Перейти до вмісту

Визнання помилки

Повідомлень в темі: 416

#401 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 22.05.2011 – 11:20

Перегляд дописуFrajda (22.05.2011 10:03) писав:

Світляк, а якщо тобі наступного разу пуцька не встане - це теж буде "досягнення" противсіхів?)
в нього якраз навпаки на противсіхів стоїть
  • 0

#402 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2011 – 18:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.05.2011 03:28) писав:

Тут я відзначаю "досягнення" противсіхів.
Тому:
Янукович підписав закон про червоний прапор
Не переконали, адже: http://dibrov-s.live...com/277977.html
  • 0

#403 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.05.2011 – 18:32

Перегляд дописуzav (22.05.2011 19:01) писав:

Не переконали,
В чому не переокнав?
Невже ти вважаєш, що я б став переконувати горохового противсіха? :ggggg:
Краще грати у пінг-понг зі стіною, противсіхи ж дуже пишаються своєю непробивною ...е-е-е-е !твердістю позиції! :lol:

Перегляд дописуzav (22.05.2011 19:01) писав:

Є багато теорій домосіда Зава про те як перемагає українська мова, про те як треба поводити акції протесту проти беркута, про те як треба ходити на вибори і про закони включно. Дарма, що жодна з теорій у життя не втілено і на практиці все зовсі навпаки. Бо червоні ганчірки розгорталися у львовах і франківськах.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 22.05.2011 – 18:36

• 0

#404 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.05.2011 – 21:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.05.2011 19:32) писав:

Бо червоні ганчірки розгорталися у львовах і франківськах.
Цікаво інше: на них зреягувала лише нелюбима вами Сводоба, гиии.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.05.2011 19:32) писав:

про те як треба поводити акції протесту проти беркута
Правда? Я й не знав, що радив комусь проводити акції протесту проти Беркуту.
  • 0

#405 чийськлонхіхі

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 23.05.2011 – 03:42

Перегляд дописуSergiy_K (13.05.2011 14:34) писав:

і що це тобі дасть?
краще спитати хто йому за це дасть
  • 0

#406 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.05.2011 – 11:55

Перегляд дописучийськлонхіхі (23.05.2011 04:42) писав:

краще спитати хто йому за це дасть
ти хочеш?
  • 0

#407 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 06.06.2011 – 19:16

Пишу сюди цитати з одного форума, бо дуже влучні:

Цитата

Справжній противсіх не ходить на якісь там акції чи демонстрації. Адже всі політики такі недосконалі...
Девіз справжніх противсіхів: "нас іпуть, а ми кріпчаєм і того не помічаєм..."

• 0

#408 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 03.10.2011 – 13:12

Портрет противсюха.

“Противсiх та проти себе” – символ Украины-2011

Цитата

Обывательство, мещанство, шкурничество было позорным во все времена. К ним с презрением относились европейское рыцарство, японские самураи, индийские кшатрии, любые люди действия. Греческая демократия также давала право голоса не всем, а только «демам», Гражданам – тем, кто за свое решение был готов отвечать и финансово, и с оружием в руках.

Житель страны и Гражданин – это разные понятия. Житель, как квартирант, не ощущает сопричастности проблемам страны и не берет на себя ответственность за все, что с ней происходит. Гражданин считает себя ее частью и ответственным за свой выбор и свои действия.

Такие мыслители как Эрих Фромм, Густав Лебон, Ортега О’Гассет (и многие другие) весьма низко отзывались о духовном и интеллектуальном уровне мещан/буржуа/обывателей, и весьма убедительно это обосновывали.

Обыватели не интересуются судьбами человечества, страны или даже своего родного города. Их суждения поверхностны и мелко эгоистичны.
Они способны только высказывать свое недовольство на кухнях и в комментариях, но на активные действия не способны.

Это не созидательная позиция, это паразитарно-потребительское мышление. Толку с них ноль – они способны только потреблять. Их даже не принудишь к труду, вернее, это бессмысленно, поскольку принудительный труд неэффективен. Лучше всего их просто бросить на произвол судьбы – может, хоть тогда они научатся быть самостоятельными.

Но уважать их меня никто не заставит. Как можно уважать тех, кто не уважает сам себя? Из них вытягивают все соки налогами, их избивают, расстреливают и давят машинами мажоры, о них вытирают ноги, их заставляют унижаться все, обладающие даже минимумом власти – от мелкого чиновника до вахтера. А они молчат и бездействуют, бездействуют и молчат. Им прямо в лицо говорят «Вы быдло», а они утираются и расходятся по домам, чтобы там ворчать на кухне и гадить в комментах.

И этих людей я должен уважать? Курица в курятнике может похвастаться большим интеллектом, чем эти. Равные права в принятии решений государственной важности? Позволить им участвовать в судьбах человечества? Куры могут построить только курятник, но не звездолёт!

В психологии есть понятие «сценарного поведения», когда, например, женщина находит себе алкоголика, чтобы он её бил, а она могла жаловаться, какая она несчастная. Это такая форма мазохистского кайфа – страдать и изображать из себя жертву. Их послушать, то все вокруг виноваты в том, что они безвольные, равнодушные и продажные трусы.

Есть только один вариант не допустить очередную (шестую!!!) Руину – объединить здравых людей, чтобы они постепенно вытягивали/излечивали/учили всех остальных. В этом и есть отличие моего элитаризма от элитаризма олигархов – мой ДЛЯ людей. Чтобы сделать их лучше, чтобы проявить весь заложенный в них потенциал.

В жизни, ты или живёшь или гниёшь. В спорте ты или играешь, или смотришь. В философии ты или активный субъект (тот, который) или пассивный объект (тот, которого). Так во всём.

Хотите, чтобы я вас уважал? Это очень легко – перестаньте быть пассивными овощами.
От такі наші овочі.
  • 0

#409 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 16:54

Нове досягнення зрадливих противсіхів:

Рада вирізала українську мову в телерадіоефірі

Верховна Рада залишила лише 25% квотування музичних творів українських авторів у теле- та радіоефірі.

Таким чином за проект "регіоналки" Олени Бондаренко проголосували депутати в другому читанні та в цілому.

За проект закону проголосували 238 депутатів з більшості.

Крім того, під час голосування було враховано поправку Олени Бондаренко про те, що у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 25 відсотків має становити національний аудіовізуальний продукт.

Решта 75% продукту залишається для закордонних виробників.

При цьому парламент не підтримав жодної поправки, внесеної опозиційними депутатами.

Після голосування депутат від БЮТ Андрій Шевченко закликав президента Віктора Януковича накласти вето на цей закон.

"Те, що сталося – це спроба віддати український ринок в руки російському шоу-бізнесу… Я закликаю президента скористатися правом вето щодо цього закону та звернути увагу на 11 статтю Конституції, яка зобов'язує дбати про українську культуру", - зазначив Шевченко.

http://bnbnews.com.ua/news/community/rada_...adioefiri_2350/

Противсішня радіє!

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.11.2011 – 16:59

• 0

#410 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.11.2011 – 17:16

Як на мене, вершиною маразму політичної позиції є неприйдух. Ця тварина ще страшніша від противсіха. Противсіх хоча би активно висловлює позицію, хоча її і так не врахує ніхто, всім пох у цій системі до позиції противсіха, але він показує, що незадоволений жодним, і на його думку кожен з них є зло.
Зараз до виборів ніби далеко, але задуматися треба.
Якщо у бюлетені Верховна Зрада забере пункт "не підтримую жодного", противсіх зіпсує бюлетень так, щоби його не можна було визнати дійсним. Противсіх активно діє, хоча його дія не врахується, а неприйдух ложив на країну і на своє майбутнє. На цих виборах, що будуть слід боротися буде якраз з неприйдухами. Та біда противсіха у тому, що він вибирає не між добром і злом, а втому, що не вміє вибрати між поганим і дуже поганим. Бачимо, що перемогло.
Та нас у разі пропорційно-мажоритарної системи чекає те, що на мажоритарку кинуть багатих людей, які про себе подбають. Таким чином, що не добереться на пропорційці, добереться на мажоритарці.
  • 0

#411 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.11.2011 – 00:07

25% - це стільки відведено місця для українців в Україні.
Власне чому дивуватися, якщо біомаса "мичить витріщивши очі" як зомбі телевізійні мучалки про сорти гівна.

Після виборів будуть в них сили і для того, щоб поміняти щось докорінніше. Ввести фактично російську державну в певних областях, а там все більше росіянізувати.

А противсюхи далі мичатимуть і жуватимуть жувачку.
  • 0

#412 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 07.11.2011 – 08:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.11.2011 00:07) писав:

25% - це стільки відведено місця для українців в Україні.
Тепер Свытлоносому доведеться дивитися телесеріали на російський. :rolleyes:
  • 0

#413 svitl0

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 13.11.2011 – 02:33

Моя аргументація до переконаних противсіхів одна:

Ющенко v Янукович
Тимошенко v Азаров
Вакарчук v Табачник
Луценко v Могильов
Пинзеник v whoever

Різниця у людській якості, патріотизмі, порядності очевидна, хоч і не робить янголами тих шо зліва.

Кожні вибори - етап на шляху селекції ефективних менеджерів. Очевидно, що 2010 рік - крок назад. За умови обрання Тимошенко, ми б мали прозорі вибори 2011/2012 та 2015. Ми б могли спокійно обрати кращих людей, кращий парламент і Президента. Натомість ми маємо узурпацію влади в країні бандитським угрупованням. І тепер нас чекають не вибори, а війна.

Хтось скаже шо це на краще. З моєї точки зору, поганий мир краще гарної війни.
  • 0

#414 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.11.2011 – 09:54

Перегляд дописуsvitl0 (13.11.2011 02:33) писав:

Моя аргументація до переконаних противсіхів одна:

Ющенко v Янукович
Тимошенко v Азаров
Вакарчук v Табачник
Луценко v Могильов
Пинзеник v whoever

Різниця у людській якості, патріотизмі, порядності очевидна, хоч і не робить янголами тих шо зліва.

Кожні вибори - етап на шляху селекції ефективних менеджерів. Очевидно, що 2010 рік - крок назад. За умови обрання Тимошенко, ми б мали прозорі вибори 2011/2012 та 2015. Ми б могли спокійно обрати кращих людей, кращий парламент і Президента. Натомість ми маємо узурпацію влади в країні бандитським угрупованням. І тепер нас чекають не вибори, а війна.

Хтось скаже шо це на краще. З моєї точки зору, поганий мир краще гарної війни.
Наївно (я про прозорі вибори).
Ми в поганому мирові живемо вже скільки років. Пора виновки якісь робити.
  • 0

#415 svitl0

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 13.11.2011 – 13:17

нічого наївного. вибори 2006/2007 та 2010 були достатньо прозорими. на відміну від місцевих за часів Януковича. впевнений, шо нові парламентські та президентські будуть веселішими від 2004-го. ніяких вам відкритих списків, потужний адмін-ресурс по мажоритарці і так далі і тому подібне. противсіхи як завжди з гордо піднятим носом відсидяться за екранами моніторів у той час як плєбс віддасть голоси за хазяїв.

шо не кажіть, а Януковіч і його донецька команда - чисте зло. це вам кожен адекватний харків'янин скаже. те шо зараз відбувається при Гепі (він уже мільярдер, віджавши бізнес в усіх, у кого тіки можна) було просто неможливим при помаранчевих.

з противсіхів можна поважати тільки людей дії, активних учасників громадських рухів. всі інші - просто егоїстичні ледачі 4%, через яких маємо катастрофічну бандитську клептократію, від якої страждають усі.
  • 0

#416 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 16:42

Нове досягнення завсюшен дупен зрадливен!

"Янукович обере Росію замість Європи?"
http://5.ua/newsline/236/0/84580/

У день проведення саміту Україна-ЄС в Києві, він поїде до Москви на засідання ради Євразійського економічного співтовариства.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.11.2011 – 16:51

• 0

#417 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.11.2011 – 11:07

Спілкування з фанатичним противсіхом.

- Ці тубільці - раби від народження і це все, що вони знають. Наша головна проблема - Чака, і ми повинні з'ясувати багато чого, перш ніж спробуємо вбити його. Він господар, воїн, батько, постачальник їжі і божество цього натовпу і, схоже, знає свою роботу. Тому постарайтеся бути гарним рабом, поки ...
- Рабом! Я! - Міхай зігнув спину і спробував встати.
Язон штовхнув його на землю.
- Так, Ви - і я теж. Це єдина можливість вижити. Робіть те саме, що й інші, коріться наказам і у вас буде гарний шанс залишитися в живих, поки ми не зможемо виплутатися з цієї історії. Він думає, що ми його раби, і я погодився. Але це лише тимчасово, - додав Язон, так як обличчя Міхая почервоніло від гніву і він почав підніматися. Язон змусив його сісти. - Ми на чужій планеті, ви поранені, у нас немає їжі, води, жодних шансів вижити. Єдине, що ми можемо зробити, щоб залишитися в живих, це йти за цим старим виродком і робити все, що він говорить. Якщо йому подобається називати нас рабами, гаразд, - ми раби.
- Краще померти вільним, ніж жити в ланцюгах.
- Перестаньте нести нісенітницю. Краще жити в ланцюгах і шукати можливість позбутися від них. Можливість вижити значно привабливіше, ніж смерть ... І як можна мене судити за злочини, вчинені на цій планеті, якщо вони тут не вважаються злочинами? Це все одно, що витягти канібала з його часу і покарати його за людожерство.
- Що ж у цьому дивного? Поїдання людського м'яса - такий огидний злочин, що мені моторошно від однієї думки про це. Звісно, людина, що зробила його, має бути покарана.
- Якщо він прокрадеться через чорний хід, з'їсть кого-небудь з ваших родичів, звісно, у вас будуть підстави для дій. Але не тоді, коли він разом зі своїми родичами веселиться під час обіду своїм ворогом. Хіба ви не розумієте, людську поведінку потрібно судити тільки з урахуванням навколишнього середовища. Норми поведінки відносні. Канібал в своєму суспільстві так само моральний, як відвідувач церкви - у вашому.
- Богохульник! Злочин завжди і скрізь злочин! Існують моральні закони, обов'язкові для будь-якої людини, людського суспільства.
- Таких законів немає, в цьому пункті ваш світогляд залишився середньовічним. Всі закони та ідеали історичні і відносні, а не абсолютні. Вони пов'язані з часом і місцем, і вирвані з цього контексту втрачають будь-який сенс. У цьому примітивному і брудному суспільстві я діяв найбільш прямим і чесним методом. Я намагався вбити свого господаря - це єдина можливість для честолюбного хлопця здобути владу і, безсумнівно цим шляхом зайняв своє місце і сам Чака. Вбивства не вийшло, зате я переміг у сутичці, а результат був тим же самим. Захопивши владу, я спробував подбати про своїх рабів, але вони цього не оцінили: вони не заслуговують турботи. Вони лише хотіли зайняти моє місце, такий закон цієї планети. Єдине в чому я дійсно винен: так це в тому, що не пішов за прикладом інших рабовласників, що ганяють своїх рабів взад і вперед уздовж берега.

(с)Гаррі Гаррісон "Інженер з етики"

Взагалі - ідеальна книжка на цю тему, можна цитувати сторінками...

Ну і реальний приклад з життя:
==========================================
user
Я не вважаю, що до людини має змінюватись ставлення лише тому, що її посадили. Це те ж саме, що й понести передачку Януковичу. бееее

VJ
Якщо до влади прийде Вітренко чи Симоненко - то понесуть і Януковичу. Бо в боротьбі всі засоби добрі.

user
Може у вас воно й змінюється залежно від обставин... Але якщо людина - шмат лайна, то ніщо мене не змусить його цілувати. А ви - як хочете.

VJ
Якщо людина - шмат лайна, але при цьому геніальний хірург, а у вашої дитини пухлина, яку лише він може вирізати - то будете цілувати.

user
про жодного лікаря я не знаю стільки речей, що дозволили б його вважати лайном. Тож, до будь-якого лікаря у мене ставлення як до лікаря. Якщо ж він рятує людей - він вже не лайно.

VJ
Ви їх багатьох знаєте?
А якщо він їх рятує виключно за хабарі і ще й приторговує наркотичними засобами "наліво"?

user
лікаря - жодного.
під вікнами того лікаря я серенади не співатиму й на колінах перед ним стояти теж.

VJ
Про серенади і стояння на колінах ніхто і не говорив. Але якщо його, при всіх гріхах, посадять за вигаданою справою, наприклад підкинуть зброю, і це буде єдина людина, яка здатна вилікувати Ваших дітей - Ви будете спокійно спостерігати за тим, як його "закриють" на довгі роки, які діти не проживуть, чи спробуєте домогтися таки справедливості щодо нього?

user
не спробую

VJ
Скільки Вам років, якщо не секрет?

user
Ну нехай буде 19

Таким чином бачимо головну суть пересічного "противсіха українського звичайного" - це шалена суміш догматичного романтизму та підліткового максималізму, замішана на відсутності життєвого досвіду. Лікується, на жаль, виключно набиванням гуль при проходженні стін навпрошки та біганині по граблях.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 28.11.2011 – 11:08

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних