Перейти до вмісту

Визнання помилки

Повідомлень в темі: 416

#241 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 02.12.2010 – 09:43

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.12.2010 02:17) писав:

Вам уже сказали 100 разів, була би в другому турі инша кандидатура, голосували б за неї. Чи ваш обмежений мозок не може вийти за межі парадигми впертого поклоніння одному кандидатові?

Я не з тих людей, який копирсається в лайні. А Ви я дивлюсь в лайні добре розбираєтесь, бо від лайна ж все ваше нікчемне життя залежить. Хоча, якщо бути справедливим, ви в порівнянні з бомжами більш на вищому рівні. Ви копирсаєтесь в політичному лайні, а бомжи в вашому, але завжди в цьому вашому харчовому ланцюгу можете один одного замінити.

О, противсіхів уже не існує. Новий маразм.
Так, це все матриця.

Та існує, існує. Є навіть така партія противсіхів, це взагалі заколот масонів.

Прошу докази. На чому засновується ваш прогноз?

Якщо прибрати притаманний вам бидлячий тон висловлювання про сраки, то по суті саме це вам і пропонувалося. Як видно по історії з ющенком помаранчевий електорат може відкинути свого обранця, якщо той не виконує обіцянок. І тих, кого ви намагаєтеся від безсилля по-дитячому обізвати юлькоботами, (бо ж аргументів окрім лайки і срак у вас нема), так от вони з радістю відмовились би від Юльки, якби вона виявилася такою слабкою як Ющ. А ви замість цього, як самі зволіли висловитися, знову всунули носа в сраку. Тобто знову постати перед вибором Юлька і Яник.
Я от уже вкотре питаю. Якщо противсіхи не тупі безголові істоти, то прошу пояснити що ви робитимете далі, якщо знову настане така сама ситуація з 2м туром? Якщо ні, то прошу назвати кандидата який цю ситуацію змінить. Чомусь від вас замість аргументів чути лише про сраку. то може ви просто йолопи не здатні прогнозувати? Тому ігноруєте питання. Доведіть протилежне! Це питання для вас це - шах і мат. Бо ви тільки мовчите, і все, що здатні з себе вичавити заялоджене про сраку і юлькоботів. А рухатися вам нема куди, НЕМА ЩОС КАЗАТИ. :happy1:))

Та то ви будете щось робити, а що, то я вам написав і ви це підтвердили.
То як кажуть, є вічні жиди, а такі як ви то вічні лохи, яки будуть хавати що їм дадуть і вічно обирати який шмат лайна вкусніший, а який з гіркуватістю.
  • 0

#242 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.12.2010 – 10:22

5% звідки така цифра? противсіхи, які не прийшли на вибори туди теж входять?
О, тих, хто не прийшов на вибори, теж записали у противсіхи, о.
Пропоную вирішити раз і на завжди: самі граматні й вумні громадяни - це прихильники Юлічки, котрих 11.5 мульйонів на всю країну. І вони, ця нікчемна меншість, намагається вказувати, як жити решті, ога.

А мене дивує ваше обмежене бачення тільки 5%. :happy1:
А мене вже давно ні..я не дивує.

Вам уже сказали 100 разів, була би в другому турі инша кандидатура, голосували б за неї. Чи ваш обмежений мозок не може вийти за межі парадигми впертого поклоніння одному кандидатові?
І ці люди розказують нам казки про політичну писемність, хагага! А вся їхня писемність вкладається в тезу "не пустимо яника, а після того хоч потоп!"©.

Якщо прибрати притаманний вам бидлячий тон висловлювання про сраки, то по суті саме це вам і пропонувалося. Як видно по історії з ющенком помаранчевий електорат може відкинути свого обранця, якщо той не виконує обіцянок. І тих, кого ви намагаєтеся від безсилля по-дитячому обізвати юлькоботами, (бо ж аргументів окрім лайки і срак у вас нема), так от вони з радістю відмовились би від Юльки, якби вона виявилася такою слабкою як Ющ. А ви замість цього, як самі зволіли висловитися, знову всунули носа в сраку. Тобто знову постати перед вибором Юлька і Яник.
Я от уже вкотре питаю. Якщо противсіхи не тупі безголові істоти, то прошу пояснити що ви робитимете далі, якщо знову настане така сама ситуація з 2м туром? Якщо ні, то прошу назвати кандидата який цю ситуацію змінить. Чомусь від вас замість аргументів чути лише про сраку. то може ви просто йолопи не здатні прогнозувати? Тому ігноруєте питання. Доведіть протилежне! Це питання для вас це - шах і мат. Бо ви тільки мовчите, і все, що здатні з себе вичавити заялоджене про сраку і юлькоботів. А рухатися вам нема куди, НЕМА ЩОС КАЗАТИ. :)))
Вам уже скільки разів говорено, а все не втямите: помірковані люди віддають голос за кандидата, котрий відповідає їхнім вимогам, а не маються в обиранні найменшого зла серед найбільшого.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.12.2010 02:26) писав:

Спочатки треба довести, що Юлька не демократ, а тоді вже можна дурнувато гикати.
;)
Доводити можете протилежне, адже її авторитарні здібності відомі й підтверджень не потребують.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.12.2010 02:26) писав:

Типу якщо я назву противсіха поіменно, то я наче уже і не про противсіха говорю. Дивуюся такій вузьколобості.

Для вас спеціяльно далі уточнюється, що винуваті противсіхи, що не витачило їх голосу, що вони політично безграмотні. Їжте.
Типу Новодворська звертається до політичних лідерів, а не громадян, типу.
Дада, Юлічька програла, я вже чув, це така драма - уже рік як.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.12.2010 02:34) писав:

Ви теж не можете відійти від вузьколобої парадигми прив’язки до певного кандидата?
Чия би корова балакала. Ви вже котру тему країну чивокунем лякаєте, який рік?
  • 0

#243 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.12.2010 – 10:25

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.12.2010 02:34) писав:

Ви теж не можете відійти від вузьколобої парадигми прив’язки до певного кандидата?
Вам уже сказали, що такого поняття як юлькоботи тут принаймі нема. Будь-який кандидат від помаранчевих сил підійшов би. Ви можете хоч на хвилину піднятися над своїм тягниботством, ющеботством чи иншим і подивитися на світ очима не бота за конкретного кандидата, а як про це говорить Новодворська, очима політично грамотної людини, яка діє в певній ситуації.
Абсолютно не прив"язуюсь до жодного кандидата, бо вважаю, що краще В"ячеслава Чорновола в свій час ми мати не могли і мабуть не матимемо. Тому його і вбили.

Цитата

Будь-який кандидат від помаранчевих сил підійшов би
Це Ви про Юлю? Це Юля пропомаранчева? Оригінально.)))

Цитата

Політично грамотні люди не голосують очманіло за певного кандидата, з впертістю барана. Вони ще здатні гнучко реагувати на ситуацію. Ну не пройшов ваш противсішський божок (тут кожен з вас на свого молиться) так спрогнозуйте ситуацію знайдіть вихід і не кидайте в лайно свою країну.
Вважаю саме противсіхів політично грамотними людьми, здатними думати. Та й хто тут саме з баранячою впертістю не може заспокоїтись і товче воду в ступі про непрохід Юльки до влади?)
  • 0

#244 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 03.12.2010 – 18:30

Президент противсіхів обіцяє порадувати "новими досягненнями":

Цитата

Новый Жилищный кодекс существенно сужает права собственников недвижимости

Автоматическое начисление пени за неоплату коммунальных услуг, возможность изъятия жилья для строительства другого дома, обязательное создание объединений совладельцев во всех многоквартирных домах

http://money.comments.ua/rules/2010/11/19/...-razreshat.html

По новому кодексу з квартири можна буде виселити примусово, для побудови нового скажімо супермаркету. Достатньо дати хабаря і визнати будинок аварійним, чи таким що потребує реконструкції. Механізму для надання житла адекватного попередньому не передбачено. тобто як оцінюватимуть квартиру не ясно, можуть і балансовій вартості, або надати за квартиру в центрі квартиру на межі міста.
Неслава противсіхам!

Перегляд дописуOdonacer (2.12.2010 09:43) писав:

Я не з тих людей, який копирсається в лайні.
Та ні, ви в лайні якраз живете через свою політичну безграмотність. Для громадян нормальниз країн взагалі б не постало питання що робити в другому турі. А ви в лацні, бо ви противсіх.

Перегляд дописуzav (2.12.2010 10:22) писав:

О, тих, хто не прийшов на вибори, теж записали у противсіхи
Ні, вони самі так заявляють.
Та й нескладна арихметика пояснює різницю в результатах 2004 і 2010.
Помарачевий електорат як каже Новодворська і політично безграмотні привели до влади зека. Це очевидно.

Перегляд дописуzav (2.12.2010 10:22) писав:

Пропоную вирішити раз і на завжди: самі граматні й вумні громадяни - це прихильники Юлічки,
Не всі, там таких де дурнів як ви навалом, які б не голосували в 2му турі якби виявився хтось инший а не Юля. Томи ви зі справжніми люлькоботами одне явище.

Цитата

котрих 11.5 мульйонів на всю країну. І вони, ця нікчемна меншість, намагається вказувати, як жити решті, ога.
Я вам конкретні питання задава які ви злили.
Бачу що дурість як не аргументами, так чилом хоче вразити.
По вашій логіці так Янукович кращий вибір - бо за нього більшість.

Цитата

І ці люди розказують нам казки про політичну писемність, хагага! А вся їхня писемність вкладається в тезу "не пустимо яника, а після того хоч потоп!"©.
Ну якщо чукча писатєль, то що я можу зробити. Я уже 10 разів описував конкретну схему в разі приходу Юлічки. Натомість коли вам задаєш питання 2й тур дубль№2 і що далі? Юля і Яник, а якщо не Юля то хто? То ви язик в дупу ховаєте. І жоден, жоден ПРОТИВСІХ з вашої тупоголової шайки на цьому форумі не здатен відповісти на це питання! Отак. О-о-о, так! :)

Цитата

Вам уже скільки разів говорено, а все не втямите: помірковані люди віддають голос за кандидата, котрий відповідає їхнім вимогам, а не маються в обиранні найменшого зла серед найбільшого.
Якщо цього кандидата нема в 2му турі, то вони вбиваются головою об мур?

Тобто, ви готові хоч 15 разів наступити на граблі противсіхства?
Я так розумію?

Цитата

Доводити можете протилежне, адже її авторитарні здібності відомі й підтверджень не потребують.
От це твердження нічим не підтверджене.
Якщо вони такі відомі то вам би легко було це підтвердити, а не пускати порожнечу символів.
Ну що, де підтвердження ваших слів?

Типу Новодворська звертається до політичних лідерів, а не громадян, типу.

Цитата

Дада, Юлічька програла, я вже чув, це така драма - уже рік як.
Почитайте новини про останні події, Юлічка якраз житиме і далі нормально, а от бидлопротивсіхам зараз закручують гайки. Патріотичному бидилу подарували окупаційний флот, продали купу заводів. А шлунково-противсіховому бидлу скоро подарують податковий і житловий кодекси. То хто програв? Ви, чи Юлічка? Ви подібні на сурка з японської байки який гриз лего і радів, думаючи що з леза уже тече кров.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 03.12.2010 – 18:30

• 0

#245 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 20:15

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.12.2010 18:30) писав:

Та ні, ви в лайні якраз живете через свою політичну безграмотність. Для громадян нормальниз країн взагалі б не постало питання що робити в другому турі. А ви в лацні, бо ви противсіх.

Та то тебе вже кидає конкретно. :)
Я добре живу в своїй політичній безграмотності. Мені Ваша політика вибіру лайна пох, бо я людина проста, люблю найкраще, та ще аби були гроші, та харчі хороші, а це все в мене вже є і буде завжди і буде все більше. І в мене не постає питання за кого голосувати, бо я знаю завжди що я хочу і що я роблю. Наприклад, якщо Вітько ворЮльку запровадить в буцигарню, то я проголосую за нього однозначно. ггггг. :ggggg:
  • 0

#246 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 20:44

Ні, вони самі так заявляють.
Та й нескладна арихметика пояснює різницю в результатах 2004 і 2010.
Помарачевий електорат як каже Новодворська і політично безграмотні привели до влади зека. Це очевидно.
Її саму-то не лякає, що ці люди внезапно потупішали за 6 років? Може таки в іншому біда, нє, памарянчєвий ви мой?!

Я вам конкретні питання задава які ви злили.
Бачу що дурість як не аргументами, так чилом хоче вразити.
По вашій логіці так Янукович кращий вибір - бо за нього більшість.
Кращі та гірші вибори лише у вашій макітрі.
Я оперую лише особистим вибором. Інших не в’являю. Янукович вибір більшості, і тут ніц робити, крім того, щоби більшість була за когось іншого. І тут Юлічька епік фейл.

Ну якщо чукча писатєль, то що я можу зробити. Я уже 10 разів описував конкретну схему в разі приходу Юлічки. Натомість коли вам задаєш питання 2й тур дубль№2 і що далі? Юля і Яник, а якщо не Юля то хто? То ви язик в дупу ховаєте. І жоден, жоден ПРОТИВСІХ з вашої тупоголової шайки на цьому форумі не здатен відповісти на це питання! Отак. О-о-о, так! :)
Ви писали ваші мрії про ваші мрії. І продовжуєте це робити.
А якщо без якщо? Ви впевнені, що за п’ять років вони обидва лишаться? Я ні.

Якщо цього кандидата нема в 2му турі, то вони вбиваются головою об мур?
Ні. Вони голосують за того, кого їхній кандидат підтримав, наприклад. Або не голосують, ібо не вважають за гідне віддавати голос іншому кандидату. Вони цінують свій голос, на відміну від вас. Вони егоїсти, да. А вам заздрісно, ги.

Тобто, ви готові хоч 15 разів наступити на граблі противсіхства?
Я так розумію?
Тобто ви ніц не розумієте, і це не втут випливло.

От це твердження нічим не підтверджене.
Якщо вони такі відомі то вам би легко було це підтвердити, а не пускати порожнечу символів.
Ну що, де підтвердження ваших слів?
Навпаки, мені дуже важко. Вам не зрозуміти.

Почитайте новини про останні події, Юлічка якраз житиме і далі нормально, а от бидлопротивсіхам зараз закручують гайки. Патріотичному бидилу подарували окупаційний флот, продали купу заводів. А шлунково-противсіховому бидлу скоро подарують податковий і житловий кодекси. То хто програв? Ви, чи Юлічка? Ви подібні на сурка з японської байки який гриз лего і радів, думаючи що з леза уже тече кров.
Я-то точно не програв, бо я й не грав.
  • 0

#247 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.12.2010 – 21:22

Перегляд дописуOdonacer (3.12.2010 20:15) писав:

Та то тебе вже кидає конкретно. :)
Я добре живу в своїй політичній безграмотності. Мені Ваша політика вибіру лайна пох, бо я людина проста, люблю найкраще, та ще аби були гроші, та харчі хороші, а це все в мене вже є і буде завжди і буде все більше. І в мене не постає питання за кого голосувати, бо я знаю завжди що я хочу і що я роблю. Наприклад, якщо Вітько ворЮльку запровадить в буцигарню, то я проголосую за нього однозначно. ггггг. :ggggg:
А Вітька хто запроторить за грати? :)
  • 0

#248 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 22:23

Перегляд дописуbamik (3.12.2010 21:22) писав:

А Вітька хто запроторить за грати? :ggggg:

Як хто? Оп-пазіция на якомусь сходняку! Так оп-па...і нема вже Вітька. :)
  • 0

#249 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 22:43

Перегляд дописуOdonacer (3.12.2010 20:15) писав:

Я добре живу в своїй політичній безграмотності. Мені Ваша політика вибіру лайна пох, бо я людина проста, люблю найкраще, та ще аби були гроші, та харчі хороші,
Ну так би й одразу, а то строїли тут із себе гомо сапієнс.
Сказали б, що ви ближче до жвачних, то з вами б не дискутували.

Перегляд дописуzav (3.12.2010 20:44) писав:

Кращі та гірші вибори лише у вашій макітрі.
Я оперую лише особистим вибором. Інших не в’являю.
Чудова демонстрація вузькопрофільности мозку. :)
"Я правий, тому що инакшої думки я не уявлвю". :ggggg:

Перегляд дописуzav (3.12.2010 20:44) писав:

Я-то точно не програв, бо я й не грав.
Це як самому віддати гроші, що були на кону, щоб не програти.
Або намаститися вазеліном і стати в позу, щоб не зґвалтували.

Я вас понял, гідність і "ніколи не програвати" - у вас перш за все. :)
  • 0

#250 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 22:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.12.2010 22:43) писав:

Ну так би й одразу, а то строїли тут із себе гомо сапієнс.
Сказали б, що ви ближче до жвачних, то з вами б не дискутували.

І це вірно. Таки політично свідомі як ви як раз на таких жвачних як я і працюють. Мовчки і без дискутування. :)
  • 0

#251 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 23:57

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.12.2010 22:43) писав:

Це як самому віддати гроші, що були на кону, щоб не програти.
Або намаститися вазеліном і стати в позу, щоб не зґвалтували.

Я вас понял, гідність і "ніколи не програвати" - у вас перш за все. :)
Ваші аналогії такі аналогічні.
  • 0

#252 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 19:27

Не намагайтеся, у тих, хто глосував з вашою позою жодної подібности. :gryzin:
Натомість поза покірного раба, який ніколи не виграє бо заздалегідь змирився, що його обмануть.
  • 0

#253 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 06.12.2010 – 20:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2010 19:27) писав:

Не намагайтеся, у тих, хто глосував з вашою позою жодної подібности. :gryzin:
Натомість поза покірного раба, який ніколи не виграє бо заздалегідь змирився, що його обмануть.
Ті раби, які голосували, обирають собі хазяїна. Причому суттєвої різниці між ними нема. Сенс?
  • 0

#254 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 20:37

Перегляд дописуChuvachenko Cat (6.12.2010 20:01) писав:

Ті раби, які голосували, обирають собі хазяїна. Причому суттєвої різниці між ними нема. Сенс?
Тому що ті хто обирають, мають шанс обрати не хазяїна, а президента.
Натомість ті, хто НЕ обирають, заздалегідь здалися і стали в позу ми програли, грайте нас.
  • 0

#255 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 20:48

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2010 20:37) писав:

Тому що ті хто обирають, мають шанс обрати не хазяїна, а президента.
Натомість ті, хто НЕ обирають, заздалегідь здалися і стали в позу ми програли, грайте нас.
А ті, хто обирав надіялись, що їх не поставлять. Хто дурніший?
  • 0

#256 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 20:52

Перегляд дописуChuvachenko Cat (6.12.2010 20:48) писав:

А ті, хто обирав надіялись, що їх не поставлять. Хто дурніший?
Звісно той, хто навіть і не намагався нічого змінити.

Візьміть будь-яке життєве порівняння і переконаєтеся.

Наприклад заблукали у лісі, можна сісти і змиритися, "а раптом я не знайду вихід".
а можна шукати вихід і або знайти його або ні.

Ну так хто дурніший, той хто обирає 100% програш, чи 50%, або навіть 10% шансів на виграш.

Тим більше що голосуючи ти нічим не ризикуєш, так тоді треба бути повним імбіцилом, щоб знезтувати шансом.
  • 0

#257 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 21:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2010 20:52) писав:

Звісно той, хто навіть і не намагався нічого змінити..
Приймаючи участь виборах, які є частиною гнилої системи?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2010 20:52) писав:

Візьміть будь-яке життєве порівняння і переконаєтеся.

Наприклад заблукали у лісі, можна сісти і змиритися, "а раптом я не знайду вихід".
а можна шукати вихід і або знайти його або ні.
Приклад хороший. На виході з лісу чекатиме мисливець з рушницею, не випустять, ще й кулю в лоба.
  • 0

#258 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 21:05

Перегляд дописуChuvachenko Cat (6.12.2010 21:01) писав:

Приклад хороший. На виході з лісу чекатиме мисливець з рушницею, не випустять, ще й кулю в лоба.
Ліпше порівняння було б з трясовиною: якщо, потрапивши в трясовину, почнеш кіпішувати, намагатись швидко звідти вибратись - затягне вмить.)
  • 0

#259 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 21:24

Перегляд дописуОлеська (6.12.2010 21:05) писав:

Ліпше порівняння було б з трясовиною: якщо, потрапивши в трясовину, почнеш кіпішувати, намагатись швидко звідти вибратись - затягне вмить.)
Була така думка, але порівняння не коректне. Заданий ліс. :gryzin:

Участь в виборах - гра за правилами, встановленими владою.

Політик - апріорі погана людина, любий.

З лісу не випустять, ми повинні блукати в ньому за їхнім задумом. Противсіхи якраз це розуміють.

Було б їх хоча б 50%, то можна з лісу виходити сміливо - побояться стріляти, втечуть.
  • 0

#260 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 21:35

В "Наутілус Помпіліус" є стара пісня, про яку вони зараз жалкують "Круговая порука". Ця кругова порука - це саме наше життя в совку. Перший раз ту поруку розірвали саме розваливши Союз. Далі теж була своєрідна порука - ну бо не навчились бути самостійними - цим і користуються політики.
Та крихта людей, що не погодилась іти "наповоду" в політиків, і проголосували проти всіх, і є тими, хто прагне розірвати ту поруку. Та й пора вже, як-не-як.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних