Перейти до вмісту

Сексуальний фетишизм та збочення

Повідомлень в темі: 74

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.05.2010 – 21:21

Цитата

Апотемнофілія - (поєднується з садомазохізмом) різновид сексуального фетишизму, при якій роль фетиша грають потворності тіла, інвалідність (наприклад відсутність кінцівки). Апотемнофілію не слід змішувати з акротомофіліей: потягом до людей з ампутованими кінцівками

Термін апотемнофілія (Apotemnophilia) вперше придумав сексолог Джон Мані в 1977 році, назвавши його рідкісної сексуальної девіацією.

У людини з апотемнофіліей має місце психічне захворювання - порушення схеми тіла (приклад цього розладу - фантомні болі після ампутації, які зазвичай проходять через деякий час, тому що мозок адаптується). Він прагне до ампутації здорової кінцівки, домагаючись від лікарів виробництва такої операції, у тому числі вдаючись до методів тіньової медицини або членоушкодження.

У документальному фільмі Мелоді Гільберта "Цілий" розповідається про групу людей - добровільних інвалідів. Вони відчайдушно хочуть видалити їх здорові частини тіла, і деяким це вдається. Кевіну, одному з героїв фільму, університетських лекторів, ногу ампутував Роберт Сміт - хірург з Шотландії, ампутували ноги вже у двох здорових людей. Джордж Бойєр стріляв у свою ногу з дробовика. Інші використали пили і саморобні гільйотини
ужс. девіація.
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.05.2010 – 21:32

Перегляд дописуПастух (10.05.2010 21:36) писав:

пикацизм

Цитата

Ескрементофілія (лат. excrementum - виділення і грец. philia - потяг, любов) або пікацизм - сексуальна девіація, поєднання мазохізму і фетишизму, при якому роль предмета-фетишу грають виділення людського організму, до числа яких належать сеча, кал, піт, сперма, менструальні виділення, слина та ін

До числа можливих проявів екскрементофіліі в літературі відносяться кунілінгус під час менструації або з жінкою, яка нехтує правилами гігієни, прохання під час статевих актів плювати в рот, обмін слиною під час поцілунку (салівафілія), обнюхування і лизания спітніле тіла (гігрофілія ), пахв, промежини, ануса, ступень і пальців ніг (поєднується з фут-фетишизмом), різні дії з калом (копрофілія) і т. д.
пане Пастуше. мене дивують Ваші знання. чи досвід гг
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.05.2010 – 22:03

Цитата

Гомесвестизм - різновид трансвестизму, що поєднується з фетишизмом, при якому сексуальне задоволення досягається одяганням одягу своєї ж статі, але який належить іншій людині (як правило, знаменитості або об'єкта статевого потягу).

Гомесвестизм може проявлятися наслідуванням стилю одягу та зовнішності кумира. Такий фетишист може відчувати незборима прагнення до володіння предметами одягу, що належали цій людині, до їх носіння і мастурбації з ними. Гомесвестизм може приводити до скоєння крадіжок цікавлять фетишиста предметів.

Крім того, гомесвестизм може розглядатися як прояв прагнення підкреслити власну статеву ідентифікацію,що піддається підсвідомому сумніву
хм. треба спитати в Нінель, коли вона мені мою кофту поверне :lol:

Зображення
  • 0

#24 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.05.2010 – 22:28

Перегляд дописуSensssorika (10.05.2010 22:32) писав:

пане Пастуше. мене дивують Ваші знання. чи досвід гг
...що стосуєтьсягенеза перверзій, то слід вказати, що вони найчастіше придбані, в залежності від зовнішніх умов. Правда
існують і інші теорії.

Дякую за комплімент, я всього навсього в минулому нещасна дитина - індиго, а воно зараза стосується майже всіх
сфер.
  • 0

#25 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 11.05.2010 – 00:48

А у мене фетиш на чоловіків у формі... )) і у білих халтах... ))) :lol:
  • 0

#26 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 11.05.2010 – 01:00

Перегляд дописуСамотня (11.05.2010 00:48) писав:

А у мене фетиш на чоловіків у формі... )) і у білих халтах... ))) :)
так так, гамівна сорочка додає шарму :lol:
  • 0

#27 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.05.2010 – 19:36

Флуд видалено
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.05.2010 – 21:08

Ніотаіморі (Nyotaimori) - дослівний переклад "тарілка з жіночого тіла" (так каже гугл, але Неорландіна може виправити якшо не так). на оголеній жінці подаються суши та сашимі (не вдаюся в кулінарні подробиці, єда,кароче).
Nantaimori- те саме, тільки на чоловічому тілі.

Перш ніж стати живою стравою, особа (як правило, жінка) навчається нерухомо лежати протягом декількох годин. Вона чи він повинен також бути в змозі витримати тривале перебування в холодній їжі. Перед,собсссна, поданням себе в якості їжі, передбачається прийняти ванну за допомогою спеціального мила, єстєссна, шо волосся на тілі видаляється, після чого треба ополоснутися холодною водою для охолодження тіла. У деяких частинах світу, з метою дотримання санітарних законів, має бути шар з пластику або іншого матеріалу між суші і тілом жінки чи чоловіка.

Подібне задоволення в ресторанах коштує від 75 до 250 євро

нашла ше таке :

Вважається, що це давнє мистецтво гейш, яке полягає в тому,щоб весь той час, поки самураї будуть жерти з твого тіла суші,не рухатися, не здригнутися якщо щось, не видавати звуків і, напевно, не дихати нах.

А це складно, особливо зараз, коли самураї невиховані пішли. Взагалі ще десять років тому в Японії було близько сотні закладів, що надають подібну послугу, зараз їх залишилося не більше десятка, що, звичайно, самі японці схильні пояснювати дорожнечею і всяким кризою, але, швидше за все, просто діви(цнотливі) перевелися з землі японської, тому як даний ритуал може виконувати тільки незаймана. Саме цим аргументом вони і орудують, доводячи, що сенс у процесу не сексуальний, а естетичний. Ну і прапор їм у руки, вони, схоже, очима вміють не тільки жерти. А ось у Нью-Йорку з цією справою декілька демократичніше, там - будь-який каприз за ваші гроші, можуть подати не тільки на незайманої гейші, а й на чоловікові із волохатою дупою.

А у самих японців і зовсім дах знесло - вони там разом з сушамі і гейшу раздєливают і з'їдають. Правда, гейша при цьому використовується спеціально приготована,їстівна, при цьому при розтині тече кров, а всередині тіла органи, які теж можна з'їсти.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

відео на тему Naked Sushi Girl

Повідомлення відредагував Sensssorika: 13.05.2010 – 21:10

• 0

#29 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 21:25

Перегляд дописуSensssorika (13.05.2010 22:08) писав:

Ніотаіморі (Nyotaimori) - дослівний переклад "тарілка з жіночого тіла" (так каже гугл, але Неорландіна може виправити якшо не так). на оголеній жінці подаються суши та сашимі (не вдаюся в кулінарні подробиці, єда,кароче).
Nantaimori- те саме, тільки на чоловічому тілі.

Перш ніж стати живою стравою, особа (як правило, жінка) навчається нерухомо лежати протягом декількох годин. Вона чи він повинен також бути в змозі витримати тривале перебування в холодній їжі. Перед,собсссна, поданням себе в якості їжі, передбачається прийняти ванну за допомогою спеціального мила, єстєссна, шо волосся на тілі видаляється, після чого треба ополоснутися холодною водою для охолодження тіла. У деяких частинах світу, з метою дотримання санітарних законів, має бути шар з пластику або іншого матеріалу між суші і тілом жінки чи чоловіка.

Подібне задоволення в ресторанах коштує від 75 до 250 євро

нашла ше таке :

Вважається, що це давнє мистецтво гейш, яке полягає в тому,щоб весь той час, поки самураї будуть жерти з твого тіла суші,не рухатися, не здригнутися якщо щось, не видавати звуків і, напевно, не дихати нах.

А це складно, особливо зараз, коли самураї невиховані пішли. Взагалі ще десять років тому в Японії було близько сотні закладів, що надають подібну послугу, зараз їх залишилося не більше десятка, що, звичайно, самі японці схильні пояснювати дорожнечею і всяким кризою, але, швидше за все, просто діви(цнотливі) перевелися з землі японської, тому як даний ритуал може виконувати тільки незаймана. Саме цим аргументом вони і орудують, доводячи, що сенс у процесу не сексуальний, а естетичний. Ну і прапор їм у руки, вони, схоже, очима вміють не тільки жерти. А ось у Нью-Йорку з цією справою декілька демократичніше, там - будь-який каприз за ваші гроші, можуть подати не тільки на незайманої гейші, а й на чоловікові із волохатою дупою.

А у самих японців і зовсім дах знесло - вони там разом з сушамі і гейшу раздєливают і з'їдають. Правда, гейша при цьому використовується спеціально приготована,їстівна, при цьому при розтині тече кров, а всередині тіла органи, які теж можна з'їсти.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

відео на тему Naked Sushi Girl
а де тут збочення, тим більше сексуальне?
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.05.2010 – 21:30

Перегляд дописуВареник (13.05.2010 22:25) писав:

можливо, що для когось це збочення. от мені наприклад,якшо ото все буде на тілі якоїсь 60літньої бабульки- то адназначна збочення. хоча ені і окремо суші є збоченням.
а взагалі ніотаіморі було в списку секс.фетишів на одному англомовному сайті ))
  • 0

#31 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 21:31

Перегляд дописуSensssorika (13.05.2010 22:30) писав:

можливо, що для когось це збочення. от мені наприклад,якшо ото все буде на тілі якоїсь 60літньої бабульки- то адназначна збочення. хоча ені і окремо суші є збоченням.
а взагалі ніотаіморі було в списку секс.фетишів на одному англомовному сайті ))
а якшо злизувати шампанське з живота дівчини, це теж збочення? :rolleyes:
  • 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.05.2010 – 21:35

Перегляд дописуВареник (13.05.2010 22:31) писав:

а якшо злизувати шампанське з живота дівчини, це теж збочення? :happy1:
а ти шалунішка :rolleyes:
сматря какой живот. я вередлива гг
  • 0

#33 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 21:42

Перегляд дописуSensssorika (13.05.2010 22:35) писав:

а ти шалунішка :rolleyes:
сматря какой живот. я вередлива гг

який живіт? апетитний, да :happy1:
  • 0

#34 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.05.2010 – 21:45

От якщо їжу трахати, так то збочення.
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.05.2010 – 21:48

Перегляд дописуВареник (13.05.2010 22:42) писав:

який живіт? апетитний, да :rolleyes:
та я про дівчину! досить самому себе хвалити, миі так знаємо, шо ти у нас прєкрасний гг
  • 0

#36 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.05.2010 – 21:49

В балачку
  • 0

#37 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 21:49

Перегляд дописуSensssorika (13.05.2010 22:48) писав:

та я про дівчину! досить самому себе хвалити, миі так знаємо, шо ти у нас прєкрасний гг
тю, я теж продівчину)))
  • 0

#38 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.05.2010 – 07:02

Перегляд дописуВареник (13.05.2010 22:25) писав:

так само думаю що нема тут ніякого збочення
  • 0

#39 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 15.05.2010 – 01:20

Я би хавав суші, я не проти.
  • 0

#40 Гість_Гість_*