Перейти до вмісту

як пояснити дитині що таке смерть?

Повідомлень в темі: 43

#41 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.06.2012 – 12:53

Про це теж доводиться говорити. :wacko: Так і кажу, що так влаштоване життя, нам потрібне м'ясо, аби жити. Про ланцюги живлення: мишка їсть зерно; сова - мишку і т.д.
Прихований текст
Намагаюся донести, що головне не вбивати задля розваги (скажімо, полювання), без потреби в їжі.

Повідомлення відредагував taraBooka: 20.06.2012 – 13:04

• 0

#42 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.06.2012 – 08:58

Перегляд дописуManfred (20.06.2012 – 14:22) писав:

З цим згоден, а щодо різних ланцюгів, то важаю це зайвим.
Звичайно, це Ваше батьківське право. Але в програмі дитсадків ця тема - ланцюги живлення - є (принаймні, в нашому мені вихователька показувала таку ж книгу, за якою цю тему ми вдома опрацьовували).
А що ви маєте на увазі, коли говорите, що це "зайве"? Зайве знання для дітей?
  • 0

#43 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.06.2012 – 13:51

Перегляд дописуManfred (21.06.2012 – 10:14) писав:

Мені видається зайвим засмічувати дитячу картину світу сумнівними дорослими теоріями.

Мені здається, що Ви неправильно зрозуміли. Я не розповідаю дарвінівську теорію походження видів. Ланцюги живлення – це факт, а не теорія. Для прикладу: рослину їсть тварина-вегетаріанець, а ту – хижак.
  • 0

#44 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 12:02

Мої спостереження. До 5 років дитина "блокує" інформацію про смерть таким чином: вона, як індус, вірить, що "душа" людини чи тварини втілюється в момент смерті в інше тіло (відповідно - іншої людини чи тварини). Приблизно з 5-річного віку поступово з'являється усвідомлення, що іншого життя не буде, але якщо ця інформація була закладена раніше, то дитині легше примиритися з такими думками і не зациклюватися на них.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних