Перейти до вмісту

Загинув президент Польщі

Повідомлень в темі: 206

#181 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.01.2011 – 20:47

Це якщо так питання ставити, то відповідь, кагбе напрошується, звісно б сам пілот такий гріх на душу б собі не брав. А якщо всі розшифровки сфальсифіковані?
  • 0

#182 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.01.2011 – 20:48

Перегляд дописуchecker (14.01.2011 19:16) писав:

Скажу щось подібне, що й про Качинського: росіяни не були б росіянами, якби все виложили на чистий лист. Навіть, якщо й совість би мали чистісіньку. Взяти і все віддати, чи пак викласти, це більше в стилі України. А Росія, хай там як, все ж велика держава, і в прямому і в переносному значенні цього слова. Ну, і в неї, як і в кожної великої держави, є свої таємниці і скелети в шафі. І вона має право, в рамках власної безпеки, все це приховувати. А розслідування це така справа, що лиш дає слідчим нитку зі скарпетки, то вони поступово розів'ють і твої труси. Тобто, побічно в ході ведення цього слідства, якби росіяни дали б більшу свободу полякам, то поляки вирили б на світ божий купу різних деталей, в тому числі й тих, які не стосуються даної справи, але виставляють Росію в негативному світлі всьому світові. А в Росії, при всій її гнилизні, що й так всім відомо, є ще ой як багато речей, на які вона ну ніяк би не хотіла проливати світло.
Альо, загинула половина уряду разом із головою держави на їхній території. Більше цього: ця половина, що їх критикувала. Сказати фактично без доказів, що був тиск на пілотів та "валяйте" у цьому випадку не гребе.
  • 0

#183 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:01

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 20:48) писав:

Альо, загинула половина уряду разом із головою держави на їхній території. Більше цього: ця половина, що їх критикувала. Сказати фактично без доказів, що був тиск на пілотів та "валяйте" у цьому випадку не гребе.
ну що ж, тоді Росія сама заставила Качинського і високопосадовців пертися в Катинь, сама штучно створила в тому місці несприятливі погодні умови для посадки, та в примусовому порядку заставила пілотів робити небезпечну посадку.
  • 0

#184 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:06

Перегляд дописуchecker (14.01.2011 20:01) писав:

ну що ж, тоді Росія сама заставила Качинського і високопосадовців пертися в Катинь, сама штучно створила в тому місці несприятливі погодні умови для посадки, та в примусовому порядку заставила пілотів робити небезпечну посадку.
Я хіба таке сказала?
Найважливіші докази, тобто аудіозаписи диспетчерів та з чорних ящиків мали б бути представлені польському прокурору як одній зі сторін а пріорі і взагалі без жодних питань.
  • 0

#185 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:14

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:06) писав:

Я хіба таке сказала?
Найважливіші докази, тобто аудіозаписи диспетчерів та з чорних ящиків мали б бути представлені польському прокурору як одній зі сторін а пріорі і взагалі без жодних питань.
будучи на місці росіян, я б сказав: ви, поляки, часто залупляєтесь, тому фіг шо отримаєте. і взагалі, ми - Росія, а ви хто такі?
  • 0

#186 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2011 – 21:20

Перегляд дописуFT232BM (14.01.2011 20:47) писав:

Це якщо так питання ставити, то відповідь, кагбе напрошується, звісно б сам пілот такий гріх на душу б собі не брав. А якщо всі розшифровки сфальсифіковані?
Пане ви мої дописи читаєте, чи самі собі щось надумали й заспокоїлися?
Відкидаємо всі - геть усі - мрячні факти: нема розшифровок, нема свідчень, нема нічого. Навіть обломків літака нема. І жодних коментарів та здогадок теж нема.
Є об’єктивні й беззаперечні факти: ТУ-154 з ILS, летовище з привідними, досвідчений пілот, мінімум погоди. Повторюю питання: з якого дива пілот вирішив сідати, порушуючи мінімум летовища?

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 20:48) писав:

Ну, я вже запитував прізвище людини, відповідальної за одночасне перебування всієї керівної верхівки в одному літаку.
  • -1

#187 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:20

Перегляд дописуchecker (14.01.2011 20:14) писав:

будучи на місці росіян, я б сказав: ви, поляки, часто залупляєтесь, тому фіг шо отримаєте. і взагалі, ми - Росія, а ви хто такі?
Бугага. Це не вийде, патамушо вони підписали в 93 р. двосторінний договір з Польщею про розслідування літакових катастроф, вони не дотримуються цього договору зараз. Крім цього справа надто серйозна. З Грузією могли собі дозволити на всяке, бо не була зобов'язана фактично жодними договорами та не була об'єднана ні з НАТО, ні з ЄС. Міжнародний закон (який Росія прийняла, бугага) дозволяє звернутись до американської комісії, щоб перейняли розслідування. Наші політики поки що не хочуть цього робити, бо відомо, що це означає. Ну але як так далі піде, то я сильно здивуюсь, що так не станеться.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 14.01.2011 – 21:21

• 0

#188 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:25

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:06) писав:

Я хіба таке сказала?
Прокурори якісь... до чого тут прокурори? Літак - власність Польщі, і кожна частина літака - теж її власність. Власність Польщі вкрадено. Росія - крадій. Ось як має ставити питання Польща, а не про прокурорів розповідати.

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:20) писав:

Міжнародний закон (який Росія прийняла, бугага) дозволяє звернутись до американської комісії, щоб перейняли розслідування. Наші політики поки що не хочуть цього робити, бо відомо, що це означає.
Е, а що це означає?
  • 0

#189 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:29

Перегляд дописуzav (14.01.2011 20:25) писав:

Прокурори якісь... до чого тут прокурори? Літак - власність Польщі, і кожна частина літака - теж її власність. Власність Польщі вкрадено. Росія - крадій. Ось як має ставити питання Польща, а не про прокурорів розповідати.

Е, а що це означає?
Ну не знаю, як це називають по-українськи. По-польськи це буде konwencja chicagowska. У випадку, коли є катастрофа та розслідування веде одна зі сторін, а друга незадоволена, дозволяється, щоб друга сторона мала право звернутися до американської міжнародної комісії з питань авіаційних катастроф, щоб перейняла розслідування. Я б взагалі не була про це прошарена, якби не те, що польські журналісти щораз частіше на це натякають, ну й звісно, пішло по тб одразу пояснення "для малих та дурних", що цей договір означає.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 14.01.2011 – 21:30

• 0

#190 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:30

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:20) писав:

Бугага. Це не вийде, патамушо вони підписали в 93 р. двосторінний договір з Польщею про розслідування літакових катастроф, вони не дотримуються цього договору зараз. Крім цього справа надто серйозна. З Грузією могли собі дозволити на всяке, бо не була зобов'язана фактично жодними договорами та не була об'єднана ні з НАТО, ні з ЄС. Міжнародний закон (який Росія прийняла, бугага) дозволяє звернутись до американської комісії, щоб перейняли розслідування. Наші політики поки що не хочуть цього робити, бо відомо, що це означає. Ну але як так далі піде, то я сильно здивуюсь, що так не станеться.
:) Росія підписала закон. Наївна Nеmesis думає, що з цього щось випливає. Так, випливає. "Ну і что, что ми с вамі кагда-та шота падпісівалі?, ви чьо нє панімаєтє, ми - Расія, ви - нікто". Питання ще є?
  • 0

#191 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.01.2011 – 21:33

Перегляд дописуzav (14.01.2011 21:20) писав:

Пане ви мої дописи читаєте, чи самі собі щось надумали й заспокоїлися?
Відкидаємо всі - геть усі - мрячні факти: нема розшифровок, нема свідчень, нема нічого. Навіть обломків літака нема. І жодних коментарів та здогадок теж нема.
Є об’єктивні й беззаперечні факти: ТУ-154 з ILS, летовище з привідними, досвідчений пілот, мінімум погоди. Повторюю питання: з якого дива пілот вирішив сідати, порушуючи мінімум летовища
*видавлює_з_себе* Його примусили, іншого поки не бачу.
  • 0

#192 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:38

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:29) писав:

Ну не знаю, як це називають по-українськи. По-польськи це буде konwencja chicagowska. У випадку, коли є катастрофа та розслідування веде одна зі сторін, а друга незадоволена, дозволяється, щоб друга сторона мала право звернутися до американської міжнародної комісії з питань авіаційних катастроф, щоб перейняла розслідування. Я б взагалі не була про це прошарена, якби не те, що польські журналісти щораз частіше на це натякають, ну й звісно, пішло по тб одразу пояснення "для малих та дурних", що цей договір означає.
Польща б вже давно звернулася, якби скажімо, це була не Росія, а Україна, і діяла російським чином. Але, по-перше, Україна відразу все передала в польські руки, а по-друге,
знов повторюю, це - Росія. І Польща усвідомлює, що нєфіг і звертатися, бо ефективність буде нульова, Америка проти Росії серйозно йти не буде, хоч та і порушує так права своїх промадян, що Лукашенко просто відпочиває. Але це не заважає Америці називати Лукашенка - останнім диктатором "Європи" де лиш можливо.
  • 0

#193 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:44

Перегляд дописуchecker (14.01.2011 20:38) писав:

Польща б вже давно звернулася, якби скажімо, це була не Росія, а Україна, і діяла російським чином. Але, по-перше, Україна відразу все передала в польські руки, а по-друге,
знов повторюю, це - Росія. І Польща усвідомлює, що нєфіг і звертатися, бо ефективність буде нульова, Америка проти Росії серйозно йти не буде, хоч та і порушує так права своїх промадян, що Лукашенко просто відпочиває. Але це не заважає Америці називати Лукашенка - останнім диктатором "Європи" де лиш можливо.
Пофіг, що Росія. Я б з тобою погодилася, якби йшло про звичайний літак. Але про військовий з головою держави та всім вищим керівництвом армії держави, що є в НАТО та ЄС. Це навіть Росії не пройде.
  • 0

#194 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:48

Перегляд дописуFT232BM (14.01.2011 21:33) писав:

*видавлює_з_себе* Його примусили, іншого поки не бачу.
А, да, забув: ще можна повернутися на початок теми де є наче думка наче колишнього диспетчера Шереметєва-1, де він припускає, що за таких умов літак міг упасти лише в одному випадку - росіяни раз за разом давали полякам неправильні відомості про погодний мінімум. І тут постає головне питання: якого було пертися на закрите військове летовище?
  • 0

#195 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:51

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:44) писав:

Пофіг, що Росія. Я б з тобою погодилася, якби йшло про звичайний літак. Але про військовий з головою держави та всім вищим керівництвом армії держави, що є в НАТО та ЄС. Це навіть Росії не пройде.
Пофіг було б, тоді коли це була б Білорусь чи Україна. Або на місці Польщі, скажімо, була б Німеччина чи Франція. А так, Росія з думкою Польщі ніколи не рахувалася, з думкою Польщі не рахується і Німеччина, коли веде переговори з Росією в багатьох питаннях. Через це, Польща на неї дується, не розуміючи, що вона не щука в ставку, а простий карась. Тому на думку Польщі, ніхто уваги не звертає. Ні в Брюсселі, ні в Вашингтоні, ні в Москві.
  • 0

#196 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:52

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:29) писав:

Так от і не зрозумів, чому ваші політики давно вже не передали справу США?
  • 0

#197 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 21:57

Перегляд дописуzav (14.01.2011 20:52) писав:

Так от і не зрозумів, чому ваші політики давно вже не передали справу США?
Тю, розслідування передається, коли одна зі сторін незадоволена. Поки що чекали чемно на звіт МАКа (чи як то у вас розшифровується). Оскільки звіт виявився неповним, а це все ж таки перша його версія, доказів як не передали так і не передали, то знаю, що прокурор згідно з процедурою вислав їм запити про таке і сяке, щоб доповнили та переслали. А наші обіцяють, що якщо далі так піде, то звернуться, а поки що нема сенсу псувати відносин, бо це точно зіпсує.
  • 0

#198 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 22:13

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 21:57) писав:

А наші обіцяють, що якщо далі так піде, то звернуться, а поки що нема сенсу псувати відносин, бо це точно зіпсує.
Оцього підходу я ніколи не розумів: завжди варто передавати суддівство третій стороні.

Повідомлення відредагував zav: 14.01.2011 – 22:15

• 0

#199 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 23:01

Ще щось намалювалося - нехай валяється принагідно: http://www.mak.ru/russian/investigations/2...1/open_micr.pdf
  • 0

#200 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.01.2011 – 23:27

Перегляд дописуKinoManiak (11.04.2010 22:04) писав:

А ви від цього позитив отримуєте ?О_о
Навіщо в новинах взагалі про катастрофи розповідають - не краще показати щось хороше для підйому настрою.
Говорячи про катастрофи і трагедії - ви самі їх до себе притягуєте...

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 19.01.2011 – 23:28

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних