Перейти до вмісту

Як увійдуть в історію Янукович і його команда?

Повідомлень в темі: 70

Опитування: Як увійдуть в історію Янукович і його команда? (47 користувачів проголосувало)

Як увійдуть в історію Янукович і його команда?

1. як команда, яка укріпила демократичні цінності, а тому залишилася при владі (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

2. як команда, яка зберегла та укріпила або намагалася укріпити та зберегти демократичні цінності, та через це не змогла залишитися при владі (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

3. як команда, що запровадила диктатуру, і через це залишилася при владі (4 голосів [8.51%])

Процент голосів: 8.51%

4. як команда, яка запровадила або намагалася запровадити диктатуру, а тому її усунули радикальним способом (24 голосів [51.06%])

Процент голосів: 51.06%

5. як команда кривавих диктаторів (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. не знаю, що відповісти (5 голосів [10.64%])

Процент голосів: 10.64%

7. інший варіант (прохання вказати який в коментарях) (12 голосів [25.53%])

Процент голосів: 25.53%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 09:32

Перегляд дописуВуйко Дмитро (23.05.2010 21:00) писав:

Януковича пам"ятатимуть за його ляпи, зокрема всімвідомий інецедент з вінком
Відповіді такого типу веселі дотепні. Ми уже не раз мали і смішних керівників держави. Наприклад Микита Хрущов. На одному міжнародному виступі стукав черевиком по трибуні. Якось він задивися на картину відомого художника з абстрактним розмазаним зображенням. Коли журналісти спитали, що він на них бачить, сказав: "Я вижу на етих картинах голою попу".

Взагалі-то, я хотів би в цій темі-опитуванні обговорити, що саме Янукович та його команда суспільно значимого залишить після себе. Як воно станеться, не знає ніхто, але висловити свої припущення можна.

Повідомлення відредагував robikpl: 25.05.2010 – 09:36

• 0

#22 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 16.08.2010 – 17:30

Вони ввійдуть в історію епічними битвами з ялинками:

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#23 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 16.08.2010 – 19:08

Як команда зрадників та окупантів.
  • 0

#24 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 16.08.2010 – 19:25

для мене вони увійдуть в історію як люди, що повернули багатотисячне ПДВ моєму батькові, яке так божилася повернути пані Тимошенко свого часу

хоча я сама й не поважаю їх...
  • 0

#25 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.08.2010 – 20:43

Тім, яка загнала в тінь весь дрібний і середній бізнес, роздала п-ства та крим москалям і профела успішну антисоціальну політику на геноцид свого народу
  • 0

#26 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Киев

Відправлено 16.08.2010 – 22:08

по поводу опроса: відповідь даст час і тільки він.
  • 0

#27 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 16.08.2010 – 23:37

подивимось...поки що вони нічого не зробили, окрім того, що знов міняють підручники історії на галимі і не патріотичні. мене від януковича нудить, він мені огидний, стицько... азарова теж на дух не переварюю... та там в кабміні всі коряві...
  • 0

#28 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 17.08.2010 – 19:03

Перегляд дописуMypk@ (16.08.2010 20:25) писав:

для мене вони увійдуть в історію як люди, що повернули багатотисячне ПДВ моєму батькові, яке так божилася повернути пані Тимошенко свого часу

хоча я сама й не поважаю їх...

Продовжуючи тему хоча б нейтральних відгуків... Думаю що ввійдуть як перші реформатори і адекватні люди. Саме такими кроками як повернення ПДВ і стабілізація державних фінансів гарантують собі лідерство на декілька років вперед, поки їх не витіснять молодші.

При першій можливості із-за відсутності реальної поваги до них люди виберуть якусь нову реальну альтернативу (Тимошенко тут і близько світитись не буде, її напевно заслужено посадять).
  • 0

#29 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 10:16

Перегляд дописуMaryan (17.08.2010 20:03) писав:

Продовжуючи тему хоча б нейтральних відгуків... Думаю що ввійдуть як перші реформатори і адекватні люди. Саме такими кроками як повернення ПДВ і стабілізація державних фінансів гарантують собі лідерство на декілька років вперед, поки їх не витіснять молодші.

При першій можливості із-за відсутності реальної поваги до них люди виберуть якусь нову реальну альтернативу (Тимошенко тут і близько світитись не буде, її напевно заслужено посадять).

Поки з'явиться і прийде до влади "якась нова реальна альтернатива", то оці "перші реформатори і адекватні люди" здадуть все, що можна, що являє для сусідів хоч якийсь інтерес
  • 0

#30 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 10:45

Перегляд дописуsivil (18.08.2010 11:16) писав:

Поки з'явиться і прийде до влади "якась нова реальна альтернатива", то оці "перші реформатори і адекватні люди" здадуть все, що можна, що являє для сусідів хоч якийсь інтерес

Можна якзавгодно виражати своє негативне ставлення до Регіонів як до корупціонерів, в мене воно не суттєво інше. Але поки в них працює достатньо розуму і бажання самозбереження щоб діяти в національних інтересах. Домовленість із Росією, із МВФ, відновлення доступу наших компаній до зовнішніх запозичень, відмова від друку грошей для фінансування дефіциту бюджету, проект нового податкового кодексу - все це серйозні заслуги. В плані культурному і демократичному звичано поводять себе паскудно (Табачник, рішення КС і т.п.). Але в економучному поки на тверду 4 із 5. Тому їхній рейтинг зараз і є на історичному максимумі http://www.razumkov....php?poll_id=115.
  • 0

#31 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 18:30

інший варіант (прохання вказати який в коментарях)

Як недорозуміння. (рожева чи блакитна мрія звичайних українців)
  • 0

#32 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 13:53

Перегляд дописуMaryan (18.08.2010 11:45) писав:

Можна якзавгодно виражати своє негативне ставлення до Регіонів як до корупціонерів, в мене воно не суттєво інше. Але поки в них працює достатньо розуму і бажання самозбереження щоб діяти в національних інтересах. Домовленість із Росією, із МВФ, відновлення доступу наших компаній до зовнішніх запозичень, відмова від друку грошей для фінансування дефіциту бюджету, проект нового податкового кодексу - все це серйозні заслуги. В плані культурному і демократичному звичано поводять себе паскудно (Табачник, рішення КС і т.п.). Але в економучному поки на тверду 4 із 5. Тому їхній рейтинг зараз і є на історичному максимумі http://www.razumkov....php?poll_id=115.

Про які національні інтереси мова? Продовжити перебування флоту взамін за зниження експортного мита на газ, а не зміни грабіжницької цінової формули, це по-вашому національні інтереси України? Та ще й продовжити аж на 25 років, коли світ швидко змінюється - це тупа недалекоглядність і повне наплювання якраз на ті ж інтереси.
  • 0

#33 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 20.08.2010 – 17:55

"інший варіант": у кожного своя історія. Ким ми вважаємо Сталіна? Кривавим виродком. Ким його вважають, наприклад, фени КПУ? ;) І тут так буде: років за -надцять наші діти сміятимуться із поєдинку із вінком, діти фанів ПР переповідатимуть легенди про "порятунок економіки" та "тверду руку".
  • 0

#34 mandroid76

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 21.08.2010 – 14:45

Як команда яка контролювала ЗМІ, загнала в тінь малий та середній бізнес і хотіла ввести диктатуру.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.01.2011 – 18:44

Перегляд дописуMaryan (17.08.2010 19:03) писав:

Саме такими кроками як повернення ПДВ і стабілізація державних фінансів гарантують собі лідерство на декілька років вперед, поки
не настане дефолт
  • 0

#36 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.01.2011 – 19:17

Потребую варіянт:

"Як герой, який за допомогою піжамної армії противсішні об’єднав великий і могутній російський народ в Окраінє!"
  • 0

#37 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 28.01.2011 – 23:07

Увійдуть залежно від того, як мине останній рік перебування при владі. Решта, однаково, забудеться.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.01.2011 19:17) писав:

Потребую варіянт:
"Як герой, який за допомогою піжамної армії противсішні об’єднав великий і могутній російський народ в Окраінє!"
ФГМ на фоні юлєботофілії та противсіхопараної детектед.
  • 0

#38 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.01.2011 – 23:12

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 23:07) писав:

Увійдуть залежно від того, як мине останній рік перебування при владі. Решта, однаково, забудеться.

ФГМ на фоні юлєботофілії та противсіхопараної детектед.
Батхерт противсіха детектед ;)
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.02.2011 – 23:38

непогана статейка
  • 0