Перейти до вмісту

А що поганого у слові "хохол"?

Повідомлень в темі: 119

Опитування: Чи вважаєте ви слово "хохол" образою для українця? (51 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви слово "хохол" образою для українця?

1. Так (43 голосів [84.31%])

Процент голосів: 84.31%

2. Ні (8 голосів [15.69%])

Процент голосів: 15.69%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 25.05.2010 – 22:02

Перегляд дописуОнук Велеса (25.05.2010 22:44) писав:

Свята земля - це Україна.

Населення України в своєї більшості не асимільовано до своєї землі.
  • 0

#82 Гість_finmarket_*

• Гості

Відправлено 27.05.2010 – 06:54

ну, мені спадають на думку негри в Америці - зі своїми вони жартома називають один одного "нігерами". Чужі ж ризикують)))
  • 0

#83 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 13:22

Перегляд дописуOdonacer (25.05.2010 23:02) писав:

Населення України в своєї більшості не асимільовано до своєї землі.

Не можу погодитись. Навіть якщо брати за приклад великі міста сходу та півдня, там розмовляють російською не тому, що ненавидять українську, а тому, що так звикли і мають безальтернативний спосіб мислення. Все зводиться до фрази "Нас так вчили" і не припускається навіть думка про те, що десь люди насправді спілкуються українською без примусу. Але навіть ці люди не усвідомлюють себе московитами, а українцями. Значить, ще не все втрачено (поки-що).
  • 0

#84 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 03.06.2010 – 01:37

Перегляд дописуОнук Велеса (27.05.2010 14:22) писав:

Не можу погодитись. Навіть якщо брати за приклад великі міста сходу та півдня, там розмовляють російською не тому, що ненавидять українську, а тому, що так звикли і мають безальтернативний спосіб мислення. Все зводиться до фрази "Нас так вчили" і не припускається навіть думка про те, що десь люди насправді спілкуються українською без примусу. Але навіть ці люди не усвідомлюють себе московитами, а українцями. Значить, ще не все втрачено (поки-що).
О, точно. ))) Я довгий час жила в Запорізькій області - там саме така ситуація.
  • 0

#85 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 03.06.2010 – 07:34

Та у нас в Івано-Франківську знаю чимало таких, у кого прізвища закінчуються на "-енко", вони всі білінгви, на пристойному рівні знають українську мову, розмовляють нею на роботі. АЛЕ- звертаю увагу - з дітьми своїми в побуті, на вулиці, під час виховних наставлянь розмовляють російською. Чому? Не бачать перспектив? Чи просто тут криється відраза до "хохляцтва". Бо на роботі закон велить розмовляти українською. А вдома - комуністично-кагебістське виховання???

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.06.2010 – 07:34

• 0

#86 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 11.06.2010 – 17:31

Перегляд дописуСамотня (18.05.2010 11:08) писав:

образити можна тільки того, хто ображається. ))) якщо спримати це слово спокійно і без істерики, воно не буде вважатися образою. принаймні, ніякого образливого змісту воно не має. начебто. ))

ооок, слідуючи вашою логікою пропоную форумчанам називати вас 'Какашкою', сприймайте це слово спокійно і без істерики, і не вважайте ні у якому разі образою!!!

Перегляд дописуРодослава09 (3.06.2010 08:34) писав:

Та у нас в Івано-Франківську знаю чимало таких, у кого прізвища закінчуються на "-енко", вони всі білінгви, на пристойному рівні знають українську мову, розмовляють нею на роботі. АЛЕ- звертаю увагу - з дітьми своїми в побуті, на вулиці, під час виховних наставлянь розмовляють російською. Чому? Не бачать перспектив? Чи просто тут криється відраза до "хохляцтва". Бо на роботі закон велить розмовляти українською. А вдома - комуністично-кагебістське виховання???

Особисто я вважаю таких людей моральними іпмотентами. Моя рідна мова набагато красивіша за кацапську, і людей які її зраджують поважати не буду ніколи. Що це за людина, яка зрадила своє рідне, те що батьки з малку вчили любити? Ця людина - лицемір.
  • 0

#87 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 17:33

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 18:31) писав:

ооок, слідуючи вашою логікою пропоную форумчанам називати вас 'Какашкою', сприймайте це слово спокійно і без істерики, і не вважайте ні у якому разі образою!!!
А чим слово "хохол" образливіше за слово "какашка"? =)
  • 0

#88 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 11.06.2010 – 17:40

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 18:33) писав:

нічим, це аналогія. слово 'какашка' використовуються для того щоб вказати на те що субєкт є нижчим(недостойним) обєкта. Думаю ви зрозуміли мою думку...
  • 0

#89 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 17:42

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 17:40) писав:

нічим, це аналогія. слово 'какашка' використовуються для того щоб вказати на те що субєкт є нижчим(недостойним) обєкта. Думаю ви зрозуміли мою думку...
Зрозуміла. Але якщо какашку назвати гімном - суть не зміниться, просто звучати буде трохи грубіше. Мені так здається. ))
  • 0

#90 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 17:45

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 18:33) писав:

Сподіваюсь, GreenScape не образиться, якщо я за нього відповім. Кожне слово є носієм певної енергетики. Так ось, "хохол" ображає не тільки когось персонально, а стосується нації, роду, предків. І справа не тільки в цьому слові, а в суті речей. До християнства, за образу предків карали на горло, бо предки були для аріїв-русичів святими.
  • 0

#91 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 17:58

То що тепер, мені різати усіх, хто мене так назве? А ті, кого я називала москалями, нехай поріжуть мене? Да-а-а... =/
  • 0

#92 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 18:06

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 18:58) писав:

То що тепер, мені різати усіх, хто мене так назве? А ті, кого я називала москалями, нехай поріжуть мене? Да-а-а... =/

По-перше, зараз ви живете не в Україні, а москалі не є аріями-русичами. Вони є угро-фінами з домішками татар, монголів та інших східних та кавказьких народностей. Якщо для них властиво кепкувати зі своїх пращурів (як, до речі, для нас, сучасних українців, зараз), то все для вас буде нормально. Не треба нікого різати, тут справа в самоідентифікації.
  • 0

#93 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 18:10

Перегляд дописуОнук Велеса (11.06.2010 18:06) писав:

По-перше, зараз ви живете не в Україні, а москалі не є аріями-русичами. Вони є угро-фінами з домішками татар, монголів та інших східних та кавказьких народностей.
Не починайте... ))) Росіяни - такі ж самі слов"яни, як і українці. Татари і кавказці тут існують окремо.
  • 0

#94 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 18:14

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 19:10) писав:

Не починайте... ))) Росіяни - такі ж самі слов"яни, як і українці. Татари і кавказці тут існують окремо.

Звичайно, на думку гризлова та зурабова. Почитайте історію, хто такі слов"яни, а хто московити.
  • 0

#95 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 18:17

Перегляд дописуОнук Велеса (11.06.2010 18:14) писав:

Звичайно, на думку гризлова та зурабова. Почитайте історію, хто такі слов"яни, а хто московити.
А ви хоч раз з"їздьте до Росії і подивіться, як виглядають живі москалі :happy1:

Історію взагалі кожен фальсифікує так, як йому вигідно, тому правди там не варто шукати.
  • 0

#96 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 18:28

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 19:17) писав:

А ви хоч раз з"їздьте до Росії і подивіться, як виглядають живі москалі :happy1:

Історію взагалі кожен фальсифікує так, як йому вигідно, тому правди там не варто шукати.

Дякую, я на них і в Україні надививсь вдоста. Але справа не в них, а в нас. І не потрібно узагальнювати щодо фальсифікації історії. Де ви бачили сфальсифіковану історію України в бік звеличення чи піднесення України? Тільки навпаки. Користуючись невіглаством та незнанням історії, відбувається масове програмування населення під певні політичні потреби.
  • 0

#97 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 18:34

Перегляд дописуОнук Велеса (11.06.2010 18:28) писав:

Дякую, я на них і в Україні надививсь вдоста.
Який же ви наївний :happy1: Українські москалі - це на 99% хохли, які намагаються косити під москалів.

Перегляд дописуОнук Велеса (11.06.2010 18:28) писав:

І не потрібно узагальнювати щодо фальсифікації історії. Де ви бачили сфальсифіковану історію України в бік звеличення чи піднесення України? Тільки навпаки. Користуючись невіглаством та незнанням історії, відбувається масове програмування населення під певні політичні потреби.
Саме це я мала на увазі. Мені здається, зараз ніхто не знає справжньої історії.
  • 0

#98 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 18:42

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 19:34) писав:

Який же ви наївний :happy1: Українські москалі - це на 99% хохли, які намагаються косити під москалів.

Це вам тільки здається. Не читайте московських та радянських істориків, типу карамзіна, та інших, бо вони писали саме те, що було вигідно москвинам, знищуючи першодруковані джерела. Але існують іноземні історики, яким не було сенсу брехати, є географічні карти, археологічні розкопки, фольклорні джерела, врешті-решт. Нещодавно вийшла праця Галини Могильницької "Міфотворчість, як обгрунтування історичного мародерства". Маю сумнів, що на вашій новій батьківщині ви її знайдете, але прочитати не завадило б.
  • 0

#99 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.06.2010 – 12:03

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 18:34) писав:

Який же ви наївний :rolleyes: Українські москалі - це на 99% хохли, які намагаються косити під москалів.
Правда. :wacko:

Перегляд дописуСамотня (11.06.2010 18:34) писав:

Це для вас тільки гарний привід нічого не думати і не дізнаватися. Історія така ж нудна!
  • 0

#100 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.06.2010 – 17:28

а що поганого?

Зображення
  • 0