Перейти до вмісту

Визнання помилки

Повідомлень в темі: 416

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2010 – 14:10

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2010 14:45) писав:

При владі Ваша альтернатива. Альтернативного кандидата "проти всіх" не існує, виграти вибори та очолити країну він не може. Отже це просто клітинка для тих, кому хочеться підтримати того, хто виграв, але соромно це зробити прямо, та для тих, хто настільки дурний, щоб цього не розуміти. От і все.
Мені й за перемогу Тимошенко було би точно так само соромно, тому якось пофіґ, знаєте.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.06.2010 13:39) писав:

Підказую: ваша альтернатива відсутня саме через ваші рішення. Бо поки при владі янік, алтернативою виступає Тимошенко.
Жарт року. Минулого.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 14:28

Перегляд дописуzav (18.06.2010 15:10) писав:

Мені й за перемогу Тимошенко було би точно так само соромно

Так і уявляю собі при Тимошенко Азарова на прем'єрстві, Табачника - в міносвіти, "дніпропетровських" по всіх ланках влади згори донизу, заповідник в якості приватного будинку, здачу атомної, літакової, газової галузей, тиск на пресу, скуповування депутатів тушками, підписання в Харкові продовження тривалості розміщення флоту, русифікацію освіту, синхронізацію з Росією підручників і так далі, і тому подібне.
Хоча ні, якось не уявляється. Це щось дуже потужне треба смалити, щоб такі галюни виникли.
  • 0

#43 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 18.06.2010 – 14:30

Цитата

Бо поки при владі янік, алтернативою виступає Тимошенко.
Ну, так. А нам що від того зміниться?

Цитата

це просто клітинка для тих, кому хочеться підтримати того, хто виграв, але соромно це зробити прямо,
навіть не знаю, чиєї перемоги я би соромився більше. Кажуть, українці тепер поділяються на два види:
1) розумні
2) ті, хто голосує.
  • 0

#44 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 14:41

Перегляд дописуTeren (18.06.2010 15:30) писав:

навіть не знаю, чиєї перемоги я би соромився більше. Кажуть, українці тепер поділяються на два види:
1) розумні
2) ті, хто голосує.

Свого часу такі ж розумні "немавиборщики" призвели спочатку до падіння ЦР, потім до повалення гетьманату, потім до вигнання Директорії і зрештою до захоплення України ще на 80 років. Ще раніше такі ж розумні призвели до приєднання до Росії та поступової відміни будь-якого суверенітету.
Тепер знову такі ж розумні здали країну Росії. Вже втретє. Втішайтесь панове, Ви опинитесь в історії в чудовій кумпанії.
  • 0

#45 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 15:04

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2010 15:28) писав:

Хоча ні, якось не уявляється. Це щось дуже потужне треба смалити, щоб такі галюни виникли.
Ви лише засвідчили обмеженість ваших знань.

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2010 15:41) писав:

Свого часу такі ж розумні "немавиборщики" призвели спочатку до падіння ЦР, потім до повалення гетьманату, потім до вигнання Директорії і зрештою до захоплення України ще на 80 років. Ще раніше такі ж розумні призвели до приєднання до Росії та поступової відміни будь-якого суверенітету.
Тепер знову такі ж розумні здали країну Росії. Вже втретє. Втішайтесь панове, Ви опинитесь в історії в чудовій кумпанії.
Юлєботи оце одне й уміють - лякати.
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 15:29

Перегляд дописуzav (18.06.2010 16:04) писав:

Юлєботи оце одне й уміють - лякати.

Пригадую свого часу я це саме чув.

Навіть таке було.

Перегляд дописуzav (3.09.2009 09:31) писав:

Чивокуня вибори майже програв

Тепер маємо все вищеперелічене, яке ні фіга не виявилось лякалками.
Чекайте далі.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 18.06.2010 – 15:34

• 0

#47 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 18.06.2010 – 19:45

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2010 15:28) писав:

Так і уявляю собі при Тимошенко Азарова на прем'єрстві, Табачника - в міносвіти, "дніпропетровських" по всіх ланках влади згори донизу, заповідник в якості приватного будинку, здачу атомної, літакової, газової галузей, тиск на пресу, скуповування депутатів тушками, підписання в Харкові продовження тривалості розміщення флоту, русифікацію освіту, синхронізацію з Росією підручників і так далі, і тому подібне.
Та ні непотрібно нічого смалити, не перенапружуйте свою уяву. Все значно простіше. Так, звісно прізвища людей на посадах були б зовсім інші з іншого мафіозного клану, а результат був би той самий. Це трохи схоже на те як один патіфонщік зникає, а інший з’являється. Патіфонщікі абсолютно різні, а платівочка та сама… ги

Повідомлення відредагував змій: 18.06.2010 – 19:47

• 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 21:47

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2010 16:29) писав:

Пригадую свого часу я це саме чув.
Воно й не дивно. Б'ЮТ уже чи не три роки виключно залякуванням грає.
Догралися, принагідно.
  • 0

#49 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 22:02

Петлюра.
Ніколи не визнаю.
Це такі як ви,або вам подібні вигадапи термін "противсіхи". Людину з громадянською позицією назвати противсіхом?...У другому турі???
P.S. Пишуть у цій гілці (як завжди)одні і ті самі.Смішно це. Вийдіть на вулицю,попрацюйте з держслужбовцями як підприємець, як робітник або господарник...не пишіть дурні. Вона спрацює для таких як ви.
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 07:45

Перегляд дописуTomis-S (19.06.2010 23:02) писав:

Ніколи не визнаю.
Це такі як ви,або вам подібні вигадапи термін "противсіхи".

Ггг... Нерозумність противсіхів спрацьовує навіть тут - адже термін "противсіх", як апофеоз ідіотизму на цих виборах, котрий призвів до окупації України, було вигадано Василем Гуменюком, який пішов на вибори під прізвищем Противсіх, ставши таким чином уособленням цього "руху".
  • 0

#51 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 08:41

Перегляд допису-=VJ=- (24.06.2010 08:45) писав:

Ггг... Нерозумність противсіхів спрацьовує навіть тут - адже термін "противсіх", як апофеоз ідіотизму на цих виборах, котрий призвів до окупації України, було вигадано Василем Гуменюком, який пішов на вибори під прізвищем Противсіх, ставши таким чином уособленням цього "руху".
Гарний жарт.
Тим часом:
"Тимошенко зокрема розчарована тим, що Тігіпко допустив внесення на розгляд Верховної Ради проекту Податкового кодексу.
«Для мене є розчаруванням, що він міг допустити внесення такого Податкового кодексу до Верховної Ради. Я вважаю, що Тігіпко - абсолютно природний учасник команди Януковича, і я думаю, що йому там і треба залишатися, тому що він з ними однієї групи крові», - заявила Тимошенко.
Тимошенко також наголосила, що розчаруванням для неї стала підтримка Тігіпком рішення про «віддачу «Межигір’я» Януковичу будучи членом уряду».
Крім того, Тимошенко зазначила, що Тігіпко був серед тих, хто фактично позбавив Україну Сахалінського газового родовища. «Для мене є великим розчаруванням, що він своїм голосом забрав Сахалінське родовище, найбільш розвідане і промислово готове для експлуатації газове родовище в Харківській області, забрав у НАК «Нафтогазу» своїм голосом і передав оточенню Януковича», - підкреслила вона.
Нагадаємо, Тігіпко був співголовою ради інвесторів при Кабміні Тимошенко, а також її радником"© http://ua.proua.com/.../23/193329.html
Розчарована вона... Тігіпка зробив її красіво, відібравши голоси ще у першому турі.
  • 0

#52 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 20:09

У майбутньому саме до противсіхів покоління будуть пред’являти претензії за нерішучість чи боягуство. Як зараз говорять про неоднозначність вчинків Хмельницького чи Грушевського, які злили українську державність.
У мене теж питання.

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 10:10) писав:

Альо ви що й досі не зрозуміли, що ті хто голосував «проти всіх» просто виявили свій протест. ТО ХТО ВИ???

Кожен протест, якщо він від мислячої людини, має якусь мету і результат.
Для цього обирається відповідний спосіб протесту.
Панки також настільки проти системи, що відкидають засоби і можливості які надає ця система для її зміни.
Одним зі способів протесту в панків може бути ходіння Майдану зі смітником на голові, або гра у ляпки. Можна навіть уявити собі таки злосний протест: вийти на Майдан і люто та привселюдно наробити собі в штани. Теж протест! Але який результат того протесту? Штани обісрані, а система від того не зламалася.
Мені дуже не хочеться думати, що значна части колишніх партіотів виявилася такими панками-протестарями. Тому будь ласка переконайте мене у протидежному, покажіть, що ваш вчинок мав якийсь результат, а не тільки обісрані штани. :happy1: Уважно слухаю.

Повідомлення відредагував посміховисько: 24.06.2010 – 20:11

• 0

#53 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 20:21

Перегляд дописупосміховисько (24.06.2010 21:09) писав:

Уважно слухаю.
не так! треба " уважно слухаю, що ви мені напишите! "
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 20:52

Перегляд дописуzav (24.06.2010 09:41) писав:

Гарний жарт.
Тим часом:
"Тимошенко зокрема розчарована тим, що Тігіпко допустив внесення на розгляд Верховної Ради проекту Податкового кодексу.

Краще б такими новинами переймались.

Лідер БЮТ, екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко припустила, що склад коаліції може збільшитися до 300 або навіть 350 народних депутатів. Про це вона сказала сьогодні, 24 червня, під час прес-конференції в Запоріжжі, відповідаючи на питання про те, чи вважає вона можливим найближчим часом формування у Верховній Раді конституційної більшості. (с)

Власне це саме те, про що я й говорив ще минулого року - у разі обрання Тимошенко ми матимемо ще п'ять років протистояння, бо вплив на парламент вона мала б такий самий, як Ющенко, натомість монолітна Партія Регіонів, прийшовши до влади, не лишить каменя на камені від будь-яких сумнівів у своєму повному контролі над країною.
З чим противсіхів і вітаю.
І коли ця більшість в 300 голосів почне ламати під себе конституцію, вносячи туди російську другою державною чи навіть входячи до складу союзної з Росією держави, як Білорусь - бажаю, що усі противсіхи до одного подивились в дзеркало і згадали, хто в цьому винен.
  • 0

#55 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.06.2010 – 21:20

Перегляд допису-=VJ=- (24.06.2010 20:52) писав:

І коли ця більшість в 300 голосів почне ламати під себе конституцію, вносячи туди російську другою державною чи навіть входячи до складу союзної з Росією держави, як Білорусь - бажаю, що усі противсіхи до одного подивились в дзеркало і згадали, хто в цьому винен.
По-моєму їм всерівно, лиш би жрадло було.
  • 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 23:02

Перегляд допису-=VJ=- (24.06.2010 21:52) писав:

Краще б такими новинами переймались.

Лідер БЮТ, екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко припустила, що склад коаліції може збільшитися до 300 або навіть 350 народних депутатів. Про це вона сказала сьогодні, 24 червня, під час прес-конференції в Запоріжжі, відповідаючи на питання про те, чи вважає вона можливим найближчим часом формування у Верховній Раді конституційної більшості. (с)
Очікувано реклямує продаж депутатів уласної франції, що тут нового-то?

Перегляд допису-=VJ=- (24.06.2010 21:52) писав:

Власне це саме те, про що я й говорив ще минулого року - у разі обрання Тимошенко ми матимемо ще п'ять років протистояння, бо вплив на парламент вона мала б такий самий, як Ющенко, натомість монолітна Партія Регіонів, прийшовши до влади, не лишить каменя на камені від будь-яких сумнівів у своєму повному контролі над країною.
З чим противсіхів і вітаю.
От цікаво: і що би ми робили ще через п'ять років протистояння? "Голосували" би за чергові 5 років протистояння? І нафіґа?
Та нехай ламає!
Колись ми здобудемо 300 голосів і все вернемо взад.
Юлі хвилюватися?
Хоча Юлі таки варто, ґґґ.
Противсіхи тоді й за зброю можуть узятися, на відміну від юлєботів теперечка.
  • 0

#57 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.06.2010 – 23:11

Перегляд дописуzav (18.06.2010 14:10) писав:

Жарт року. Минулого.
Це означає, що окрім подібних відмазок вам нема що сказати?

Є конкретне питання.
Що далі, який план провтиксіхи? Знову противсіхати і знову отримати Яника?
Може від противсіхства на заміну Тимошенко з’явився новий кандидат?
Чи навпаки, опозиція почала гуртуватися навколо неї?
То де ж ваш вихід, чекаю з нетерпінням, змалюйте його.
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 23:19

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.06.2010 00:11) писав:

Це означає, що окрім подібних відмазок вам нема що сказати?
А вам є що сказати, окрім відмазок про жахливого Януковича?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.06.2010 00:11) писав:

Є конкретне питання.
Що далі, який план провтиксіхи? Знову противсіхати і знову отримати Яника?
Може від противсіхства на заміну Тимошенко з’явився новий кандидат?
Чи навпаки, опозиція почала гуртуватися навколо неї?
То де ж ваш вихід, чекаю з нетерпінням, змалюйте його.
Наш вибір - еволюція.
  • 0

#59 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 23:49

Перегляд дописуTeren (18.06.2010 14:30) писав:

Ой, як тяжко у противсіхів з логікою і прогнозуванням... Доводиться як дитині пояснювати.

Беріть папір і малюйте дерево. Алгоритм можливого розвитку подій.

Якщо почнемо думати належними органами, то ось що зміниться:

(варіянт1):
або (Яник) або (Юлька)
якщо (Яник), то на наступних виборах гоу ту (вибір1)
якщо (Юлька), то (варіянт2)

(варіянт2):
або (Юлька1) вона виявляється московським шпигуном (Юлька2) підозри виявляються вдалим піарходом гібонів
якщо (Юлька1) то вона втрачає можливість представляти себе як опозиція і звільнює місце для проукраїнської сили
якщо (Юлька2) даємо дружно срачів противсіхам за втрачені 5 років і за посібництво москалям у розкраданні майна

Отже.
Недолуга сексуальна позиція противсіха призводить до зациклення алгоритму на першому колі.
Тобто противсіхи самі створюють ситуацію в якій єдиним вибором стає Ю або Я.
Инший вихід з вашого ж циклу можливий, якщо десь допущена неточність. Так я уважно слухаю зауваження.
Або якщо з’являється новий кандидат в якого шанси більші за Юлькини. Може познайомите з ним публіку, хто ваш гордий геморой? Коли чекати месію? Він уже визирнув за обрія? І як його звати?

Перегляд дописуzav (24.06.2010 23:19) писав:

Наш вибір - еволюція.
Заве, такого злива від вас неочікував. :angry12:)))) Ну по-о-о-повній уже. :ph34r: Зазвичай якісь дотепні відмазки або придирки до слів знаходяться. А тут коли про конкретну річ питають ви відповідаєте, а я люблю варення і еволюцію. Ну злив, ну злив... :kozak: порадували :happy1:
Ви собі якусь еволюцію при янику плануєте? Що це буде? Може ріг активно відрощуєте, щоб з бидлом бодатися. Чи панцир на голові, щоб удари міліцейською дубинкою мужьо тримати?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.06.2010 – 23:53

• 0

#60 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 00:23

Януковичі тепер підживлюють зручну новосформовану біомасу такими прислів’ями:

Перегляд дописуTeren (18.06.2010 14:30) писав:

1) розумні
2) ті, хто голосує.
Оце і є психологічне підґрунтя противсіхства! Вибір передбачає дорслу здатність приймати рішення і приймати відповідальність за ризик та можливі помилки. Але противсіх тікає від вибору, обирає комфортне пасивне самонавіювання - я самий розумний, просто нема гідних. Тобто по-дитячому замість раціонального вибору він обирає підвищення самооцінки. Але через нездатність прогнозувати все не так складається, противсіхство стає наче клеймом, яке потребує постійного виправдання чи самосхвалення (ну хто його похвалить як не сам себе). Ще одна принципова різниця дорослого мислення від дитячого це здатність абстрагуватися. Дорослий обирає наприклад комп’ютер за технічними показниками, а дитина може керуватися кольором, смаком і не йти на компроміс з більш важливими ознаками предмету. Через не здатність абстрагуватися противсіх і вибирає особисту самооцінку (я в шоколаді й нема гідних) замість не такого самовтішаючого але раціонального вибору. Оскільки ця потреба в незрілій психіці має вищу силу ніж логіка, то його мошок ніколи не дасть йому визнати помилки, щоб не втратити самооцінку. Бо ЦЕ для нього важливо! Справедливість твердження легко перевірити. Люди здатні міняти точку зору, уподобання. Он всі кричали "Ющенко!", а потім як дружно лаяли.
Але ЖОДЕН противсіх ніколи не зізнається що змінив точку зору, не зізнається що помилився. Тому що зновуж таки все прив’язано до нездатности абстрагуватися і хворобливої дитячої самооцінки. Ющенка можна лаяти, навіть корисно, для самооцінки, це ж він винуватий а не я противсіх, він підвів, а я критикую, значить я кращий. Але з противсіхством так не вийде, бо нема на кого звалити вину! Тому 100% даю гарантію, противсіх не визнає помилки.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.06.2010 – 00:40

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних