Перейти до вмісту

Визнання помилки

Повідомлень в темі: 416

#161 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вижниця

Відправлено 14.11.2010 – 18:38

Перегляд допису-=VJ=- (14.11.2010 18:30) писав:

Так-так, за останній рік Україна стала збіса незалежною, незалежність аж хлеще через край...
Ви про нафту (хлеще)?
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry653604
  • 0

#162 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.11.2010 – 21:54

Я рік тому в ямі не був, у мене якраз все тільки налагодилось і були навіть деякі плани на майбутнє.
А тепер я маю знову лише боротись за виживання, переймаючись, коли ж ця влада знову згадає про компанію, яку колись не вдалось дотиснути до кінця в 2004 та в 2006. Це я вже промовчу про ті речі, які сталися в масштабах країни - від флоту до Табачника.
І якщо таки, не приведи доля, згадає - можете тоді відсотками мене хоч засипати...
Напевно я наступного разу думатиму про Вас, коли голосуватиму на виборах нової влади.)
Кожен хоче кращого майбутнього для себе, нє?
Комуністи теж зараз плачуться, як добре було за радянської влади. Напевно ми забудемо про своїх дідів-прадідів, які воювали та поклали життя за незалежність, були вивезеними насильно зі своїх осель, які гнили в концтаборах та які вмирали з голоду, і піднімемо з могили Сталіна - нехай би таки донищив українців, ато якось ні вперед, ні назад, ні до світлого майбутнього, ні до не менш світлого минулого. блін.

Повідомлення відредагував Олеська: 15.11.2010 – 21:54

• 0

#163 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 15.11.2010 – 22:55

Перегляд допису-=VJ=- (14.11.2010 18:06) писав:

яка помилка, ви про що? :ggggg: Все було заздалегідь сплановано і виконано за планом.
Он вже головний противсіх Забужко віршами Росії підлизує, в новомодному тренді:

У мокрих кронах яблука яскріли,
немов зірки, розсипані в зеленім,
ніжнішав дощ, — і захлинався голос,
неначе не співав, а матюкався —
і все те много, много, много раз!
І в тім була заразність божевілля:
посохлих губ, роздертої на грудях
казенної смугастої піжами,
у п’ястуці затислого ножа —
спітнілого руків’я ізоленти…
Росіє, я люблю твої пісні!
Їх хижу лють, тамовану до часу,
холодну лють північного розбою, —
як мсти за занапащене життя
тому, хто перший трапиться під руку! —
Ми вип’єм водки, й ти мене уб’єш.
І двадцять, тридцять ножових на тілі:
поки рука не втомиться штрикати, —
не буде “много”, бо немає “много”
у тому ділі, де було вже — раз…

Більш за все мені шкода тих дурників, які абсолютно чесно повелися на пропаганду противсіхів. Бо Забужко матиме свою копійку з російських перекладів, Андрухович зароблятиме євро на хліб з маслом в Берліні, а ними тут будуть годувати ту банду, котру вони своїми руками привели до влади.
Вибачте, я тут наразі профан, але якщо я українофіл, то українофоби мене тут не заклюють? Бо прийшовши на україномовний форум і читаючи такий допис, на який ніхто не дав належної відповіді, складається враження що на цьому форумі українофоби почуваються досить вільготно. Говорити таке про двох найшанованіших в Європі українських письменників та інтелектуалів... і всі мовчать...я в шоці...
  • 0

#164 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2010 – 23:36

Перегляд дописуджо (15.11.2010 22:55) писав:

Вибачте, я тут наразі профан, але якщо я українофіл, то українофоби мене тут не заклюють? Бо прийшовши на україномовний форум і читаючи такий допис, на який ніхто не дав належної відповіді, складається враження що на цьому форумі українофоби почуваються досить вільготно. Говорити таке про двох найшанованіших в Європі українських письменників та інтелектуалів... і всі мовчать...я в шоці...
Ми не в Еўропі, то нефіґ  тут рекляму цих двох не дуже-то талановитих письменників тулити. Про інтулектуялізьмъ навіть не йдеться.
  • 0

#165 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 16.11.2010 – 00:43

Я рік тому в ямі не був, у мене якраз все тільки налагодилось і були навіть деякі плани на майбутнє.
А тепер я маю знову лише боротись за виживання, переймаючись, коли ж ця влада знову згадає про компанію, яку колись не вдалось дотиснути до кінця в 2004 та в 2006. Це я вже промовчу про ті речі, які сталися в масштабах країни - від флоту до Табачника.
І якщо таки, не приведи доля, згадає - можете тоді відсотками мене хоч засипати...
Не скигліть. Якби тимошенко перемогла, було б те саме, але просто не одразу, а трохи з часом.
Тому що:

Перегляд дописуRambo (24.10.2010 22:52) писав:

мова була би просто використана лише як димова завіса (як прикриття), прикрившись якою у людей вкрали би все і не лише матеріальне, а також і свободу слова, свободу вибору і взагалі демократію тому що Тимошенко - це авторитаризм погано прихований під вишиванкою. Саме цікаве в цьому ось що. Після того як мова успішно відслужила би димовою завісою (прикриттям) і все було би вже вкрадено, далі дійшла би черга і до мови... Отже схоже ви не проти такого розвитку подій?
Ви так і не дали мені минулого разу відповідь на це запитання. Може ви розгубились? Зберіться, ви завжди гарно відповідаєте.
  • 0

#166 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.11.2010 – 15:38

Уже традиційно ділимося "досягненнями" недолугих противсіхів у цій темі:

Шевченківську премію не вручатимуть творам про голодомор.
Відповідний наказ було оприлюднено 4 жовтня на сайі Президента України. :ggggg:
http://focus.ua/politics/155595

Українська мова втрачає позиції на радіо, в кіні і рекламі, - ЗМІ
Після перемоги Віктора Януковича (кандидата від противсіхів) на президентстких виборах в Україні почалася стихійна деукраїнізація. Українська мова полишає теле- і радіо етер, рекламу, кінопрокат.
http://focus.ua/politics/154792

Для прийняття нового закону Про мови російську державну мову не вистачає 14 голосів.
http://focus.ua/politics/154797

Як думаєте, поділиться рашка нєфтєрублями на цих 14, щоб повністю переписати майбутню історію своєї і нашої країни?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.11.2010 – 15:51

• 0

#167 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 15:53

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.11.2010 15:38) писав:

Як думаєте, поділиться рашка нєфтєрублями на цих 14, щоб повністю переписати майбутню історію своєї і нашої країни?
Якщо рашка може грошима переписати історії вашої країни, то вочевидь це не ваша країна. Як наслідок, питання: коли емігруєте?
  • 0

#168 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 15:57

Перегляд дописуОлеська (14.11.2010 19:12) писав:

Я голосувала проти всіх. Я не вважаю, що зробила помилку. Навпаки - тішусь, що "Свобода" виграла поки що в кількох областях.
Те що свобода десь там виграла і те що ви голосували у 2-мууууу турі як зрадниця це речі між якими нема жодного зв’язку. Але людині зі свідомістю (0%) противсіха це не зрозуміти. ну то "тіштеся", що ще вам залишається... :)

Перегляд дописуzav (16.11.2010 15:53) писав:

Якщо рашка може грошима переписати історії вашої країни, то вочевидь це не ваша країна. Як наслідок, питання: коли емігруєте?

"Money makes the world go around." Це по-перше, якщо ви не знали. :ggggg:
А по-друге не тільки гроші, ви, зрадники своєю дурістю теж допомогли.

Ні ну ясно, що ваша країна кухня завжди буде незалежна. Незалежність в межах кухні та кухонних розмов у вас ніхто не відбере. ;) Жодні гроші світу не завадять проповідувати голоштаний кухонний вуйківський псевдопатріотизм! :P

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.11.2010 – 16:05

• 0

#169 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 16:05

Шевченківську премію не вручатимуть творам про голодомор.
Ви такий послідовний, ну, просто як самі знаєте хто!
То вам Ющенко поганий, що переймається Голодомором, то вже наче й нівроку.

Українська мова втрачає позиції на радіо, в кіні і рекламі, - ЗМІ
Йа це пророкував, а зокрема пан VJ мені не вірив:

Цитата

Хотя обязательный украинский дубляж западных фильмов формально и отменен, но постановление Кабмина, обязывающее делать дубляж исключительно в Украине, фактически привело к тому же запрету - в стране есть лишь одна фабрика дубляжа, принадлежащая Богдану Батруху. И хотя сам Батрух говорит, что готов делать любой дубляж, по словам одного из анонимных дистрибьюторов, им «он дал понять, что русский дубляж делать не будет».
То що ж тут поганого-то?

Для прийняття нового закону Про мови російську державну мову не вистачає 14 голосів.

Цитата

Как пишет газета «Сегодня», законопроект, поданный в начале сентября, прошел рассмотрение в парламентском комитете по культуре и духовности, который на 80% состоит из БЮТовцев и НУ-НСовцев.
Лише мені смішно читати ваші посилання?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.11.2010 15:57) писав:

"Money makes the world go around." Це по-перше.
А, так це вам особисто платитимуть, а, зрозуміло!

Повідомлення відредагував zav: 16.11.2010 – 16:05

• 0

#170 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 16:43

Перегляд дописуzav (16.11.2010 16:05) писав:

Цитата

Как пишет газета «Сегодня», законопроект, поданный в начале сентября, прошел рассмотрение в парламентском комитете по культуре и духовности, который на 80% состоит из БЮТовцев и НУ-НСовцев.

Лише мені смішно читати ваші посилання?

Очевидно, що не лише вам, бо вперте невігластво не така вже й унікальна риса.

Брак особистого аналізу та свята віра в те, що написано і газеті "Сєгодня" або на бігбордах чи парканах це взагалі основа акції противсіхуйства.

Берете закон "Про комітети Верховної Ради України ", ст. 28, 49, або розділ права комітетів.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/mai...116%2F95-%E2%F0
і вишукуєте хоч один пункт згідно якого комітет міг заблокувати винесення законопроєкту на обговорення.

Комітет складається з депутатів.
Очевидно, що свої закондавчі функції депутат реалізує голосуючи у ВРУ. Допустити, щоб групка з 8 чоловік у комітеті мала вищу силу за всіх народних обранців було б абсурдно. Комітет готує поради, рекомендації і висновки, нічого він не блокує. Тобто до цього можна було додуматися і самому, але ви вирішили повторити те, що прочитали на заборі коцапського дидання в газеті Сєгодня.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.11.2010 – 16:57

• 0

#171 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 17:19

Перегляд дописуzav (16.11.2010 16:05) писав:

То вам Ющенко поганий, що переймається Голодомором, то вже наче й нівроку.
Ви мене з кимось плутаєте. :ggggg:
  • 0

#172 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 18:09

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.11.2010 15:57) писав:

Те що свобода десь там виграла і те що ви голосували у 2-мууууу турі як зрадниця це речі між якими нема жодного зв’язку. Але людині зі свідомістю (0%) противсіха це не зрозуміти. ну то "тіштеся", що ще вам залишається... :ggggg:
Це капець повний! Авторитетно заявляю: жодного разу не зрадила свою політичну позицію. Навпаки: якби я проголосувала за Юльку, то точно почувалась би зрадницею. Так кого я зрадила? Вас?? Та й Ви мабуть таки не стикались зі справжніми противсіхами, якщо таке зараз можете казати.
А щодо "Свободи". Якби Юлька пройшла, то "Свободі" не скоро було б пробитись до влади. Те, що зараз твориться, просто мусить розшевелити хоч трохи патріотичність в українців та бажання до дійсної незалежності і справа, і зліва.
  • 0

#173 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 18:30

Перегляд дописуОлеська (16.11.2010 18:09) писав:

"Свободі" не скоро було б пробитись до влади.

Ну прийшла Свобода до влади - і це значить, що скоро я повтішаюсь, як гарно вона вас кине з вашим "вибором".

Перегляд дописуОлеська (16.11.2010 18:09) писав:

Те, що зараз твориться, просто мусить розшевелити хоч трохи патріотичність в українців та бажання до дійсної незалежності і справа, і зліва.

У пані наївності ще аж за край. Те, що зараз твориться вб'є залишки патріотичності до останку, бо. за виключенням студентів, які живуть на батьківські гроші, усім іншим їжа на столі важливіша за голодний патріотизм, а якраз з їжею останнім часом все гірше і гірше. Тож позбувайтеся ідеалізму чимшвидше.

Перегляд дописуRambo (16.11.2010 00:43) писав:

Якби тимошенко перемогла, було б те саме, але просто не одразу, а трохи з часом.

Вона при владі була два роки і щось ніякими Азаровими з Табачниками і не пахло.
Тому залишайте свої фантазі при собі.

Перегляд дописуRambo (16.11.2010 00:43) писав:

Ви так і не дали мені минулого разу відповідь на це запитання.

Яке ще запитання? Там опис чергових Ваших фантазій, які не мають жодного зв'язку з реальністю - на що тут відповідати?
  • 0

#174 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 18:32

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2010 18:27) писав:

Ну прийшла Свобода до влади - і це значить, що скоро я повтішаюсь, як гарно вона вас кине з вашим "вибором".
Скоро я повтішаюсь Вашою повною неправотою.

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2010 18:27) писав:

У пані наївності ще аж за край. Те, що зараз твориться вб'є залишки патріотичності до останку, бо. за виключенням студентів, які живуть на батьківські гроші, усім іншим їжа на столі важливіша за голодний патріотизм, а якраз з їжею останнім часом все гірше і гірше. Тож позбувайтеся ідеалізму чимшвидше.
Де логіка? Якщо людині їжа важливіша за патріотизм, то вони по-любе не підтримуватимуть влада, за якої вони стали гірше жити, нє? Може то Вам варто вже прозріти?
  • 0

#175 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 18:49

Перегляд дописуОлеська (16.11.2010 18:32) писав:

Скоро я повтішаюсь Вашою повною неправотою.

:ggggg:

Де логіка? Якщо людині їжа важливіша за патріотизм, то вони по-любе не підтримуватимуть влада, за якої вони стали гірше жити, нє?

Нагадати дев'яності?
Чи може нагадати інші приклади з історії - Леніна, Сталіна, Пол Пота, Мугабе?

Може то Вам варто вже прозріти?

Час нас розсудить. І то дуже швидко.
  • 0

#176 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 19:33

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2010 18:49) писав:

Нагадати дев'яності?
Чи може нагадати інші приклади з історії - Леніна, Сталіна, Пол Пота, Мугабе?
Дев"яності? Нагадайте. Бо я навпаки пам"ятаю сплеск патріотичності. Тоді навіть у нас хотіли зняти Леніна та переіменувати вулиці.

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2010 18:49) писав:

Час нас розсудить. І то дуже швидко.
Угу.)
  • 0

#177 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 16.11.2010 – 19:44

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2010 18:30) писав:

Припиніть паніку. Голодомор не вбив патріотичність, війна не вбила патріотичність, люди продовжували і продовжували боротьбу. А ці дохляки що зараз при владі взагалі нічого не зможуть зробити, бо їм вже пора до виборів до Верховної Ради готуватися, а там незабаром і Вибори президентські. У вас не вийде нікого залякати, ну звісно хіба самі ви можете сидіти і боятися це можна. гг
  • 0

#178 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 19:56

Перегляд дописуОлеська (16.11.2010 19:33) писав:

Дев"яності? Нагадайте.

Нагадаю - попри нищівне падіння рівня життя народ щось не надто владу на штики підіймав.
А хто там в що грався на хвилі нещодавньої незалежності - то вже дрібниці.

Перегляд дописуRambo (16.11.2010 19:44) писав:

Голодомор не вбив патріотичність - люди продовжували і продовжували боротьбу.

Можна дізнатись про боротьбу в 1934-1943 роках?

Перегляд дописуRambo (16.11.2010 19:44) писав:

ці дохляки що зараз при владі взагалі нічого не зможуть зробити

Вони вже флот вам на півстоліття лишили - мало "нічого"? :ggggg:
Не переймайтесь, докуплять 14 чоловік ще зроблять другу державну.
А далі, як гарно заплатять, то й незалежність скасують. Побачимо, якої Ви тоді про "дохляків" заспіваєте.
  • 0

#179 granfan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 20:05

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2010 19:56) писав:

Вони вже флот вам на півстоліття лишили - мало "нічого"? :ggggg:
Ви хотіли б, щоб в Криму базувався флот НАТО?

Цитата

Не переймайтесь, докуплять 14 чоловік ще зроблять другу державну.
Ви проти російської?

Цитата

А далі, як гарно заплатять, то й незалежність скасують.
А яка різниця між теперішньою Україною і теперішньою Росією?
  • 0

#180 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 20:07

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2010 19:56) писав:

Нагадаю - попри нищівне падіння рівня життя народ щось не надто владу на штики підіймав.
А хто там в що грався на хвилі нещодавньої незалежності - то вже дрібниці.
Або у Вас з пам"яттю не дуже, або Вам глибоко десь було те, що тоді творилось не лише в Україні, а й у більшості пострадянських країн.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних