Перейти до вмісту

Що є найвищою цінністю?

Повідомлень в темі: 199

#21 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.08.2010 – 08:43

Особисто для мене,найвищою цінністю є життя,бо в ньому є все решта,як хтось сказав.
На останньому плані залишаються дрібні негаразди)
  • 0

#22 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.08.2010 – 18:31

Перегляд дописуОлеська (4.04.2010 16:20) писав:

Найбільшою цінністю є життя. Однозначно.
...хіба хтось сумнівається, але я думав суть запитання в тому, що в нашому житті є найбільшою цінністтю?
  • 0

#23 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 14.08.2010 – 10:05

Цінності визначаться МЕТОЮ людини, громади, суспільства чи держави. Тому цінності субєктивні.
Але найбільшою цінністю є МЕТА. Бо якщо немає мети, то життя без мети пусте.
  • 0

#24 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 15.08.2010 – 13:31

Перегляд дописуВадя Ротор (4.04.2010 10:22) писав:

Я вважаю, що найвищою цінністю є особистість. Навіть не людина, а особистість. Саме особистості творять історію, рухають вперед культуру, створюють матеріальні та культурні цінності; і якщо тисячі маш чи тьоть валь із сусіднього під"їзду не стане, людство не відчує втрати, але якщо не стане однієї Особистості, це буде втратою.
Подібні теорії є лише одним з варіантів виправдовування диктатури. Найвищою цінністю є життя людини! Неможливо виправдати нічим вбивство людей. Якщо певна цивілізація для розвитку "культури" буде вбивати людей, то це повний маразм і деградація, а не розвиток культури.
  • 0

#25 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.08.2010 – 00:57

Духовна,моральна,психологічна,фізична,культурна-ціності,які повинні бути в людині.
  • 0

#26 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.08.2010 – 01:27

Мабуть, здоров"я. Своє та своїх ближніх. Без нього не буде нічого, і я про всі види здоров"я кажу - психічне, фізичне і які там ще є.
  • 0

#27 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 18.08.2010 – 22:59

Гарний настрій, ось що. Тоді всі біди пофіг!
  • 0

#28 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 01.10.2010 – 18:31

Перегляд дописуВасиль (15.08.2010 14:31) писав:

Подібні теорії є лише одним з варіантів виправдовування диктатури.

Погоджусь з таким висновком по відношенню до цитати Вадя Ротор. Звичайнісінька диктатура. Старий номер. Нав*язаний молодим людям новояленими малограмотними "вождями". Або навпаки - грамотними. Що, по любому, не знімає з лоба печатки "лох", у бажаючих заглядати до рота тим "вождям".

Найвищою цінністю є життя людини!

А ось тут, не погоджусь. Людське життя настільки цінне, наскільки ж і нічого не варте.

Цитата

Неможливо виправдати нічим вбивство людей
.

Природою. Чи ти з нею незгоден, Василю ?

Цитата

Якщо певна цивілізація для розвитку "культури" буде вбивати людей, то це повний маразм і деградація, а не розвиток культури.

Якщо певна цивілізація перестане вбивати людей, то це точно буде повна деградація і, як наслідок, виродження свого виду.
Я взагалі важкувато сприймаю термін "цивілізація", оскільки це є суб*єктивна вигадка людини для порівняння з іншими живими істотами на Землі. Але от яка "біда", якщо на дорозі, збудованою "цивілізатором", автомобіль забиває лося, то це означає що лось зробив помилку. Він правий. І йшов правильно. Ніякої дороги, і тим більше авто, з його точки зору, не повинно існувати. І лось цю істину добре знає...на відміну від людей. Ну так...чим будемо виправдовутись, якщо авто зіб*є людину, у такій цивілізації, в якій вбивств ніби то і немає ? Шось придумаєм для замилювання очей власної цивілізованості ? Чи як ?
  • 0

#29 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 11.10.2010 – 13:21

Перегляд дописуЗа межею (9.04.2010 13:39) писав:

Здоров'я це не все, але без здоров'я все-нічого.
Гарно сказано. Мабуть, погоджусь.
  • 0

#30 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 12:45

Перегляд дописуБезбожник (1.10.2010 19:31) писав:

Перегляд дописуВасиль (15.08.2010 14:31) писав:

Найвищою цінністю є життя людини!

А ось тут, не погоджусь. Людське життя настільки цінне, наскільки ж і нічого не варте.
Якщо немає живої людини, то немає й ніяких цінностей, бо цінності є цінностями лише для живої людини. Чи не так?
  • 0

#31 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 12.10.2010 – 13:03

Перегляд дописуПастух (13.08.2010 19:31) писав:

...хіба хтось сумнівається, але я думав суть запитання в тому, що в нашому житті є найбільшою цінністтю?

Все взаємозвязане. Не можна сказати що здоровя важливіше, ніж скажімо бабло. Щоб було здоровя - потрібно гарно харчуватися(крім усього прочего), а щоб гарно харчуватися потрібне пристойне здоровя, щоб пристойно заробляти. якшо маєш хороше здоровя, а потім втратиш роботу а отже і джерело нормального харчування, то здоровя твоє похитнеться, не маючи бабла впадеш у депресію чим iще більше підточиш здоровя, і в результаті тобі вже важко буде знайти роботу із підірваним здоровям. Все в закнутому крузі.

Бабло=здоровя. Здоровя=бабло.
  • 0

#32 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 13:58

Перегляд дописуВасиль (12.10.2010 13:45) писав:

Якщо немає живої людини, то немає й ніяких цінностей, бо цінності є цінностями лише для живої людини. Чи не так?

І так, і ні. Так - це якщо говорити "локально", прив*язуючи Життя, як цінність для людини. Однак воно має цінність і для інших живих істот, незалежно від наявності людини, як виду.
Життя ж, саме по собі, ніяких цінностей не "сповідує", оскільки є найжорстокішим вбивцею-експериментатором. Роблячи відбір, воно, життя, знищує 90 відсотків випадкового (але ж живого!) і залишає тільки 10. Неандертальці теж, були людьми. Цікавим є те, що сучасній людині невідомо достеменно, хто вона є ?: "вінець", чи випадковість, адже при відборі, життя керується власним "календарем", себто, для тимчасового перебування як виду, одним відводяться "дні", а іншим міліони років як, динозаврам, наприклад. Питання : чого було варте життя динозаврів, як виду ?
Найдивніше, на мій погляд, є те, що для людини, в майбутньому, може виникнути ситуація, коли вона (як розумна істота) буде боротись не за життя...а проти нього...щоб існувати, як вид. Тобто, якщо Життя вирішить, що ми є випадковою ланкою, то очевидно доведеться тікати від нього, скажімо, "у Альфу Цертавра" і продовжувати там...ні, не життя, а існування, як виду, або ж, ось тут, на Землі, створювати відповідні механізми і методи, котрими потрібно буде знищувати прояви головного ворога - Життя-експериментатора, щоб існувати далі. Себто - "штучно", а не по законах життя-природи. Інакше, нас чекає доля неандертальців. За що?, вони, цікаво, мають вважати життя найвищою цінністю для людини, Василю ?
Ти уяви собі ситуацію : тобі, чи мені, чи то всім людям, раптом стало відомо про термін, коли життя викине нас, як випадковість, "на смітник". Якими нормами, в такому випадку, ми маємо оцінювати життя як найвищу цінність ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.10.2010 – 14:00

• 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.10.2010 – 14:03

Перегляд дописуJustaman (12.10.2010 14:03) писав:

Все взаємозвязане. Не можна сказати що здоровя важливіше, ніж скажімо бабло. Щоб було здоровя - потрібно гарно харчуватися(крім усього прочего), а щоб гарно харчуватися потрібне пристойне здоровя, щоб пристойно заробляти. якшо маєш хороше здоровя, а потім втратиш роботу а отже і джерело нормального харчування, то здоровя твоє похитнеться, не маючи бабла впадеш у депресію чим iще більше підточиш здоровя, і в результаті тобі вже важко буде знайти роботу із підірваним здоровям. Все в закнутому крузі.

Бабло=здоровя. Здоровя=бабло.
ти походу студік))
для нормального харчування не потрібно багато бабла, тому вище невеликої суми кореляції немає

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 12.10.2010 – 14:03

• 0

#34 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 15:57

Перегляд дописуSergiy_K (12.10.2010 15:03) писав:

ти походу студік))
для нормального харчування не потрібно багато бабла, тому вище невеликої суми кореляції немає

Гм...так тож для нормального, а мо в JustamanА шлунок, як у гУпопотама ? Без великої кількості бабла...як він його напхає ? Через те так і пише : бабло - здоров*я і навпаки.
  • 0

#35 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 16:04

Перегляд дописуБезбожник (12.10.2010 14:58) писав:

Життя ж, саме по собі, ніяких цінностей не "сповідує", оскільки є найжорстокішим вбивцею-експериментатором. Роблячи відбір, воно, життя, знищує 90 відсотків випадкового (але ж живого!) і залишає тільки 10. ...
...

Багато написали, але я нічого не зрозумів, бо Ви не написали, що таке життя "саме по собі"! Поясніть, будь ласка!
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.10.2010 – 16:07

А я згідна із Сенсі: для мене, принаймні, найвища цінність - сім"я! Навіть коли у людини проблеми із здоров"ям, але є любляча сім"я поруч, та людина усе одно щаслива. А хіба не цього ми прагнемо все життя - щастя?
  • 0

#37 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 12.10.2010 – 16:08

Перегляд дописуБезбожник (12.10.2010 16:57) писав:

Гм...так тож для нормального, а мо в JustamanА шлунок, як у гУпопотама ? Без великої кількості бабла...як він його напхає ? Через те так і пише : бабло - здоров*я і навпаки.

Звісно, якшо ти, дєд, набиваєш черево картоплею, капустою та мучними виробами, причому перші дві складові свого харчування отримуєш безплатно зі свого города на якому ти гарцюєш Сірою, то тобі цілком хватає твоя пенсія, але якшо я витрачаю на харчування своєї сімї 6-8 тисяч місячно, то шоб заробити такі бабки мені тиждень треба розводити всяких лохів, рагулів та інших безбожників.
  • 0

#38 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.10.2010 – 16:11

Перегляд дописуJustaman (12.10.2010 17:08) писав:

Звісно, якшо ти, дєд, набиваєш черево картоплею, капустою та мучними виробами, причому перші дві складові свого харчування отримуєш безплатно зі свого города на якому ти гарцюєш Сірою, то тобі цілком хватає твоя пенсія, але якшо я витрачаю на харчування своєї сімї 6-8 тисяч місячно, то шоб заробити такі бабки мені тиждень треба розводити всяких лохів, рагулів та інших безбожників.
ви що, ікру відрами жерете чи що, раз такі гроші витрачаєте?
  • 0

#39 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.10.2010 – 16:13

Орбітальна станція "МИР". Потратили близько 3 млрд доларів з моменту існування
  • 0

#40 Sergiy_K