Перейти до вмісту

Що є найвищою цінністю?

Повідомлень в темі: 199

#81 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.04.2011 – 17:31

Досвід знань і знання досвіду
  • 0

#82 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 13.04.2011 – 00:56

Перегляд дописуВасиль (10.04.2011 12:34) писав:

Справа в тім, що любов є формою єдности. Любов - це єдність почуттів.
Я вважаю, що любов - це почуття творчості, створення, дарування.
  • 0

#83 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 13.04.2011 – 11:21

Перегляд дописуСонцеслав (13.04.2011 01:56) писав:

А я вважаю, що Ви плутаєте різні поняття!
  • 0

#84 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 12:44

Перегляд дописуВасиль (13.04.2011 12:21) писав:

А я вважаю, що Ви плутаєте різні поняття!
Ну що ж розплутайте, якщо можете.
  • 0

#85 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.04.2011 – 18:33

Перегляд дописуСонцеслав (13.04.2011 13:44) писав:

А шо тут розплутувать ?

1)

Цитата

2)

Цитата

Без єдності з Богом, любов слабне. Бо любов це, можливо, і є Бог.

Це називається, "у городі бузина а в Києві..."..угу...дядько.

Найвищою цінністю можуть бути тільки дві речі. Або саме життя, або ж, знищення життя. Себто, вбивство, про що я вже казав. Особисто я, на чільне місце ставлю вбивство по тій простій причині що це зовсім не суперечить людській суті як живій істоті всередині котрої є шлунок. Тобто, кожен з нас, отримавши життя, не зробив для цього жодних зусиль. І захищаємо ми своє життя не про причині розуміння його цінності, а по закладеному інстинкту. Водночас, з*явившись на світ як жива істота, з перших же кроків ми починаємо вбивати все що нам заважає, все що нам потрібно (і не потрібно), все що нам не подобається і таке інше. Це є факт, пацани, про яку б ви тут любов не калякали. Таким чином, найвищою цінністю для людини є вбивство, хоча ніхто нікому не забороняє при цьому вигадувати всячєскую шнягу про нашу пушистість в поєднанні з філософським "глибоконирянієм". Ога. Розпустивши пушисті хвости, ми, отут покалякавши, сядемо вечеряти на стілець з вбитого дерева, за таким же чином отриманим столом... і з*їмо шматок м*яса. Н-да...така вона, любов. Смачного вам, влюбчівиє філософи гонящіє шнягу.
Ну і...контрольний постріл : а любов, це ШО ? Ота сама любов про яку тут заявляють як взаємообєднуючу ? Що це за туфта ? Де це ви бачили щоб об*Єднання відбувалось на основі якоїсь там любові ? Повний капєц. Об*єднатись на основі любові можуть ВІН та ВОНА. Але ж це робиться зовсім для іншого.
  • 0

#86 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 19:10

Перегляд дописуСонцеслав (13.04.2011 13:44) писав:

Любов є почуттям до іншої особи, а творчість є універсальний стан людини, який відноситься до її діяльности як такої, незалежно від того, на що ця діяльність спрямована.
  • 0

#87 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 04:09

Вибачайне, евристикнувся
(В порядку спадання) Гармонія, знання, досвід, саморозвиток, естетичний смак, повага, самоствердження, любов, дружба і фізіологічні потреби людини.
Вловили суть?)
  • 0

#88 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 10:14

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 05:09) писав:

Вибачайне, евристикнувся
(В порядку спадання) Гармонія, знання, досвід, саморозвиток, естетичний смак, повага, самоствердження, любов, дружба і фізіологічні потреби людини.
Вловили суть?)

А аргументи якісь будуть чи ні?
  • 0

#89 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.04.2011 – 11:46

можливість реалізовувати свої мрії)
  • 0

#90 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 12:03

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 11:14) писав:

А аргументи якісь будуть чи ні?
Фізична цілісність, автономність (коли "є відповіді на всі запитання", перехідний вік), конгруентність (розумова цілісність, вирішення екзистенціального кризису), філософська цілісність (досягається після просвітлення і є відповіді на всі запитання)
Тіло, Пацан, Людина, Гармонія
Бидло, Пацан, Людина, Надлюдина
Зображення
Гармонія з біблійним персонажем

Цитата

Кадм, обвив её нагое тело, лизал ей уста и ласкал грудь. Безутешная Гармония обратилась тогда к богам, дабы и её они превратили в змею, что и было исполнено
Якщо скотоложество надто виснажливе для вашої уяви, то уявіть хоча б... Ах, не поймете...

Повідомлення відредагував Виродок: 14.04.2011 – 12:17

• 0

#91 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 15:18

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 13:03) писав:

Фізична цілісність, автономність (коли "є відповіді на всі запитання", перехідний вік), конгруентність (розумова цілісність, вирішення екзистенціального кризису), філософська цілісність (досягається після просвітлення і є відповіді на всі запитання)
Тіло, Пацан, Людина, Гармонія
Бидло, Пацан, Людина, Надлюдина

Ага, зрозумів, Ви стверджуєте інволюцію! Але фізичний світ є світом еволюції, а не інволюції. Тому я запитую, звідки це утвердження інволюції як найвища цінність? Вважаю таку позицію повністю необгрунтованою, тобто обгрунтованою лише безпідставністю чи марністю надій...
  • 0

#92 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 15:52

Я говорю лише про 4 цілісності в процесі адаптації людини, звичайно можуть бути варіації
Інволюція, як процес редукції, спрощує "варіації", як необгрунтовані. Не зважаючи на всю різноманітність платформ ідея універсальної машини Тюрінга знаходить своє втілення наприклад в Java. Чому еволюція людини не може стати інволюцією тільки тому, що це вигідно для людства?
Людині необхідно інтегруватись в суспільство (Пацан), дати відповідь на питання свого існування (Небидло), досягнути гармонії через досвід, знання і созерцания. Більше нічого не потрібно людині, просто нічого

Цитата

Согласно работам индийского философа Ошо, просветление является высшей точкой самореализации существа, происходящего с существом в результате внутреннего поиска

Повідомлення відредагував Виродок: 14.04.2011 – 16:03

• 0

#93 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 22:32

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 16:52) писав:

Я говорю лише про 4 цілісності в процесі адаптації людини, звичайно можуть бути варіації
Інволюція, як процес редукції, спрощує "варіації", як необгрунтовані. Не зважаючи на всю різноманітність платформ ідея універсальної машини Тюрінга знаходить своє втілення наприклад в Java. Чому еволюція людини не може стати інволюцією тільки тому, що це вигідно для людства?
Людині необхідно інтегруватись в суспільство (Пацан), дати відповідь на питання свого існування (Небидло), досягнути гармонії через досвід, знання і созерцания. Більше нічого не потрібно людині, просто нічого

Споглядальність є необхідною для релаксації, але як інтегруватись в суспільство в умовах глобалізації? Глобального суспільства немає, а є лише глобальна мережа, в якій розвивається публічність, але й тероризм. Тобто інтеграція є сумнівною. Щодо питання свого існування, то відповідь тут для кожного своя, і реалізація особистого вибору теж залежить від особистости - комусь це вдається, а комусь і не вдається. Відтак, все це - явища індивідуальні, а не масові. А де багато індивідуальних варіантів, там ніякої редукції їх не відбувається.

Мораль: масовими можуть бути лише психози, а для просвітлення масовість якось не світить. Але це вже до теми про масове просвітлення.
  • 0

#94 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 15.04.2011 – 14:34

Хм, важко уявити те, що созерцание треба для виживання)

Цитата

глобальна мережа, в якій розвивається публічність, але й тероризм
Інтернет, в якому немає глобального суспільства

Цитата

Тобто інтеграція є сумнівною
Тероризм? Мусульман треба приручати) Сумніваєшся в інтеграції? А як тобі стандартні розетки по цілому світу?

Цитата

Відтак, все це - явища індивідуальні, а не масові
А явища, що протікають індивідуально під "єдиним гаслом" не можуть набути масового характеру?
  • 0

#95 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 15.04.2011 – 19:43

Перегляд дописуВиродок (15.04.2011 15:34) писав:

Тероризм? Мусульман треба приручати) Сумніваєшся в інтеграції? А як тобі стандартні розетки по цілому світу?

Приручають тварин, а людей приручити неможливо! Однакові розетки не є інтеграцією людини в глобальне суспільство.

Перегляд дописуВиродок (15.04.2011 15:34) писав:

А явища, що протікають індивідуально під "єдиним гаслом" не можуть набути масового характеру?

Відомі масові психози, а от, щоб під єдиним гаслом композитори масово писали пісні чи поети писали вірші, я щось не чув. У кожного своє натхнення...
  • 0

#96 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 16.04.2011 – 00:29

Барак Хусейн Обама сказав:

Я прекратил упоминать о том, что моя мать белая, лет в двенадцать или тринадцать, когда понял, что так я заискиваю перед белыми
Думаєш одних арабів білі приручають?

Барак Хусейн Обама сказав:

Дул ли я когда-нибудь? Да, дул. Героин — никогда, а вот трава, бухло, иногда даже кокс — все это было. Не скажу, что я этим горжусь. Это, конечно, ошибки молодости, понимаете? Но дул я не для того, чтобы показать, какой я четкий пацан. Для меня приход был способом избавиться от вопроса, кто я такой. Я как будто проходил бульдозером по ландшафту своего сердца, размывал границы памяти.
В Чехії, наприклад, легалізували. А ше їхній президент ручку вкрав)
Приручати - робити ручним, свійським. // перен. Робити кого-небуть слухняним, покірним (Новий словник української мови, Аконіт, 2007)

Повідомлення відредагував Виродок: 16.04.2011 – 00:42

• 0

#97 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 16.04.2011 – 03:01

Перегляд дописуВиродок (16.04.2011 01:29) писав:

Думаєш одних арабів білі приручають?

Думаю, що це просто расизм.
  • 0

#98 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 17.04.2011 – 18:28

Перегляд дописуВасиль (13.04.2011 20:10) писав:

Любов є почуттям до іншої особи, а творчість є універсальний стан людини, який відноситься до її діяльности як такої, незалежно від того, на що ця діяльність спрямована.
Чи можлива творчість без любові?

Перегляд дописуMr.Ripley (14.04.2011 12:46) писав:

можливість реалізовувати свої мрії)
Уяви собі, що один можновладець мріє підкорити весь світ і зробити інших людей своїми рабами. Оскільки для нього можливість здійснити свої мрії є найбільшою цінністю, то заради мрії він готовий на все: масові вбивства, тортури, арешти, війни, голодомори, фальсифікації...
То чи можна бажання (мрії) вважати найбільшою цінністю?
  • 0

#99 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 17.04.2011 – 18:48

Перегляд дописуСонцеслав (17.04.2011 19:28) писав:

Можлива чи неможлива - це просто різні речі!
  • 0

#100 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.04.2011 – 22:11

Перегляд дописуСонцеслав (17.04.2011 19:28) писав:

Да, дійсно.... ото тіко не відаю, в якого бога так втрєскався якийсь там неандерталець коли творив кам*яну сокиру чи нашкарябував бичка на скалі ? З якого боку не підійди, це була, реально, творчість. Притому - найвищого гатунку.

Цитата

Уяви собі, що один можновладець мріє підкорити весь світ і зробити інших людей своїми рабами. Оскільки для нього можливість здійснити свої мрії є найбільшою цінністю, то заради мрії він готовий на все: масові вбивства, тортури, арешти, війни, голодомори, фальсифікації...
То чи можна бажання (мрії) вважати найбільшою цінністю?

Перегляд дописуСонцеслав (5.04.2011 15:34) писав:

Я вважаю, що любов - найбільша цінність

Ги. Капєц.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних