Перейти до вмісту

Бог ненавидить тих, хто по середині?

Повідомлень в темі: 83

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.04.2010 – 15:37

Перегляд дописуOdonacer (8.04.2010 22:16) писав:

Та Богу (Сатані) взагалі всі пофіг, але в нього є слуги. Які іноді вбивають.. з любов"ю...спасаючи божи душі і приносячи їх в жертву. :lol:
Гарно перефразував сказане мною.)

Перегляд дописуЛянка (8.04.2010 22:32) писав:

Напевно,просто Бога прирівняли до людини.Наприклад,є дві ворогуючі сили.Одні люди прихильники одної,інші-другої,а є такі "середнячки",ні туда,ні сюда. І тих "середнячків" не любить ні одна,ні інша сторона,бо знають,шо середнячкам не можна довіряти і бути впевненим в них,бо вони в будь-яку мить можуть ззрадити і перейти на іншу сторону.
Це моя думка.
Невдалий, як на мене, приклад. Принаймні не стосовно релігії. Мудра людина - та, яка не вірить ні в те, ні в інше. Якраз такій людині і варто довіряти, адже вона не буде спокушена ні тим, ні іншим. Знаю немало людей, які були ярими противниками релігії, та по зміні влади (а заразом інтересів, захоплень, вірувань і теде) ставали ярими прихильниками церкви. І навпаки. Ось таким людям дійсно не варто вірити.
  • 0

#22 викрутка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 20:03

Перегляд дописуОлеська (9.04.2010 16:37) писав:

Гарно перефразував сказане мною.)

Невдалий, як на мене, приклад. Принаймні не стосовно релігії. Мудра людина - та, яка не вірить ні в те, ні в інше. Якраз такій людині і варто довіряти, адже вона не буде спокушена ні тим, ні іншим. Знаю немало людей, які були ярими противниками релігії, та по зміні влади (а заразом інтересів, захоплень, вірувань і теде) ставали ярими прихильниками церкви. І навпаки. Ось таким людям дійсно не варто вірити.

окі
а тоді вапрос
як Ви вирішуєе питання того шо Ви не будете завжди??
  • 0

#23 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 09.04.2010 – 20:13

Перегляд дописуManfred (9.04.2010 11:29) писав:

Цитата

Цитата(Odonacer @ 9.04.2010 10:47)
До речі, в мене до Вас є питання. Вам самому в житті вистачає любові, що Ви так паталогічно переймаєтесь уявною божою любов"ю та ще й за рахунок розуму? Може Вам не пощастило в житті бути успішним за рахунок розуму і Ви плекаєте надію досягти його хочаб за рахунок божої любові і маєте вже якісь духовні успіхи і надію врятуватись від цього огидного світу, повного страждань і який не зрозумів Ваших потреб?

Не соромтесь, розкажіть будьласка, я думаю це буде цікаво усім.

Не переймайтесь, і з людською любов'ю і людським розумом у мене все гаразд, а от стосовно Любови та Розуму Божих, то їх осягнення мені найцікавіше, тому що нескінченне і завше несподіване.

Кажете з людською любов"ю у Вас усе гаразд?
Гарна відповідь, прям по Фройду... :lol:
Взагалі-то я питав про Вашу любов, але я розумію, що Ви про неї якось забули.
Співчуваю Вам. Щиро.
Запитань більше не маю.

Повідомлення відредагував Odonacer: 09.04.2010 – 20:14

• 0

#24 викрутка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 20:19

той товариш шо написав щойно вище мене
в нього якісь проблєми з фройдом??
поспівчуваємо йому, га??
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.04.2010 – 20:20

Перегляд дописувикрутка (9.04.2010 21:03) писав:

окі
а тоді вапрос
як Ви вирішуєе питання того шо Ви не будете завжди??
В смислі? Я повинна (якщо не вірю в рай чи пекло) намагатись здобути безсмертя? Чіплятись руками і ногами за життя? Чи що Ви мали на увазі?
  • 0

#26 викрутка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 20:25

Перегляд дописуОлеська (9.04.2010 21:20) писав:

В смислі? Я повинна (якщо не вірю в рай чи пекло) намагатись здобути безсмертя? Чіплятись руками і ногами за життя? Чи що Ви мали на увазі?

угу
шось на кшалт
тобто ось зараз ви є
а потім перестанете бути
назавше(це означає шо Вас ніколи більше не буде)
я не про рай і/або пекло
я про - то що ж далі, га??
  • 0

#27 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 09.04.2010 – 22:24

Цитата

А Ви пробували?
А навіщо?

Потягнусь до бога, отримаю бонус?
  • 0

#28 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2010 – 12:57

Перегляд дописуКава з козявками... (7.04.2010 23:42) писав:

Отже:

9 серія 7 сезону Секретних матеріалів. На проповіді однієї секти пастир каже : "Бог ненавидит тех, кто по середине!". Маючи на увазі тих, хто не є прибічником Бога чи Сатани. А як ви вважаєте?
фраза абсурдна і виказує всі недолугості віри її автора, якщо є ті хто посередині, то їм якось на віру, бо овни вже не вірять, тобто в ту віру, щодо якої ця фраза, подруге Бог неможе ненавидіти, це якось неправильно

хоча, взагалі, якщо бути придирою, то в біблії описуються війни на небесах, як на мене такі описи виказують недосокналість книжки, яка містить багато самовиключаючих параграфів

так що виходить фраза в стилі релігії, наша віра любов, хто не вірить ми тих ненавидим:lol:
  • 0

#29 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 19:29

Перегляд дописуManfred (10.04.2010 17:44) писав:

Та якби тільки з Фройдом

Ви не тільки з Фройдом? Фу, як огидно :lol:

це було би пів біди :cry:

Та ні, Manfredе, не треба лукавити, пів біди не буває. Біда або є, або її нема.

Дяка, щирість завше приємна

Та я дивлюсь Вам власна брехня ще приємніша.
  • 0

#30 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 02:21

Панове, ви хибн трактуєте цитату.
Посередині лише ті, хто є частиною системи, загальнішого поняття.

Наприклад для поняття "колір" протидежними і взаємовиключними будуть чорний і білий, а посередині будуть всі инші. Натомість форма, смак, запах ніяк не може бути посередині веселки кольорів. Звичайно можуть бути хибні спроби віднести червоний до солодкого а зелений до кислого бо зелені нестиглі яблука кислі, а червоні солодкі. Але це хиба.

Мені здається, що ті, хто посередені це люди які є в релігійній системі, тобто вони віруючі, але не є пибічниками не Диябли ні Яхви. Тобто їм пофіг хто кого переможе, вони не прийматимуть участи в бійці, такі собі противсіхи і пілати, які умивають ручки.

Двоє дітей грають на компі в Age of Empires один за англійців а другий за французів. Є третій який робить за свохм компом уроки, він взагалі не в їхній грі. От якби він грав за індіянців, тоді він був би посередині.

Повідомлення відредагував посміховисько: 11.04.2010 – 02:25

• 0

#31 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 11.04.2010 – 13:06

Перегляд дописупосміховисько (11.04.2010 03:21) писав:

То цитата із серіалу, який є звичайнісінькою жуйкою для мізків, мета цитати справити враження мудрості на не надто мудрих.
Жодного глибокого сенсу в тій цитаті нема.

Не шукайте символів там де їх немає. (С. Беккет)

Якщо хтось таки схильний шукати там глибокий зміст, то нема сенсу йому казати, що він цитату не так трактує, бо він може її трактувати як йому заманеться.

Наприклад для поняття "колір" протидежними і взаємовиключними будуть чорний і білий, а посередині будуть всі инші.
У веселках, які бачив досі, по краям червоний та фіолетовий, решта між ними, (червоний, помаранчеіий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий). Білого та чорного у веселці нема :cry: .

Мені здається, що ті, хто посередені це люди які є в релігійній системі, тобто вони віруючі, але не є пибічниками не Диябли ні Яхви. Тобто їм пофіг хто кого переможе, вони не прийматимуть участи в бійці, такі собі противсіхи і пілати, які умивають ручки.
Якийсь Яхве тут вигулькнув, нема такого бога. Якщо ви про християнство, то битви між Богом та Сатаною там нема, адже там Бог всемогутній.
Битва є в зороастризмі між Агріманом та Ахурамаздою, але зороастрійців у світі наче не багато залишилось.

Хоча мабуть у тому серіалі був натяк на фільм "Горець" :lol: .
  • 0

#32 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 11.04.2010 – 17:02

звісно ж ненавидить – це ж скільки грошей на будівництво храмів не капає )
  • 0

#33 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 19:33

Перегляд дописуManfred (12.04.2010 09:58) писав:

Продовжуйте розказувати нам про себе, блск. :)

Це у Вас (за Фройдом) чергова проєкція власних недоліків на опонента?

О-о-о, Ви мабуть вважаєте себе вже вченим, що просто так прямо "Самдурак" не скажете, а тільки з такими вітієватостями...а воно всеодно Ваш дурень таки випинає. <_<

А тому Вам всеж треба ще вчитися, хоч бурсу якусь закінчити, бо прикрити збочинність своєї йудохристиянської уяви про божу любов Вам теж аж ніяк не вдається. :brovy:
  • 0

#34 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 13.04.2010 – 16:03

Перегляд дописуManfred (13.04.2010 09:37) писав:

"Бурса", яку я закінчив до Ваших послуг, тепер Ваша черга світити свою "бурсу"?
І не забудьте, що питання про Ваші любовні негаразди залишилося без Вашої відповіді, у мене вже виникають підозри, чи не саме вони спричинили Ваш прихід до поганських культів, хочете щось компенсувати?

А-а-а, мухастий академік, тоді йой. Тоді Вам вже не потрібно щось кінчати, можна сказати, своє Ви вже відкінчалися. Зрозумило що яка тут вже своя лубоф, тільки божа і тільки непорочна, та і та, тільки за допомогою святага духа. :)
  • 0

#35 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 13.04.2010 – 17:36

Цитата

Посередині лише ті, хто є частиною системи, загальнішого поняття.

Наприклад для поняття "колір" протидежними і взаємовиключними будуть чорний і білий, а посередині будуть всі инші. Натомість форма, смак, запах ніяк не може бути посередині веселки кольорів. Звичайно можуть бути хибні спроби віднести червоний до солодкого а зелений до кислого бо зелені нестиглі яблука кислі, а червоні солодкі. Але це хиба.

Двоє дітей грають на компі в Age of Empires один за англійців а другий за французів. Є третій який робить за свохм компом уроки, він взагалі не в їхній грі. От якби він грав за індіянців, тоді він був би посередині.

Ми якби не цитату обговорюємо.
  • 0

#36 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 13.04.2010 – 19:17

Перегляд дописуКава з козявками... (13.04.2010 17:36) писав:

Ми якби не цитату обговорюємо.
Якби? А неякби?
Ти не розумієш, що ти обговорюєш :)
  • 0

#37 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 13.04.2010 – 23:20

Бог ненавидить тих, хто по середині?, Що думаєте?
Це ж стільки часу потрібно на судові процеси над душами, щоб визначити чи в рай, чи в ад.
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.04.2010 – 00:32

Бог усіх любить. не всіх люблять люди.
  • 0

#39 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 14.04.2010 – 19:09

Перегляд дописуManfred (14.04.2010 09:56) писав:

Отже і освітою Вам теж не пощастило, еге? Ну, вже більш-менш зрозуміла Ваша мотивація до поганства :)

Та нехай щастить Вам. Сподіваюсь Ви свої 50 гривень доплати за освіту отримуєте вчасно, але я би Вас на роботі не держав би взагали.

Поясню чому, справа в тому, що я вважаю, що люди які так сильно переймаються уявною божою любов"ю, в реальному житі ні на що корисне не здатні і нічого з цим не поробиш, вже і так пороблено, бо в них вдача така по життю. І тому вони в реальному, матеріальному житті майже відсутні, бо для них реальність тільки для того, щоб спасатися від гріховного матеріяльного життя бігом до царства йєговського, царства уявного.

Да що там реальність, он Ви самі явно заблукали в часі. Значення поганства берете не тільки застаріле, так ще і викривлене церквою, а зараз як раз сама християнська церква стала самим справжнім поганством по значенню тотальної сільскої віри. Я вже не кажу про те негативне значення, яке церква вкладала і вкладає в це латинське слово, але життя, як кажуть шельму мітить, і церковний негатив до них же саміх і повернувся і їх же саміх і вб"є.
Сподіваюсь, Ви хоч не так заблукали в часі до повної нестями, і маєте хоч якись зародки не йєговскої культури, наприклад всеж миєте своє гріховне тіло і Вам вистачає розуму бути хоч чисто одягненим і користуватися каналізациєю і Ви знаєте для чого туалетний папір, а не так як це робили за часів боротьби християнства з поганством, коли лазні і канализацию вважали язичнецьким гріхом і поганством.

Тож МанеФреде, я аж ніяк не можу зрозуміти яка в мене може бути мотивація до вашого поганства? Чи це для любові до поганства треба в Пітєр їхати і на муху сідати? Бо тут одні рогулі, чому вони можуть навчити? А муха це йой-йой, їй палець в рота не покладеш, (я би не поклав, еге), муха це не якась там львівська кунсєрваторія. <_<
  • 0

#40 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 09:46

Цитата

Якби? А неякби?
Ти не розумієш, що ти обговорюєш
Чо двадцять людей вкурило, про що йде сенс, а ти одна нє?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних