Перейти до вмісту

Хибне прочитання літературних творів..

Повідомлень в темі: 27

#21 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.08.2010 – 10:04

Як на мене то легше означає простіше сподобатись
І підтвердження цьому - продовження вірша.

Та й при чому тут вірш? Самі знаємо що так воно і є))

Повідомлення відредагував Natalie): 27.08.2010 – 10:05

• 0

#22 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 27.08.2010 – 10:18

Опа, гугл втрутився... хавайсь.
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 19:24

Кстаті про Анєгіна, чув цензура переправила оригінал, там було:
любві всє ануси пакорни,
но юним, дєвствєнним жопцам...

*і далі по тексту
ги

любителям механістичних аналогій пропонуюцця витяжки з різних віршів Пушкіна:

Цитата

Он по-французски совершенно
Мог изъясняться и писал;
Легко мазурку танцевал

мало танцював, зовсім дубово походу

Цитата

К чему нескромным сим убором,
Умильным голосом и взором
Младое сердце распалять
И тихим, сладостным укором
К победе легкой вызывать?

фуфельна пабєда, ага

Цитата

К привычкам бытия вновь чувствую любовь:
Чредой слетает сон, чредой находит голод;
Легко и радостно играет в сердце кровь,
Желания кипят - я снова счастлив, молод,

зовсім мало кров качаєцця, флетлайнер внатурі

Цитата

И мысли в голове волнуются в отваге,
И рифмы легкие навстречу им бегут,
И пальцы просятся к перу, перо к бумаге,
Минута - и стихи свободно потекут.

рифми - гавно-с, запишем як бєлий стіх

Цитата

Как легкий бег саней с подругой быстр и волен,
Когда под соболем, согрета и свежа,
Она вам руку жмет, пылая и дрожа!

ледве повзе, драндулет

тепер, щоб вкурити смисл "легче нравимся мы ей" раджу вчитатись в оце:

Цитата

Крепко связаны ей локти;
Попадется зверю в когти,
Меньше будет ей терпеть,
Легче будет умереть".
тобто:
менш пікаперу терпіти
легше буде закадрити B)
  • 0

#24 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 14:47

Мабуть, майже немає тут тих, то б не читав "Майстер і Маргарита". Я читала двічі. Але після ознайомлення із ст. Альфреда Баркова "Роман Михаила Булгакова "Мастер и Маргарита": альтернативное прочтение" виникло відчуття, що автор писав зовісм не про те, що справжній зміст - опис сучасної автору епохи - написано тайнописом, за великим рахунком зрозумілим лише булгакознавцям, та й то не всім. А як сприймаєте цей твір ви? І як ставитесь до теорій, подібних до тієї, яку висвітив Барков? (див. посилання)

http://www.e-reading...php?book=137093

Повідомлення відредагував taraBooka: 30.11.2012 – 14:48

• 0

#25 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 30.11.2012 – 20:50

Завжди дивувало, чому Сталін не рухав Булгакова.
За один натяк на антисовітчину писаки, в кращому випадку, їхали до медведів білих, а тут чого варте одне «Собаче серце», чи «Біла гвардія».
що їх ріднить?
Перший, після духовного училища, п*ять років навчався в Тифліській православній семінарії, а в письменника батько був професором Кивської духовної академії.
Тобто обоє були в темі.
А ще, судячи по поведінці, усім їм українці не подобались.
Можливо наші Гетьмани і втрачали, чи не досягали державності, бо в критичних ситуаціях позиціонувались в бік духовності.
Приклад з новітньої історії, слова американського посла про В.Ющенка, що того рахували державником, а він виявився містиком.
Стосовно того, що Барков пише про те, що Булгаков пройшовся залізобетонним катком по Горькому, то норм.
Де був той «пламенний буревісник» і захисник обездолених, після перемоги гегемона, певно допомагав організовувати Голодомори, якраз в 1932році місто Нижній Новгород було перейменоване в Горький.
А взагалі Таро, то таке багно імперсько-совіцьке.
Писав без злості, тепер у нас є своя держава.
  • 1

#26 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 03.12.2012 – 15:38

Перегляд дописуwizm (30.11.2012 – 20:50) писав:

Завжди дивувало, чому Сталін не рухав Булгакова.
За один натяк на антисовітчину писаки, в кращому випадку, їхали до медведів білих, а тут чого варте одне «Собаче серце», чи «Біла гвардія».
що їх ріднить?
Перший, після духовного училища, п*ять років навчався в Тифліській православній семінарії, а в письменника батько був професором Кивської духовної академії.
Тобто обоє були в темі.
Цікава думка. Я теж дивувалася, чому Булгакова не чіпали. Спасибі за інфу.

Перегляд дописуwizm (30.11.2012 – 20:50) писав:

Стосовно того, що Барков пише про те, що Булгаков пройшовся залізобетонним катком по Горькому, то норм.
Де був той «пламенний буревісник» і захисник обездолених, після перемоги гегемона, певно допомагав організовувати Голодомори, якраз в 1932році місто Нижній Новгород  було перейменоване в Горький.
Я в інших документальних джерелах читала, що Горький був якийсь внутрішньо-розщеплений в моральному сенсі. Він міг щиро розплакатися, коли йому поет-новачок навіть не дуже вдалі вірші читав. Але ж, зрозуміло, що знав, на чий млин ллє воду своєю іделогічно-зарядженою творчістю.
В цю тему написала, бо цікаво дізнатися, чи ще хтось стикався з таким несподіваним геть іншим розумінням, здається, досить зрозумілого змісту. І що відчував при цьому?
Ми вже сперечалися про "душевну хворобу" Швейка:
http://tereveni.org/.../page__st__1480
Теж думки розділилися. :)

Повідомлення відредагував taraBooka: 03.12.2012 – 15:41

• 1

#27 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 03.12.2012 – 21:24

Перегляд дописуtaraBooka (03.12.2012 – 15:38) писав:

Цікава думка. Я теж дивувалася, чому Булгакова не чіпали. Спасибі за інфу.Я в інших документальних джерелах читала, що Горький був якийсь внутрішньо-розщеплений в моральному сенсі. Він міг щиро розплакатися, коли йому поет-новачок навіть не дуже вдалі вірші читав. Але ж, зрозуміло, що знав, на чий млин ллє воду своєю іделогічно-зарядженою творчістю.
В цю тему написала, бо цікаво дізнатися, чиц ще хтось стикався з таким несподіваним геть іншим розумінням, здається, досить зрозумілого змісту. І що відчував при цьому?
У мене таке враження, що ВСЕ я зараз переосмислюю по-іншому. У тих випадках, коли то була кричуща і корислива брехня - просто страшно злить і щоб якось врівноважитись, то тішусь хоч тим, що нарешті-нарешті вільна від того. Хоч, якщо подумати, то воно дрімало десь ще з дитинства, лиш не було смілості признатись.

Але є багато книжок, які з задоволенням перечитую і тільки може бачу інші аспекти, на які не звертала уваги раніше.

"Майстра і Маргариту" Булгакова перечитувала багато разів і кожен раз розуміла по-іншому. 1-й раз, коли ще книжка передавалась з-під поли, була вражена смілістю і новизною думок. Потім, з точки зору віруюючої, мені не подобалось облагороджування диявола, яке абсолютне відрізняється від біблійного. Потім почала підозрювати, що письменник мавби бути "під впливом", прочитала біографію - так і є, він був морфіністом, від чого і помер, що, звичайно, не применшує його письменницького таланту.

Булгакова не чіпали, бо Сталіну подобались його "Дні Турбіних" і він дозволив їх ставити у якомусь одному театрі.
  • 1

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 06.12.2012 – 23:54

Акваріуско, про «Дні Турбіних» я теж читала, здається, і Барков про це пише. А мене дивувало, чому, наприклад, Маргарита не зображена красунею, чому вона поквзана відьмою врешті. А коли це Андреєва, все на свох місця стає, але чомусь втрачається шарм твору (це моє особисте чприйняття так трансформувалося). Знання примножують печалі)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних