Перейти до вмісту

Якби ви могли помандрувати в машині часу в минуле...

Повідомлень в темі: 84

Опитування: В машині часу я хочу... (169 користувачів проголосувало)

В машині часу я хочу...

1. Відправитись у майбутнє (44 голосів [26.04%])

Процент голосів: 26.04%

2. Відправитись у минуле (77 голосів [45.56%])

Процент голосів: 45.56%

3. Краще жити в свою епоху. Мені не потрібна машина часу! (48 голосів [28.40%])

Процент голосів: 28.40%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Африка

Відправлено 08.07.2010 – 21:24

Краще помандрувати не в минуле, а в майбутнє. Далеке майбутнє. В той час коли всю роботу фізичну будуть виконувати роботи і тоді не будуть люди гинути в шахтах чи мучитися від важкої праці на будівельних майданчиках, на заводах, в селах і тому подібне. Роботи все виконують, а люди контролюють цей процес і займаються розробкою нових проектів для покращення людського життя і звісно екології.
Там людство повністю звільнене від фізичної праці, робочий день лише три години, а робочий тиждень лише три дні. Увесь інший час люди відпочивають, займаються різною творчою діяльністю, малюють, ліплять скульптури, пишуть книжки, вірші, музику, співають, влаштовують фестивалі, вишивають, займаються винахідництвом тощо. Я би набрався там їхніх технологій, обладнання, зразків роботів і перетягнув би це все сюди в наш час і спробував би це все втілити у наше життя сьогодні…
  • 0

#62 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 12.07.2010 – 15:48

Я б хотіла перенестись у минуле і виправити деякі свої вчинки. Знаю, що життя тоді б склалося по другому..але все ж цікаво як би воно склалося)))

Повідомлення відредагував metamoreFoZza: 12.07.2010 – 16:07

• 0

#63 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 29.07.2010 – 18:59

Але якби не неправильні вчинки, скоэні в минулому, то ви б не отмимали необхідних життэвих уроків!
  • 0

#64 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 30.07.2010 – 05:45

краще в майбутнє. цікаво, чи буде все-таки війна між Іраном та США, Ліваном та Ізраїлем, ну і взагалі... якщо побачу, що все-таки буде -- візьму усіх своїх найбліжчих людей, і за допомогою машини часу перенесу всіх нас років на 50 назад, щоб ми змогли спокійно пожити до того, як уся ця хрєнь почнеться.
  • 0

#65 Баклан

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 17:04

є речі про які нам знати не треба..буде не цікаво тоді :happytwo:
  • 0

#66 Збетошний

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Хоростків

Відправлено 06.08.2010 – 16:31

Перегляд дописуКобзар112 (5.05.2010 14:07) писав:

Я б відправився у часи Київської Русі. Переконатися, що ми — не москалі :shok:

я з тобою :ggggg: :ggggg:

якщо б я відправився в минуле, то я б старався нічого не виправляти, хто зна, чим воно тобі оберенться в твоїй епосі :)
  • 0

#67 Гість_kvi_to4ka_*

• Гості

Відправлено 07.08.2010 – 16:35

а я б напевно постаралась відмінити деяку подію
  • 0

#68 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 16:48

Перегляд дописузмій (8.07.2010 22:24) писав:

Краще помандрувати не в минуле, а в майбутнє. Далеке майбутнє. В той час коли всю роботу фізичну будуть виконувати роботи і тоді не будуть люди гинути в шахтах чи мучитися від важкої праці на будівельних майданчиках, на заводах, в селах і тому подібне. Роботи все виконують, а люди контролюють цей процес і займаються розробкою нових проектів для покращення людського життя і звісно екології.
Там людство повністю звільнене від фізичної праці, робочий день лише три години, а робочий тиждень лише три дні. Увесь інший час люди відпочивають, займаються різною творчою діяльністю, малюють, ліплять скульптури, пишуть книжки, вірші, музику, співають, влаштовують фестивалі, вишивають, займаються винахідництвом тощо. Я би набрався там їхніх технологій, обладнання, зразків роботів і перетягнув би це все сюди в наш час і спробував би це все втілити у наше життя сьогодні…

Друже, почитай Олеся Бердника, який змалював десь приблизно такий устрій, тільки вийшло з того все навпаки - люди цілковито деградували.
  • 0

#69 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень

Відправлено 22.08.2010 – 08:03

Перегляд дописуkvi_to4ka (7.08.2010 17:35) писав:

а я б напевно постаралась відмінити деяку подію
А яку саме?
  • 0

#70 Гасова лямпа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 11:24

....ностальгія за 90-ми.......
  • 0

#71 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 11:28

Перегляд дописуГасова лямпа (24.08.2010 12:24) писав:

....ностальгія за 90-ми.......
Да? Жостко.

Я не відчуваю ностальгії за нестачею грошей та продуктів. Коли навіть йогурт їсиш з булкою, аби тільки смак його протримався на язиці довше.
До речі, я до сих пір люблю йогурт заїдати булкою.
Ну, може то лише я така невдаха.

Я би нікуди не мандрувала. Який сенс?
  • 0

#72 Гасова лямпа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 11:37

Перегляд дописуWTF? (24.08.2010 12:28) писав:

Да? Жостко.

Я не відчуваю ностальгії за нестачею грошей та продуктів. Коли навіть йогурт їсиш з булкою, аби тільки смак його протримався на язиці довше.
До речі, я до сих пір люблю йогурт заїдати булкою.
Ну, може то лише я така невдаха.

Я би нікуди не мандрувала. Який сенс?

ну може й "жостко"..але не для мене
  • 0

#73 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6638 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.08.2010 – 11:48

В 1917 рік, і постарався, аби Україна тоді залишилась незалежною.
  • 0

#74 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 10:20

Підтримую, але думаю, така масштабна штука не залежить від зусиль однієї людини. У 1917-18 роках збіглося багато обставин і склалася ситуація так, що Україна сама по собі була не готова вберегти свою незалежність.

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 25.08.2010 – 10:21

• 0

#75 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2010 – 10:56

Я напевно зовсім нематеріальна людина, бо перше що спало на думку, це потрапити в минуле, що дізнатись чому так а не інакше склались певні історичні події.
  • 0

#76 kropiva323

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 21:11

Я б нічого не міняв. :happy1:
  • 0

#77 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2010 – 21:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (24.08.2010 12:48) писав:

В 1917 рік, і постарався, аби Україна тоді залишилась незалежною.
Один у полі не воїн
  • 0

#78 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.10.2010 – 22:12

Перегляд дописуВуйко Дмитро (8.10.2010 22:13) писав:

Один у полі не воїн

а один з ядерним мінометом? :happy1:

Перегляд дописуNatalie) (25.08.2010 11:56) писав:

Я напевно зовсім нематеріальна людина
тебе значно простіше переносити в часі
  • 0

#79 Cloud

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.10.2010 – 00:11

Я б хотіла потрапити в минуле. Мене лякає сьогодення. Ми наближуємось до панування кіберкультури, духовні цінності стали набагато нижчими, ніж технології. Людство хворіє неврозами, через надзвичайну кількість техніки, і в її підсвідомості, вона ще не готова всім цим оперувати.
Звичайно не має такої епохи, щоб все було ідеальним, але я б хотіла побувати чомусь у епоху відродження.
  • 0

#80 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 10.10.2010 – 03:21

Перегляд дописуCloud (10.10.2010 01:11) писав:

Я б хотіла потрапити в минуле. Мене лякає сьогодення. Ми наближуємось до панування кіберкультури, духовні цінності стали набагато нижчими, ніж технології. Людство хворіє неврозами, через надзвичайну кількість техніки, і в її підсвідомості, вона ще не готова всім цим оперувати.
Звичайно не має такої епохи, щоб все було ідеальним, але я б хотіла побувати чомусь у епоху відродження.
А як на мене, за потужними технологіями і робототехнікою майбутнє. Це дасть можливість відкрити нові носії енергії і матеріали. Маючи такий потенціал можна буде створити замкнені цикли виробництва, щоб не забруднювати навколишнє середовище. Очистити ґрунт, води і атмосферу від вже існуючих зараз забруднень. І нарешті звільнити на завжди людину із рабства. Наприклад в селі працювали би не трактористи і комбайнери, а роботи. Люди б їх лише контролювали, отримуючи від них текстові звіти, щодо виконаного об'єму роботи. Їжа була би без гербіцидів, тому що бур'яни нищили би не хімією з літака, а за допомогою спеціальних роботів невеличких, які б переміщувалися по полю і просто би розпізнавали і виривали бур'яни з корінням ніби як би вручну. Така їжа вирощена без хімії давала би людям могутнє здоров'я. Головне завдання для людей було би вчитися і розвиватися, як розумово так і духовно. Завдяки цьому можна було б легко контролювати роботів. І люди би вчилися залюбки. Тому що це навчання не було би таким, як зараз нудним і важким. Воно було би на основі ігор і конкурсів з різними стимулами, заохоченнями і винагородами. Престиж і цікавість науки були би величезними. Завдяки інтенсивному навчанню людства, роботи ніколи не вийдуть із під контролю людей. Проблем з матеріальним забезпеченням і житлом не було би ні в кого. Кожен вже з народження отримує певний матеріальний мінімум для життя в який входить власне житло і всі матеріальні засоби потрібні для існування і їжа звісно. Все це було б за рахунок того що працюють роботи. Люди би вчилися не тому що треба, гроші заробляти бо здохнеш, зовсім ні, засоби для життя в для них даються з народження безкоштовно. Люди би вчилися тому що це було б добіса цікаво і легко. (Навіть цікавіше ніж футбол). І тому що це давало б можливість розкривати свій творчій потенціал. Кожна людина хоче творити. Цікаве навчання давало би таку можливість кожному. Одні після навчання творили би щось в мистецтві інші б в промисловості щось удосконалювали - це теж творчість. Звісно були б і такі що відмовилися б вчитися і працювати. Бо це було б добровільно. Ні, з голоду вони б не здохли і житло в них було б. Але життя було б просто нецікаве і обмежене. Бо нічого не можна творити і не скрізь де є щось цікаве можна бувати. Така людина зможе лише жерти, спати і тєлік дивитися. Ну ще піде по вулиці пройдеться. Впевнений що далеко не всі захочуть так жити і підуть вчитися, до того ж навчання легке і цікаве. А отже людство зможе гарантовано контролювати роботів.
Уявіть встаєш в ранці.
А на кухні вже сніданок тепленькій на вас чекає. Його приготував робот домогосподарка, який чітко знає що вам потрібно на сніданок, або виконав замовлення яке ви залишили вчора з вечора. Ви почавкали і вперед займатися улюбленими справами. Робот помив весь посуд і поприбирав все в квартирі. Потім обід так само. Звісно можна і до обіду піти щось із холодильника потягти, чи за бажанням стати щось самому приготувати, це не проблема. Як що у вас є бажання то займаєтеся навчанням. Кидати навчання, або знову продовжувати можна будь коли. Скільки годин на день вчитися теж обираєте самі. Як що вивчилися то обираєте місце де бажаєте працювати і отримуєте потужний ресурс для реалізації своєї творчої фантазії. Роботу як і навчання можна кидати, або продовжувати у будь який момент. Набридло працювати. Покинув все і поїхав на море. Сидиш там скільки влізе. Набридло море, поїхав ще кудись. Набридло їздити, нагулявся, з'явилися якісь нові творчі ідеї плани, повертаєшся на роботу і залюбки починаєш їх реалізовувати, насолоджуючись результатом своєї роботи.
Колись люди обов'язково будуть так жити ...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних