Перейти до вмісту

Ставлення до своєї країни

Повідомлень в темі: 170

Опитування: ставлення до своєї країни (47 користувачів проголосувало)

а ви хто?

1. патріот (21 голосів [44.68%])

Процент голосів: 44.68%

2. націоналіст (22 голосів [46.81%])

Процент голосів: 46.81%

3. інтернаціоналіст (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

4. байдужий (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.05.2010 – 22:32

В Політику.
  • 0

#42 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 24.05.2010 – 02:46

а моя країна наразі - це Росія... Люблю і ненавиджу її не менше, ніж Україну. Люблю - тому що це чудова країна, населена добрими людьми, з надзвичайною природою ітеде. А ненавиджу тому, що забагато горя мені принесла що одна, що інша держава... і не мені одній, мабуть...
  • 0

#43 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.05.2010 – 05:42

Самотня а взагалі ваша країна яка? народились ви де?
  • 0

#44 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донбас

Відправлено 24.05.2010 – 08:26

Перегляд дописуОлеська (23.05.2010 19:16) писав:

"права" я написала в дужках, тому, що ультра-націоналістка я принаймні такого не чула, є поняття ультра-правий, тобто той самий націоналіст, тільки... як би то сказати... щось між націоналістом і нацистом, чи що. Нє, я не нацистка, але трохи більше, ніж націоналістка.

Прикольне формулювання... А расові теорії теж тобі до душі? Негри — недолюди (у глобальному розрізі, не лише українські негри)? :happy1:

Перегляд дописуСамотня (24.05.2010 03:46) писав:

а моя країна наразі - це Росія... Люблю і ненавиджу її не менше, ніж Україну. Люблю - тому що це чудова країна, населена добрими людьми, з надзвичайною природою ітеде. А ненавиджу тому, що забагато горя мені принесла що одна, що інша держава... і не мені одній, мабуть...

Сподіваюся, мені ніколи в моєму довгому-довгому житті не випаде честь відвідати твою батьківщину. Я отетерів від поводження до мене кацапів-туристів в готелі у Криму. Страшно уявити, яке б приниження довелося б пережити в самому Кацапстані. З мого досвіду, москолота — нахабна, пихата, зазнайкувата народність.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.05.2010 – 09:23

Перегляд дописуКобзар112 (24.05.2010 09:26) писав:

Сподіваюся, мені ніколи в моєму довгому-довгому житті не випаде честь відвідати твою батьківщину. Я отетерів від поводження до мене кацапів-туристів в готелі у Криму. Страшно уявити, яке б приниження довелося б пережити в самому Кацапстані. З мого досвіду, москолота — нахабна, пихата, зазнайкувата народність.
якийбрєд :happy1:
я от кожного дня афігваю від своїх співгромадян. не знаю чим же тебе могли так вразити громадяни іншої країни.
мда, помітила, шо таки в тій іншій чужій країні ставлення до мене як до українки набагато краще , ніж у власній країні.
в тебе вибірковий досвід.
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.05.2010 – 15:35

Прикольне формулювання... А расові теорії теж тобі до душі? Негри — недолюди (у глобальному розрізі, не лише українські негри)? :rolleyes:
Нормальне формулювання. Я не расистка. Але все має бути на своєму місці. Якщо чорна раса дозволила поработити себе, значить вона таки слабша. А я за тваринний відбір - виживає сильніший. І ще: мене страшенно дратує, як зараз перекручується історія у фільмах, принаймні, (зокрема американцями) де чорні можуть бути і королями, і лицарями і теде.
  • 0

#47 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 24.05.2010 – 23:27

Прикольне формулювання... А расові теорії теж тобі до душі? Негри — недолюди (у глобальному розрізі, не лише українські негри)? :rolleyes:

Перегляд дописуОлеська (24.05.2010 16:35) писав:

Нормальне формулювання. Я не расистка. Але все має бути на своєму місці. Якщо чорна раса дозволила поработити себе, значить вона таки слабша. А я за тваринний відбір - виживає сильніший. І ще: мене страшенно дратує, як зараз перекручується історія у фільмах, принаймні, (зокрема американцями) де чорні можуть бути і королями, і лицарями і теде.

Ось що я ще про це все думаю. Я не хочу сказати, що Українська нація гарна, а всі інші нації навколо погані і що я всі інші нації ненавиджу. Зовсім ні. Я впевнений, що і серед євреїв і серед росіян є нормальні гарні і порядні люди і з якими можна нормально підтримувати людські стосунки. Але справа в тому, що про ту чи іншу націю складається враження судячи з вчинків, які робить більшість представників тієї чи іншої нації. Хто їм лікар, що росіяни і євреї зганьбили свою націю отими масовими поганими вчинками, що тепер їх ніхто не любить і не тільки в Україні, а і в багатьох інших державах світу за всі оті їхні нахабства. Наприклад про українців чи про поляків в світі такої «слави» чомусь немає. Я також не вважаю що в Україні потрібно гнобити або виселяти з України всі оті нацменшини або робити їх другосортними людьми обмежуючи в правах. Зовсім ні. Я вважаю, що в Україні має бути верховенство права і всі мають бути рівними перед законом. Головне тут ось, що. Закони мають бути в Україні такими, щоб не було розгулу корупції в державі. От тоді ніякі жиди і ніякі кацапи не зможуть масово захоплювати керівні посади в державі і не зможуть створювати свої шайки, підтягуючи до себе на менші посади таких же жидів і кацапів, і при цьому опускаючи і гноблючи українців. Але для створення таких законів потрібен інший Парламент, щоб він був насправді проукраїнським. Коли такі закони будуть створені то тоді не буде домінування кацапів і жидів на керівних посадах. Тоді буде більшість українців на керівних посадах і не тому, що вони пройшли аналізи і довели, що вони насправді українці, а тому що коли зникне штучне корупційне домінування кацапів і жидів на керівних посадах, то українці які мають відповідні знання і таланти отримають прямий доступ до керівних посад, а так як українців в Україні проживає більше 80% то і на керівних посадах їх стане також більшість природним чином, логіка як бачите проста. І непотрібна ніяка ідентифікація і аналізи брати непотрібно. А росіяни, євреї, поляки, німці, греки і інші нацменшини, проживаючі в Україні також можуть бути на керівних посадах, але їх буде мало бо вони пропорційно будуть «розчинятися в морі» українців бо ніхто їх спеціально не зможе витягнути на керівні посади. І звісно щоб займати керівну посаду вони повинні довести, що вони є найкращими фахівцями в даній галузі і що вони готові працювати день і ніч на благо України, а також вони повинні добре володіти Українською мовою і знати на пам’ять Конституцію України і шанувати все Українське, і відстоювати все Українське, тобто повинні довести що їхня мета укріплювати і розвивати державу Україна. Лише за таких умов їх можна допускати до керівних посад і від них тоді дійсно буде користь для України, а не руйнація нашої держави. Також законом повинно бути передбачено, що як що хтось із них не дай боже колись порушить вище перелічені умови перебування на керівній посаді то такого порушника буде негайно звільнено. І не буде тоді ворожнечі між людьми. І не будуть тоді нацменшини думати що Українські націоналісти збираються їх громити, гнобити чи виселяти з України. Буде злагода. І все буде на своєму місті.
  • 0

#48 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 24.05.2010 – 23:47

Перегляд дописуЛастiвочка (24.05.2010 05:42) писав:

Самотня а взагалі ваша країна яка? народились ви де?
народилася в Україні, але серцем розриваюся між Україною та Росією, бо у мене і там, і там є близькі люди, в Україні я прожила дитинство, а в Росії - найкращі наразі роки свого життя... так що для мене обидві ці країні рідні. (думаю, не тільки для мене однієї)

Перегляд дописуКобзар112 (24.05.2010 08:26) писав:

З мого досвіду, москолота — нахабна, пихата, зазнайкувата народність.
можна подумати, українці усі як один виховані, чемні інтелектуали :rolleyes: я так не вважаю... що в Україні, що в Росії люди схожі за ментальністю, а виродки є що там, що тут.

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (24.05.2010 23:27) писав:

Ось що я ще про це все думаю. Я не хочу сказати, що Українська нація гарна, а всі інші нації навколо погані і що я всі інші нації ненавиджу. Зовсім ні. Я впевнений, що і серед євреїв і серед росіян є нормальні гарні і порядні люди і з якими можна нормально підтримувати людські стосунки.
так-так! )) у мене, наприклад, серед найкращіх друзів багато росіян, є білоруси і євреї (щоправда, нечистокровні). і націоналізму в такій компанії не місце.

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (24.05.2010 23:27) писав:

Але справа в тому, що про ту чи іншу націю складається враження судячи з вчинків, які робить більшість представників тієї чи іншої нації.
саме тому треба судити людину за її власними вчинками, а не за вчинками її нації. я, наприклад, бачила в Україні жінок, які своїх новонароджених дітей душать і викидують на смітник, а в Росії - людей, які збирають у себе безпритульних тварин. хтось інший може привести діаметрально противоположні приклади. так що тут не в національності справа.
  • 0

#49 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 25.05.2010 – 00:15

Перегляд дописуСамотня (25.05.2010 00:37) писав:

можна подумати, українці усі як один виховані, чемні інтелектуали :rolleyes: я так не вважаю... що в Україні, що в Росії люди схожі за ментальністю, а виродки є що там, що тут.

Не згоден! Українці не лізуть в сусідні держави і не намагаються там захоплювати владу і не нав'язують свою мову і культуру сусіднім державам, як це роблять кацапи скрізь на пострадянському просторі і робили це завжди. Вони навіть у Європі намагаються робити це. Оце і є нахабство і бидлятство. І це все підтримують майже всі кацапи що проживають в Росії, а також в сусідніх державах, бо вони вважають що вони панівна раса, а всі інші нації то їхні раби, люди другого гатунку.

Перегляд дописуСамотня (25.05.2010 00:47) писав:

саме тому треба судити людину за її власними вчинками, а не за вчинками її нації.

Взагалом то так, але коли ти зустрічаєшся з людиною вперше, або маєш якусь справу вперше то повинен мати якесь уявлення про цей тип людей. Тому що поки ти будеш розбиратися, що то за людина то та людина зможе тобі добрячу купу зла заподіяти і ти не встигнеш захиститися. А коли в тебе є певне уявлення про людину то тоді ти вже знаєш приблизно чого тобі можна чекати від цієї людини. Саме таке уявлення про людину дає слава про її націю. Поїдьте в польшу і заговоріть там українською мовою і вас більшість людей буде зустрічати привітно. А заговоріть російською мовою і отримаєте протележний результат. Орінтуючись на націю при спілкуванні чи в якихось справах, можна уникнути несподіваних проблем. Наприклад яких фокусів можна очикувати від жида всі знають. Разом з тим серед них бувають і нормальні люди, але як що ті люди дійсно нормальні то замість того щоб ображатися на те як їх непривітно і з підозрою зустріли нехай краще намагаються швидше довести всім що вони дійснот чесні і порядні люди бо серед кацапів і жидів це швидше виключення ніж правило. І коли вони доведуть що вони нормальні тоді і ставлення до них може бути нормальним.

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 25.05.2010 – 00:28

• 0

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 25.05.2010 – 00:36

ставлення до своєї країни

Адекватне. Без дитячих ілюзій.
  • 0

#51 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.05.2010 – 10:24

Позатему видалено
  • 0

#52 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 25.05.2010 – 11:53

Моя країна це країна багатющих ресурсів, величезного потенціалу, голослівних "патріотів" і бидлуватої сірої маси.
  • 0

#53 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 26.05.2010 – 09:38

ОСЬ стаття, яка чудово нас характеризує.
  • 0

#54 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.05.2010 – 12:48

Перегляд дописуБогуслав (25.05.2010 12:53) писав:

Моя країна це країна багатющих ресурсів, величезного потенціалу, голослівних "патріотів" і бидлуватої сірої маси.

Гм...це чия ж цитата, коли не секрет ? Гітлєра ? Тимошенко ? Чи таки... власна ?

Перегляд дописуБогуслав (26.05.2010 10:38) писав:

А свою статтю, котра нас чудово характеризувала б, толкнуть, слабО ?
  • 0

#55 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 26.05.2010 – 13:14

Перегляд дописуБезбожник (26.05.2010 13:48) писав:

Гм...це чия ж цитата, коли не секрет ? Гітлєра ? Тимошенко ? Чи таки... власна ?
А можливо Ющенка чи його товариша Януковича?
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2010 – 13:18

тема "плавно" переросла у ставлення до інших країн/націй/рас.

смішно читати "патріотів", які кричать про своє "патріотство" і шо вони хочуть жити в Україні і працювати на благо України тут. ще смішніше читати такі слова від вже начебто дорослих людей,яким більше 20ти років. давайте не говорити про "я хочу, я буду". кажіть, шо ви вже зробили, чи хоча б кому ви тут треба? шо ви такого визначного робите.

яке моє ставлення до України? як державу я її не визнаю. самостійності- нуль. і наче можна було б все виправити(біда, в Україні ніколи нічо не робиться одразу правильно, все робиться абияк,а потім, інколи, лише виправляється), як сказав вже Богуслав, ресурси, і потенціал є, але ж українці таке враження шо ні на що не здатні. тому до народу ставлення надзвичайно негативне, часто з відразою, особливо зараз, після виборів.

коли вже в нас дозволять біпатридів? еех.
  • 0

#57 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.05.2010 – 13:33

Перегляд допису---- (23.05.2010 21:09) писав:

Тю, а як перевірятимете на національність? Аналізи будете приймати?

Зображення

- Карати, Олексо !! Карати геїв-москалів! ©

Зображення

Перегляд дописуБогуслав (26.05.2010 10:38) писав:

Стосовно цитати в статті : "Винищення козацького генотипу призвело до перегину українського інтелектуального потенціалу в бік "жіночого розуму". Це не докір жіноцтву, але це відвертий докір нашій чоловічій половині."...
1. щодо винищення - тут безсумнівна істина - винищено козаків практично вщент (маю на увазі той тип українця, який був стрижнем нації).
2. щодо "жіночого розуму" - в Трипіллі був матріархат, і досить мирно люди жили (розумію, що на нині це -утопія :rolleyes: ).

І взагалі, вчіть "матчасть" - почитайте насамперед Івана Багряного (Людина біжить над прірвою, Чому я не хочу вертати на “родіну?”, На новий шлях, Думки про літературу і все решта).
Соромно на рідний народ "гнати" - його треба піднімати і окрилювати - різними шляхами.
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.05.2010 – 14:42

Обожнюю свою країну, (не державу).

Перегляд дописуАничка (26.05.2010 13:33) писав:

Зображення

Зображення

"...Гей попереду осавул..."
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 18:20

Перегляд дописуАничка (26.05.2010 14:33) писав:

Стосовно цитати в статті : "Винищення козацького генотипу призвело до перегину українського інтелектуального потенціалу в бік "жіночого розуму". Це не докір жіноцтву, але це відвертий докір нашій чоловічій половині."...
1. щодо винищення - тут безсумнівна істина - винищено козаків практично вщент (маю на увазі той тип українця, який був стрижнем нації).
2. щодо "жіночого розуму" - в Трипіллі був матріархат, і досить мирно люди жили (розумію, що на нині це -утопія :rolleyes: ).

І взагалі, вчіть "матчасть" - почитайте насамперед Івана Багряного (Людина біжить над прірвою, Чому я не хочу вертати на “родіну?”, На новий шлях, Думки про літературу і все решта).
Соромно на рідний народ "гнати" - його треба піднімати і окрилювати - різними шляхами.
Абсолютно погоджуюсь. Особливо щодо останньої фрази.

Перегляд дописуАничка (26.05.2010 14:33) писав:

Зображення

Зображення
А щодо цього, то мені страшенно не те що не подобається такий гумор, - я категорично проти висміювання таким чином повстанців.
Над собою треба ще навчитись сміятись.
  • 0

#60 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 26.05.2010 – 19:56

Перегляд дописуОлеська (26.05.2010 19:20) писав:

Абсолютно погоджуюсь. Особливо щодо останньої фрази.

Вперше погоджуюсь з ультраправою націоналісткою :rolleyes:

Авторка статті свої особисті комплекси натягує на всіх українців
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних