Перейти до вмісту

Визнання помилки

Повідомлень в темі: 416

#301 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.12.2010 – 14:58

Перегляд дописуOdonacer (11.12.2010 07:28) писав:

А вона ще не здохла? :ggggg:
Поки що її партія має 2е місце по рейтингу, то як ви вважаєте?
  • 0

#302 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 11.12.2010 – 15:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.12.2010 14:58) писав:

Поки що її партія має 2е місце по рейтингу, то як ви вважаєте?

Рейтинг брехня. А її партія це політично дохле лайно.
  • 0

#303 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.12.2010 – 16:02

Перегляд дописуOdonacer (11.12.2010 15:38) писав:

Рейтинг брехня. А її партія це політично дохле лайно.
Ха-ха-ха. :ggggg: тут можна тільк посміятися. :)))

-------------------

Знаєте, мене такі фанатики, які живуть у своєму вигаданому світі тішать ось якою думкою.
Шизоїд (не образа психологічний термін) замкнений у своєму вигаданому світі.
В нього Тимошенко настільки вправно прикидається, що жодних антиукраїсньких проявів не показує.
Рейтинг настільки брехливий, і настільки якісно підроблений, що навіть вибори його підтверджують.
От тільки постає питання, якщо всі ці підробки шизоїда настільки реальні, то може й сприймати їх як реальність? Чим вони тоді гірші якщо їх ніяк не відрізнити, жодної відмінности? Якщо б це були такі підробки, то я б жив у них. Хай підробна Тимошенко підробно реприватизовує вкрадене в держави. Хай підробне не надає статус російській мові. Підробно, виступає за єдину державну. Підробно не призначає на посади табачників, кровосісів та инших українофобів.
Може це краще ніж якийсь Втягнибік, який ніякого рейтингу не має і нічого не робить, але не по-підробному, а по-справжньому?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.12.2010 – 16:07

• 0

#304 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.12.2010 – 16:33

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.12.2010 16:02) писав:

Ха-ха-ха. :) тут можна тільк посміятися. :ggggg:))

Та а що тобі ще залишається. При твоїй виразці шлунку нєрвічать вкрай небезпечно. :ggggg:

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.12.2010 16:02) писав:

Знаєте, мене такі фанатики, які живуть у своєму вигаданому світі тішать ось якою думкою.
Шизоїд (не образа психологічний термін) замкнений у своєму вигаданому світі.
В нього Тимошенко настільки вправно прикидається, що жодних антиукраїсньких проявів не показує.
Рейтинг настільки брехливий, і настільки якісно підроблений, що навіть вибори його підтверджують.
От тільки постає питання, якщо всі ці підробки шизоїда настільки реальні, то може й сприймати їх як реальність? Чим вони тоді гірші якщо їх ніяк не відрізнити, жодної відмінности? Якщо б це були такі підробки, то я б жив у них. Хай підробна Тимошенко підробно реприватизовує вкрадене в держави. Хай підробне не надає статус російській мові. Підробно, виступає за єдину державну. Підробно не призначає на посади табачників, кровосісів та инших українофобів.
Може це краще ніж якийсь Втягнибік, який ніякого рейтингу не має і нічого не робить, але не по-підробному, а по-справжньому?

Так ти в них і живеш. Це все пороблено як раз для тебе і з таких як ти і складається це "політично грамотне" бидляче стадо, яке вважає, що воно на виборах шось обирає.

До речі, замість того, щоб колупаться в лайні рейтингових агенств, подивись хоч Т-голосувалки, які відображають дійсніть набагато ближче, навіть при обмеженій кількості голосуючих.
  • 0

#305 lorend

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 11.12.2010 – 21:37

Політичні вподобання змін не приносять Існують норми конституції , кодеси, закони. програми котрих потрібно дотримуватися і виконувати Кожен має прово на свій вибір котрий потрбно поважати
  • 0

#306 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.12.2010 – 21:58

Перегляд дописуlorend (11.12.2010 21:37) писав:

Політичні вподобання змін не приносять Існують норми конституції , кодеси, закони. програми котрих потрібно дотримуватися і виконувати Кожен має прово на свій вибір котрий потрбно поважати

Прикріплений файл  ______.GIF   10.65К   21 Кількість завантажень:
  • 0

#307 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 12.12.2010 – 02:24

Перегляд дописуOdonacer (11.12.2010 16:33) писав:

замість того, щоб колупаться в лайні рейтингових агенств, подивись хоч Т-голосувалки, які відображають дійсніть набагато ближче
Оце так новина, як я раніше не помітив, вибачте що з вас сміявся! :ggggg:
Я вважаю ви даремно зволікаєте з оприлюдненням результатів.
Вам варто зайняти жорсткішу позицію крабом і добитися від европейського суду справедливого рішення, адже очевидно, що результати голосування протирічать Т-голосувалкам. Почніть з ранкових виступів по телебаченню і радіво. :)

П.С.
Люди, не віддавайте старі комп’ютери і запчастини на благочинність, бо не відомо куди вони потрапляють. У мене є підозра що за ініціятивою презика до інтернету почали масово підключати дурдоми. :ggggg:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 12.12.2010 – 02:28

• 0

#308 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.12.2010 – 07:48

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.12.2010 02:24) писав:

Оце так новина, як я раніше не помітив, вибачте що з вас сміявся! :ggggg:
Я вважаю ви даремно зволікаєте з оприлюдненням результатів.
Вам варто зайняти жорсткішу позицію крабом і добитися від европейського суду справедливого рішення, адже очевидно, що результати голосування протирічать Т-голосувалкам. Почніть з ранкових виступів по телебаченню і радіво. :happy1:

О, як мило. Йулькобот ділиться досвідом політичной боротьби, як звертатися до европейського суду на результати голосування і смалити ранкові ПМС істерики на телебаченні. гггг :)

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.12.2010 02:24) писав:

П.С.
Люди, не віддавайте старі комп’ютери і запчастини на благочинність, бо не відомо куди вони потрапляють. У мене є підозра що за ініціятивою презика до інтернету почали масово підключати дурдоми. :ggggg:

Боїшся що тебе там викриють і заборонять навіть вночі писати? :ggggg:
Чи більше не вибори не пустять, як твоїх "політично грамотних" колєгх.

Повідомлення відредагував Odonacer: 12.12.2010 – 08:17

• 0

#309 lorend

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 12.12.2010 – 16:00

Почуття страху властиве кожній людині,но це не є аргументом політичних дискусій так,як це процес керований і його можна направити в зворотньому нарямку
  • 0

#310 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 12.12.2010 – 17:18

Перегляд дописуOdonacer (12.12.2010 07:48) писав:

А я думаю, чого аргументи, виступи розумних людей для противсіхів як горохом об стіну.
От виявляється яка форма подачі плєбсом краще сприймається. Мабуть, жодного випуску Бидліклаба не пропускаєш, еге ж Однояйцере, ще й своя колекція нашараши на компі є. :ggggg:

Ну що ржеш, Однояцере, смішне відео, да?

Який тонкий гумор!
  • 0

#311 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.12.2010 – 19:19

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.12.2010 17:18) писав:

Який тонкий гумор!

Ось ти і спалився. Я знав, що тобі сподобається агітка від БЮТ.

Електорат Дурдому з Йулькою завжди разом. гиги :ggggg:

Зображення
  • 0

#312 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:матки

Відправлено 12.12.2010 – 20:44

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.12.2010 17:18) писав:

А я думаю, чого аргументи, виступи розумних людей для противсіхів як горохом об стіну.!
Бо щось розуму то й не видно у цих дописах.
  • 0

#313 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.12.2010 – 09:16

i 

Флуд видалено.

• 0

#314 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.12.2010 – 11:06

А чому темноносець з такою тупою впертістю вірить, що 4,5 % людей, які не підтримали жодного кандидата, не хотіли віддати свій голос саме за Януковича? Може 2 % вагались: проголосувати проти всіх чи за Яника?

Може подібне хтось і питав, але я не знаходила.
  • 0

#315 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.12.2010 – 17:02

i 

Флейм видалила. Останнє попередження, далі каратиму нещадно. Світлоносний, забаню за провокаторство.

• 0

#316 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.12.2010 – 17:11

Отак завжди.... Темноносцю, я чекаю відповіді.
  • 0

#317 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.12.2010 – 18:41

На своє питання ви самі зможете відповісти, якщо порівняєте результати голосування 2005 і 2010. Або спитавши будь-якого хруня-зрадника яких поглядів він притримується.

Прямішу відповідь я давати не хочу бо ваше питання занадто легке і очевидне і те, що ви не дійшли до відповіді самостійно кагбе символізує... Без образ - це просто факт. Таке ж узагальнення можна робити і про всіх противсіхів.

Власне Новодворська у відео так і говорить: політично безграмотні.

Дура Новодворська пояснює різницю розумним і політично грамотним різницю між вибором у другому турі:

Новодворська про противсіхів:
"Вриант: пойду вырву у себя глаз, пусть у тещи будет зять кривой ничего не дает в исторической перспективе."
  • 0

#318 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.12.2010 – 23:28

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.12.2010 18:41) писав:

Новодворська про противсіхів:
"Вриант: пойду вырву у себя глаз, пусть у тещи будет зять кривой ничего не дает в исторической перспективе."
Пророцтва бабці Новодворської такі ж несправжні, як баби Параски, тому хвилюють лише таких же хворих, як вона.
  • 0

#319 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 00:29

Перегляд дописуzav (16.12.2010 23:28) писав:

Пророцтва бабці Новодворської такі ж несправжні, як баби Параски, тому хвилюють лише таких же хворих, як вона.
Я швидше погоджуся так оцінити цей ваш допис ніж слова відомої дисидентки і інтеліґентої освіченої людини Новодворської.

Тим більше ви самі довели що ваши слова - порожній звук і нічого не важать. У 2004-2005 були затятішим юлькоботом і агітували проти Ющенка. Тепер ви те саме кричите про Тимошенко. Історичний приклад порожности ваших балачок уже маємо. :happy1:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 17.12.2010 – 00:33

• 0

#320 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2010 – 02:02

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (17.12.2010 00:29) писав:

Я швидше погоджуся так оцінити цей ваш допис ніж слова відомої дисидентки і інтеліґентої освіченої людини Новодворської.

Тим більше ви самі довели що ваши слова - порожній звук і нічого не важать. У 2004-2005 були затятішим юлькоботом і агітували проти Ющенка. Тепер ви те саме кричите про Тимошенко. Історичний приклад порожности ваших балачок уже маємо. :happy1:
Освічена людина Новодворська лізе в чужу країну з чужими думками, тому ліпше відомій дисидентці перейматися долею власної батьківщини, ніж теліпати язиком на сусідів.
У 2005 році, як і раніше здавна, я агітував за монархістку, але коли Тимошенко намагалася домовитися з ПРегіонами стало очевидно, що монархістки з неї не вийде. Шкода, звісно, проте аж ніяк привід для ностальгії. І да, у відсутність явного монархіста нехай уже буде явний демократ - чому й підтримував Ющенка не лише словом, а й голосом.

Повідомлення відредагував zav: 17.12.2010 – 02:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних