Перейти до вмісту

Ставлення до своєї країни

Повідомлень в темі: 170

Опитування: ставлення до своєї країни (47 користувачів проголосувало)

а ви хто?

1. патріот (21 голосів [44.68%])

Процент голосів: 44.68%

2. націоналіст (22 голосів [46.81%])

Процент голосів: 46.81%

3. інтернаціоналіст (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

4. байдужий (2 голосів [4.26%])

Процент голосів: 4.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 12:55

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 13:50) писав:

21 хвилина чого?.. <_<
це твій секс-рекорд? чи шо це? нінада мені таких подробиць, зай зо нетт.

да, мені байдуже на цю країну,так само як і їй на мене, так само як і всим цим "націоналістам-патріотам", які по суті тільки кричать,які вони люблять совю країну і ніфігашенькі не роблять. а я все, що роблю,я роблю для себе і своїх рідних. з цього хоча б не те шо користь,а шкоди нема.
Поясню для особливо обдарованих, що 21 хвилина - це про тебе. Я пропоную створити партію байдужих до україни так само як і їй на мене, так само як і всим цим "націоналістам-патріотам". Може вона буде мати великий політичний успіх.
Це буде найчесніша політична сила. Лідером пропоную поставити Єгора Лупана.

Повідомлення відредагував robikpl: 29.05.2010 – 12:57

• 0

#102 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 13:01

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 13:55) писав:

Поясню для особливо обдарованих, що 21 хвилина - це про тебе. Я пропоную створити партію байдужих до україни так само як і їй на мене, так само як і всим цим "націоналістам-патріотам". Може вона буде мати великий політичний успіх.
Це буде найчесніша політична сила. Лідером пропоную поставити Єгора Лупана.
я не знаю хто цей Єгор, та й мені по суті пофік. хочеш створити таку партію- створюй. я не думаю, шо вона буде якось ефективніше нічого не робити, ніж всі інші партії :ggggg:
мене не цікавить політичне життя. мені все одно. хай там хоч горила країною керує. країна обрала гопніка. не хочу образити макаку, але різниці особливої я не бачу <_< яке може бути ставлення до країни, в якої такі лідери? мене мої друзі з закордону питали, чи тут одні ідіоти серед виборців живуть чи шо. ну, мабуть, шо так. принаймні таких ідіотів більшість)))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 29.05.2010 – 13:02

• 0

#103 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 13:04

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 14:01) писав:

я не знаю хто цей Єгор, та й мені по суті пофік. хочеш створити таку партію- створюй. я не думаю, шо вона буде якось ефективніше нічого не робити, ніж всі інші партії :ggggg:
мене не цікавить політичне життя. мені все одно. хай там хоч горила країною керує. країна обрала гопніка. не хочу образити макаку, але різниці особливої я не бачу <_< яке може бути ставлення до країни, в якої такі лідери? мене мої друзі з закордону питали, чи тут одні ідіоти серед виборців живуть чи шо. ну, мабуть, шо так. принаймні таких ідіотів більшість)))
А ти поцікався, хто такий цей Єгор Лупан, буде цікавіше. А заодно поставимо тебе в партії сірим кардиналом, от і себе захистиш і про народ подбаєш.))))))))))))))))
  • 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 13:10

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 14:04) писав:

А ти поцікався, хто такий цей Єгор Лупан, буде цікавіше. А заодно поставимо тебе в партії сірим кардиналом, от і себе захистиш і про народ подбаєш.))))))))))))))))
ти шо не розумієш, шо мені ВСЕ ОДНО? <_< мене не цікавить будь-який народ взагалі, а тим більше, якшо він не заслуговує на шось хороше. хай несе ярмо з гордістю. особливо гордо несуть націоналіти і патріоти.
це ж ти начебто прагнеш щось в цій країні відроджувати, піклуватися- ну от впєрьод.
  • 0

#105 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.05.2010 – 13:35

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 14:01) писав:

Ні, живуть не одні ідіоти, але більшість таких, для яких ковбаса важливіша.
  • 0

#106 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 13:49

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 14:35) писав:

Ні, живуть не одні ідіоти, але більшість таких, для яких ковбаса важливіша.
я гопніка не обирала. зате зараз мама мого сусіда, пенсіонерка, плаче шо цей гопнік не підвищв їй пенсію, але ж він обіцяв! і навіть збирається писати йому листа. я фігєю. та пенсіонерів ..і не тільки, людей спочатку треба перевіряти на "вмєняємость", а потім вже до виборів допускати. ше гопнік обіцяв податкові канукули,а зробив тільки гірше,шо люди, які праюють на ринку поряд змоїм домом, за голови хватаються, бо вони ж то споділися, що він їм життя полегшить.
про яке відродження може йти мова? людина має думати спочатку про себе, бо якшо вона про себе не думає, то шо там про країну казати. а сидіти в гівні і читати вірші, це може і прикольно, але не для мене. да, я люблю ковбасу, я хочу жити нормально, і якшо ця "прекрасна" країна мене в цьому лише обмежує, то плювати я на неї хтіла.
  • 0

#107 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 13:53

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 14:10) писав:

ти шо не розумієш, шо мені ВСЕ ОДНО? <_< мене не цікавить будь-який народ взагалі, а тим більше, якшо він не заслуговує на шось хороше. хай несе ярмо з гордістю. особливо гордо несуть націоналіти і патріоти.
це ж ти начебто прагнеш щось в цій країні відроджувати, піклуватися- ну от впєрьод.
От і пропоную створити партію, якій все-одно. А навемо її партія захисту інтересів(ні, краще амбіцій) sensssorik-и.

Повідомлення відредагував robikpl: 29.05.2010 – 13:58

• 0

#108 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 13:58

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 14:53) писав:

От і пропоную створити партію, якій все одно.
мета будь-якої партії - прихід до влади. це якшо ти політологію в універі не вивчав. на фік влада тим, кому все одно?
я деспот, просто перестріляла б усіх мені нєугодних, да. <_<
  • 0

#109 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 14:00

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 14:58) писав:

мета будь-якої партії - прихід до влади. це якшо ти політологію в універі не вивчав. на фік влада тим, кому все одно?
я деспот, просто перестріляла б усіх мені нєугодних, да. <_<
Все правильно. Прийдеш до влади і все - одно.
А перестріляти - жорстоко, це все таки люди. Уже бачив, як депутати відкрито кидаються димовими шашками і яйцями. Але якщо ще й почнуться стрілятися.)))))) Гм. Буде набага-а-а-а-а-а-а-а-а-а-ато веселіше!!!!

Повідомлення відредагував robikpl: 29.05.2010 – 14:02

• 0

#110 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 14:03

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 14:49) писав:

я гопніка не обирала. зате зараз мама мого сусіда, пенсіонерка, плаче шо цей гопнік не підвищв їй пенсію, але ж він обіцяв! і навіть збирається писати йому листа. я фігєю. та пенсіонерів ..і не тільки, людей спочатку треба перевіряти на "вмєняємость", а потім вже до виборів допускати. ше гопнік обіцяв податкові канукули,а зробив тільки гірше,шо люди, які праюють на ринку поряд змоїм домом, за голови хватаються, бо вони ж то споділися, що він їм життя полегшить.
про яке відродження може йти мова? людина має думати спочатку про себе, бо якшо вона про себе не думає, то шо там про країну казати. а сидіти в гівні і читати вірші, це може і прикольно, але не для мене. да, я люблю ковбасу, я хочу жити нормально, і якшо ця "прекрасна" країна мене в цьому лише обмежує, то плювати я на неї хтіла.

Маєш повне право. Кожен робить свій вибір. Але якщо тебе за кордоном запитають, якої ти національності, ти вже ж не скажеш "українка", правильно? Адже ти плювати на Україну хотіла. Українці на Україну не плюють. І "хохлушка" теж не скажеш, бо це, наче, образливо. То хто ж ти?
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 14:18

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 15:03) писав:

Маєш повне право. Кожен робить свій вибір. Але якщо тебе за кордоном запитають, якої ти національності, ти вже ж не скажеш "українка", правильно? Адже ти плювати на Україну хотіла. Українці на Україну не плюють. І "хохлушка" теж не скажеш, бо це, наче, образливо. То хто ж ти?

Перегляд дописуSensssorika (24.05.2010 10:23) писав:

я от кожного дня афігваю від своїх співгромадян. не знаю чим же тебе могли так вразити громадяни іншої країни.
мда, помітила, шо таки в тій іншій чужій країні ставлення до мене як до українки набагато краще , ніж у власній країні.

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2010 14:18) писав:

смішно читати "патріотів", які кричать про своє "патріотство" і шо вони хочуть жити в Україні і працювати на благо України тут. ще смішніше читати такі слова від вже начебто дорослих людей,яким більше 20ти років. давайте не говорити про "я хочу, я буду". кажіть, шо ви вже зробили, чи хоча б кому ви тут треба? шо ви такого визначного робите.

яке моє ставлення до України? як державу я її не визнаю. самостійності- нуль. і наче можна було б все виправити(біда, в Україні ніколи нічо не робиться одразу правильно, все робиться абияк,а потім, інколи, лише виправляється), як сказав вже Богуслав, ресурси, і потенціал є, але ж українці таке враження шо ні на що не здатні. тому до народу ставлення надзвичайно негативне, часто з відразою, особливо зараз, після виборів.

коли вже в нас дозволять біпатридів? еех.
навіть з російським громадянством я буду українкою, попри те, що етнічно я полька.
шо це за "держава" така, яка не піклується про своїх громадян? державу не люблю. терпіти не можу. так само як і голослівних патріотів-націоналістів. ви живете, я живу, ви нічого задля цієї країни не робите, і я не роблю. тільки ви кричите про свою буцім-то політичну свідомість і бла-ба-бла, а мені соромно за таких, як ви.бо якби ж ви хоч ЩОСЬ та зробили для цієї країни. але ж ні.

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 15:00) писав:

Все правильно. Прийдеш до влади і все - одно.
А перестріляти - жорстоко, це все таки люди. Уже бачив, як депутати відкрито кидаються димовими шашками і яйцями. Але якщо ще й почнуться стрілятися.)))))) Гм. Буде набага-а-а-а-а-а-а-а-а-а-ато веселіше!!!!
твоя позиція зрозуміла, лише скажи, це буде патріотично,чи націоналцістично?
  • 0

#112 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 14:21

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 15:18) писав:

твоя позиція зрозуміла, лише скажи, це буде патріотично,чи націоналцістично?
Для особливо обдарованих скажу: це буде всеодношно.
  • 0

#113 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 14:35

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 15:18) писав:

навіть з російським громадянством я буду українкою, попри те, що етнічно я полька.
шо це за "держава" така, яка не піклується про своїх громадян? державу не люблю. терпіти не можу. так само як і голослівних патріотів-націоналістів. ви живете, я живу, ви нічого задля цієї країни не робите, і я не роблю. тільки ви кричите про свою буцім-то політичну свідомість і бла-ба-бла, а мені соромно за таких, як ви.бо якби ж ви хоч ЩОСЬ та зробили для цієї країни. але ж ні.

З російським громадянством ви будете росіянкою, бо мова визначає світогляд. А так як в московії мова спілкування не українська, то і відповідним буде ваш світогляд. А за мене немає чого соромитись, я роблю те, що потрібно. Мої справи пізнаються за плодами.
  • 0

#114 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 14:44

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 15:35) писав:

я роблю те, що потрібно. Мої справи пізнаються за плодами.
а що саме потрібно? ЩО ти робиш? ну скажіть вже хтось. може мені сподобається і я теж приєднаюся.
  • 0

#115 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 14:53

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 15:44) писав:

а що саме потрібно? ЩО ти робиш? ну скажіть вже хтось. може мені сподобається і я теж приєднаюся.

Якщо справді цікаво, напишу в ПЛ.
  • 0

#116 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 29.05.2010 – 15:15

Перегляд дописуОнук Велеса (29.05.2010 14:35) писав:

З російським громадянством ви будете росіянкою, бо мова визначає світогляд. А так як в московії мова спілкування не українська, то і відповідним буде ваш світогляд. А за мене немає чого соромитись, я роблю те, що потрібно. Мої справи пізнаються за плодами.
а я живу в Італї і спікуюсьтут італійською. Від цього мій світогяд не змінився. Так само як і національна приналежність. Так, я 100пудово особлива, можете цього не казати, я знаю.)

А взагалі ви так весело вчепились в Сенсссоріку з тією ковбасою. Прям зациклило на одному слові. А потім ще смієте щось говорити типу "для особливо обдаровних блаблабла". Ну звісно, хто не б'ється в груди з закликами "любімо Україну" водночас закриваючи очі на те, як вона нас любить у всі можливі отвори - той одразу ворог нації. Так і живете, обпльовуючи один одного надівши вишиванку і помахуючи прапорцем.
  • 0

#117 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 15:27

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2010 16:15) писав:

а я живу в Італї і спікуюсьтут італійською. Від цього мій світогяд не змінився. Так само як і національна приналежність. Так, я 100пудово особлива, можете цього не казати, я знаю.)

А взагалі ви так весело вчепились в Сенсссоріку з тією ковбасою. Прям зациклило на одному слові. А потім ще смієте щось говорити типу "для особливо обдаровних блаблабла". Ну звісно, хто не б'ється в груди з закликами "любімо Україну" водночас закриваючи очі на те, як вона нас любить у всі можливі отвори - той одразу ворог нації. Так і живете, обпльовуючи один одного надівши вишиванку і помахуючи прапорцем.
Слухай, а ти взагалі, я бачу не витримала всього цього і втікла на багаті села.
  • 0

#118 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 15:33

Чобі, якшо на мене вони просто женуть, бо їм нічого відповісти, то тобі вони заздритимуть, навіть якшо і заздрити нічому. важко визнати власну нікчемність))
  • 0

#119 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 29.05.2010 – 15:47

Перегляд дописуrobikpl (29.05.2010 15:27) писав:

Слухай, а ти взагалі, я бачу не витримала всього цього і втікла на багаті села.
так, і тепер мені живеться як у казці, бо ж закордоном завжди як у казці, всі балдіють, посьорбуючи коктейльчик на березі моря.
твоя реакція була передбачуваною. я навіть знаю, що ти скажеш далі. на твоє "я бачу" я можу відповісти тільки те, що ти в себе під носом не бачиш, але берешся говорти за інших

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2010 15:33) писав:

Чобі, якшо на мене вони просто женуть, бо їм нічого відповісти, то тобі вони заздритимуть, навіть якшо і заздрити нічому. важко визнати власну нікчемність))
цікаво хто з нас двох більший зрадник нації)
  • 0

#120 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 15:48

Перегляд дописучорно-біла (29.05.2010 16:47) писав:

так, і тепер мені живеться як у казці, бо ж закордоном завжди як у казці, всі балдіють, посьорбуючи коктейльчик на березі моря.
твоя реакція була передбачуваною. я навіть знаю, що ти скажеш далі. на твоє "я бачу" я можу відповісти тільки те, що ти в себе під носом не бачиш, але берешся говорти за інших

цікаво хто з нас двох більший зрадник нації)
Привіт Із США. Та не закидаю я нікому, що хтось зрадник нації. Але я скажу, що мене сім΄я в Україні не тримає.
Добре народ. Припиняймо театр.

Повідомлення відредагував robikpl: 29.05.2010 – 15:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних