Перейти до вмісту

РОЗПОРОШЕНІСТЬ Українських патріотичних сил

Повідомлень в темі: 137

#121 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.05.2010 – 23:00

Перегляд дописуОлеська (4.05.2010 23:57) писав:

Балдю від таких розмов, типу: да шо ви там рипаєтесь? кого ви там хочете скинути? і нафіга? всьо є, всьо хватає...
ващет я просто поцікавилася. але раз ви самі не знаєте з ким боротися...
  • 0

#122 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.05.2010 – 23:02

Перегляд дописуSensssorika (5.05.2010 00:00) писав:

Ні з ким, ні як - але балаканини багато.
Особливо про зброю, відстріл і тому подібні героїчні речі. Ну чисто тобі діти в дитсадку - а я беру автомат і "та-та-та-та-та". І ви всі мертві.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.05.2010 – 23:03

• 0

#123 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 23:17

Перегляд дописуОлеська (4.05.2010 23:53) писав:

І типу випадково відстрілюватимете в приватних лісах тих, кого не добили з Кушнарьовим?)
Лиха біда початку...

Перегляд дописуSensssorika (4.05.2010 23:54) писав:

красіво- це як? в Криму? <_<
Гигикунв. Питаєте "як", а відповідати пропонуєте "де".

Перегляд дописуРодослава09 (4.05.2010 23:55) писав:

Українці повинні об'єднатися навколо українця Тягнибока. Всі інші, кому дорога наша рідна держава, мають йому у відстоюванні України допомогти.
Оймля, в нас новий спасітєль.
  • 0

#124 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 04.05.2010 – 23:19

Перегляд дописуrusan (4.05.2010 21:28) писав:

Потрібно ділитись на дві країни. І не морочити голову. Одна частина залишиться васалом Москви, інша вже за пару років ввійде до ЄС та НАТО. І всім буде благо.
Угу, щщщас, розбіжався! Москалі все життя тільки те і роблять в житті що навколишні землі всі до себе до купи збирають і фіх що в них забиреш. Інші держави теж за клапоть землі вдушаться. Атут не те що забирають вже, а бачте давайте самі віддамо. Ну ні фіга собі оце так пропозиція! Скільки наших предків полягло, щоб Україна стала соборною то що це все було марно? Вперше за багато століть Україна соборна і незалежна. Схоже всі так звикли що ми боремося за соборність і незалежність що тепер не знають що робити і пропонують все поділити і почати все спочатку, ну капець <_<

Перегляд дописуОлеська (4.05.2010 22:27) писав:

Перегляд допису---- (4.05.2010 22:20) писав:

Зиск буде, як до Росії приєднаємось, це точно. Заткнуть писок Масковскай калбасой.

Не знаю, як хто, але я точно за зброю тоді візьмусь. Не хочу, аби кров моїх дідів-прадідів проти москалів була пролита даремно.

Перегляд дописуКобзар112 (4.05.2010 22:55) писав:

Краще пару машинґверів під стріху запхнути.

Це точно! Я тоді також розкопаю на городі свій кулемет.
  • 0

#125 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 23:54

Перегляд дописуzav (5.05.2010 00:17) писав:

Українці повинні об'єднатися навколо українця Тягнибока. Всі інші, кому дорога наша рідна держава, мають йому у відстоюванні України допомогти.

Схоже що так <_<

Давайте поміркуємо про те чи підходить цей політик на те щоб очолити Блок Об'єднаних Патріотичних Сил. Раніше ми дійшли висновку, що головне щоб лідер був ПРОУКРАЇНСЬКИМ тобто відстоював все Українське. Давайте подивимось. От наприклад я знаю таке. В мене є знайомий який є палким прихильником ВО "Свобода" (доречі він старий що мене ще більше здивувало ) і я якось з цим дідом дискутував і в дискусії він мені сказав: "А навіщо нам Крим і східні області від них одні проблеми. Їх потрібно віддати Росії і тоді ми на Україні заживемо щасливо і спокійно."
Мене це так вразило, що я навіть тоді тему дискусії загубив. Незнаю чи дійсно так думають всі прихилиники Тягнибока, але якщо дійсно це так то скажіть мені будь ласка чи можна такі дії назвати ПРОУКРАЇНСЬКИМИ? Оце Тягнибок буде отак відстоювати все Українське. Може скажимо прямо, що це ПРОРОСІЙСЬКІ дії? Можливо я тут в чомусь помиляюсь, то поясніть мені будьласка, що це все означає?...

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 05.05.2010 – 00:02

• 0

#126 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 10:37

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 00:54) писав:

Схоже що так <_<

І це після стількох слинів щодо ще одного спасітєля - Ющенка. Бугога :)
Тягнибок хоч себе тільки на Тернопільській області продемонстрував, а це безвольне чмо знущалось над всією країною - і все одно СПАСІТЄЛЬ. :)
  • 0

#127 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 21:08

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 11:37) писав:

І це після стількох слинів щодо ще одного спасітєля - Ющенка. Бугога :)
Тягнибок хоч себе тільки на Тернопільській області продемонстрував, а це безвольне чмо знущалось над всією країною - і все одно СПАСІТЄЛЬ. :wub:
А що це ми так схвильовано сприймаєм звичайну посмішку ? :)
  • 0

#128 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.05.2010 – 21:49

Перегляд дописуSensssorika (5.05.2010 00:00) писав:

ми дуже добре знаю, з ким боротись

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 00:02) писав:

Ні з ким, ні як - але балаканини багато.
Особливо про зброю, відстріл і тому подібні героїчні речі. Ну чисто тобі діти в дитсадку - а я беру автомат і "та-та-та-та-та". І ви всі мертві.
Ви провокуєте на порушення правил:

Цитата

2.4. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі;
2.8.1. Пропагування насилля;
Я можу навіть по черзі розказати, кого я-особисто маю бажання (і варто було б) першими знищити, знаю навіть як, але не думаю, що то є доречним для обговорення.
  • 0

#129 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 22:57

Перегляд дописуОлеська (5.05.2010 22:49) писав:

Я можу навіть по черзі розказати, кого я-особисто маю бажання (і варто було б) першими знищити, знаю навіть як, але не думаю, що то є доречним для обговорення.

Цілком доречно.
Ви, наприклад, вже когось вбивали?
  • 0

#130 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 23:03

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 23:57) писав:

Цілком доречно.
Ви, наприклад, вже когось вбивали?
Вирішили помірятися?
  • 0

#131 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 05.05.2010 – 23:23

Цитата

Можливо, дещо позатема, проте щойно дізнався, що в близькому мені Луганську фарбою позаливали писок Сталіна
Маленька капость, проте приємно

А пояснити можеш, чому тобі приємно?

Цитата

:wub:)
  • 0

#132 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 07.05.2010 – 21:41

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (2.05.2010 16:17) писав:

Може назвете свій варіант кандидата на очолення Блока Об’єднаних Українських Патріотичних Сил?
Чи може інших варіантів у вас немає?
Немає. Об"єднуватися навколо Тимошенко порядні люди не захочуть, у всіх інших замала підтримка.
  • 0

#133 МегаРавлик

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 23:16

От наприклад я знаю таке. В мене є знайомий який є палким прихильником ВО "Свобода" (доречі він старий що мене ще більше здивувало ) і я якось з цим дідом дискутував і в дискусії він мені сказав: "А навіщо нам Крим і східні області від них одні проблеми. Їх потрібно віддати Росії і тоді ми на Україні заживемо щасливо і спокійно."
Моя баба теж багато чого говорить. І шо?

Повідомлення відредагував МегаРавлик: 07.05.2010 – 23:17

• 0

#134 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 07:33

Перегляд дописуzav (6.05.2010 00:03) писав:

Вирішили помірятися?

А хоч би й так?
  • 0

#135 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 18:19

От наприклад я знаю таке. В мене є знайомий який є палким прихильником ВО "Свобода" (доречі він старий що мене ще більше здивувало ) і я якось з цим дідом дискутував і в дискусії він мені сказав: "А навіщо нам Крим і східні області від них одні проблеми. Їх потрібно віддати Росії і тоді ми на Україні заживемо щасливо і спокійно."

Перегляд дописуМегаРавлик (8.05.2010 00:16) писав:

Моя баба теж багато чого говорить. І шо?
В тому то і справа, що схоже що так думає не лише цей дід, а й інші прихильники Тягнибока і схоже що таку ідею нав'язує їм радикальний Тякнибок, але схоже, що він не спішить публічно про це заявляти, вносити у свою предвиборчу програму, щоб виборці знали правду, але в дискусіях схоже потроху привчають людей до думки, що ми не можемо вступити до ЄС і НАТО бо мовляв нам заважають ті хто живе на східній Україні. От мовляв якби відділити їх від нас таких "прогресивних" Українців то тоді б ми процвітали. Можливо і так, але дочого тут ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ? Якщо наприклад у собаки на нозі завелися блохи то, що вона собі ногу відгризає, щоб вирішити проблему раз і на завжди чи вона таки займається блохами, а якщо блохи на голові, то що будемо голову рубати? :lol:
Тому думаю не Українську землю потрібно відділяти, а більше працювати над просвітленням тих темних і заляканих людей які живуть на східній Україні.
Так от я би хотів дізнатися чи всі прихильники Тягнибока думають, що потрібно ділити Україну чи в них там думає так лише певна частина радикальних людей сподіваюсь не більшість?
Хочу щоб Родослава09 пояснила нам всім що це все означає або нехай спростує все це.
Бо як, що Родослава09 і надалі буде відмовчуватися і не відповідатиме і не пояснюватиме нічого після цієї заяви про Тягнибока:

то думаю можна буде зробити висновок що фраза діда, ( палкого прихильника Тягнибока, який палко проповідує скрізь радикальну ідеологію Тягнибока): "А навіщо нам Крим і східні області від них одні проблеми. Їх потрібно віддати Росії і тоді ми на Україні заживемо щасливо і спокійно." є справжнім переконанням більшості прихильників Тягнибока.
Тому щераз прошу Родослава09 пояснити, нам всім що це все означає?
  • 0

#136 МегаРавлик

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 19:28

ОЛЕСЬ&@, чуваче, для того пан Біг і створив Ґуґль.

Цитата

Віталій: – Якщо Янукович здасть незалежність можливо що Західна Україна відокремиться?
О. Тягныбок: – «Свобода» за єдину соборну українську державу. Ми категорично проти будь-якого сепаратизму, в тому числі галицького. В свій час ще Євген Коловалець говорив: «Шлях на Львів лежить тільки через Київ».
І взагалі треба пам'ятати, що після об'єднання УНР і ЗУНР у 19-му році площа території нашої держави була в 1,6 раз більше, ніж сучасної України.
http://www.from-ua.c...0de62e3b33.html
  • 0

#137 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 13:17

"Папазиція", блін...

Лидер партии Наша Украина Виктор Ющенко и лидер Общественной инициативы Фронт перемен Арсений Яценюк проигнорировали учредительное собрание Народного комитета защиты Украины, которое началось утром в понедельник, 10 мая, в Союзе писателей Украины. От Нашей Украины на заседание прибыла Вера Ульянченко, представителя от Фронта перемен не было

Янукович може не турбуватись років з десять.
  • 0

#138 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 08:48

"Партія «Наша Україна» вирішила не входити в Національний комітет захисту України. Таке рішення було прийнято на засіданні президії політради партії, повідомили «proUA» у прес-службі НУ.
Водночас, НУ ухвалила рішення координуватиме діяльність з Комітетом захисту України.
«Партія «Наша Україна» виходить з того, що Народний комітет захисту України має стати дійсно організацією об’єднання громадян у боротьбі за демократичну європейську Україну, а не перетворитися на майданчик змагань політиків за одноосібне лідерство та інструмент здобуття політичних дивідендів», - говориться у повідомленні НУ.
«Наша Україна» вважає, що завдання політичної партії – координувати діяльність з Комітетом у питаннях захисту національних інтересів і надавати Комітету всебічну допомогу у розгортанні громадського руху опору, а не декларувати юридичне входження до цього Комітету», - заявляють в партії.
«Наша Україна» закликала також до координації зусиль у середовищі парламентських політичних сил."© http://ua.proua.com/.../13/081513.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua