Перейти до вмісту

Ставлення до своєї країни

Повідомлень в темі: 170

Опитування: ставлення до своєї країни (47 користувачів проголосувало)

а ви хто?

1. патріот (21 голосів [44.68%])

Процент голосів: 44.68%

2. націоналіст (22 голосів [46.81%])

Процент голосів: 46.81%

3. інтернаціоналіст (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

4. байдужий (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.05.2010 – 19:36

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2010 17:31) писав:

ні, ну тобі не соромно, лицарю?
Звичайно, мені соромно ЧоБі.

Соромно за те, що на сайт підтримки усього українського вислав 140 євро.
Соромно за декілька українізацій програмного забезпечення.
Соромно за ліквідацію наслідків ВВВ в вигляді мін, снарядів.

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 19:16) писав:

Нашій нації є багато чим пишатись, багато чим гордитись. А він і не може кричати "я- русскій!", бо він - росіянин, адже Русь - це Україна. Хоч це спробуйте пояснити.
По типу в російській мові є різниця між "руський" та "русский".
  • 0

#142 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 19:58

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 20:16) писав:

Нашій нації є багато чим пишатись, багато чим гордитись. А він і не може кричати "я- русскій!", бо він - росіянин, адже Русь - це Україна. Хоч це спробуйте пояснити.
брєд. ти прекрасно зрозумів, шо я мала на увазі, не треба чіплятися до того, хто там руський, хто русскій чи ше якоїсь суто української бєлібєрди. всі ми народилися в радянському союзі, юлі випендрюватися якимись поясненнями?
нації є чим пишатися, будь-якій нації. але якшо брати все загалом, то цим бардаком пишатися просто тупо.

В мого чоловіка вистачає розуму не оцінювати людину по тому, якої вона нації/раси і теде. Хоч він і помічає, що з боку більшості українців один тільки негатив, пиха і неадекватна ненависть до усіх русскіх, жидів і ще якихось там примарних ворогів. та в мене самої ставлення до моєї батьківщини гірше, ніж у нього до моєї. чим нам зараз пишатися? ну чим? ви тільки і вмієте шо волати : "слава героям, героя слава"- яким героям, яка слава? ви мультиків передивилися? вийдіть на вулицю, якшо ви забули, де ви живете.
  • 0

#143 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 20:45

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 20:58) писав:

брєд. ти прекрасно зрозумів, шо я мала на увазі, не треба чіплятися до того, хто там руський, хто русскій чи ше якоїсь суто української бєлібєрди. всі ми народилися в радянському союзі, юлі випендрюватися якимись поясненнями?
нації є чим пишатися, будь-якій нації. але якшо брати все загалом, то цим бардаком пишатися просто тупо.

В мого чоловіка вистачає розуму не оцінювати людину по тому, якої вона нації/раси і теде. Хоч він і помічає, що з боку більшості українців один тільки негатив, пиха і неадекватна ненависть до усіх русскіх, жидів і ще якихось там примарних ворогів. та в мене самої ставлення до моєї батьківщини гірше, ніж у нього до моєї. чим нам зараз пишатися? ну чим? ви тільки і вмієте шо волати : "слава героям, героя слава"- яким героям, яка слава? ви мультиків передивилися? вийдіть на вулицю, якшо ви забули, де ви живете.

Історія України - не зовсім "бєлібєрда", мені все одно, де хто народився, кого чому вчили та інші відмовки. Сила нації вимірюється не тоді, коли все чудово, а коли все складно. Чому євреї є монолітною нацією? За легендою, Ной мав трьох синів: Хама, Сема (від якого пішла назва семітів) та Яфета. Коли Ной напився, та спав без одягу, Хам почав глузувати та насміхатись з нього, а Сем підійшов та накрив тіло батька одягом. Не зневажати батька, а підтримувати, незалежно від стану.
Кожен може кпити з рідної Батьківщини, віри, але це, врешті-решт, вертається назад.
  • 0

#144 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 20:53

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 21:45) писав:

Історія України - не зовсім "бєлібєрда", мені все одно, де хто народився, кого чому вчили та інші відмовки. Сила нації вимірюється не тоді, коли все чудово, а коли все складно. Чому євреї є монолітною нацією? За легендою, Ной мав трьох синів: Хама, Сема (від якого пішла назва семітів) та Яфета. Коли Ной напився, та спав без одягу, Хам почав глузувати та насміхатись з нього, а Сем підійшов та накрив тіло батька одягом. Не зневажати батька, а підтримувати, незалежно від стану.
Кожен може кпити з рідної Батьківщини, віри, але це, врешті-решт, вертається назад.
історія України таки бєлібєрда, бо я можу вірити і то не зовсім в достовірність фактів тільки років свого життя.

з твоїх слів очевидно, шо сучасні українці собою пишатися не можуть, бо хирлячки. то в чому ж я неправа?
  • 0

#145 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 29.05.2010 – 22:30

Патріоти з Росії, Італії, США, Австралії... Завтра святкуємо ***річчя того, як ми ну дууууже сумуємо за Україною...

Зачьотна гілочка <_<
  • 0

#146 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 30.05.2010 – 07:28

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 21:53) писав:

історія України таки бєлібєрда, бо я можу вірити і то не зовсім в достовірність фактів тільки років свого життя.

з твоїх слів очевидно, шо сучасні українці собою пишатися не можуть, бо хирлячки. то в чому ж я неправа?

Глухий не той, хто не чує, а той, хто не хоче слухати.
  • 0

#147 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 03.06.2010 – 01:24

Перегляд дописуrobikpl (28.05.2010 18:09) писав:

Росіяни, наприклад, не звикли називати себе націоналістами, але серед них, на жаль, процвітає російський шовінізм, тобто крайня форма націоналізму, яка характеризується зверхністю власної нації над іншими.
Цікаво, і часто ви буваєте в Росії, щоб зробити такий висновок?

Перегляд допису---- (29.05.2010 12:14) писав:

Тут питання, чи будеш мати "нашу країну". Чи тобі краще мати більший шмат ковбаси в роті, яку дасть москаль.
Звісно, справжній поцреот відмовиться від московської ковбаси і гордо помре з голоду :lol:

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 16:56) писав:

більша зрадниця я, бо в мене чоловік - русскій. мені хтось в ПЛ писав, шо це майже смертний гріх і я після цього не можу бути українкою))
Ха-ха-ха. =) У мене взагалі серед коханих людей жодного чистокровного українця не було, та й сама я помісь циган, жидів, хохлів та москалів. То, може, я теж не маю права називатися українкою?
Піпєц, шо я тут роблю... :ggggg:
  • 0

#148 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.06.2010 – 10:19

Перегляд дописуОнук Велеса (30.05.2010 08:28) писав:

Глухий не той, хто не чує, а той, хто не хоче слухати.
уважно слухаю своїх же "рідних"українців. Які мене образили. Сьогодні вийшла з лікарні, там поряд парк. Поки йшла до найближчої вільної лавки, мене наздогнав якийсь дебіл, сказав, що я, мабуть, спортом займаюся, так гарно виглядаю. Цікаве спостереження певно основане на тому, шо я в сорт. костюмі була, бо виглядаю я "нє очєнь". Але образило мене не це. Наступною його фразою на моє мовчання було: "сдєлай мнє мінєт". я офігіла, не встигла його послати, як він продовжив: "а за 500 грівен?"

і це набагато образливіше, ніж все, шо ви тут понаписували. :ggggg:

можете скільки завгодно разглагольствовать про те, шо свою країну треба любити, шо москалі і жиди- наші головні проблеми і бла-бла-бла. пишайтесь нашою прекрасною нацією. пфф
  • 0

#149 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.06.2010 – 14:38

Перегляд дописуSensssorika (3.06.2010 10:19) писав:

можете скільки завгодно разглагольствовать про те, шо свою країну треба любити, шо москалі і жиди- наші головні проблеми і бла-бла-бла. пишайтесь нашою прекрасною нацією. пфф
По типу в інших країнах нема ідіотів. Правда в нас відсоток більший, визнаю.
  • 0

#150 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.06.2010 – 15:03

Перегляд дописуSensssorika (3.06.2010 11:19) писав:

"сдєлай мнє мінєт". : "а за 500 грівен?"

москалі і жиди- наші головні проблеми ...

Я чогось не допру: "Сдєлай мнє ... " - це що, українська мова????

В основному, російською мовою говорять росіяни за національністю. Отже,насамперед і найімовірніше там собака зарита.

А Ви на українців грішите. Приїжджайте до нас в Заболоття (тепер Івано-Франківськ), Вас ґречно на каву поведуть, а вже потім чемно спитають, "пані", через "перепрошую" і т.д. :ggggg:
  • 0

#151 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 03.06.2010 – 15:08

а все ж українці - дурні, і не тому, що бідні
  • 0

#152 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 03.06.2010 – 15:25

Перегляд дописуЕней (3.06.2010 16:08) писав:

а все ж українці - дурні, і не тому, що бідні

Ех, мені б вашу самокритику
  • 0

#153 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.06.2010 – 15:32

Перегляд дописуВласюк (3.06.2010 16:03) писав:

Я чогось не допру: "Сдєлай мнє ... " - це що, українська мова????

В основному, російською мовою говорять росіяни за національністю. Отже,насамперед і найімовірніше там собака зарита.

А Ви на українців грішите. Приїжджайте до нас в Заболоття (тепер Івано-Франківськ), Вас ґречно на каву поведуть, а вже потім чемно спитають, "пані", через "перепрошую" і т.д. :ggggg:
Я кагбе біля моря живу, да. Плювати тут здебільшого хіли на українську. мову. і не треба ля-ля про росіян за національністю. це все ваші "западенські" (ну ви вибачайте,якшо цей термн когось ображає, але в нас так говорять) видумки. І шо? південь теж Україна. Чи мені тільки частину України любити і нею ж і пишатися тре?
  • 0

#154 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 03.06.2010 – 20:35

Перегляд дописуSensssorika (3.06.2010 16:32) писав:

Я кагбе біля моря живу, да. Плювати тут здебільшого хіли на українську. мову. і не треба ля-ля про росіян за національністю. це все ваші "западенські" (ну ви вибачайте,якшо цей термн когось ображає, але в нас так говорять) видумки. І шо? південь теж Україна. Чи мені тільки частину України любити і нею ж і пишатися тре?
Та шо ти мелеш дурної? Там на вас, номінальних (так званих) "украінцах", що рабськи розмовляють в побуті російською, жиди (гурвіци) їздять, та ще й москалями поганяють. Нещасні ви чухраїнці! Та якби ото бидло москальське до мене забалакало на своєму незграбному діалекті, я б його зразу послала до курвої мами. він би в мене в чистім морі не вмився!

За бандюковича голосуєте там, нє, "українці"? От тепер члени партії ригіаналов заставлятимуть тебе робити їм "мінєт". Так шо шануйся. :ggggg:

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.06.2010 – 20:41

• 0

#155 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.06.2010 – 20:44

Перегляд дописуРодослава09 (3.06.2010 21:35) писав:

Та шо ти мелеш дурної? Там на вас, номінальних (так званих) "украінцах", що рабськи розмовляють в побуті російською, жиди (гурвіци) сидять, та ще й москалями поганяють.

За бандюковича голосуєте там, нє, "українці"? От тепер члени партії ригіаналов заставлятимуть тебе робити їм "мінєт". Так шо шануйся. :ggggg:
за кого я голосувала- то моя особиста справа.
а в побуті більше суржиком говорю, якось плямами від цього не покриваюся. )))

а разви такі всі розумні, шо вважаєте тут, на сході/підні всіх поголівно москалями, то йдіть ви,браття-українці в.. . ага. тоді вже точно краще півдню/сходу жити в складі Росії, ніж з такими українцями, які тебе хз ким вважають. велике вам дякую, співвітчизники, мля. зате у вас буде маленька Україна, "майже одностайна" і без "москалів".
  • 0

#156 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.06.2010 – 20:47

Перегляд дописуSensssorika (3.06.2010 20:44) писав:

а разви такі всі розумні, шо вважаєте тут, на сході/підні всіх поголівно москалями, то йдіть ви,браття-українці в.. .
В тебе з математикою негаразди. Це думка однієї людини, він не всі.
  • 0

#157 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 03.06.2010 – 20:54

Перегляд дописуSensssorika (3.06.2010 21:44) писав:

за кого я голосувала- то моя особиста справа.
а в побуті більше суржиком говорю, якось плямами від цього не покриваюся. )))

а разви такі всі розумні, шо вважаєте тут, на сході/підні всіх поголівно москалями, то йдіть ви,браття-українці в.. . ага. тоді вже точно краще півдню/сходу жити в складі Росії, ніж з такими українцями, які тебе хз ким вважають. велике вам дякую, співвітчизники, мля. зате у вас буде маленька Україна, "майже одностайна" і без "москалів".
Ти, Сенсоріко, прекрасна, чудова людинка на чорноморському узбережжі. Але якщо ти даєшся під ноги якомусь москальському попустку, якщо він зміг тобі зіпсути настрій, то це не є добре для українського Відродження. :ggggg:

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.06.2010 – 20:56

• 0

#158 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.06.2010 – 20:59

Перегляд дописуРодослава09 (3.06.2010 20:54) писав:

Ти, Сенсоріко, прекрасна, чудова людинка на чорноморському узбережжі. Але якщо ти даєшся під ноги якомусь москальському попустку, якщо він зміг тобі зіпсути настрій, то це не є добре для українського Відродження. :ggggg:
Ще гірше хамити південним українкам. Про яке Відродження Ви говорите? Навчіться етикету для початку.
  • 0

#159 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.06.2010 – 21:08

Перегляд дописуРодослава09 (3.06.2010 21:54) писав:

айм е х"юмен енд ай нід ту рілакс, ага.

мене не хвилює українське відродження. мені би власне "відродження" пережити. та щось мене лікарня ні разу не порадувала і це для мене набагато важливіше, ніж гопнік-президент, чи наша і так мертва економіка, чи вулкан в Ісландії, чи будь шо інше. А якшо я ледве ходжу, це не значить, що я комусь під ноги даюсь. шозабрєд. в мене стільки своїх особистих серйозних проблем, шо мені абсолютно байдуже шо там у когось іншого, тим більше в країни, якій на мене начхати.
і да, я невротик, мені дуже легко зіпсувати настрій і не тільки.
  • 0

#160 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 12.06.2010 – 23:47

Перегляд дописуtolya (19.05.2010 22:26) писав:

зізнаємось про своє відношення до України, українців, москалів, і т. д.( не в образу сказане про москалів)
Підтримую націоналістів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних