Перейти до вмісту

Визнання помилки

Повідомлень в темі: 416

#61 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 25.06.2010 – 02:24

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.06.2010 01:23) писав:

Оце і є психологічне підґрунтя противсіхства! Вибір передбачає дорслу здатність приймати рішення і приймати відповідальність за ризик та можливі помилки. Але противсіх тікає від вибору, обирає комфортне пасивне самонавіювання - я самий розумний, просто нема гідних.
Оце, і те що далі - брєд, або, якщо точніше, провокації схибленої на політиці людини, або ж агітатора за якогось певного бандита політика. Розумна і не сліпа людина, яка бачить усе те, що з країною роблять кілька кланів ще з початку 90-х років, час від часу міняючись позами (влада-опозиція, опозиція-влада), ніколи не стане за них голосувати. А людина, яка голосує за того, хто відібрав у неї роботу, зруйнував заводи, забрав санаторії та курорти, навісив на країну мільярдний борг - або куплена, або дурна.
Мені так смішно дивитися дискусії укр.політиків)) У спрощеній і узагальненій формі звучить так:
БЮТ: Януковіч краде!
ПР: Тімошенко теж краде!
БЮТ: Але Януковіч краде більше!
ПР: Ні, Тімошенко краде більше!
:happy1:
  • 0

#62 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.06.2010 – 08:56

БЮТ ятрить в цілому:
"Зокрема, Тимошенко підкреслила: «У Верховній Раді на сьогоднішній день відбувається масштабна корупція відносно депутатів, зокрема примушення шляхом репресій переходити до коаліції».
Лідер БЮТ звернула увагу на те, що все це відбувається на очах у силових структур. «Я думаю, що все це - етапи одного ланцюжка, який рано чи пізно закінчиться. Я хочу, щоб все закінчилося щонайшвидше», - відзначила Юлія Тимошенко."(с) http://ua.proua.com/.../24/124454.html
"«Мій прогноз, що до осені ми матимемо фракцію десь близько 120 народних депутатів», - сказав Томенко.
За його словами на даний момент перереєстрацію пройшли близько 125-130 депутатів.
«На сьогоднішній день маємо в районі десь 125-130 депутатів, і є проблема в тому, що я допускаю, якісь люди до кінця пленарного тижня можуть прийняти інше рішення» - сказав він."(с) http://ua.proua.com/.../24/094538.html

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.06.2010 00:49) писав:

Заве, такого злива від вас неочікував. :angry12:)))) Ну по-о-о-повній уже. :ph34r: Зазвичай якісь дотепні відмазки або придирки до слів знаходяться. А тут коли про конкретну річ питають ви відповідаєте, а я люблю варення і еволюцію. Ну злив, ну злив... :kozak: порадували :happy1:
Ви собі якусь еволюцію при янику плануєте? Що це буде? Може ріг активно відрощуєте, щоб з бидлом бодатися. Чи панцир на голові, щоб удари міліцейською дубинкою мужьо тримати?
Ну, революційонеру дійсно важко розгледіти в еволюції щось привабливе для себе, ібо вона йому ніразу не притаманна.

Вибір передбачає дорслу здатність приймати рішення і приймати відповідальність за ризик та можливі помилки.
О, то ви, як цілком дорослий та категорично відповідальний обираєте заздалегіть помилковий шлях? Ну, прапора вам до рук, що ж іще?

Але противсіх тікає від вибору, обирає комфортне пасивне самонавіювання - я самий розумний, просто нема гідних.
Мені подобається, як щоразу перекручується позиція противсіхства, ібо причини його не в "нема гідних", а у "вибір-то однаковий, то сенсу морочитися".

Але через нездатність прогнозувати все не так складається, противсіхство стає наче клеймом, яке потребує постійного виправдання чи самосхвалення (ну хто його похвалить як не сам себе).
Цікаво. що ж саме склалося "не так"? І як мало бути "так"? Що саме "такого" передбачали противсіхи, щоби це не сталося?

Ще одна принципова різниця дорослого мислення від дитячого це здатність абстрагуватися. Дорослий обирає наприклад комп’ютер за технічними показниками, а дитина може керуватися кольором, смаком і не йти на компроміс з більш важливими ознаками предмету.
Узагалі-то, як раз навпаки: дитина обирає за дрібною різницею техпоказників та ціни, проте доросла людина обирає просто найкращий інструмент для роботи, не зважаючи на дрібні коливання параметрів, а звертаючи увагу на загальне.

Справедливість твердження легко перевірити. Люди здатні міняти точку зору, уподобання. Он всі кричали "Ющенко!", а потім як дружно лаяли.
Ваша хиба в тому, що частина громадян, яка голосувала "проти всіх", не лаяла Ющенка. Тому не так-то легко перевірити справедливість вашого легковажного твердження.

Ющенка можна лаяти, навіть корисно, для самооцінки, це ж він винуватий а не я противсіх, він підвів, а я критикую, значить я кращий.
І ніфіґа не винний Ющенко, чьо ви собі наметикували?
  • 0

#63 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 25.06.2010 – 15:30

Цитата

Оце і є психологічне підґрунтя противсіхства! Вибір передбачає дорслу здатність приймати рішення і приймати відповідальність за ризик та можливі помилки. Але противсіх тікає від вибору, обирає комфортне пасивне самонавіювання - я самий розумний, просто нема гідних. Тобто по-дитячому замість раціонального вибору він обирає підвищення самооцінки. Але через нездатність прогнозувати все не так складається, противсіхство стає наче клеймом, яке потребує постійного виправдання чи самосхвалення (ну хто його похвалить як не сам себе).

Так, саме так воно і є! Основною ознакою дорослого індивіддума (на відміну від інфантильних недоумкуватих противсіхів, у яких, за деякими дослідженнями, явна нестача у організмі йоду та інших необхідних речовин, внаслідок чого виникають затримки у інтелектуальному та духовному розвитку) є здатність вгледіти різницю у сортах лайна. Вмочивши писка у одну купку, дорослий індивідуум отримає змогу тепер що5 років мочити писком у купки навибір, вмочивши у купку № 2 - тепер змушений буде тулити фейса незмінно тільки об неї.
:happy1:
  • 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 20:24

Юлєботи так бз вибачте лякаютсья жахливого Януковича, що вочевидь погано сообража.
  • 0

#65 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 25.06.2010 – 20:25

А чого його лякатися? Треба до ПР вступати.
  • 0

#66 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 20:25

Визнаю тільки помилки, знайдені компілятором гг
  • 0

#67 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.06.2010 – 21:53

стараюсь визнавати помилки, особливо, зроблені мною
  • 0

#68 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 23:00

Перегляд дописуКароока (25.06.2010 22:53) писав:

стараюсь визнавати помилки, особливо, зроблені мною
Ваш підпис помилковий! В мене від нього голова крутиться. Визнавайте негайно! :happy1:
  • 0

#69 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.06.2010 – 16:30

та визнаю я
ггг

нехай вам голова не крутиться)))
  • 0

#70 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 30.06.2010 – 23:21

Перегляд дописуTeren (25.06.2010 15:30) писав:

здатність вгледіти різницю у сортах лайна.
:)
Ви не клон і не бот з пробірки який толочить шаблонні фрази, ви мисляча людина. :D

По суті є що сказати?

Перегляд дописуzav (25.06.2010 09:56) писав:

Ну, революційонеру дійсно важко розгледіти в еволюції щось привабливе для себе, ібо вона йому ніразу не притаманна.

Ви думали я не запитаю? А я запитаю.
Можна побачити досягнення і надбання вашої еволюції?
Я весь величезне око і вухо. :P

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 30.06.2010 – 23:24

• 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.06.2010 – 23:41

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (1.07.2010 00:21) писав:

Ви думали я не запитаю? А я запитаю.
Я весь величезне око і вухо. :P
Є для вас рецепт: ідете на Майдан Незалежності у Києві, втикаєте у стовп із тіткою та вінком нагорі.
  • 0

#72 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 01.07.2010 – 00:31

Перегляд дописуzav (1.07.2010 00:41) писав:

Є для вас рецепт: ідете на Майдан Незалежності у Києві, втикаєте у стовп із тіткою та вінком нагорі.
А до чого тут противсіхи? Баба уже 10 років стоїть. :P

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (1.07.2010 00:21) писав:

Я весь величезне око і вухо. :)
Та он всі новини тільки і в досягненнях. Як злили те, як злили се москалям.
  • 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2010 – 22:46

Перегляд дописуZhooook (1.07.2010 01:31) писав:

А до чого тут противсіхи? Баба уже 10 років стоїть. :P
Вітаю, ви на шляху до істини!
  • 0

#74 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 09:02

Я ніколи не голосував проти всіх, але...
що сьогодні бачимо: з однгого боку наївний народ, а з іншого монотонну владу, яка робить показуху, що хтось і з кимось смертельно бориться.
Поліитчна сила Тимошено опирається виключно на образ свого лідера. Політичною силою Регіонів орудують сірі кардинали, які виставили на показуху Януковича. От сиджу і так собі думаю: а що було би якби не стало через якісь обставини цих лідерів з їхніми політичними силами? Однозначно, що сила Тимошенко уже б тріснула по швам, а Янику швидко знайшли б заміну і розкручували б за великі гроші нову особистість. Що ж, виходиь і противсіхи по своєму праві. Я хотів би взагалі жорстко поміняти усіх людей у великій політиці, оскільки старі уже показали нащо вони здатні, але розумію, що це не реально і ні до чого доброго не призведе.
Відповідаючи на питання теми, напишу ще, що Тушки яскраво свідчать не лише про репресії проти депутатів БЮТ, а й про так звану корумпованість у партії, про те, що місця у списках продавалися і до влади прийшли не те що не борці, які готові стояти до останнього, а й просто люди, яким головне влада і байдуже з ким бути. Якби були здійснені репресії проти депутатів, то справжні бійці одразу про це легко донесли до народу через ЗМІ, зробивши заяву, по те, що проти них здійснюють репресії з такої-то сторони.
  • 0

#75 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.07.2010 – 12:22

Визнаю що помилився в 91-му році
Хочу фапати на портрет Путіна, ги
  • 0

#76 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 22:53

Перегляд дописуSergiy_K (2.07.2010 12:22) писав:

Визнаю що помилився в 91-му році
Хочу фапати на портрет Путіна, ги
Тепер маєте таку можливість.
  • 0

#77 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 23:10

Перегляд дописуzav (1.07.2010 23:46) писав:

Вітаю, ви на шляху до істини!

Це не відповідь.
Ви просто банально боїтеся висловити вголос свою безглузду ідею.
Через її очевидну недолугість вам і доводиться ховатися за мутними та туманними відмовками.
Ви боягуз :D Чи ви спроможні викласти щось багатоскладове і членороздільне? Щось більше за невнятне словосполучення?

Повідомлення відредагував Zhooook: 02.07.2010 – 23:12

• 0

#78 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 23:45

Перегляд дописуZhooook (3.07.2010 00:10) писав:

Ви боягуз :D
Теж сміявсі.
Нерозуміння причин і наслідків стояння тої баби і викликає алергію на противсіхів та неприйдухів.
Вона там стоїть давно, ставилася за лячного Кучми, і, можете не вірити, простоїть ще довго. Вас точно переживе. Так само, як Україна поставатиме не зважаючи на вереск юлєботів "всьо пропало!"©.
  • 0

#79 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 23:54

То значить у вас з більшістю українців кардинально протилежні уявлення про бажане мабутнє для України.
Вас влаштовує те, як все було за Кучми, за царя за Леніна - в головах малоукраїнство і дірка в штанях, але для проформи баба на Майдані. Ну все ясно теперєча, таке майбутнє точно відповідає послідовності дій противсіхви.

Повідомлення відредагував Zhooook: 02.07.2010 – 23:54

• 0

#80 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.07.2010 – 09:37

Перегляд дописуZhooook (3.07.2010 00:54) писав:

То значить у вас з більшістю українців кардинально протилежні уявлення про бажане мабутнє для України.
Вас влаштовує те, як все було за Кучми, за царя за Леніна - в головах малоукраїнство і дірка в штанях, але для проформи баба на Майдані. Ну все ясно теперєча, таке майбутнє точно відповідає послідовності дій противсіхви.
Безперечно!
Дійсно, кардинально протилежні в'явлення, адже я проти Тимошенко і проти Януковича, хоча більшість українців підтримує саме їх.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних