердженню, що націоналізм є суто українським явищем? Московитський шовінізм? Це ваш аргумент?
  • 0

#66 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 18:19

Перегляд дописуОнук Велеса (28.05.2010 18:26) писав:

Цілком точно зазначено. Я не цікавлюсь тим, що робиться у світі і не дивлюсь новини. Я лише читаю книги. Але уявімо, що я все це роблю. Тоді що з тих подій в світі або новин суперечить моєму твердженню, що націоналізм є суто українським явищем? Московитський шовінізм? Це ваш аргумент?
Онук Велеса, можливо Ви книги і читаєте, але про що? Якщо Ви уже тут, в інтернеті, то маєте можливість поцікавитися і об΄єктивно подивитися, що таке націоналізм, яким він є у інших країнах. Це обговорювати я не буду і не хочу, бо треба на все дивитися об΄єктивно, а не посилатися на невідомо яких авторів, а думку інших авторитетів рішуче відкидати, кажучи, що ця видатна людина для мене не авторитет. Чорне залишиться чорним, а біле біле, незалежно як ми би кожне з них не називали, чи заперечували об΄єктивні думки інших щодо цього.
Подивіться і шукайте об΄єктивну істину. Матеріалу в інтернеті, що таке "шовінізм" і "націоналізм" дуже багато.

Повідомлення відредагував robikpl: 28.05.2010 – 18:23

• 0

#67 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 18:35

Перегляд дописуrobikpl (28.05.2010 19:19) писав:

Онук Велеса, можливо Ви книги і читаєте, але про що? Якщо Ви уже тут, в інтернеті, то маєте можливість поцікавитися і об΄єктивно подивитися, що таке націоналізм, яким він є у інших країнах. Це обговорювати я не буду і не хочу, бо треба на все дивитися об΄єктивно, а не посилатися на невідомо яких авторів, а думку інших авторитетів рішуче відкидати, кажучи, що ця видатна людина для мене не авторитет. Чорне залишиться чорним, а біле біле, незалежно як ми би кожне з них не називали, чи заперечували об΄єктивні думки інших щодо цього.
Подивіться і шукайте об΄єктивну істину. Матеріалу в інтернеті, що таке "шовінізм" і "націоналізм" дуже багато.

Річ у тім, що мене не цікавлять інші країни. Я маю свою власну. Демагогія про чорне та біле не змінить того факту, що націоналістами в Україні звали тих, хто віддавав за неї свої життя і ці люди йшли на смерть свідомо. Вони хотіли на своїй землі жити вільно. Зараз мають тавро націоналіста. А московити націоналізму не мають, бо там не існує нації, як етнічно вираженої одиниці.
  • 0

#68 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 28.05.2010 – 19:13

Цитата

бо там не існує нації, як етнічно вираженої одиниці.

В нас теж не існує. І (відкрию велику таємницю) ніде не існує. Нема моноетнічних країн.

У світі більше ніж 3000 мов та етнічних національностей, і лише 191 країна (нація).
  • 0

#69 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 19:23

Перегляд дописуОнук Велеса (28.05.2010 19:35) писав:

Річ у тім, що мене не цікавлять інші країни. Я маю свою власну. Демагогія про чорне та біле не змінить того факту, що націоналістами в Україні звали тих, хто віддавав за неї свої життя і ці люди йшли на смерть свідомо. Вони хотіли на своїй землі жити вільно. Зараз мають тавро націоналіста. А московити націоналізму не мають, бо там не існує нації, як етнічно вираженої одиниці.
Дозволю собі з дечим не погодитись. Віддавали своє життя за Україну, хотівши жити вільно на своїй землі і воїни червоної армії в роки ІІ світової війни. Багато-хто з них уявляв Україну вільною у складі Радянського союзу. Та їх націоналістами ніхто не називає.
А хто достеменно може сказати, що в Україні українська нація є більш етнічно вираженою, ніж у Росії російська? А чи російської нації просто не існує? Які ж тоді критерії нації, як етнічно вираженої одиниці і чим це визначено?

Повідомлення відредагував robikpl: 28.05.2010 – 19:30

• 0

#70 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 19:27

Перегляд дописуЗварич (28.05.2010 20:13) писав:

В нас теж не існує. І (відкрию велику таємницю) ніде не існує. Нема моноетнічних країн.

У світі більше ніж 3000 мов та етнічних національностей, і лише 191 країна (нація).

Ваша статистика (до речі, можна посилання, звідки взялось "більше, ніж 3000 мов" і наскільки більше) говорить про те, що ми стоїмо на порозі нового державотворення. А у нас все-таки існує.

Перегляд дописуrobikpl (28.05.2010 20:23) писав:

Дозволю собі з дечим не погодитись. Віддавали своє життя за Україну, хотівши жити вільно на своїй землі і воїни червоної армії в роки ІІ світової війни. Багато-хто з них уявляв Україну вільною у складі Радянського союзу.
А хто достеменно може сказати, що в Україні українська нація є більш етнічно вираженою, ніж у Росії російська? А чи російської нації просто не існує? Які ж тоді критерії нації, як етнічно вираженої одиниці і чим це визначено?

Послухайте, історія України не вимірюється одним століттям. Що ви все зациклюєте на московії?
  • 0

#71 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 28.05.2010 – 19:34

Цитата

до речі, можна посилання, звідки взялось "більше, ніж 3000 мов" і наскільки більше

Забув поставити (с). То Бжезинський казав.

Цитата

говорить про те, що ми стоїмо на порозі нового державотворення

Буде 3000 держав? Коли?

Цитата

А у нас все-таки існує.

Лише у хворобливій уяві націоналістів, ога.

Повідомлення відредагував Зварич: 28.05.2010 – 19:34

• 0

#72 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 19:45

Перегляд дописуЗварич (28.05.2010 20:34) писав:

Забув поставити (с). То Бжезинський казав.

Буде 3000 держав? Коли?

Лише у хворобливій уяві націоналістів, ога.

Але Бжезинський не є мовознавцем (якщо ми маємо на увазі одного і того ж Бжезинського). Треба буде якось знайти детальнішу інформацію.

А чому вас це дивує (про 3000 держав я, здається, не говорив)? Після розвалу срср скільки держав утворилось? А уява у мене-таки справді хвороблива, жодного сумніву.
  • 0

#73 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 19:59

Перегляд дописуОнук Велеса (28.05.2010 20:27) писав:

Послухайте, історія України не вимірюється одним століттям. Що ви все зациклюєте на московії?
Я лише навів приклад того, що багато людеї червоної армії віддавали навіть життя задля України, яку вони бачили по своєму вільною, але їх ніхто не називає націоналістами.

Я вважаю націоналістами тільки тих людей, які люблять свою НАЦІЮ (не плутати з державою), захищають її, боряться за неї, все роблять задля її блага та інтереси. В цьому нічого поганого немає, якщо така людина буде поважати і інші нації.
Онук Велеса, як Ви ставитесь до лівих поглядів та ідей?
  • 0

#74 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 20:20

Перегляд дописуrobikpl (28.05.2010 20:59) писав:

Я лише навів приклад того, що багато людеї червоної армії віддавали навіть життя задля України, яку вони бачили по своєму вільною, але їх ніхто не називає націоналістами.

Я вважаю націоналістами тільки тих людей, які люблять свою НАЦІЮ (не плутати з державою), захищають її, боряться за неї, все роблять задля її блага та інтереси. В цьому нічого поганого немає, якщо така людина буде поважати і інші нації.
Онук Велеса, як Ви ставитесь до лівих поглядів та ідей?

Я не знаю, чи усвідомлюєте ви, наскільки унікальною є Україна? Чи знаєте ви, що таке Кам"яна Могила, в якій були знайдені кості мамонта з різьбленням на них, що епос про Гільгамеша увійшов до Старого Заповіту, а ієрогліфи, знайдені там, зараз визнано попередниками шумерських? Чи уявляєте ви собі масштаби країни Бореїв, Гіпербореїв, Антів, Скитів? Це все попередники сучасної держави України, розташовані на території сучасної України.
Для вас, наскільки я встиг помітити, історія України починається з 1917 року. А до лівих поглядів та ідей я ставлюсь з захопленням, як і до всіх поглядів та ідей, які вели до масового знищення українців.
  • 0

#75 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.05.2010 – 22:48

Перегляд дописуОнук Велеса (28.05.2010 20:20) писав:

А до лівих поглядів та ідей я ставлюсь з захопленням, як і до всіх поглядів та ідей, які вели до масового знищення українців.
Не дочекаєтесь. До 1954-го року українці вели битви за незалежність, коли уся Східна Європа давно була в полоні комуністичного екстазу.

Повідомлення відредагував ----: 28.05.2010 – 22:49

• 0

#76 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 28.05.2010 – 23:00

Перегляд дописуОнук Велеса (28.05.2010 21:20) писав:

А до лівих поглядів та ідей я ставлюсь з захопленням, як і до всіх поглядів та ідей, які вели до масового знищення українців.

Перегляд допису---- (28.05.2010 23:48) писав:

Не дочекаєтесь. До 1954-го року українці вели битви за незалежність, коли уся Східна Європа давно була в полоні комуністичного екстазу.
Не дочекаєтесь! Це точно! І не мрійте!

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 28.05.2010 – 23:07

• 0

#77 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 06:11

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (29.05.2010 00:00) писав:

Не дочекаєтесь! Це точно! І не мрійте!

А що ми робимо для того, щоб вони не дочекались? Населення зменшується, вимирає, виїжджає за кордон, молодь вчить спотворену історію, глузують з віри прабатьків і втратили зв"язок між поколіннями. Якщо комуняки та фашисти фізично нищили українців, то ще й дотепер відбувається духовне знищення. А на чолі держави стоїть гарант цього знищення.
  • 0

#78 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 09:23

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 07:11) писав:

А що ми робимо для того, щоб вони не дочекались? Населення зменшується, вимирає, виїжджає за кордон, молодь вчить спотворену історію, глузують з віри прабатьків і втратили зв"язок між поколіннями. Якщо комуняки та фашисти фізично нищили українців, то ще й дотепер відбувається духовне знищення. А на чолі держави стоїть гарант цього знищення.
Нашою відповіддю в цій ситуації має бути не лише політична боротьба, але й те, щоби народ сам дбав про розвиток своєї духовної і національної самобутності. Щоби люди самостійно цікавилися своєю культурою, історією, дбали про свої звичаї та обряди, виконували їх, гідно їх показували перед собою та іншими народами. Інакше ми асимілюємося до чогось не свого і нація як така буде повністю знищуватися.
  • 0

#79 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 09:41

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 10:23) писав:

Нашою відповіддю в цій ситуації має бути не лише політична боротьба, але й те, щоби народ сам дбав про розвиток своєї духовної і національної самобутності. Щоби люди самостійно цікавилися своєю культурою, історією, дбали про свої звичаї та обряди, виконували їх, гідно їх показували перед собою та іншими народами. Інакше ми асимілюємося до чогось не свого і нація як така буде повністю знищуватися.
люди спочатку їсти хочуть. а потім вже можна цікавитися культурою, історією і теде.
  • 0

#80 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.05.2010 – 10:05

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 09:41) писав:

люди спочатку їсти хочуть. а потім вже можна цікавитися культурою, історією і теде.
Базові інстинкти наше все. Стадо корів, що біжить на купу сіна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних