Перейти до вмісту

Хто має бути ГОЛОВОЮ родини?

Повідомлень в темі: 161

Опитування: Хто має бути ГОЛОВОЮ родини? (56 користувачів проголосувало)

Хто має головувати в родині?

1. Батько (19 голосів [33.93%])

Процент голосів: 33.93%

2. Мати (1 голосів [1.79%])

Процент голосів: 1.79%

3. Приймати рішення разом (36 голосів [64.29%])

Процент голосів: 64.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.04.2010 – 00:15

Перенесено у відповідний розділ
  • 0

#22 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.04.2010 – 05:15

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (28.04.2010 22:48) писав:

Так, кохання не живе там де існує приниження.
садомазахісти думають інакше
  • 0

#23 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 29.04.2010 – 09:46

Ходить чоловік по селу і стукає в кожну хату. Постукав в одну хату, відкриває жінка двері:
- Хто в домі хазяїн?
- Я!
- Ну ось тримайте курку...
Підходить до іншої хати, двері відкриває чоловік:
- Хто в домі хазяїн?
- Жінка!
- Тримай курку.
Підходить до третьої хати, відкриває жінка:
- Хто хазяїн в домі?
- Чоловік!
- Йдіть зі мною.
Виходять вони з хати, а той їм показує два коня:
- Якого візьмете, сірого чи в крапочку?
Чоловік почухав лоба - " Сірого!". Жінка миттю витріщилась на нього, повернулась, посміхнулась, двигнула ліктем і через стиснуті губи пробурмотала - "Вкапоочку.."
  • 0

#24 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.04.2010 – 15:51

Сім"я має будуватись на духовній спорідненості, але головою повинен бути чоловік.
  • 0

#25 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.04.2010 – 16:37

А в чому головатість проявляється?
  • 0

#26 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.04.2010 – 16:48

Перегляд дописуreyneke (29.04.2010 17:37) писав:

А в чому головатість проявляється?

Я все міркую стародавніми категоріями, коли чоловіки ходили в походи та захищали жінок. Тепер, мабуть, головатою є жінка, бо заробляє більше за чоловіка грошей. Питання тільки в тому, чи щасливі такі сім"ї.
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.04.2010 – 16:50

Перегляд дописуОнук Велеса (29.04.2010 17:48) писав:

заробляє більше за чоловіка грошей. Питання тільки в тому, чи щасливі такі сім"ї.

І те, і інше залежить виключно від самого чоловіка.
  • 0

#28 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.04.2010 – 16:58

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2010 17:50) писав:

І те, і інше залежить виключно від самого чоловіка.

І хотілось би погодитись, та не можу. В ідеалі, безперечно, так.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.04.2010 – 17:03

Перегляд дописуОнук Велеса (29.04.2010 17:58) писав:

І хотілось би погодитись, та не можу. В ідеалі, безперечно, так.

Не в ідеалі - теж.
Якщо чоловік не хоче більше заробляти - то заробляє дружина.
Якщо він при цьому лізе на стелю з приводу цього факту - то ще й сім"я виходить нещаслива.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 29.04.2010 – 17:13

• 0

#30 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.04.2010 – 17:06

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2010 18:03) писав:

Якщо він при цьому лізе на стелю - то ще й сім"я виходить нещаслива.

Загубився в глибині цієї думки.
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.04.2010 – 19:36

чур не я
  • 0

#32 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 29.04.2010 – 23:15

Перегляд дописуОнук Велеса (29.04.2010 16:51) писав:

Сім"я має будуватись на духовній спорідненості, але головою повинен бути чоловік.
Якщо в родині є духовна спорідненість то це означає повне рівноправ'я і взаємопорозуміння. Тоді до чого тут взагалі головування як чоловіче так і жіноче?
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.04.2010 – 23:46

Авторе, після теми, де ти вимагав, щоб твоя майбутня "ізбранніца" відмовилася від м"яса і алкоголю- як ти можеш говорити про духовність,спорідненість і рівноправ"я? т :) и балабол .

він заробляє гроші,а я ними розпоряджаюся, вирішую куди і на що витрачати. він миє посуд, чистить картоплю, прасує свої і мої речі, цілує мої п"яти і взагалі робить все, що мені або лінь, або не можу, або йому так хочеться,щоб я цього не робила. я - не проти. хто в сім"ї головний? діти. наша мрія і радість. чекаємо .

я не хочу бути головною. сонечко моє теж. а дітям в кайф. <_<
  • 0

#34 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 11:31

Я проголосувала за батька.. за чоловіка, тобто :wub: звісно, потрібні спільні обговорення, а не деспотизм. Тобто мудре "головування") Але все ж таки головні рішення повинен приймаи чоловік у сім"ї - і не боятися брати на себе відповідальність за ці рішення.
  • 0

#35 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 09.06.2010 – 10:35

На жаль, доводилося бачити ті нещасні сім"ї, де ноша бути головою родини падала на жінку. Моторошно. Жінка вимушена сама все вирішувати, влаштовувати побут (що завжди було чоловічою справою - я не маю на увазі прибирання чи кухню, а саме ремонт, будівництво), ЗАРОБЛЯТИ і УТРИМУВАТИ СІМ"Ю. :rolleyes: "Чоловік" покірно слухається і терпить будь які її знущання... а ясно, що вони будуть, коли чоловік не хоче бути чоловіком!!! є й ще гірші випадки, коли "муж" рятується від реальності оковитою і навіть б"ється з жінкою. Та й дружина за такого життя перестає бути жінкою, плечі опускаються від важких сумок, краса в"яне від недосипів, нерви летять... :happytwo:

По-моєму, тут не може бути двох варінтів: головою родини має бути ЛИШЕ чоловік. Якщо так вийшло, що жінка прагне домінувати, а чоловік підкорятися - вони не підходять до нормального сімейного життя (я не говорю про різні форми девіацій типу садо-мазо), якщо ж вона об"єктивно сильніша особистість - або чоловіку треба ставати сильнішим (це ще й стимул рости!), або жінці треба шукати іншого. Інакше навряд чи бути їм щасливими. А про дітей я і не говорю.

Звісно, в сім"ї не повинно бути насильства, тим більше фізичного (до речі, спостеріг, що воно частіше трапляється якраз, коли одна із сторін в приниженому статусі - тобто, коли жінка опускається до рівня чоловіка, або чоловік - до рівня виконання функцій жінки). Всі питання повинні вирішуватися разом і чоловік просто зобов"язаний дослухатися до порад своєї половини, але відповідальність повинна лежати виключно на ньому. НМСД.
  • 0

#36 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.06.2010 – 13:54

Якийсь дурнуватий тест. Ніколи не розумів подібний розподіл на "головуючих". У сім*ї має бути повне рівноправ*я. Воно розповсюджується і на дітей. Таким чином у цьому маленькому осередку суспільства всі стають не тіко рідними, але і найближчими друзями. Це дуже важливо - бути друзями. Будь яке головування призводить до тОго, що сім*я перетвориться в суд в котрому право на істину надається "останній інстанції".
  • 0

#37 Liberty

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 12:15

невже хтось ще сумнівається, що часи змінилися?
ми ж не азіати!
і тепер КЄПКА не має значення :rolleyes:

доречі, завжли було цікаво, а чому хтось має обов"язково бути головним?
у кожного свій хист.. хтось гроші заробляє, а хтось - дітей бавить ( і не завжди очевидно, що є чоловіче, а що - жіноче)

_
Экономна дружина здатна зробити шикарне плаття з купки брудних та пом”ятих доларових папірців
  • 0

#38 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 17:07

Цитата

чому хтось має обов"язково бути головним?

Тому що все одно хтось буде головним. Двоє і більше людей, будучи змушені перебувати довгий час у тісному контакті, вже навіть на підсвідомому рівні визначать свої ролі одне відносно іншого. Звісно, бувають ситуації, коли пара "ведучий-ведений" не складається. Це, по-перше, ситуація відкритого конфлікту (тоді якраз лідерство і стоїть на кону) Вам воно в сім"ї треба? По-друге, коли у осіб поверхові, нетривалі контакти (напр., лише секс і нічого більше). На сім"ю, здатну виховувати дітей, не надто схоже, правда?

А чоловік має бути головним тому, що в протилежному випадку обидвоє себе почуватимуть неповноцінними. Жінка не матиме можливості відчути себе "за кам"яною стіною", а чоловік депресуватиме, відчуваючи себе "ганчіркою". Чи не тому в супер-емансипованих США розпадається приблизно 60% шлюбів?

Цитата

невже хтось ще сумнівається, що часи змінилися?
Поза всяким сумнівом, свідченням чому є те, що нас лише за 20 років стало на понад 6 млн. менше (не рахуючи заробітчан). Все іде за планом. Років ще 40-50 - і на цій землі житимуть ну зо-о-овсім інші люди. Невідомо, чи гратиме у них роль КЄПКА :rolleyes:, але стосунки між статями будуть нормальними, дівчата не вдягатимуться, як шльондри, а хлопці не матимуть права до одруження навіть торкатися до них. А ми, сидячи у сирому фамільному зіндані якоїсь муслімської родини, згадуватимемо цю дискусію )))
  • 0

#39 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 10.06.2010 – 19:10

Я за рівноправ’я з незначним переважанням чоловіка :rolleyes:
  • 0

#40 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 19:37

Цитата

Я за рівноправ’я з незначним переважанням чоловіка

Вибачте, але не до кінця згідний із формулюваннями (хоч і "+" поставлю - ідею я вловив, НМСД, правильну).

По-перше, чому "переважання"? Чоловік ПОВИНЕН приймати рішення, нести за них відповідальність, захищати сім"ю, турбуватись про дружину та любити її, постачати ресурси, вирішувати серйозні побутови питання, відігравати провідну роль у вихованні синів - тут не стільки права, як обов"язки. Так, у певній мірі це можна назвати "переважанням" або моделлю "чоловік - головний". Хоча по суті - це просто добросовісне виконання власних функцій у тій сфері, де бути компетентним розпорядилася сама природа. Жінка, виходячи ЗАМІЖ (ну не ми ж "виходимо зажін" :rolleyes: ), отримує свою порцію ОБОВ"ЯЗКІВ - відповідати на турботу чоловіка своєю про нього турботою (т. зв. "щоденний побут"), доглядати маленьких дітей і виховувати дочок, бути вірною йому тощо, тощо, тощо.

По-друге, "рівноправність" ріже вухо. Рівність означає одинаковість? На щастя, люди не були, не є і не будуть одинаковими. У кожного в житті своє місце і призначення. Жінка повинна виконувати свої функції, а не намагатися стати мужиком, змагатися із чоловіком у виконанні його ф-ій. І вони, ці функції, не є "вищими" або "нижчими". Вони є просто різними. Взаємодоповнюючими. І, НМСД, абсолютно неспівставимими.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних