Перейти до вмісту

Бог ненавидить тих, хто по середині?

Повідомлень в темі: 83

#61 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.04.2010 – 19:30

пацани, я вас ненавиджу, особливо Кенні
  • 0

#62 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 30.04.2010 – 11:41

Перегляд дописуManfred (30.04.2010 09:11) писав:

Це все зрозуміло, що я там помиляюсь або страждаю чимось, але я прошу показати Вас не те, що у мені не є правильним, а як треба, подайте приклад? Розкажіт мені, як треба? Часом не ось так?

Ви маєте потребу в прикладі ідеального життя та гарантії його продовження після смерті? Отакої... То йдіть Ви одразу до Ріпса. Він Вас навчить як тре читати біблію і літописи щоб жебрати приклади для своєї поробленої душонки. :)
  • 0

#63 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.04.2010 – 15:53

Перегляд дописуКава з козявками... (7.04.2010 23:42) писав:

Отже:

9 серія 7 сезону Секретних матеріалів. На проповіді однієї секти пастир каже : "Бог ненавидит тех, кто по середине!". Маючи на увазі тих, хто не є прибічником Бога чи Сатани. А як ви вважаєте?
Взагаліто в оригіналі це звучало що тих хто "не холодний ні гарячий".З книги Об"явлення.В цьому є певний сенс.відвертий прихильник зла може покаятись а от той хто все життя був номінальним християнином може так іне зрозуміти своєї гріховності.Ну це як варіант.
Або ще приклад содомії і жіночого священства нема або у нереформованих(католики православні) або у реформованих до краю(більшість баптистів,харизматів і т п) а от "теплі" конфесії такі як англіканство,лютеранство і т п зараз у занепаді і розгулі лібералізму
  • 0

#64 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 30.04.2010 – 19:28

Перегляд дописуManfred (30.04.2010 14:25) писав:

Щодо Ріпса, все можливо, як можливо і те, що це все не більше, як палке бажання знайти певні співпадіння. Священні книги це завше загадка, яку важко розгадати до кінця, ось що говорить про Коран Мухамед:

Цитата

Мухаммед утверждал, что мудрость Корана главным образом зиждется на сокровенном значении его слов: Коран был «ниспослан на семи наречиях, и в каждом его стихе два значения — явное и сокрытое… Я получил от Божьего вестника двоякое знание. Одному из них я учу …но если бы я открыл людям другое, оно разорвало бы им глотку». © Віка
Але Ви не показали паганських прикладів, з яких Ви черпаєте для себе і мудрість і наснагу, той же, що я навів вище про спосіб життя поган, Вам очевидно не сподобався, бо Ви його так і не прокоментували, що заважає?

Мудрість не черпають, то Ви може собі щось інше черпаєте по життю. Мудрості не начерпаєш, іі народжують в собі. Але якщо Ви любите таке черпати, то зачерпнить собі ще з вигребної йами литописного лайна, Вам мабуть це потрібно.
«Не приймай же от латын ученія, ихже ученіе развращено ... не покланяються іконам».

У релігійного брєда завши потреба підтримувати якесь приховане значення, як в йєзекілівських пиріжках з гівна, в цьому і є його святість і це є Великая Таємниця. Бо якщо цієї таємниці не буде, то порвуться не тільки глотки панотців, а і інші їхні не менш срамні місця.

Повідомлення відредагував Odonacer: 30.04.2010 – 19:30

• 0

#65 Заблукавший

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 11:11

Отже:

9 серія 7 сезону Секретних матеріалів. На проповіді однієї секти пастир каже : "Бог ненавидит тех, кто по середине!". Маючи на увазі тих, хто не є прибічником Бога чи Сатани. А як ви вважаєте?

Дуже смішно сказано ""на проповіді"" "однієї секти"-не знати якої, пастир- не знати який сказав "Бог ненавидит тех, кто по середине!". Моя думка така:„Люби ближнього свого, як самого себе”, - сповіщає одна з головних заповідей християнської народної моралі. А Бог - це є безмежна любов. Він любить нас і прощає нам наші гріхи. Він не може "ненавидіти" тих хто по середині, він їх всіма силами навертає, показує істинний шлях, він робить це з любовю, з надією на навернення. Тому на мою думку цей вислів "Бог ненавидит тех, кто по середине!"-є просто безглуздям.
  • 0

#66 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 12:21

Перегляд дописуManfred (11.05.2010 13:06) писав:

Тобто, поганство Ви релігією не вважаєте?

Чому? Християнсьтво на мій погляд це і є паганство.
Я вам писав про це, але ви відповідаєте завжди відбірково і не конкретно.
  • 0

#67 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 13:21

Перегляд дописуManfred (11.05.2010 13:28) писав:

Християнство — це протилежність поганства, тому воно не може бути поганством за визначенням. І не тре тут словоблудствовати з етимологією, ми говоримо не про слова, а про явища.

Та то Ви зараз говорите про слова, а я вам кажу як раз про явище християнсьтва яке по суті і є паганством по самовизначенню самого же християнсьтва. :lol:
  • 0

#68 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 14:59

Перегляд дописуManfred (11.05.2010 15:04) писав:

Отже, тоді, згідно з Вашим визначенням Ви є християнин? :lol:

З моїм визначенням?
А ви не могли би пояснити хід ваших думок, чи то на вас зненацька снізошло ото...
Якщо снізошло, то не пояснюйте, я все розумію і засуджувати не буду. :)
  • 0

#69 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 16:39

Перегляд дописуManfred (11.05.2010 17:16) писав:

Ну перечитайте самого себе.

Той не дивно, що ви і в біблії ви бачите те що вам заманеться.
Це так завжди буває з людьми, які люблять спотворювати значення слів і явищ. Тільки вони не здогадуються що спотворюють тільки саміх себе. :lol:
  • 0

#70 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 13.05.2010 – 12:34

Отже:

Ну по-перше: це вислів у художньому фільмі, тому до істини йому дуже далеко, по-друге: пастор секти не є великим знавцем, може трактувати і говорити що йому забажається. Взагалі вище було вже дано пояснення абсурдності цієї фрази. Бог є Cвітло і Любов, але останнє слово не можна розуміти в контексті людського почуття. Ми замінюємо те, що не можемо описати звичайними словами, словами земного походження речей нематеріального походження. Ну як ви можете говорити про безмежну, недосяжну, незрозумілу божественну "Любов" з великої букви та порівнювати з людським почуттям земного характеру - "любов"? Щодо ненависті, то це взагалі подміна понять, говорити на біле чорне, як не соромно...

Повідомлення відредагував vovchik2385: 13.05.2010 – 12:39

• 0

#71 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 12:58

Перегляд дописуvovchik2385 (13.05.2010 13:34) писав:

Бог є Cвітло і Любов, але останнє слово не можна розуміти в контексті людського почуття. Ми замінюємо те, що не можемо описати звичайними словами, словами земного походження речей нематеріального походження. Ну як ви можете говорити про безмежну, недосяжну, незрозумілу божественну "Любов" з великої букви та порівнювати з людським почуттям земного характеру - "любов"? Щодо ненависті, то це взагалі подміна понять, говорити на біле чорне, як не соромно...

В таких випадках чесні і не лукаві люди, які не мають намірів когось обдурити, чи принизити, створюють новий образ з новим словом. Требе вам створити образ божою любові, створюєте нове слово і крутите його як хочете, а не паразитуєте на людських поняттях і не спотворюєте їх.
Навіщож брати поняття земної любові, потім на її основі створювати поняття божої любові, а потім ще ображати людей за те, що вони зрівнюють ці поняття з однаковими назвами. А наступний шаг це казати, що земна любов низька і гріховна, і взагалі до любові відношення не має.

Тому не треба говорити про підміну понять, бо як раз бібла і церква цим і займається, до тогож професійно. Підміна понять, брехливі обіцянки, залякування майбутнім з метою заволодіння майна, це все звичайні інструменти шахрайства, на які взагалі-то є стаття КР України.
  • 0

#72 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 10:57

Перегляд дописуOdonacer (13.05.2010 13:58) писав:

В таких випадках чесні і не лукаві люди, які не мають намірів когось обдурити, чи принизити, створюють новий образ з новим словом.

Вибачте, але це набір слів, значення яких я не розумію :rolleyes:

Требе вам створити образ божою любові, створюєте нове слово і крутите його як хочете, а не паразитуєте на людських поняттях і не спотворюєте їх.
Навіщож брати поняття земної любові, потім на її основі створювати поняття божої любові, а потім ще ображати людей за те, що вони зрівнюють ці поняття з однаковими назвами. А наступний шаг це казати, що земна любов низька і гріховна, і взагалі до любові відношення не має.

Скоріше йдеться мова про те, що незаконна, поза шлюбом, або спотворенна, збоченна любов однозначно беззаперечно засуджується. Це взагалі має назву "людська мораль", а ви як думали? Про яке ображання чи паразитування йдеться мова? Не смішить мене. Мова, до речі, належить усім людям, які можуть користуватися нею без обмежень, так що не ображайте мене, самі створюйте нову мову і розмовляйте нею:happy1: Все ж таки більшості людей важко зрозуміти, що любов до людини та любов до Бога мають трохи різну важливість та цінність. Власно я їх і не порівнюю, для мене це абсолютно різні речі. Все базується на двох принципах: люби Бога усім серцем своїм там душею, а другий - люби ближнього свого, як самого себе.

Тому не треба говорити про підміну понять, бо як раз бібла і церква цим і займається, до тогож професійно. Підміна понять, брехливі обіцянки, залякування майбутнім з метою заволодіння майна, це все звичайні інструменти шахрайства, на які взагалі-то є стаття КР України.

А це навіщо ви написали? Віра в Бога, читання Біблії, відвідування церкви, тощо - справа цілком добровільна, без примусу та залякування. Мабуть тому я ще не чув в своєму житті випадку використання вищезазначеної статті кримінального кодексу України в ситуаціях з офіційною церквою (окрім випадків деструктивних тоталітарних сект звичайно).
  • 0

#73 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 13:47

Перегляд дописуvovchik2385 (14.05.2010 11:57) писав:

Вибачте, але це набір слів, значення яких я не розумію :rolleyes:

Вибачаю, бо я і не сподівався, що ви зрозумієте, чи захочете зрозуміти.
То тогож є такий розповсюджений спосіб поведінки, це вдавати з себе дурня, коли відповісти нічого..

Скоріше йдеться мова про те, що незаконна, поза шлюбом, або спотворенна, збоченна любов однозначно беззаперечно засуджується. Це взагалі має назву "людська мораль", а ви як думали?

О-о-о... :happy1: Це у вас така уява про любов? співчуваю.
Мабуть вам дійсно краще щось там уявляти з великої літери, якщо з маленької у вас нічого немає.

А це навіщо ви написали? Віра в Бога, читання Біблії, відвідування церкви, тощо - справа цілком добровільна, без примусу та залякування. Мабуть тому я ще не чув в своєму житті випадку використання вищезазначеної статті кримінального кодексу України в ситуаціях з офіційною церквою (окрім випадків деструктивних тоталітарних сект звичайно).

Шахрайство від розбою тим і відрізняється, що все цілком добровільно, тому його і довести важко. До тогож як правило важливе значення має ще час на який розводиться капловуха жертва.
Наприклад шахрайства під гаслом будування комунізму, чи царства нєбесного, та ще коли самі капловухі це виборюють приносячи в жертву себе, та інших, для цього навіть слово шахрайство не підходить, а потрібно створювати новий образ і нову назву цьому злодійству. Хоча назва вже є, це зветься релігією, тільки релігія злочином не вважається. Але є надія, що так довго не буде, як і канібалізм не так давно теж злочином не вважався.
  • 0

#74 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 16.05.2010 – 16:27

Перегляд дописуOdonacer (14.05.2010 14:47) писав:

Вибачаю, бо я і не сподівався, що ви зрозумієте, чи захочете зрозуміти.
То тогож є такий розповсюджений спосіб поведінки, це вдавати з себе дурня, коли відповісти нічого..

Давайте зробимо спробу номер два: дайте мені пояснення того, чого я не зрозумів. Чи я знову дурень, коли зробив спробу дізнатись що ви мали на увазі?

О-о-о... :lol: Це у вас така уява про любов? співчуваю.
Мабуть вам дійсно краще щось там уявляти з великої літери, якщо з маленької у вас нічого немає.

Нехай це посилання буде вам відповіддю на той психологічний прийом, що ви застосували(прошу вибачення за російську мову)
http://lurkmore.ru/%D0%9C%D0%BD%D0%B5_%D0%...%B0%D0%BB%D1%8C

Шахрайство від розбою тим і відрізняється, що все цілком добровільно, тому його і довести важко. До тогож як правило важливе значення має ще час на який розводиться капловуха жертва.
Наприклад шахрайства під гаслом будування комунізму, чи царства нєбесного, та ще коли самі капловухі це виборюють приносячи в жертву себе, та інших, для цього навіть слово шахрайство не підходить, а потрібно створювати новий образ і нову назву цьому злодійству. Хоча назва вже є, це зветься релігією, тільки релігія злочином не вважається. Але є надія, що так довго не буде, як і канібалізм не так давно теж злочином не вважався.
Яким чином це відноситься до Бога та церкви? Запитую ще раз. Ви бачили десь прециндент того, що було притягнуто до кримінальної відповідальності за статтею шахрайство в кримінальному кодексі українську православну церкву, її окремих осіб з керівництва з відповідним доведенням вини та відповідним вироком у суді, а також його приведенням у виконання в місці обмеження свободи чи штрафом? Чекаю від вас конкретне посилання, бо є презумція невиннності(посилання на вікіпедію, російською мовою, якщо не знаєте про що я) : http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%...%81%D1%82%D0%B8

Щодо комунізму, яке ви мішаєте до однієї купи, то э розолюція Ради Європи(російською мовою): http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%...B_%E2%84%961481

Ось вам цікаве посилання на реферат про шахрайство: http://www.ukrrefera...p?referat=29862. Думайте та розмірковуйте.

Не буду робити швидких діагнозів, як наприклад ви поспішаєте робити мені. Просто є думка мільйонів віруючих, що Бог милосердний та любить кожного з нас, але приятгувати за вуха те, що він ненавидить є не більше, ніж прості балачки, нічим необгрунтовані. Подивіться на навколишній світ. Невже Бог, що ненавидить людину, міг би зробити кращого подарунка ніж те, що ми зараз можемо спостерігати: природа, повітря, сонце....та тому подібне?

Повідомлення відредагував vovchik2385: 16.05.2010 – 16:39

• 0

#75 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 16.05.2010 – 18:07

Перегляд дописуvovchik2385 (16.05.2010 17:27) писав:

Давайте зробимо спробу номер два: дайте мені пояснення того, чого я не зрозумів. Чи я знову дурень, коли зробив спробу дізнатись що ви мали на увазі?

Прикладів дуже багато, не знаю навіть який і привести.
Християнські чужовіри дуже добре зрозуміли фразу свого талмуда, що спочатку було слово і слово було бог. Щоб ловити і підкоряти чєловеків, достатньо спотворювати образи та значення слів. Тоді з любой людини можна зробити дурня с вічним відчуттям провини і з контрольованими почуттями страха, блага, любові, благодарності та багато іншого.

Взяти хоча би поняття бога. Зараз воно значить зовсім інше, чим тоді, коли форма слова бог, вміст і образ, який він несе гармонійно співпадали.

Слово богъ (санскр.[санскрит] bhága богач, податель добра, зенд. [зенд — одна з іранських мов, яка близька до санскритської] baga-біг ), фріґійський Ζεύς Βαγταος) означає спершу добро, благо (звідти-богатий, богатство, збіже, і в неґативній формі-убогий), в дальшім рядї-се добродійна сила й податель добра.

Ось і шукаєте бога, та не находите. А воно і не дивно, коли слова спотворені вірусом чужовірства, то яка може бути программа життя у таких, які шукають бога в жидівскій міфології.

Можна ще для прикладу взяти поняття паган та язичників, які так люблять використовувать чужовіри. Ізначально це було поняттям селян, національного (язикі) та народного. Але ненависть інтернаціоналістів-чужовірів-християн-комуністів до національних традицій не сховаєш ніколи. Тому коли церква,таж православна зараз розкладається на національні вотчини, та ще продовжує боротися з паганами мені смішно, бо вже так заплутались сами в своїх спотворених поняттях, що самі стали потворами паганами як раз в значенні спотворенного ними слова.

Одно добре, що хоч до борща не добрались, а то би могло вийти так, що езекілівські пиріжки з гівна через якийсь час стали би називати борщом.

Нехай це посилання буде вам відповіддю на той психологічний прийом, що ви застосували(прошу вибачення за російську мову)
http://lurkmore.ru/%D0%9C%D0%BD%D0%B5_%D0%...%B0%D0%BB%D1%8C

Можете відкинути мої співчування, це взагалі-то не має значення. Я казав про інше. Я вам казав як раз про образ любві, який чужовіри спотворили. Я писав про те, що ви взагалі не знаєте і не відчуваєте, що таке любов, ви навіть себе не навчились і ніколи не навчитесь любити, не те що людей, а беретесь базікати про якусь божу любов. Ви же усі зачаті в гріху....тьфуй.

Ось вам цікаве посилання на реферат про шахрайство: http://www.ukrrefera...p?referat=29862. Думайте та розмірковуйте.

Шахрайство-Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.
Усі ознаки релігійної шахрайської діяльності. От тільки потерпілих не знайдеш, бо жертва оброблена так, що вже не має ні своєї волі, ні своєї души, ну свого розуму. І при иаких шахрайствах в суд не подають.
А хто наприклад з старих комуняк подасть в суд на комуністичну партію, що їх обдурили обіцянками свтлого майбутнього та побудови комунізму. Вониж скажуть, що їм не дали ... ще далі людей дурити, та вбивати для побудови комунізму.

Люди, у яких релігія з"іла душу скаржитись не можуть.

Повідомлення відредагував Odonacer: 16.05.2010 – 18:09

• 0

#76 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 16.05.2010 – 19:44

Перегляд дописуOdonacer (16.05.2010 19:07) писав:

Прикладів дуже багато, не знаю навіть який і привести.
Християнські чужовіри дуже добре зрозуміли фразу свого талмуда, що спочатку було слово і слово було бог. Щоб ловити і підкоряти чєловеків, достатньо спотворювати образи та значення слів. Тоді з любой людини можна зробити дурня с вічним відчуттям провини і з контрольованими почуттями страха, блага, любові, благодарності та багато іншого.
Я не відчуваю провину або страх, любов є цілком свідома вдячність Богу, про що може бути мова? Невже я, як людина, не можу бути вдячним за цей світ, за своїх батьків та друзів, за те, що існую і можу насолоджуватися та маю цілковиту свободу вибору визначати що є світло та темрява, навчаючись кожного дня? . Що я роблю не так? Не дасте ви мені на це відповіді, бо віра це справа приватна і знову ж духовний стан іншої людини вам не є підконтрольним. Колись я читав, що коли віриш в Бога, не треба боятися його, усвідомлюючи свою нескінченну гріховність, але треба вірити в любов та милосердя, щиросердечно покаявшись при цьому в молитві. Одночасно з цим не треба уповати на прощення та безоглядно грішити, виходячи з того, що Бог усе може пробачити, бо милосердя його безмежне. Те, про що ви пишете є цілком ознакою секти, що ставить собою за мету контролювати приватне життя людини, володіти його грошами та майном. Коли приходиш до офіційної церкви, то від тебе не вимагають примусово робити пожертву, бо то є справа добровільна, але ти при цьому знаєш, що матеріальні цінності нічого не важать насправді, і якщо у тебе є можливість допомогти, то ти мусиш це зробити, бо віра без справ мертва. Сьогодні допоміг ти, а завтра станеться, що ти будешь потребувати допомоги. Ви намагаєтесь довести, що релігія спотворює слова, однак поясність мені навіщо одночасно з цим розвивати культуру та письменність тих народів, де поширювалося християнство? Невже ви не знаєте, що справжніми рабами легше керувати, коли вони неграмотні? Що залишили після себе погани в згадках сучасної людини, окрім фантастичного поклоніння природним явищам, які не могли в той час пояснити, великого пантеону богів, на кшталт грецької мифології-казок? Де ви знайдете розвиток архітектури, літератури, живопису серед язичників? Дерев'яні божки це майже трохи менше ніж нічого, ніякого розвитку, поринули в історію нашого народу та не представляють ніякої мінімальної естетичної цінності, окрім історичної цікавості.

Взяти хоча би поняття бога. Зараз воно значить зовсім інше, чим тоді, коли форма слова бог, вміст і образ, який він несе гармонійно співпадали.

Слово богъ (санскр.[санскрит] bhбga богач, податель добра, зенд. [зенд — одна з іранських мов, яка близька до санскритської] baga-біг ), фріґійський Ζεύς Βαγταος) означає спершу добро, благо (звідти-богатий, богатство, збіже, і в неґативній формі-убогий), в дальшім рядї-се добродійна сила й податель добра.

Ось і шукаєте бога, та не находите. А воно і не дивно, коли слова спотворені вірусом чужовірства, то яка може бути программа життя у таких, які шукають бога в жидівскій міфології.
Не треба тут розписуватися за усіх людей. Тих віруючих, що я бачив у своєму житті, не стосується жодним чином ваші власні домсли, що вони не знайшли Бога, усе цілком протилежно: знають що таке життя, знають хто його дав і славлять Бога-творця, радіють життю, як наслідок. Отак! Ви ж можете хоч мільйон привести означень з енциклопедій, але при цьому не розуміти саму суть, що Бога неможливо окреслити тільки людськими поняттями, ці знання в серці кожної людини, бо кожна людина це перш за все духовне творіння. Перестаньте бути книжником, постійно чіплятись за слова, тим паче називати Святе Письмо "жидівською мифологією" ,бо це є образливим тоном взагалі, а до вас я ставлюсь з повагою. Домовились?

Можна ще для прикладу взяти поняття паган та язичників, які так люблять використовувать чужовіри. Ізначально це було поняттям селян, національного (язикі) та народного. Але ненависть інтернаціоналістів-чужовірів-християн-комуністів до національних традицій не сховаєш ніколи. Тому коли церква,таж православна зараз розкладається на національні вотчини, та ще продовжує боротися з паганами мені смішно, бо вже так заплутались сами в своїх спотворених поняттях, що самі стали потворами паганами як раз в значенні спотворенного ними слова.

Одно добре, що хоч до борща не добрались, а то би могло вийти так, що езекілівські пиріжки з гівна через якийсь час стали би називати борщом.
Вище я писав, що мова є спільним надбанням усієї людської спільноти, тобто я маю право розмовляти українською не більше ніж ви, використовувати її у своїх сферах вжитку. Мова розвивається разом з цілим народом, тому мовні питання раджу вам покинути, як неконструктивний захист. Церква не бореться з поганами, скоріше несе слово правди в маси, що знаходяться в нерозумінні, темряві власних матеріалістичних бажань. Мета - усвідомлення свого призначення в житті та надбання конкретним індивідиумом знань та остаточно порятунку своєї душі. Вас лише застерігають не робити те, про що будете жалкувати пізніше, не робити те, що не є властивим людської природи. Церква не заплуталася в своїх поняттях, є Святе Письмо, канони, таїнства, предання, Вселенські собори та багато іншого, на яких базується християнська віра. Все зрозуміти просто неможливо, тому легше сказати, що церква заплуталася, не вникаючи в саму суть.

Можете відкинути мої співчування, це взагалі-то не має значення. Я казав про інше. Я вам казав як раз про образ любві, який чужовіри спотворили. Я писав про те, що ви взагалі не знаєте і не відчуваєте, що таке любов, ви навіть себе не навчились і ніколи не навчитесь любити, не те що людей, а беретесь базікати про якусь божу любов. Ви же усі зачаті в гріху....тьфуй.
Це лише ваші припущення. Я вже казав вам: не робіть діагнозів, не переходьте на окрему особу, бо ви ж мене взагалі не знаєте. Але при цьому у вас вистачає сміливості писати про якісь уявні, як вам здається, притаманні власно мені, риси характеру, облиште це. Щодо гріха, то вже казав вам, що незаконна любов, поза шлюбом є гріхом, в той час, як Бог каже нам плодіться на розмножуйтесь. Це не виключає того, що чоловік та жінка не повинні знайомитися та зустрічатися до шлюбу, але мати інтимні стосунки, чи навіть помисли на цей предмет при цьому категорично забороняється Мої батьки були вже одружені, коли я з'явився на світ, про що мова взагалі? Гріх трохи в іншому, але це предмет не нашої розмови.

Шахрайство-Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.
Усі ознаки релігійної шахрайської діяльності. От тільки потерпілих не знайдеш, бо жертва оброблена так, що вже не має ні своєї волі, ні своєї души, ну свого розуму. І при иаких шахрайствах в суд не подають.
А хто наприклад з старих комуняк подасть в суд на комуністичну партію, що їх обдурили обіцянками свтлого майбутнього та побудови комунізму. Вониж скажуть, що їм не дали ... ще далі людей дурити, та вбивати для побудови комунізму.

Люди, у яких релігія з"іла душу скаржитись не можуть.
Ну ось якщо не маєте прикладів, то й не пишіть про шахрайство, без наведення доказів ваші слова не більше, ніж звичайні домисли-припущення. Люди, на яких тримається інститут церкви, віруючі люди не такі дурні, як вам хотілося б вірити. Шукайте серед сектантів людей, у яких "релігія з"їла душу". Саме такі божеволюють та навіть закінчують життя самогубством.
Про комунізм я промовчу, бо це теж не є темою нашої розмови.

Повідомлення відредагував vovchik2385: 16.05.2010 – 19:55

• 0

#77 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 16.05.2010 – 21:49

Пробачте, ловити вас на протиріччах в дописах, людоненавистництві, та повному незнанні жидівської міфології, яка для вас є авторитетом, якось нудно. :lol:
  • 0

#78 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 16.05.2010 – 22:05

Чесно скажу, тему не перечитував. Мені здається, шо Бог ненавидить тих кому пофіг.

Повідомлення відредагував Fry: 16.05.2010 – 22:06

• 0

#79 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 16.05.2010 – 22:18

Перегляд дописуFry (16.05.2010 23:05) писав:

Чесно скажу, тему не перечитував. Мені здається, шо Бог ненавидить тих кому пофіг.

Тут кажуть що бог таке...така категорія, що воно, він не має дуалізму, чи двоякості, яке є у всьому.
Він любов, але не ненавість, він творець, але не руйнівник, він світло, але без якихось тіней, бож він вєздєсущ.
Він не від світу цього, як і його царство і виходить, що на землі він десь чужинець і скоріш цьому богу самому усе пофіг.
  • 0

#80 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 16.05.2010 – 22:25

Отже, він любить всіх?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1