Перейти до вмісту

Визнання помилки

Повідомлень в темі: 416

#261 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.12.2010 – 21:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2010 20:37) писав:

Тому що ті хто обирають, мають шанс обрати не хазяїна, а президента.
Натомість ті, хто НЕ обирають, заздалегідь здалися і стали в позу ми програли, грайте нас.

Як примітивно.

Можу тільки рекомендувати для вивчення.

Парадокс Кондорсе - відомий парадокс теорії суспільного вибору, вперше описаний Кондорсе в 1785 р. Полягає в тому, що правило простої більшості не в змозі забезпечити транзитивність бінарного відношення громадського переваги серед обираних варіантів. У силу нетранзитивно результат може залежати від порядку голосування, що дає можливість маніпуляції вибором більшості.
  • 0

#262 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.12.2010 – 00:10

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2010 20:37) писав:

Тому що ті хто обирають, мають шанс обрати не хазяїна, а президента.
Натомість ті, хто НЕ обирають, заздалегідь здалися і стали в позу ми програли, грайте нас.
Нє, насправді вони мають не менший шанс, що ЇМ оберуть Президента. Інакше кажучи, здобуток геть однаковий.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2010 20:52) писав:

Тим більше що голосуючи ти нічим не ризикуєш, так тоді треба бути повним імбіцилом, щоб знезтувати шансом.
Ой, це якась новітня політтехнологія...

Повідомлення відредагував zav: 07.12.2010 – 00:08

• 0

#263 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 09:33

Перегляд дописуzav (7.12.2010 00:10) писав:

Ця технологія відома і дуже давня. Використовують її всякі маніпулятори, релігії, гіпнотизери та інші.
Для того, щоб спонукати когось на потрібну тобі дію всупереч його бажанню треба його спочатку спонукати на дії прості, які начебто в йогож інтересах. Зацікавити можна по-різному, навіть ввічливим проханням так щоб маніпульованому це нічого не було варто. Але можна підключити і логіку, але зазвичай логіка на маси не діє, тому самий простий засіб це підключенні страху.
Наприклад християн залякують муками в аду, спонукають на колективні дії молитися на зображення закатованого мерця, голодувати в означений час і людина вже стає цілком керованою, практично зомбі, що йому скажеш, те і буде робити.
Для політтехнологів все теж саме, але дії політтехнологів набагато тонше, що їх і помітити не завжди можна. Але все, що Ви робити за позовом якогось лідера і робите це колективно, то є вже чисте зомбування. Прийшов на мітинг, почепив собі помаранчевого бантика, розказав знайомим який гарний політик і що за нього треба голосувати и таке інше. Йюлька наприклад перед виборами використала взагалі достатньо потужну бомбу страху, яка найбільше подіяла в західній Україні. Вона змусила під страхом грипу всіх начепити труси на мордяку. При чому чим безглуздіша дія, тим вона має більший вплив. Але цього Йульці все-одно не вистачило на перемогу, хоча багато людей досі залишаються хворобливо зазомбованими.

Тому мабуть не треба так нападати на пана СВІ†ЛОНОСНОГО. Ми всі в якомусь сенсі зазомбовані по життю, бо без цього не булоб суспільства людей взагалі. Люди і виживають тільки з того, що одне стадо вбиває інше, а інше захищається. Бо якщо поодинці, ми би давно поодинці вже повбивали один одного.

Я взагалі вважаю, що всім своїм помилкам по життю ми повинні бути вдячні колективному зомбуванню, бо людина сама по собі помилитися аж ніяк не може, але і людини нема самої по собі. То тільки коти самі по собі і то, поки їсти не захотять. :)

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.12.2010 – 09:39

• 0

#264 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.12.2010 – 10:58

Перегляд дописуChuvachenko Cat (6.12.2010 21:24) писав:

Була така думка, але порівняння не коректне. Заданий ліс. :)

Участь в виборах - гра за правилами, встановленими владою.

Політик - апріорі погана людина, любий.

З лісу не випустять, ми повинні блукати в ньому за їхнім задумом. Противсіхи якраз це розуміють.

Було б їх хоча б 50%, то можна з лісу виходити сміливо - побояться стріляти, втечуть.
Фіґня усе. Ви самі несамовито вимагали виборчої системи у кінці 80-х та на початку 90-х. Плюз проголосували за затвердження цієї системи 1 грудня 1991р. та опосередковано закрутили її сталевими болтами 28 червня 1996р. Заперечу, що ви не знали про ці всі справи - почитайте Твена чи Драйзера, у США коїлося те ж саме у 19 столітті. Врешті, чесні та рівні вибори - це оксюморон. Тому, що врешті-решт голосування йде яко у акціонерному товаристві - кількістю акцій. Втім, якщо приватники це не приховують, то "державники" змушені гратись у "вибори", маскуючи вклади зацікавлених осіб у папірчики під назвою "бюлетні". А тепер питаннє: розумієте у цьому плані різницю між Ахметовим, який володіє кількастами заводами по Україні та, скажімо, львівськими "олігархами", один з яких торгує направо-наліво матчами свого клубу. Звісно, тут ще є до біса інформаційно-технологійних фірм, розпорядники (угу, не власники) яких стараються залучити якомога більше іноземного капіталу, який є аполітичним (бо розуміє безперспективність тягатись із українським), звідси і тонни "противсіхів" etc. Тому, що людина, яка залежить від іноземного капіталу - їй все одно що коїться у країні, основне щоб курс долара/євро був гарним. Завершу опус словами "інтілігєнція - єто говно" (с) Уладзімір Лєнін.
  • 0

#265 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2010 – 23:46

Перегляд дописуManfred (7.12.2010 09:48) писав:

Це називається уведення додаткових умов і у серйозній дискусії такий хід є неприпустимий, щось на кшталт додаткового туза з-поза манжета ;-)
Я от теж помітив, що противсіхи не дружать з логікою. Так само можна було сказати не про мисливця з рушницею, а наприклад: а я сяду в голубой вєртальот і улєчу. Але і тут противсішна порода себе проявила. Тобто знову ж через якогось уявного мисливця, який тільки в одній точці може бути і не факт, що саме на нього ти натрапиш ці хруні сидітимуть склавши лапки в лісі й не намагатимуться вийти.
Противсіх апріорі не може бути розумною людиною, як не може бути розумним той, хто голосував за Януковича.

Перегляд дописуChuvachenko Cat (6.12.2010 21:24) писав:

Участь в виборах - гра за правилами, встановленими владою.
Ваша неучасть теж встановлена і передбачена владою. :)
Їм навіть так краще, не даремно вас на це так зомбували плакатами і з ящика.
От ви й купилися. :brovy:
  • 0

#266 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 23:47

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2010 23:46) писав:

Противсіх апріорі не може бути розумною людиною, як не може бути розумним той, хто голосував за Януковича.
Дада, прихильники ТЮлічькі всі чисто генії.
  • 0

#267 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 02:30

Перегляд дописуОлеська (6.12.2010 21:05) писав:

Ліпше порівняння було б з трясовиною: якщо, потрапивши в трясовину, почнеш кіпішувати, намагатись швидко звідти вибратись - затягне вмить.)
Тому противсіхи тихо сидять і грузнуть, або займаються автотренінгом: "я не визнаю правил трясовини і земного тяжіння, вони не змусять мене боротися проти неї, я буду тихо тонути і топити всю країну, буль-буль-квак!" :)

Перегляд дописуzav (7.12.2010 23:47) писав:

Дада, прихильники ТЮлічькі всі чисто генії.
Тобі уже скільки разів сказали, що нема тут прихильників, а є раціональний іибір. А ти як папуга одне толочиш, бо більше сказати нема чого, аргументів у противсіхів катма.

А те що противсіхи дауни, так вам не тільки я це кажу, а й такі вагомі люди як Новодворська, Боровой це підтверджують. Політично безграмотні - от що ви є.

Перегляд дописуОлеська (6.12.2010 21:35) писав:

Та крихта людей, що не погодилась іти "наповоду" в політиків, і проголосували проти всіх, і є тими, хто прагне розірвати ту поруку.
Пробачте, що розчаровую, але треба обирати підходящий метод для досягнення цілей. Стукаючи головою об мур ви не зламаєте систему. Голосування противсіх не дало жодної переваги, воно як бачите не тільки не змінило "систему", а зміцнило її. Отримали ви московський флот, тоталітарного презика, просрали москалям заводи і пароходи і ще багато чого по переду. А коли вас питаєш про досягнення, чого ви добилися таким голосуванням, то мучання нема досягнень.

Перегляд дописуOdonacer (6.12.2010 21:38) писав:

Як примітивно.

Можу тільки рекомендувати для вивчення.
Ой, одонацере, тільки не коси під розумного, я ваші противсіхські дописи не вперше читаю і уже зрозумів, що ви на інтелектуальний діялог нездатні. Коли вам задають конкретне питання, де досягнення, ви мичите і з’їжджаєте, або як зав, якийсь маразм про бабу на майдані толочить, є й кумедніші клінічні випадки. Так що в те, що ти якось зрозумів, що там написано і зміг його прив’язати до дійсности я ніколи не повірю. Противсіх - це одноклітинна істота, логіка, факти, наука це не для вас, тому серед вас в основному релігійні, серед вас темні невігласи які бояться щеплень, гмо, техпрогресу. Я ж все про вас одноклітинних знаю.
Так що, повернемося до вашого посилання.
Я впевнений, що все на що в противсіхної істоти могло вистачити розуму після прочитання статті, яку ясна річ хтось розумніший підкинув - це побачити два слова "можлива маніпуляція" і "вибір більшости". Це максимум на що у вас могло вистачити розуму. Тому, коли я запитаю, чим ви підтвердите, що голосування противсіх не сприяло якраз тій маніпуляції, яку передбачає ця схема, ви булькнете і замовчите. Також я можу спростувати твою балаканину инакше і запитати а за кого голосував ти? Запитати иншого україснького юду за кого голосував він і ви побачите, що у вас нема єдности, ви б так само перед лицем хама топили один одного і несли йому перемогу на блюдці. Бо ви одноклітинні амеби, у вас нема глобальної кртини того що відбувається, ви не здатні відповісти що ви робитемете далі, скласти прогноз якщо настане той самий варіянт з 2м туром ще раз і ще раз як і будь які наслідки до яких презведуть ваші дії.
Подивіться на себе, хіба ви спромоглися на якусь аргументовану картину розвитку подій? Хіба спромоглися тут написати щось окрім заялодженого як папуги "юлькоботи"? Хоча вам уже 100 разів пояснено, що не в Юльці справа.

Перегляд дописуzav (7.12.2010 00:10) писав:

Нє, насправді вони мають не менший шанс, що ЇМ оберуть Президента. Інакше кажучи, здобуток геть однаковий.
Для діточок є тести знайди 10 відмінностей. Чим менше знайшов, тим слабкіший інтелект.
А для олігофрена часто взагалі нема різниці між автобусом і манною кашою.

Цитата

Який же ви наляканий, що і думок боїтеся.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 08.12.2010 – 02:32

• 0

#268 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 10:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.12.2010 02:30) писав:

Ой, одонацере, тільки не коси під розумного, я ваші противсіхські дописи не вперше читаю і уже зрозумів, що ви на інтелектуальний діялог нездатні. Коли вам задають конкретне питання, де досягнення, ви мичите і з’їжджаєте, або як зав, якийсь маразм про бабу на майдані толочить, є й кумедніші клінічні випадки. Так що в те, що ти якось зрозумів, що там написано і зміг його прив’язати до дійсности я ніколи не повірю. Противсіх - це одноклітинна істота, логіка, факти, наука це не для вас, тому серед вас в основному релігійні, серед вас темні невігласи які бояться щеплень, гмо, техпрогресу. Я ж все про вас одноклітинних знаю.

Біднесенький, як же тобі важко по життю, та ще мабуть і виразка шлунку заважає. Стількиж винних в твоїх негараздах. Так хто завгодно зі СВІ†ЛОНОСНОГО перетвориться в СВІ†ЛОпоНОСНОГО. Прими мої співчуття. :)

i 

+10 п.п. 2.2

Повідомлення відредагував bamik: 08.12.2010 – 10:59

• 0

#269 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 13:52

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.12.2010 02:30) писав:

А те що противсіхи дауни, так вам не тільки я це кажу, а й такі вагомі люди як Новодворська, Боровой це підтверджують. Політично безграмотні - от що ви є.
Це в тему про "чому розумні бідні?", гигиги.
  • 0

#270 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:01

А тим часом досягнення українських юд ака потивсіхів ростуть:
на місці руїн стародавнього храму Київської Русі — Десятинної церкви — у відповідності до указу Януковича побудують храм УПЦ (МП).

також:
Депутати Київради виділили з міського бюджету 11 мільйонів гривень на будівництво Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ (МП)

там мають намір збудувати собі храм, готель для паломників, телестудію, конференц-зал на 1 тыс. чоловік, спорткомплекс та паркінг на 126 місць.

http://maidan.org.ua...1291832625.html

11 грудня об 11-30 відбудеться акція протесту біля КМДА

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 09.12.2010 – 17:04

• 0

#271 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.12.2010 – 17:03

Це нашим церквам не вистачає бабла? Не повірю. Краще би щось необхідне побудували. :happy1:
  • 0

#272 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:06

Перегляд дописуБілий Дракон (9.12.2010 17:03) писав:

Це нашим церквам не вистачає бабла? Не повірю. Краще би щось необхідне побудували. :happy1:
То не наші церкви, чи ви не знаєте, що означає скорочення (МП) і чим вони тут займаються?
Це московський виїзний цирк по замовленню противсіхів.

Хто не знає на місці Десятинної церкви була одна з найдавніших церков розташованих в центрі сародавнього Києва. З нею пов’язана найдавніша історія існування Києва, Київської Руси. Тепер завдяки противсіхам цю історію буде приватизовано москвою. Буде як з назвою Русскій. Яка різниця кому раніше щось належало і як називалося. Тепер тут найдавніша церва у місці з якого починалася Київська Русь і ця церква московського патріатрхату, як воно колись було нікого не колишить, скажуть завжди так було. Знову ж таки завдяки тільки противсіхам.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 09.12.2010 – 17:15

• 0

#273 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.12.2010 – 17:13

Ото не йметься людині...
Противсіхи проти МП. Кричіть на регіоналів, комуняк і теде.
  • 0

#274 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:17

Перегляд дописуОлеська (9.12.2010 17:13) писав:

Ото не йметься людині...
Противсіхи проти МП.
Вони так проти МП, як алкоголік проти горілки.
Не подобається, хворіє від неї, а до неї завжди повертається.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 09.12.2010 – 17:18

• 0

#275 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.12.2010 – 17:18

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.12.2010 17:06) писав:

То не наші церкви, чи ви не знаєте,
Вони всі мені на одне обличчя.
  • 0

#276 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:23

Перегляд дописуБілий Дракон (9.12.2010 17:18) писав:

Вони всі мені на одне обличчя.
Ну так що тут поробиш, знову таки не пройшли дитячий тест "знайди 10 відмінностей".

Я наприклад теж не прибічник християнства, але розуму вистачає побачити які наслідки має вплив московської і української церков. В тому й різниця між противсішньою, яка за будь-якої причини одна одного в лайні топить і сама потопає. І між справжніми представниками націями, які попри незначні відмінности навпаки, шукають спільне заради досягнення загальної мети.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 09.12.2010 – 17:24

• 0

#277 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.12.2010 17:17) писав:

Вони так проти МП, як алкоголік проти горілки.
Не подобається, хворіє від неї, а до неї завжди повертається.
Фігню говорите. при чому повну. Ви, бачу, що-небуть приплетете, аби покричати. Навчити, як скидати негатив?)
Мене взагалі приколюють люди, які говорять минулим часом. Що це дасть? Легше не стає, бачу, бо не припиняєте. Так сенс?
  • 0

#278 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:26

Перегляд дописуОлеська (9.12.2010 17:23) писав:

Мене взагалі приколюють люди, які говорять минулим часом.
А вас не приколюють люди які двічі наступивши на граблі заносять знову ногу і кричать: так то мене палка по башці в минулому стукнула, а я не люблю про минуле думати.
  • 0

#279 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.12.2010 17:06) писав:

То не наші церкви, чи ви не знаєте, що означає скорочення (МП) і чим вони тут займаються?

Та всі зрозуміли, що то не йюлькіни церкви. ога. :happy1:
  • 0

#280 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 17:28

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.12.2010 17:26) писав:

А вас не приколюють люди які двічі наступивши на граблі заносять знову ногу і кричать: так то мене палка по башці в минулому стукнула, а я не люблю про минуле думати.
Ну так двічі ж не наступили. Перший раз при виборі Симоненко-Кучма обрали із двох зол менше. Так тепер на таке не повелися. А ви-от, бачу, таки наступаєте. Так, ви мене приколюєте.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних