Перейти до вмісту

ШЛЮБ або м’ясо і шампанське

Повідомлень в темі: 41

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.04.2010 – 15:28

Перегляд дописуkitty_bon (9.04.2010 12:48) писав:

ні)) але без м'яса і алкоголю я прожити зможу, а от без коханого ні)
Любофь приходіт і уходіт, а кушать хочеться всєгда!)
Ніколи не робила вибір між своїми уподобаннями та коханим в користь коханого.

Перегляд дописуzav (9.04.2010 13:50) писав:

Ви що? А як же ШЛЮБ?!!!1111
Шлюб поняття більше тимчасове, аніж пристрасть до мняяяяяса.)
  • 0

#22 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.04.2010 – 16:21

Флуд і офтоп видалено
  • 0

#23 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:степу

Відправлено 09.04.2010 – 20:33

Перегляд допису:-) (8.04.2010 06:29) писав:

Так от, де той пацик аміни бере, щоб було весело і інтірєсно не лише за столом? Невже свіженькими огірками напихається, по кіло на день? :lol:
Якщо :-) має на увазі амінокислоти і білки то зауваження дуже слушне, тому що м'ясо дійсно є потужним джерелом білків, замінних і незамінних аміно кислот. Але справа в тім, що це неєдине джерело. Творог, яйця, квасоля, горох, соя, боби, різні види горіхів є також потужним джерелом білків, замінних і незамінних амінокислот. І по кількості білку, і по кількості незамінних амінокислот склад цих прдуктів майже не відрізняється від м'яса. А от сприймаються організмом людини ці продукти значно легше ніж м'ясо, а чим менше навантаження на внутрішні органи людини тим краще вони працюють, а значить людина значно менше хворіє і більш активна. Це основа здорового способу життя.

Перегляд дописуzav (9.04.2010 15:33) писав:

Перегляд дописуNeorlandina (9.04.2010 15:21) писав:

а шо шлюб?
вибачте, я мала на увазі ШЛЮБ звичайно ж, а не шлюб.

не бачу прямого зв.язку між ним та алкоголем там мнясом.
А тфарець теми - бачить!
Так. Зв'язок є і немаленький. Суттєва різниця в поглядах на життя значно ускладнює життя в такому шлюбі. А зайві ускладнення ведуть до непорозумінь і навіть сварок. До чого можуть привести непорозуміння і сварки в родині це знають всі... На початку це можливо одразу великого значення не матеме, особливо якщо дійсно кохання справжнє і є бажання поважати один одного і поступатись можливо навіть терпіти. Але ця проблема може стати прблемою номер один коли з'являться діти і потрібно буде вирішити яким чином їх годувати і виховувати...)
  • 0

#24 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2010 – 10:34

Перегляд дописуzav (9.04.2010 10:10) писав:

Учені доводять, що ваш організм до мняса навіть не пристосований! Схаменісться!!1
Та й салатики різні є... зробіть собі "з крабовими паличками" - з майонезікомъ - прозрієте з енергетичної цінності, гиги.
p.s. Крім того, з мнясом ще є та проблема, що його часто неправильно готують, воть.

Пане Зав, Ви відкрили мені очі, які жахи навколо!!! Треба якось заспокоїтися, піду наїмся м’яса, чи що...))

І так, до речі. "Крабові палички", може, й палички, але точно не крабові. А майонез хіба що самому робити, бо те, що в магазинах, навряд чи корисніше за м’ясо. Крім того, я його не особливо люблю. І лікарі мені його забороняють. Словом, складний комплекс причин.

А Ви сам - вегетаріанець чи ні? Питання без підтексту і стьобу, просто цікаво.

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (9.04.2010 21:33) писав:

Але ця проблема може стати прблемою номер один коли з'являться діти і потрібно буде вирішити яким чином їх годувати і виховувати...)

А, отут погоджуюся. Взагалі питання виховання дітей - складна річ.
  • 0

#25 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2010 – 11:47

Так. Зв'язок є і немаленький. Суттєва різниця в поглядах на життя значно ускладнює життя в такому шлюбі. А зайві ускладнення ведуть до непорозумінь і навіть сварок. До чого можуть привести непорозуміння і сварки в родині це знають всі... На початку це можливо одразу великого значення не матеме, особливо якщо дійсно кохання справжнє і є бажання поважати один одного і поступатись можливо навіть терпіти. Але ця проблема може стати прблемою номер один коли з'являться діти і потрібно буде вирішити яким чином їх годувати і виховувати...)

я, знаєте, прихильник виховання в стилі "виросте - сам вирішуватиме".
виховання дитини не зводиться до узгодження її меню. є набагато важливіші речі.

до того ж, як я розумію, мова йдеться про шлюб із фанатичним противником мнясоїдення?
фтопку такого чоловіка. не люблю будь-яких фанатиків, вони хворі люди.

Висновок: шукайте собі дівчину із подібних собі, не треба нікому мізки парити своєю пропагандою.
  • 0

#26 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 12:57

прочитала усе і думаю - як же добре, шо я усе так мило доволяю (гг) чоловікові. і м№"ясо, і алкоголь..інколи. А от масло - ні! ні - маслу, смальцю і великій кількості сала!
п. с. якщо серйозно, я прихильник усього "в міру". але якшо поруч вегетаріанці, чи комусь не можна за станом здоров"я, та будь ласка, ось вам салатик з тунцем, а я їстиму з шинкою. :lol:
  • 0

#27 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 12:59

Перегляд дописувеснянка (10.04.2010 13:57) писав:

прочитала усе і думаю - як же добре, шо я усе так мило доволяю (гг) чоловікові. і м№"ясо, і алкоголь..інколи. А от масло - ні! ні - маслу, смальцю і великій кількості сала!
п. с. якщо серйозно, я прихильник усього "в міру". але якшо поруч вегетаріанці, чи комусь не можна за станом здоров"я, та будь ласка, ось вам салатик з тунцем, а я їстиму з шинкою. :lol:

та вегетаріанці то ще нічого.
от з веганами вже складніше. в наших широтах їм взагалі нічого їсти.
  • 0

#28 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 13:07

Перегляд дописуNeorlandina (10.04.2010 12:59) писав:

та вегетаріанці то ще нічого.
от з веганами вже складніше. в наших широтах їм взагалі нічого їсти.
картоплю й сою їм в допомогу
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 15:28

Перегляд дописуTwinkle (10.04.2010 11:34) писав:

А Ви сам - вегетаріанець чи ні? Питання без підтексту і стьобу, просто цікаво.
Такою фіґньою, як і рештою "очищуючих голодувань" не страждаю.

Перегляд дописувеснянка (10.04.2010 13:57) писав:

Не тупіть: масло може трохи того, смалець гидота, але сало - нормуль!
http://uk.wikipedia.org/wiki/Сало
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 15:29

Блііііііна! Якби не моя палка пристрасть до м"яса, то може й спробувала би без нього жити. А так... просто не наїдаюсь, коли немає м"яса.
  • 0

#31 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 15:48

Перегляд дописуОлеська (10.04.2010 16:29) писав:

не наїдаюсь, коли немає м"яса.
не вистачає кровожерливого зубастінького смайліка.
тему не вкурив, бо не читав. але назва теми пайдьот. обираю мнясо!
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 16:03

Перегляд дописуTeo (10.04.2010 16:48) писав:

не вистачає кровожерливого зубастінького смайліка.
Не встигла дочитати, як автоматично подумалось: не вистачає кровожерливого зубастінького модератора...)

Блін, ну чого люди не можуть зрозуміти пристрасті інших?! :lol:
  • 0

#33 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 16:05

Перегляд дописуОлеська (10.04.2010 17:03) писав:

Блін, ну чого люди не можуть зрозуміти пристрасті інших?! :lol:
бо є Люди, а є Інші.
  • 0

#34 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2010 – 17:00

Перегляд дописуzav (10.04.2010 16:28) писав:

Такою фіґньою, як і рештою "очищуючих голодувань" не страждаю.

Отже, Ви мене розумієте :lol:
  • 0

#35 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 18.04.2010 – 05:18

Я обираю м"ясо та м"ясоїдного хлопця )))) Але ніякого шлюбу!!!

Повідомлення відредагував Самотня: 18.04.2010 – 05:19

• 0

#36 Гість_Бернатка_*

• Гості

Відправлено 18.04.2010 – 12:18

Коли палко кохають - знаходять компроміси і поважають погляди коханих. Заставити когось щось їсти чи не їсти... Якщо компроміс не знаходиться - варто задуматись, чи варто продовжувати стосунки, адже в шлюбі цінності, спосіб життя й пріоритети повинні буди однаковими чи максимально наближеними до таких, інакше зберегди такий шлюб буде важко.
особисто я до спиртого ставлюсь спокійно. в ситуації автора теми була б не проти, щоб коханий в новорічну ніч в келих для шампанського налив собі соку чи ін улюблений напій. До м'яса завжди ставилась також спокійно, але під час другої вагітності стала шаленою мясоїдкою і відмовитись від нього на все життя нізащо не змоглам.
  • 0

#37 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 18.04.2010 – 19:00

Перегляд дописуzav (9.04.2010 10:10) писав:

доводять[/url], що ваш організм до мняса навіть не пристосований! Схаменісться!!1
Та й салатики різні є... зробіть собі "з крабовими паличками" - з майонезікомъ - прозрієте з енергетичної цінності, гиги.
p.s. Крім того, з мнясом ще є та проблема, що його часто неправильно готують, воть.
і на підтвердження ург на веганів ))
пристосований, щей як. ви подивіться на себе в дзеркало, згадайте анатомію - і скажіть на кого ви більше схожі - на корову чи собаку? клики /різці, все щоб мясо рвати, ы відповідні ферменти для його перетравлення
а крабові палички та майонез - просто кладець вітамінів і іншої користі. ваш шлунок аж заболить від такої радосты, що бачить їх а не мясо

по темі : мрії мріями, але якщо він не рахується з уподобаннями дівчини/дружини, то щож це за таке кохання - тиранією попахує
а коли діти будут - то їм без мяса не можна, а по ідеї такой хлопець і дітям буде забороняти
  • 0

#38 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.04.2010 – 19:13

Перегляд дописуБернатка (18.04.2010 12:18) писав:

Коли палко кохають - знаходять компроміси і поважають погляди коханих. Заставити когось щось їсти чи не їсти... Якщо компроміс не знаходиться - варто задуматись, чи варто продовжувати стосунки,
Умгу, бажано не одружуватись на представницях екзотичних культур: кореянках, китайках, гаваянках...щоб не було сюрпризів в сімейному меню.
  • 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.04.2010 – 19:41

Перегляд дописуbastet (18.04.2010 20:00) писав:

пристосований, щей як. ви подивіться на себе в дзеркало, згадайте анатомію - і скажіть на кого ви більше схожі - на корову чи собаку? клики /різці, все щоб мясо рвати, ы відповідні ферменти для його перетравлення
Ну, мже ви на собаку схожі, не знаю... я на людину схожий.
Але ви можете розказати про м'ясоїдних абізян, наприклад.
  • 0

#40 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.04.2010 – 19:57

Якщо :-) має на увазі амінокислоти і білки то зауваження дуже слушне, тому що м'ясо дійсно є потужним джерелом білків, замінних і незамінних аміно кислот. Але справа в тім, що це неєдине джерело. Творог, яйця, квасоля, горох, соя, боби, різні види горіхів є також потужним джерелом білків, замінних і незамінних амінокислот. І по кількості білку, і по кількості незамінних амінокислот склад цих прдуктів майже не відрізняється від м'яса. А от сприймаються організмом людини ці продукти значно легше ніж м'ясо, а чим менше навантаження на внутрішні органи людини тим краще вони працюють, а значить людина значно менше хворіє і більш активна. Це основа здорового способу життя.
Ніхріна. Вживання тільки легкої для перетравлювання їжі - шкідливе для шлунку. Хардкорне їдло теж має бути в раціоні. Люди, жгріть мнясо і пийте шапманське, в кого канєшно іжжога од нього не пече, як в мене.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних