Перейти до вмісту

Ставлення до своєї країни

Повідомлень в темі: 170

Опитування: ставлення до своєї країни (47 користувачів проголосувало)

а ви хто?

1. патріот (21 голосів [44.68%])

Процент голосів: 44.68%

2. націоналіст (22 голосів [46.81%])

Процент голосів: 46.81%

3. інтернаціоналіст (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

4. байдужий (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 15:56

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2010 16:47) писав:

цікаво хто з нас двох більший зрадник нації)
я думаю, що хоч ти і п"єш коктейльчики <_< , але більша зрадниця я, бо в мене чоловік - русскій. мені хтось в ПЛ писав, шо це майже смертний гріх і я після цього не можу бути українкою))
  • 0

#122 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 29.05.2010 – 15:56

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 15:48) писав:

Привіт Із США. Та не закидаю я нікому, що хтось зрадник нації. Але я скажу, що мене сім΄я в Україні не тримає.
що значить сім'я не тримає?
  • 0

#123 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 15:58

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 16:48) писав:

Але я скажу, що мене сім΄я в Україні не тримає.
шо це значить? <_<
  • 0

#124 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 16:00

Ковбасі Сенссорики присв"ячується, або не все так просто як здається.
Думаю, що всім відомі вчення, які визнані у всьому світі і на якиз тримається зараз управління персоналом і взагалі соціологія, психологія, економіка. Таких праць є багато, але єдине, що їх пов"язує то перша частина, основа того, що мотивує людину. Наведу приклад найвідомішої і найпоширенішої теорії Маслоу

Цитата

Він вважав, що потреби людини мають ієрархічну структуру з 5 рівнів.

У кожний конкретний момент часу людина буде прагнути до задоволення тієї потреби, що для нього є більш важливою або сильною.

* Фізіологічні потреби (потреби найнижчого рівня) є необхідними для виживання. Вони включають потребу в їжі, воді, захисті, відпочинку, сексуальні потреби.
* Потреби в безпеці включають потреби в захисті від фізичних і психологічних небезпек з боку навколишнього світу і впевненість у тому, що фізіологічні потреби будуть задовольнятися в майбутньому (покупка страхового полісу або пошук надійної роботи з гарними видами на пенсію).
* Соціальні потреби (потреби в приналежності, дружбі, любові) включають почуття приналежності до чого-небудь або кого-небудь, підтримки.
* Потреби в повазі включають потреби в особистих досягненнях, компетентності, повазі з боку навколишніх, визнанні.
* Потреби в самовираженні, самореалізації — потреби в реалізації своїх потенційних можливостей і зростанні як особистості.

Спочатку споживачі прагнуть задовольнити потреби більш низького рівня, потім можуть думати про задоволення наступної по значимості потреби. Основний недолік теорії Маслоу зводиться до того, що їй не вдалося врахувати індивідуальні відмінності людей. Виходячи з минулого досвіду, одна людина може бути найбільше зацікавлена у самовираженні, у той час як поведінка іншої буде в першу чергу визначатися потребою у визнанні, соціальними потребами.

Зверніть увагу на останнє речення. Все ж таки базовими для людини є перші дві потреби - інші можуть варіювати. Комусь треба самовираження, комусь треба любові, комусь визнання. Але найважливішими є фізіологічні потреби і потреби в безпеці.
Мені здається, що в Україні незадоволені потреби не тільки першого рівня ( в деяких випадках), а потреби безпеки взагалі рідко коли виконуються. В нашій країні немає впевненості втому, що буде завтра не тільки в бізнесі, а й в житті.
Дехто намагається убезпечити себе від цієї небезпеки різними способами. Нація нещасна. Нація, яку характеризують закордоном "з сумними очима". Нація, про яку за кордоном знають тільки за бійками в парламенті і як складову росії (а росія асоціюється з криміналітетом).

Між іншим українська діаспора за кордоном більш притримується автентичних українських традицій, ніж саме населення України. Чому? На вашу думку, що є причиною цього?

Повідомлення відредагував Amili: 29.05.2010 – 16:04

• 0

#125 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 16:07

Повчіться у Амілі мислити. бо й справді прив"язалися до ковбаси, а проблеми не бачите.
  • 0

#126 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 16:10

Перегляд дописуAmili (29.05.2010 16:00) писав:

Між іншим українська діаспора за кордоном більш притримується автентичних українських традицій, ніж саме населення України. Чому? На вашу думку, що є причиною цього?
та просто за кордоном скучаєш за своїм рідним і хочеться відтворити хоча б мінімально домашню атмосферу.
  • 0

#127 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 16:31

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2010 17:10) писав:

та просто за кордоном скучаєш за своїм рідним і хочеться відтворити хоча б мінімально домашню атмосферу.
Я до цього дещо доповню. Діаспора хоче зберегти своє коріння, а тому вона віддана всьому українському до кінця. Правда це далеко не завжди буває. Все що є українським в діаспори, воно залишається співмірне з тим часом, коли людина чи її батьки діди виїхали за кордон. Та для покоління, яке виїхало в США Америка - це вони, а для їхніх дітей Америка - це ми.
  • 0

#128 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.05.2010 – 16:49

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 13:10) писав:

ти шо не розумієш, шо мені ВСЕ ОДНО? <_< мене не цікавить будь-який народ взагалі, а тим більше, якшо він не заслуговує на шось хороше. хай несе ярмо з гордістю. особливо гордо несуть націоналіти і патріоти.
Класно сказано. :ggggg:
У мене таке враження що націоналісти вже собі не уявляють життя без гноблення.
А про що ж на кухні пообурюватися? Треба же привід щоб кулачком по столику постюкати. :happy1:

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 14:03) писав:

Українці на Україну не плюють.
Бу-ГА-ГА! :lol: Звідки така впевненість?
По-моєему тільки вони весь час на неї і плюють. :ggggg:

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2010 16:10) писав:

Не тільки.
Це ефект який уже не пам’ятаю як називається, але звучить приблизно так: "ми це спостерігаємо, бо тільки це ми можемо спостерігати". Відповідь на питання, а чого життя зародилося саме на Землі.

Так от чому українсьво зберігається більше у емігрантів - це не зовсім правильне питання. Просто ті, хто за нього не чіпляються уже не проявляють яскравих ознак українства і тому їх просто непомітно. Звичайні Семи, Біли, Пєті.
  • 0

#129 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.05.2010 – 16:53

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 16:07) писав:

Повчіться у Амілі мислити. бо й справді прив"язалися до ковбаси, а проблеми не бачите.
Взагалі то до ковбаси прив'язалась ти, мислиш тільки жрадлом.

А українські повстанці боролись за ідею, за Україну.

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 15:56) писав:

я думаю, що хоч ти і п"єш коктейльчики <_< , але більша зрадниця я, бо в мене чоловік - русскій. мені хтось в ПЛ писав, шо це майже смертний гріх і я після цього не можу бути українкою))
Тобі Шевченко писав: "Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями"

Повідомлення відредагував ----: 29.05.2010 – 16:53

• 0

#130 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 16:57

Перегляд допису---- (29.05.2010 17:53) писав:

<_< Напишу м΄яко. Русифікований українець гірший всякого маскаля.
  • 0

#131 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 17:10

я не перечитуватиму чи то я про ковбасу згадала, бо яка різниця. я навела приклад, а ти можеш сприйати лише примітивно як жрадло. я сказала:

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 11:56) писав:

я їм, щоб жити. і коли я не голодна, нормально себе почуваю, тоді можна і культурою зайнятись. а на голодний шлунок ні про що поібне думати і не хочу. голодним довго жити не будеш, як и и духовно не збагачувався,а головне: зради чого збагачувався, якшо їсти нема чого.

ну іди і борись. та робіть вже хоч шось, шо ж ви тільки на форумах такі розумні? скільки вже спитала а хто шо робить,ну хоч хтось вже похваліться.

лицарю, а це вже хамство.
Артьом на четверть українець, його мама наполовину, а бабуся - українка. Він дуже розуний, чемний і взагалі умнічка. спитав у мене на днях, що значить: "дякую тобі, Боже, що я не москаль". а шо тут пояснювати? сказав, шо це дуже прикро, шо моїй нації більше нема чим пишатися, окрім того, шо вони українці. він от не б"є себе у груди з криком: "я- русскій!". пишатися треба справами. а з вас ніхто нічого корисного для країни не зробив і не зробить.
  • 0

#132 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 17:31

Перегляд допису---- (29.05.2010 16:53) писав:

взагалі не треба все сприймати буквально.

а що значить ідея? що значить Україна? Хіба країна - це не люди? Чи ти думаєш, що боротись треба аби боротись? за щось примарне, за саме слово "Україна"?

ні, ну тобі не соромно, лицарю?
  • 0

#133 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 17:31

Перегляд дописуyushchenko (20.09.2009 00:09) писав:

Мене взагалі бісить як українці розмовляють російською. Г в них м'яке, цибуля, буряк так і лишається. Деколи українська російська схожа на старослов'янську, по типу "нізко пошол боюсь колокольню заденет", з вимовою букви "О" як "о", а не "а".

Українці ! Будь ласка, не псуйте мою рідну мову. Ви не вмієте говорити російською.
виходить, що і країна в тебе рідна- не Україна. як ти там сам за себе казав? ти русскій, маєш німецьке прізвище і живеш в Австралії. звідки тоді стільки "переживань" до України?
  • 0

#134 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 18:39

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 17:10) писав:

лицарю, а це вже хамство.
Я взагалі то не є Шевченком. Забув уточнити. Вибач.

сказав, шо це дуже прикро, шо моїй нації більше нема чим пишатися, окрім того, шо вони українці.
Ще прикріше: багато українців називають себе хохлами та русскімі, мабуть комплекс.

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 17:31) писав:

виходить, що і країна в тебе рідна- не Україна. як ти там сам за себе казав? ти русскій, маєш німецьке прізвище і живеш в Австралії. звідки тоді стільки "переживань" до України?
ХЗ. Люблю її.
  • 0

#135 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 18:39

Перегляд допису---- (29.05.2010 19:35) писав:

Я взагалі то не є Шевченком. Забув уточнити. Вибач.

якшо ти знайдеш, де саме Шевченко згадав мене особисто- вибачу. в інакшому ж випадку я визналаю тебе нікчемою і хамом.
  • 0

#136 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 18:41

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2010 17:31) писав:

взагалі не треба все сприймати буквально.

а що значить ідея? що значить Україна? Хіба країна - це не люди?
Скоріш люди і територія.

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 18:39) писав:

якшо ти знайдеш, де саме Шевченко згадав мене особисто- вибачу. в інакшому ж випадку я визналаю тебе нікчемою і хамом.
А ти хіба не чорнобрива?
  • 0

#137 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 18:52

Перегляд допису---- (29.05.2010 19:41) писав:

А ти хіба не чорнобрива?
серед так званих москалів теж є чорноброві. Шевченко, мабуть, до них звертався?
видумай шось краще, ніж запитувати де і якого кольору в мене волосся на тілі росте.
  • 0

#138 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 18:52

ну іди і борись. та робіть вже хоч шось, шо ж ви тільки на форумах такі розумні? скільки вже спитала а хто шо робить,ну хоч хтось вже похваліться.
Угу, вже побіг, тільки допишу. Попрощаюсь з непрацюючою жінкою, з немовлям-сином, дочкою, з ріднею не можу попрощатись - далеко. Поїду в Москву з вилами.
  • 0

#139 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.05.2010 – 19:12

Припиніть флейм.
  • 0

#140 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 19:16

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 18:10) писав:

моїй нації більше нема чим пишатися, окрім того, шо вони українці. він от не б"є себе у груди з криком: "я- русскій!". пишатися треба справами. а з вас ніхто нічого корисного для країни не зробив і не зробить.

Нашій нації є багато чим пишатись, багато чим гордитись. А він і не може кричати "я- русскій!", бо він - росіянин, адже Русь - це Україна. Хоч це спробуйте пояснити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних