Перейти до вмісту

син чи донька?

Повідомлень в темі: 54

Опитування: отже, (33 користувачів проголосувало)

кого більше хочемо ?

1. сина (4 голосів [12.12%])

Процент голосів: 12.12%

2. доньку (2 голосів [6.06%])

Процент голосів: 6.06%

3. мені все одно (3 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

4. хочу кількох дітей, щоб і хлопчик і дівчинка були, порядок неважливий гг (19 голосів [57.58%])

Процент голосів: 57.58%

5. хочу кількох дітей однієї статі (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. нікого не хочу, в мене кіт є (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. сабаааку хачу.. (с) Малиш (2 голосів [6.06%])

Процент голосів: 6.06%

8. головне, щоб дитина гетеросексуальною виросла і не надуала потім свою стать міняти (с) і таке буває гг (3 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 12.05.2010 – 12:37

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (12.05.2010 00:29) писав:

Я взагалі хотіла щоби першими в мене були двійнята різної статі :rolleyes:

О, двійнята різної статі - це прикольно :happy1: Теж хочу)
  • 0

#42 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.05.2010 – 12:40

Перегляд дописуTwinkle (12.05.2010 13:37) писав:

О, двійнята різної статі - це прикольно :rolleyes: Теж хочу)
підтримую)) в майбутньому було б класно
  • 0

#43 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 12:47

а я якби і могла мати дітей, все одно не стала б народжувати. навіщо? дати цій країні ще одного платника податків? виховати ще одну нещасну людину, яка не впевнена у своєму майбутньому і боїться ввечері вийти на вулицю, щоб не дай бог не натрапити на якихось відморозків чи ментів (хоча, менти теж відморозки)? людину, яка з самого народження і до смерті буде рабом? щоб потім ця дитина проклянула своїх батьків за те, що вони народили її на цей поганий світ? ні, дякую, не треба. якщо захочу про когось попіклуваттися - візьму собі кота.
  • 0

#44 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 13:40

Бідна тваринка....

Повідомлення відредагував reyneke: 12.05.2010 – 13:40

• 0

#45 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.05.2010 – 14:55

Перегляд дописуСамотня (12.05.2010 13:47) писав:

а я якби і могла мати дітей, все одно не стала б народжувати. навіщо? дати цій країні ще одного платника податків? виховати ще одну нещасну людину, яка не впевнена у своєму майбутньому і боїться ввечері вийти на вулицю, щоб не дай бог не натрапити на якихось відморозків чи ментів (хоча, менти теж відморозки)? людину, яка з самого народження і до смерті буде рабом? щоб потім ця дитина проклянула своїх батьків за те, що вони народили її на цей поганий світ? ні, дякую, не треба. якщо захочу про когось попіклуваттися - візьму собі кота.
світ прекрасний якщо знати з якого боку на нього дивитись.
  • 0

#46 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.05.2010 – 10:34

" Життя саме по собі-ні добро,ні зло.Воно містить і добро і зло,але,основне те,у що ми самі його перетворюєм....."
Цитата.Автор мені невідомий.

Повідомлення відредагував spanky: 13.05.2010 – 10:35

• 0

#47 fairy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 10:43

хлопчиків треба народжувати, ато їх і так мало. :rolleyes:
  • 0

#48 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.05.2010 – 10:46

О, податки вас не влаштовують, суспільство? Народжуйте на безлюдному острові і живіть там!
  • 0

#49 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.05.2010 – 14:49

о так, ти і твої теоретичні нащадки приречені на вічні муки в цій жахливій ідіотично-тупорило-дибільній країні, сповненій купою несправедливості, гавна і соціальних покидьків суспільства, з низьким рівнем культури, високим рівнем корупції і згнилою з коріння системою влади. Думаю краще тобі вбитися і попробувати щастя в іншому житті. Можливо все буде по іншому і ти відчуєш себе щасливою....

Повідомлення відредагував Castiel: 14.05.2010 – 14:50

• 0

#50 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 14:54

Та ну що ти, ще вени собі поріже.

Я колись ворожила. І мені наворожилася 1 донька, Яринка. Найсмішніше те, що я вже давно вирішила так назвати дочку - Яринкою. І наворожилася Яринка.
  • 0

#51 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 01:00

Перегляд дописуФабрегас (12.05.2010 14:55) писав:

світ прекрасний якщо знати з якого боку на нього дивитись.
Ну звісно.

Перегляд дописуCastiel (14.05.2010 14:49) писав:

о так, ти і твої теоретичні нащадки приречені на вічні муки в цій жахливій ідіотично-тупорило-дибільній країні, сповненій купою несправедливості, гавна і соціальних покидьків суспільства, з низьким рівнем культури, високим рівнем корупції і згнилою з коріння системою влади. Думаю краще тобі вбитися і попробувати щастя в іншому житті. Можливо все буде по іншому і ти відчуєш себе щасливою....
Дякую :lol: Я вас люблю :D
  • 0

#52 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.05.2010 – 10:25

За душу домовимось в приваті. Початково пропоную ящик рево.

zav: сувора догана без занесення за порушення п. 2.5.

Повідомлення відредагував zav: 17.05.2010 – 10:28

• 0

#53 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 17.05.2010 – 13:51

Самотня, Ви не розумієте. Як раз тут і зараз треба народжувати якамога більше. Тільки у нас і в таких умовах здатні не тільки вижити, але і розвинутись справжні люди, а не якісь там шмаркливі нитики і педіки.
  • 0

#54 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 13:59

Перегляд дописуOdonacer (17.05.2010 14:51) писав:

Самотня, Ви не розумієте. Як раз тут і зараз треба народжувати якамога більше. Тільки у нас і в таких умовах здатні не тільки вижити, але і розвинутись справжні люди, а не якісь там шмаркливі нитики і педіки.
або ж люди зі скаліченою психікою.
  • 0

#55 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 17.05.2010 – 16:17

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 14:59) писав:

або ж люди зі скаліченою психікою.

Та здорова психіка буває тільки у равликів. Та й то мабуть не завжди. А в людей здорової психіки не може бути взагалі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua