Перейти до вмісту

Загинув президент Польщі

Повідомлень в темі: 206

#161 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2010 – 21:50

Перегляд допису---- (16.06.2010 22:30) писав:

Ги, і вони зазвичай за штурвалом сидять: пілот- президент, прем'єр - штурман і стюардеса - міністр харчової промисловості, риганину в кульках збирає.
Якщо не дурні, то таки самі й сидять, ібо відомо: убезпечити себе можна виключно самотужки.
  • 0

#162 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.06.2010 – 22:55

Перегляд дописуzav (16.06.2010 21:25) писав:

Це, напевно, тому, що високопосадовці вникають сідати на закриті військові літовища за поганих природних умов.
Які високопсадовці? Звичайні літаки сідають в таких умовах. Прямо перед цим літаком сідав.
  • 0

#163 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:39

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.06.2010 23:55) писав:

Які високопсадовці? Звичайні літаки сідають в таких умовах. Прямо перед цим літаком сідав.
"прямо перед цим"© Ил відійшов на запасне літовище, тому не треба тут учергове "ля-ля"© - краще тему з початку перечитайте.
  • 0

#164 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.08.2010 – 19:23

А дотепно!
  • 0

#165 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 03.08.2010 – 19:29

Перегляд дописуSergiy_K (3.08.2010 20:23) писав:

Ггг насправді нема чого ображатись, так само як на салат цезарь, торт Наполеон, квас Тарас, капусту кімчхі))
  • 0

#166 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 19:33

Перегляд дописуSergiy_K (3.08.2010 20:23) писав:

та... поляки дійсно вже дуже далеко пішли по шляху розвинутого суспільства...
Так серйозно створювати інформаційний привід і так серйозно потім на нього відповідати...

з.і. Цікаво, вражаюча тупизна "борців за щось..." є невід'ємною частиною сучасної західної цивілізації і її... гм... цінностей?
  • 0

#167 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 05.08.2010 – 22:25

Перегляд дописуSergiy_K (3.08.2010 19:23) писав:

Так. Зняли вже цю рекламу, поставили нову:

Прикріплений файл  reklamakolowawelu.jpg   39К   18 Кількість завантажень:
(воскресни і перемагай)
Тепер сміються, що добре, що не повісили цю рекламу до виборів.
  • 0

#168 Кум

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 14:24

"Глава МВД Польши косвенно обвинил россиян в катастрофе самолета Качиньского"(с)

http://www.newsru.co...011/miller.html
  • 0

#169 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 14:33

Польска сторона наче обіцяла викласти записи з "чорної скриньки" в недалекому майбутньому, треба було б глянути. Стенограма була давно, але:
а) Вона не визнана.
б) Хочу аудіо.
  • 0

#170 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 14:54

Перегляд дописуКум (14.01.2011 14:24) писав:

"Глава МВД Польши косвенно обвинил россиян в катастрофе самолета Качиньского"(с)

http://www.newsru.co...011/miller.html
Пхе! А коли диспетчер казав "условий для посадки нет" - це як? Це не заборона? А як треба було забороняти? Дуже цікаво!

Цитата

Диспетчеры аэродрома под Смоленском должны были запретить экипажу Ту-154М президента Польши делать заход на посадку и сообщить летчикам о том, что сажать самолет нельзя, заявил в среду глава МВД Польши Ежи Миллер в эфире польского телеканала TVN24. "Реакция диспетчеров на попытку посадки должна быть однозначной", - цитирует Миллера ИТАР-ТАСС. Он также пообещал обнародовать записи разговоров диспетчеров перед крушением самолета.
Що й треба було довести - нефіґ було сідати у Смоленську. Взагалі, ніколи.
  • 0

#171 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 15:03

Перегляд дописуFT232BM (14.01.2011 13:33) писав:

б) Хочу аудіо.
Аудіо в росіян, польська сторона просить від травня уже, щоб передали аудіо, хоча б копії.
  • 0

#172 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 15:29

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 15:03) писав:

Аудіо в росіян, польська сторона просить від травня уже, щоб передали аудіо, хоча б копії.
У реконструкції наче частинами наклали щось звідкілясь: http://www.newsru.co...11/mak.html#rec
  • 0

#173 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 15:49

Перегляд дописуzav (14.01.2011 14:29) писав:

У реконструкції наче частинами наклали щось звідкілясь: http://www.newsru.co...11/mak.html#rec
Ну, наші ЗМІ кажуть щось інше. Ну й не тільки наші. Одні російські мають якусь свою версію хз звідки.
По-перше, досі польська прокуратура немає ні оригіналів, ні копій аудіозапису. Про решту здається можна тільки мріяти.
По-друге, за 9 місяців від катастрофи росіяни передали повну документацію автопсії всього кількох осіб, а загинуло 96. Невідомо теж, чи на всіх робили та за якою процедурою.
І взагалі таке враження, що спочатку мало кому в Польщі вірилося, що це може бути вина росіян, тим паче, що всі знали Качинського. Але чим далі так росіяни проводять своє розслідування і чим далі воно закрите для польської сторони, тим щораз більше підозр з'являється.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 14.01.2011 – 15:50

• 0

#174 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 16:37

Буде з Качинським як з Кенеді відчуваю. Посадять когось лівого, а хто був замовником ми ніколи не дізнаємось.
  • 0

#175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 18:33

Перегляд дописуFT232BM (14.01.2011 16:37) писав:

Буде з Качинським як з Кенеді відчуваю. Посадять когось лівого, а хто був замовником ми ніколи не дізнаємось.
Ой, ну, та яким замовником?
Відкинемо всі мрячні факти і що матимемо? Матимемо Ту-154М з системою автоматичної посадки /ILS/, досвіченого пілота, мінімум погоди та літовище з двома привідними радіостанціями. І тут можливе лише єдине рішення: ухід на запасне літовище.
Якщо там були замовника, то виходить пілот - камікадзе.
  • 0

#176 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 18:39

Я думаю, що якщо там були винні поляки, то москалі б в першу чергу на цьому наголосили б.
Тим більше п'яний командувач ВПС, від якого несе перегаром, з фразою "синок, дай мені порулити, гик" -- дуже правдоподібно.

Повідомлення відредагував FT232BM: 14.01.2011 – 18:39

• 0

#177 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 18:44

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 15:49) писав:

Ну, наші ЗМІ кажуть щось інше. Ну й не тільки наші. Одні російські мають якусь свою версію хз звідки.
По-перше, досі польська прокуратура немає ні оригіналів, ні копій аудіозапису. Про решту здається можна тільки мріяти.
По-друге, за 9 місяців від катастрофи росіяни передали повну документацію автопсії всього кількох осіб, а загинуло 96. Невідомо теж, чи на всіх робили та за якою процедурою.
І взагалі таке враження, що спочатку мало кому в Польщі вірилося, що це може бути вина росіян, тим паче, що всі знали Качинського. Але чим далі так росіяни проводять своє розслідування і чим далі воно закрите для польської сторони, тим щораз більше підозр з'являється.
поляки - впєрєді планєти всєй в плані підозр до сусідньої нації. слід, правда, сказати, що вони мають на це багато історичних підстав. але в даному випадку підозрювати в чомусь росіян - сміхота. Качинський просто сказав пілоту: здійснюй посадку і негребе. в іншому випадку, це вже був би не Качинський.
  • 0

#178 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 19:16

Перегляд дописуchecker (14.01.2011 17:44) писав:

поляки - впєрєді планєти всєй в плані підозр до сусідньої нації. слід, правда, сказати, що вони мають на це багато історичних підстав. але в даному випадку підозрювати в чомусь росіян - сміхота. Качинський просто сказав пілоту: здійснюй посадку і негребе. в іншому випадку, це вже був би не Качинський.
Я теж так думала. І цілком можливо, що так було.
Тим не менше за способом ведення розслідування автоматично виходить щось протилежне. Якби було так як кажуть, то приховувати все від польського прокурора абсолютно на некористь росіян.
Отже відповіси мені на питання - чого стільки приховують?
  • 0

#179 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 20:16

Перегляд дописуNеmesis (14.01.2011 19:16) писав:

Я теж так думала. І цілком можливо, що так було.
Тим не менше за способом ведення розслідування автоматично виходить щось протилежне. Якби було так як кажуть, то приховувати все від польського прокурора абсолютно на некористь росіян.
Отже відповіси мені на питання - чого стільки приховують?
Скажу щось подібне, що й про Качинського: росіяни не були б росіянами, якби все виложили на чистий лист. Навіть, якщо й совість би мали чистісіньку. Взяти і все віддати, чи пак викласти, це більше в стилі України. А Росія, хай там як, все ж велика держава, і в прямому і в переносному значенні цього слова. Ну, і в неї, як і в кожної великої держави, є свої таємниці і скелети в шафі. І вона має право, в рамках власної безпеки, все це приховувати. А розслідування це така справа, що лиш дає слідчим нитку зі скарпетки, то вони поступово розів'ють і твої труси. Тобто, побічно в ході ведення цього слідства, якби росіяни дали б більшу свободу полякам, то поляки вирили б на світ божий купу різних деталей, в тому числі й тих, які не стосуються даної справи, але виставляють Росію в негативному світлі всьому світові. А в Росії, при всій її гнилизні, що й так всім відомо, є ще ой як багато речей, на які вона ну ніяк би не хотіла проливати світло.
  • 0

#180 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 20:44

Перегляд дописуFT232BM (14.01.2011 18:39) писав:

Я думаю, що якщо там були винні поляки, то москалі б в першу чергу на цьому наголосили б.
Тим більше п'яний командувач ВПС, від якого несе перегаром, з фразою "синок, дай мені порулити, гик" -- дуже правдоподібно.
Відкинемо мрячні факти, відкинемо. Як же пан пояснить рішення пілота сідати на невідповідному летовищі?
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних